Forum Dyskusyjne Strona G³ówna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Bezsenność.
Autor WiadomoϾ
sbaa 


Do³¹czy³a: 14 Lip 2014
Posty: 54
Wys³any: 2016-05-30, 06:55   

Mnie też ten problem dotyczy, sczególnie jak w ciągu dnia było sporo stresu to potem wieczorem to wszystko wraca i ciężko uspokoić myśli. Melisy pić nie lubię :/
 
 
 
tencza 


Do³¹czy³a: 10 Cze 2013
Posty: 143
Wys³any: 2016-05-31, 10:04   

to może spróbuj tabletki ziołowe wziąć, np. nervomix mi zawsze pomaga się uspokoić właśnie przed snem, jak nie mogę zasnąć a następnego dnia trzeba wstać i normalnie funkcjonować.
 
 
 
sbaa 


Do³¹czy³a: 14 Lip 2014
Posty: 54
Wys³any: 2016-09-06, 10:04   

Już mam go przetestowanego, dobrze mieć w aptecce, bo czasami jak mam gorszy dzień i czuję jakby miało mnie zaraz coś trafić, denerwuję się z byle powodu i wtedy opcje sa dwie albo jakaś niewinna osoba oberwie albo sama się jakoś wyciszę iobędzie się bez ofiar ;) , zdecydowanie wolę opcję drugą i nervomix mnie wtedy ratuje.
 
 
 
Kaszuba 


Do³¹czy³a: 12 Cze 2012
Posty: 6
Wys³any: 2016-10-10, 17:27   

A jak myślicie problemy ze spaniem mogą być spowodowane ciekami wodnymi? Przeprowadziłam się do nowego mieszkania i strasznie mi się tam śpi. Koleżanka poleca mi kupić odpromiennik Creatos. Jak myślicie, wierzyć w takie rzeczy?
 
 
 
tencza 


Do³¹czy³a: 10 Cze 2013
Posty: 143
Wys³any: 2016-10-13, 14:57   

u mnie tylko problemy ze stresem wynikają z codziennych problemów w pracy, pracuję bezpośrednio z klientem, jak się nie uspokoję w ciągu dnia to potem wieczorem nie mogę zasnąć, dlatego jak zdarzają sie takie sytuacje to zawsze biorę nervomix sen żeby spokojnie zasnąć a potem wstać rano i normlanie funkcjonować. A swoją drogą coraz cześciej dochodzę do wniosku, że czas na zmianę pracy skoro obecna tak mnie stresuje.
 
 
 
ramona 


Do³¹czy³a: 21 Maj 2015
Posty: 52
Wys³any: 2016-10-14, 15:20   

Bezsenność podobnie jak stres bardzo negatywnie wpływają na nasze zdrowie i nie można tego bagatelizować. Trzeba próbować walczyć z tymi przypadłościami, bo prędzej czy później może odbić się to na naszym samopoczuciu. Jeśli nie radzicie sobie sami, warto wybrać się do specjalisty. Czasami przyczyna leży w naszej głowie. Jakby ktoś szukał specjalistów z Warszawy, zobaczcie sobie http://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa mają dobrych fachowców, którzy udzielają pomocy psychologicznej. Mają 4 kliniki w Warszawie: Ursynów, Centrum, Ochota, Praga Płn.
 
 
 
tencza 


Do³¹czy³a: 10 Cze 2013
Posty: 143
Wys³any: 2016-11-06, 19:48   

oczywiście, że nie można żyć w pernamentnym stresie, mi on towarzyszy od czasu do czasu przez pracę, wtedy ratuję się nervomixem, ale wiem, że jest ziołowy i mogę go łykać na uspokojnie. Staram się nie stresować poza pracą, w sumie to docelowo i tak mam zamiar ją zmienić, ale póki co trwają poszukiwania.
 
 
 
Delfinek 


Do³¹czy³a: 19 Lip 2015
Posty: 35
Sk¹d: Warszawa
Wys³any: 2016-12-27, 17:17   

JesteÅ›my jednym z najbardziej zestresowanych narodów Å›wiata – wynika z badaÅ„. Powodem stresu jest dla nas praca, sytuacja materialna, zdrowie. To smutne. Stres niszczy caÅ‚y organizm – może wywoÅ‚ać masÄ™ poważnych chorób. UmiejÄ™tność radzenia sobie z nerwami leży zatem w naszym interesie. Ja od jakiegos czasu wspieram siÄ™ nervomixem jest zioÅ‚owy ale musze przyznac że caÅ‚kiem nieźle dziaÅ‚a. Wycisza a nie otumania jak inne.
 
