Forum Dyskusyjne Strona G³ówna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Bezsenność.
Autor WiadomoϾ
Fionka 


Do³¹czy³a: 20 Gru 2013
Posty: 72
Wys³any: 2014-01-13, 23:08   

Ja nie moge spac jak sie denerwujÄ™ ... pomaga mi melisa z magnezem.
 
 
 
dzikada 


Do³¹czy³a: 18 Gru 2013
Posty: 47
Wys³any: 2014-01-14, 08:16   

a ja niby zasypiam ale całą noc budzę się i to męczy jeszcze gorzej
 
 
 
janisza 


Do³¹czy³: 30 Maj 2014
Posty: 10
Wys³any: 2014-05-30, 22:07   

[quote="glass11"]Jest lepsza bo masz pewność że zadziała. Pomijając fakt że to lekarz musi wypisać receptę co zmniejsza ryzyko że weźmiesz coś nieodpowiedniego dla siebie. Lek nasenny bierzesz tylko w razie potrzeby a ziółka i suplementy powinno się przyjmować jakiś czas żeby skutek był odczuwalny.[URL=http://archiwum.wiz.pl/1997/97022700.asp]Melatonina[/URL][/quote]
Obecnie dostępne na rynku są leki nasenne nowej generacji, dostępne tylko ma receptę. Ich działanie jest szybkie a proces wytrącania krótki co powoduje, że rano człowiek budzi się rześki i wypoczęty. Leki tego typu brane doraźnie (1-2razy w tyg.) nie uzależniają.
 
 
 
Gadzet 



Wiek: 36
Do³¹czy³: 04 Mar 2014
Posty: 58
Wys³any: 2014-06-04, 12:43   

przed snem trzeba sie zmęczyć porządnie(długi spacer), albo coś wypić ;) wtedy bedzie sie spało całą noc
_________________
:D
 
 
 
janisza 


Do³¹czy³: 30 Maj 2014
Posty: 10
Wys³any: 2014-06-19, 18:16   

Zbyt duże zmęczenie wcale nie pomaga w zaśnięciu. Znam osobę, która pracuje fizycznie przez 12 godzin i też nie może spać.
 
 
 
eee 
piratka



Wiek: 46
Do³¹czy³: 22 Lis 2008
Posty: 772
Sk¹d: ZabÅ‚ocie
Wys³any: 2014-06-21, 15:57   

Zdecydowanie wykończenie organizmu nie pozwala na zaśnięcie, a wręcz przeciwnie - człowiek się tylko irytuje tym, że nie może zasnąć co jeszcze bardziej wykańcza organizm.
 
 
 
janisza 


Do³¹czy³: 30 Maj 2014
Posty: 10
Wys³any: 2014-06-22, 21:38   

I spirala się nakręca. Ale lepiej wtedy wstać i zająć się czym i położyć się wtedy kiedy senność powróci.
 
 
 
Ala_T 


Do³¹czy³a: 14 Lip 2014
Posty: 1
Wys³any: 2014-07-14, 11:59   

Cześć! Ja miałam podobne problemy i długo szukałam skutecznego rozwiązania na moją kieszeń. Niestety tradycyjna wizyta u psychologa jest bardzo droga, a należy brać pod uwagę, że jedna taka sesja nie wystarczy. Wtedy natknęłam się na serwis SpokójDucha.pl. Zrobiłam test, otrzymałam darmową poradę w formie wideo! Polecili mi też lekturę dla osób o podobnym problemie do mojego, naprawdę niedrogiego specjalistę z mojego województwa oraz e-kurs, dzięki któremu zupełnie zmieniłam moje nastawienie do spraw, które mnie dręczyły :) Polecam wszystkim serdecznie!

"Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Dotacje na innowacje - Inwestujemy w waszą przyszłość."
 
 
 
savage 


Do³¹czy³a: 14 Lip 2014
Posty: 765
Wys³any: 2014-07-14, 21:44   

Trzeba się mocno zmęczyć, żeby szybko zasnąć. To sprawdzone :)
 
 
 
vitja 


Do³¹czy³a: 30 Lis 2014
Posty: 1
Wys³any: 2014-11-30, 10:46   

U mnie w pewnym momencie z tą bezsennością było tak przechlapane, że co dwa tygodnie musiałam na zwolnienie lekarskie chodzić, bo przysypiałam za kierownicą jadąc do pracy. Mało brakowało i by mnie zwolnili. W końcu poszłam do apteki po tabletki. Wzięłam forsen forte bez żadnego konkretnego powodu, ale po kilku dniach jego stosowania, zasypiałam już po 30 minutach od połknięcia tablety. Znacznie poprawił mi się też humor i ogólna samoocena. Teraz biorę go już tylko sporadycznie. :)
 
 
 
jordan


Do³¹czy³: 14 Cze 2010
Posty: 179
Wys³any: 2015-04-16, 10:44   

Nie każde problemy ze snem to od razu bezsenność, zobaczcie - http://kalkulatorsnu.pl/ Bezsenność jest zdecydowanie bardziej złożonym tematem, wymagającym leczenia, diagnozy. Trzeba uzasadnić skąd to się bierze - bo nigdy to nie jest przypadkowe. Przyczyną może być np. przepracowanie.
 
 
 
mirabella


Do³¹czy³: 13 Kwi 2014
Posty: 508
Wys³any: 2015-06-22, 19:03   

Jeśli kogoś męczy bezsenność to polecam krople na uspokojenie - problemy ze snem w większości przypadków są spowodowane stresem, więc to powinno pomóc.
 
 
 
sylwia4012 


Do³¹czy³a: 23 Sty 2014
Posty: 78
Wys³any: 2015-07-10, 07:11   

Dużo także zależy od wygody spania. Warto spróbować kupić specjalistyczny materac wygodny i poduszkę, może wtedy będzie lepiej zasnąć. Widziałam takie w juventas . Tam jest wiele produktów przetestowanych medycznie, z których na pewno będziecie zadowoleni.
 
 
 
savage 


Do³¹czy³a: 14 Lip 2014
Posty: 765
Wys³any: 2015-08-12, 09:32   

Mnie ostatnio usypia godzina w jacuzzi Sundance. Jestem po tym tak zrelaksowana, ze zasypiam jak dziecko.
 
 
 
noka 


Do³¹czy³a: 21 Maj 2015
Posty: 104
Wys³any: 2015-08-21, 12:47   

No właśnie dla dorosłych to chyba tylko tabletki i jakieś płyny. Co do dzieciaczków to znalazłam ostatnio sklep, gdzie sprzedawane są misie wydające dźwięk suszarki. To uspokaja dzidziusia i zapewnia spokojny sen. Na stronie http://szumisiesklep.pl to jest opisane. Lepsze od suszarki, bo samo się wyłącza po jakimś czasie. Ciekawe kiedy będzie takie coś dla dorosłych.
 
 
 
Wyœwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group