Forum Dyskusyjne Strona G³ówna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Bezsenność.
Autor WiadomoϾ
somebody 
zażenowana



Imiê: Justyna
Wiek: 34
Do³¹czy³a: 18 Lut 2007
Posty: 784
Wys³any: 2009-08-15, 16:23   

Ja mam od czasu do czasu takie okresy, szczególnie jak jest wolne, że zasypiam np. o północy, budzę się o 3 i nie śpię do 5:30, a potem zasypiam i chrapię do 11. Śmieszne, bo jeśli taki okres mi się zacznie to kilkanaście dni powtarza się to samo i to niemalże o tych samych godzinach. Na szczęście studia z tego leczą, kiedyś jak się zaczynało to planowałam co będę porabiała przez ten czas w nocy. :lol:
_________________
Acht napisa³/a:
Kobiety. Nadinteligentne.
 
 
 
Kya 



Imiê: Magda
Wiek: 35
Do³¹czy³a: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Sk¹d: Kraków
Wys³any: 2009-08-17, 11:21   

Ja mam w sumie coś takiego jak Somebody, tylko budzę się częściej (co godzinę mniej więcej).
Ostatnio mi kuzynka doradziła ziołowe tabletki uspokajające, człowiek po nich jak dziecko śpi. I chyba jak będę zdesperowana to je kupię..
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Do³¹czy³a: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Sk¹d: z Księżyca
Wys³any: 2010-09-18, 09:41   

To, że lecę do polski daje o sobie znać. Wczoraj poszłam spać dość wcześnie ale oczywiście obudziłam się w środku nocy, nie mogłam zasnąć, i obudziłam się w końcu o 6 rano. Ogólnie nie miałam już dawno problemów ze snem... ale boje się latać, dlatego teraz tak trudno jest mi spać. Cały czas o tym myślę i się denerwuje.
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imiê: AsieÅ„ka
Wiek: 33
Do³¹czy³a: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Sk¹d: CzÄ™stochowa
Wys³any: 2010-09-18, 11:28   

Ja najbardziej na bezsenność cierpię, kiedy jest pełnia, tak zauważyłam. Albo kiedy mam jakiś ciężki problem, którego nie widzę rozwiązania.
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
putcat 
pora spojrzeć sobie w oczy.



Imiê: MichaÅ‚
Wiek: 34
Do³¹czy³: 02 PaŸ 2007
Posty: 456
Sk¹d: Sam nie wiem.
Wys³any: 2010-09-18, 11:38   

Mószka napisa³/a:
Ja najbardziej na bezsenność cierpię, kiedy jest pełnia,
i wiesz, że ja też ? :D ale nie wiem z czego to wynika ( bo chyba nie z wilczej natury :P )
_________________
Jeśli ktoś na prawde nie ma co robić z czasem :D
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imiê: AsieÅ„ka
Wiek: 33
Do³¹czy³a: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Sk¹d: CzÄ™stochowa
Wys³any: 2010-09-18, 11:49   

Po prostu jakoś fazy księżyca wpływają na niektórych ludzi. Podczas pełni jest też więcej morderstw, więcej samobójstw, rodzi się więcej dzieci. Jednak nikt nie potrafi wyjaśnić dlaczego tak się dzieje :) ostatnio trochę czytałam o tym w necie i nie ma żadnego wytłumaczenia dlaczego tak to wpływa.
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
ankaanka 



Wiek: 32
Do³¹czy³a: 28 Maj 2006
Posty: 2660
Sk¹d: BogumiÅ‚owice
Wys³any: 2010-09-19, 18:47   

Mi się podczas pełni śpi najlepiej :P

A zasnąć nie mogę gdy pójdę spać późno, gdy po wysiłku umysłowym a przed położeniem się do łóżka coś zjem.
_________________
"-Jeśli nie możesz się nauczyć jeździć na słoniu, naucz się przynajmniej jeździć konno.
-Co to jest słoń?
-Rodzaj borsuka - wyjaśniła Babcia."
/Terry Pratchett - Równoumagicznienie/
 
 
 
putcat 
pora spojrzeć sobie w oczy.



