Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Patologia podwórkowa
Autor Wiadomo
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2007-11-11, 11:38   Patologia podwórkowa

Donald Tusk zapytany gdzie się wychował.. odpowiedział, że na podwórku jak każde dziecko.

Kaczyński pan skomentował to tak, że na podwórku to wiadome kto się wychowuje i on się na podwórku nie wychował... później Nelly Rokita mówi, że Tusk na pewno jako dziecko na podwórku uczył się krętactwa.

Cymański mówi, że podwórko to przecież ulica, a ulica to patologia, alkohol.

Pytanie do ludzi, którzy popierają Kaczyńskiego czy PiS -> Gdzie się wychowaliście?

Bo dla mnie PiS w tym momencie próbuje przyczepić się do każdego słowa Tuska, to jest takie sztuczne szukanie argumentu na zniszczenie kogoś, rzucanie cienia oszczerstw... żałosne.

Wiem, że na PiS też była nagonka, czasem też przesadzona, ale nie aż tak żałosna.... powiedział Mkj wychowany na podwórku.
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
xavras 
Ozzman



Wiek: 34
Doczy: 08 Wrz 2007
Posty: 186
Skd: Gdańsk
Wysany: 2007-11-11, 11:44   

No cóż, ojciec Kaczyńskiego współpracował z PZPR, był tzw. zaufanym człowiekiem, więc i Kaczyńscy wychowali się w apartamentach, nawet grali w filmach.
_________________
Religia to tylko słońce złudne, póty obracające się wokół człowieka, póki człowiek nie umie obracać się wokół siebie samego.
Karol Marks
 
 
 
Klang 



Wiek: 38
Doczy: 09 Sty 2007
Posty: 1062
Skd: wziąć na piwo?
Wysany: 2007-11-11, 13:05   

Jeżeli Tuska wychowało podwórko to jego problem, mnie wychowali rodzice. Teraz przynajmniej wiem skąd ten gbur scërzowati się wziął.
_________________
Tylko na tym miejscu i o takim czasie nie zapomnisz chłopie jak się gra na basie

Świat się nam przygląda i nie życzy źle,
A jeśli jest inaczej to świat mam cały gdzieś...
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2007-11-11, 22:18   

Nie powiedział, że go wychowało, tylko, że się wychował na podwórku... nie mów mi Klang, że nie bywałeś na podwórku, nie wychowywałeś się tam, gdyby wychowywali Cię tylko rodzice byłbyś idealny i nie wiedział co to koledzy.
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
Ostatnio zmieniony przez Marki 2007-11-12, 16:46, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Paulus 



Doczy: 15 Lis 2006
Posty: 617
Wysany: 2007-11-12, 19:23   

Jeśli chcecie poczytać o młodości Kaczyńskich i jak to naprawdę wyglądało to polecam kilka pierwszych rozdziałów "O dwóch takich..".

Mnie nie obchodzi czy kogoś wychowało podwórko, pałac, klasztor, twierdza lub czy rodzice danej osoby byli w PZPR, Wehrmachcie, SS, NKWD, armii Andersa, legionach Piłsudskiego. Mnie obchodzi konkretny życiorys polityka (min. sprawy lustracyjne i machlojki finansowe) oraz to co czyni i mówi.
 
 
 
Klang 



Wiek: 38
Doczy: 09 Sty 2007
Posty: 1062
Skd: wziąć na piwo?
Wysany: 2007-11-12, 19:34   

Mnie starzy w domu wychowywali i będę się przy tym upierał jak zmutowany osioł. To co na podwórku - nie miało nic do mojego wychowania. Pies sąsiada wychowywał się na podwórku.
_________________
Tylko na tym miejscu i o takim czasie nie zapomnisz chłopie jak się gra na basie

Świat się nam przygląda i nie życzy źle,
A jeśli jest inaczej to świat mam cały gdzieś...
 
 
 
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P



Imi: Piotrek
Doczy: 05 Sie 2006
Posty: 1868
Skd: Wygoda :)
Wysany: 2007-11-15, 11:49   

Klang napisa/a:
gbur scërzowati


ej no :> ja to rozumiem co napisałeś tak ? :)

chcesz powiedzieć, że jeśli wyszedłeś do kolegów na podwórko to niczego się nie uczyłeś, nie poznawałeś świata? czy po prostu siedziałeś pod kloszem w domu ?
_________________
My heart is yearning, but Paris is burning.
Paris is burning all night long.
My heart is dreaming, but Paris is screaming.
Paris is screaming all night long.
 