 
 
sbaa 


Do³¹czy³a: 14 Lip 2014
Posty: 54
Wys³any: 2017-02-06, 22:48   

chyba ciężko na stałe pozbyć się stresu, zresztą już coraz młodziej ludzi też dopada ten stres, oczekiwania i pogoń zeby zawsze być z przodu, kiedyś bezsenność dotykała tylko starsze osoby teraz to z kim nie pogadam to mówi że źle śpi
 
 
 
pelenti


Do³¹czy³: 22 Lis 2020
Posty: 100
Sk¹d: Warszawa
Wys³any: 2021-07-22, 17:46   

Jeśli chodzi o leki bez recepty na bezsenność, to zajrzyjcie na stronę https://esterydy.pl/tabletki/ myślę, że na niej bez problemu dostaniecie to czego szukacie. Sporo czasu już korzystam z tej strony i dla mnie jest odpowiednia.
 
 
zmora345 


Do³¹czy³a: 21 Gru 2019
Posty: 51
Sk¹d: Warszawa
Wys³any: 2021-12-19, 12:58   

Są leki na receptę typu Na Sen i inne. Jedyne, które od razu działają. A receptę można dostać od lekarza bez wychodzenia z domu w ciągu kilku-kilkunastu minut https://lekarzonline.eu/
 
 
żuber


Do³¹czy³: 23 Mar 2016
Posty: 88
Wys³any: 2022-06-20, 11:09   

zmora345 napisa³/a:
Są leki na receptę typu Na Sen i inne. Jedyne, które od razu działają. A receptę można dostać od lekarza bez wychodzenia z domu w ciągu kilku-kilkunastu minut https://lekarzonline.eu/


Od roku lekarzonline wypisuje mi recepty na potrzebne leki. Ale Nasen polecam szczególnie. Na mnie dziala już 1/4 tabletki.
 
 
 
tomisia


Do³¹czy³: 13 Maj 2021
Posty: 331
Sk¹d: PoznaÅ„
Wys³any: 2022-06-22, 05:19   

Ja z powodu przekwitania źle spałam .Dużo na ten temat czytałam i wiem,że najlepiej być przygotowanym do spania i suplementować przed snem produkty wspomagające zasypianie u mnie sprawdził się olejek CBD z melatoniną i położyć się z dobrą książką do czytania do łóżka .Najgorsze jeśli minie okres w którym chce się spać,to później można się męczyć do samego rana i wtedy jak się to dzieję zaparzam herbatę konopną ( też pomaga).Siedzenie późnym wieczorem przy komputerze czy telefonie nie jest również dobrym pomysłem,ponieważ bardziej rozprasza i nie pomaga,a wręcz szkodzi i sen nie przychodzi.
 
 
vanessa


Do³¹czy³: 28 Lip 2021
Posty: 36
Sk¹d: Warszawa
Wys³any: 2023-01-31, 21:19   

Tak to już niestety jest z tym wiekiem. Z tego, co się orientuję, moja mama też zmagała się z bezsennością w trakcie menopauzy. Na szczęście, od kiedy rodzice przeszli na emeryturę, mają więcej czasu na realizację swoich pasji i to znacznie złagodziło problem. Wypróbowaliśmy kilka sposobów z tego https://melatonina.pl/akademia-snu/zaburzenia-snu-u-osob-starszych/dobre-nawyki-na-emeryturze-popraw-jakosc-swojego-zycia artykułu, wyrobiliśmy sobie fajny harmonogram zajęć i od tego czasu mama nie narzeka na brak energii. Może warto byłoby wcielić kilka takich wskazówek w życie? W końcu nie są to porady przeznaczone wyłącznie dla emerytów.
 
 
melonik 


Do³¹czy³a: 07 Lut 2023
Posty: 168
Sk¹d: warszawa
Wys³any: 2023-02-23, 11:59   

Zdecydowanie polecam konsultację z lekarzem ogólnym lub specjalistą, możesz taką telekonsultację umówić na przykład w przychodni internetowej Med24.
 
 
Wyœwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group