Imiê: MichaÅ‚
Wiek: 34
Do³¹czy³: 02 PaŸ 2007
Posty: 456
Sk¹d: Sam nie wiem.
Wys³any: 2010-09-21, 19:40   

Typu wczoraj. Poszedłem spać przed ósmą nad ranem i wstałem o 11. W dzień spałem jakieś 40 minut i jestem pełen życia na kolejną noc. Innym razem muszę spać więcej niż 10 godzin. Jakieś mam okresy :D
_________________
Jeśli ktoś na prawde nie ma co robić z czasem :D
 
 
 
Canis 



Imiê: Lidia
Do³¹czy³a: 21 Lis 2011
Posty: 80
Wys³any: 2011-11-27, 18:30   

Bezsenność mam okresowo. Był czas, że dobre kilka miesięcy się męczyłam, nie spałam po nocach, a jeżeli już usypiałam to godzinę przed dzwonieniem budzika. Ostatnio miałam dwie noce, przez które też się męczyłam z zaśnięciem, ale mam nadzieję, że to takie jednorazowe przypadki.
_________________
Lolito, światłości mojego życia, ogniu moich lędźwi. Grzechu mój, moja duszo. Lo-li-to: koniuszek języka robi trzy kropki po podniebieniu, przy trzecim stuka w zęby. Lo. Li. To.
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Do³¹czy³a: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Sk¹d: z Księżyca
Wys³any: 2011-12-01, 20:39   

Od pewnego czasu nie wiem co to w ogóle znaczy - bezsenność.
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Asik 
hokus pokus czary mary



Imiê: AÅ›ka
Do³¹czy³a: 15 Wrz 2008
Posty: 1371
Sk¹d: dzisiaj tu jutro tam
Wys³any: 2011-12-03, 01:01   

U mnie bezsenność zazwyczaj występuje gdy nieustannie myślę o jakiejś sprawie. Wtedy rzeczywiście bardzo trudno mi zasnąć. Muszę sobie po kolei ułożyć jakiś "plan", by iść spać., a przede wszystkim móc zasnąć :) .
_________________
A ja nie chciałbym tak po prostu przeminąć...
 
 
 
Kya 



Imiê: Magda
Wiek: 35
Do³¹czy³a: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Sk¹d: Kraków
Wys³any: 2011-12-05, 16:34   

Mazin pewnie to dlatego, że pracujesz.
Ja jak codziennie wstawałam o 5 do pracy to nie miałam najmniejszych problemów z zaśnięciem, a teraz jak nie pracuję i w sumie siedze w domu, a mój dzienny wysiłek ogranicza się do 15 minut sprzątania i 20 minut zakupów to mam problemy straszne.
Dziś np nie licząc jakichś krótkich drzemek to udało mi się zasnąć tak mocniej dopiero po 8 rano... :/
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imiê: Natalek
Wiek: 37
Do³¹czy³a: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Sk¹d: uć
Wys³any: 2012-11-01, 19:08   

mi się ostatnio trafiły takie noce. Dwie kiedy niemogłam zasnąć od 1 do 5, jedna gdy nie mogłam wprowadzić się w głęboki sen (budziłam się co 30 minut). Ale to była wina stresu. Zamartwiałam się rzeczami na które nie miałam wpływu i stąd to.
Ja zwykle mam coś takiego, że jeśli się kłądę do łóżka to zasypiam od razu, a jeśli próbuję np. oglądać tv w łóżku to kończy isę to niemożnością zaśnięcia ;] i tak samo jak się budzę w nocy, muszę wstać (koniecznie na bosaka), pójść do kuchni, napić się mleka, pójść do łazienki opłukać twarz i dopiero idę spać i zasypiam od razu.
_________________

 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imiê: AsieÅ„ka
Wiek: 33
Do³¹czy³a: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Sk¹d: CzÄ™stochowa
Wys³any: 2012-11-01, 19:32   

Choćbym nie wiem o której codziennie wstawała, choćbym cały dzień pracowała, była na świeżym powietrzu, imprezowała, piła, uczyła się, cokolwiek-nie mogę w nocy zasnąć. Już od dłuższego czasu nie sypiam dłużej jak 4h.
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Do³¹czy³a: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Sk¹d: z Księżyca
Wys³any: 2012-12-12, 16:05   

Taka jedna napisa³/a:
Dwie kiedy niemogłam zasnąć od 1 do 5, jedna gdy nie mogłam wprowadzić się w głęboki sen (budziłam się co 30 minut). Ale to była wina stresu. Z

Ja nie mam problemu ze snem, ale raz na jakiś czas gdy mam większy stres mam podobnie. Na całe szczęście jest to rzadkością. jedyny problem ze spaniem jest taki, że zawsze chce się więcej ;d
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Wyœwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group