 
 
cowboy02 


Doczy: 16 Lis 2007
Posty: 27
Wysany: 2007-11-16, 16:24   

Matka braci Kaczyńskich kłamała mówiąc przed wyborami w 2005 roku że dobrze wychowała swoich synów.Ci dwaj panowie nie mają kultury za grosz szczególnie Jarosław
_________________
http://www.tnij.com/aukcja_tanio
http://www.kornzone.pl
 
 
 
Klang 



Wiek: 38
Doczy: 09 Sty 2007
Posty: 1062
Skd: wziąć na piwo?
Wysany: 2007-11-16, 17:51   

cichy napisa/a:
chcesz powiedzieć, że jeśli wyszedłeś do kolegów na podwórko to niczego się nie uczyłeś, nie poznawałeś świata? czy po prostu siedziałeś pod kloszem w domu ?

Rozróżniajmy poznawanie życia od wychowania. Ja i tak współczuję Donaldowi - on powinien rentę dostawać za niepełnosprawność intelektualną.

cowboy02 napisa/a:
Ci dwaj panowie nie mają kultury za grosz szczególnie Jarosław

:lol:
_________________
Tylko na tym miejscu i o takim czasie nie zapomnisz chłopie jak się gra na basie

Świat się nam przygląda i nie życzy źle,
A jeśli jest inaczej to świat mam cały gdzieś...
 
 
 
xavras 
Ozzman



Wiek: 34
Doczy: 08 Wrz 2007
Posty: 186
Skd: Gdańsk
Wysany: 2007-11-16, 21:33   

Akurat nie ma się z czego śmiać. Prawda jest smutna na tyle, że Jarek rządził tym pięknym krajem przez dwa długie lata.
_________________
Religia to tylko słońce złudne, póty obracające się wokół człowieka, póki człowiek nie umie obracać się wokół siebie samego.
Karol Marks
 
 
 
Klang 



Wiek: 38
Doczy: 09 Sty 2007
Posty: 1062
Skd: wziąć na piwo?
Wysany: 2007-11-16, 21:46   

Dla mnie smutniejsza jest perspektywa rządów Donald Ducka. On jest taki spóźniony, że PO uchwali wydłużenie godziny do 70 minut.
_________________
Tylko na tym miejscu i o takim czasie nie zapomnisz chłopie jak się gra na basie

Świat się nam przygląda i nie życzy źle,
A jeśli jest inaczej to świat mam cały gdzieś...
 
 
 
Paulus 



Doczy: 15 Lis 2006
Posty: 617
Wysany: 2007-11-16, 22:27   

cowboy02 napisa/a:
Matka braci Kaczyńskich kłamała mówiąc przed wyborami w 2005 roku że dobrze wychowała swoich synów.Ci dwaj panowie nie mają kultury za grosz szczególnie Jarosław

Oczywiście dobrym wychowaniem jest wyśmiewanie się z czyjegoś nazwiska i wyglądu.
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2007-11-17, 11:28   

Klang napisa/a:
On jest taki spóźniony, że PO uchwali wydłużenie godziny do 70 minut.


Porównując prędkość powołania rządu teraz a 2 lata temu to jeżeli Tusk (ja go nie lubię, ale po czytaniu Ciebie muszę go bronić normalnie) jest spóźniony to poprzedni premier był... ;o
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Klang 



Wiek: 38
Doczy: 09 Sty 2007
Posty: 1062
Skd: wziąć na piwo?
Wysany: 2007-11-17, 18:29   

Mi chodzi jedynie o jego zdolności intelektualne. Nie mnie mierzyć mu czas odbierania nominacji, czy też czas trwania stosunku.
_________________
Tylko na tym miejscu i o takim czasie nie zapomnisz chłopie jak się gra na basie

Świat się nam przygląda i nie życzy źle,
A jeśli jest inaczej to świat mam cały gdzieś...
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2007-11-20, 14:51   

xavras napisa/a:
Prawda jest smutna na tyle, że Jarek rządził tym pięknym krajem przez dwa długie lata.

O boooże, już nie przesadzajmy, krzywda nam się nie działa.

Na podwórku się nie wychowałam i też będę się przy tym upierać, też jak zmutowany osioł. Mimo wszystko uważam całą tą sprawę za niepotrzebny cyrk i już.
Mkj napisa/a:
Wiem, że na PiS też była nagonka, czasem też przesadzona, ale nie aż tak żałosna...

A ja myślę, że jeszcze gorsza. Wszystko to siebie warte i tylko szkoda, że muszę sobie psuć nerwy i patrzeć na te idiotyzmy.
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group