Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Zamknity przez: kakti
2008-02-28, 19:38
Urodziny chłopaka
Autor Wiadomo
ankaanka 



Wiek: 32
Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2660
Skd: Bogumiłowice
Wysany: 2007-11-13, 20:42   

krawat? jeśli jest wierzący - medalik/krzyżyk? nie wiem. to się sprawdziło raz :P
_________________
"-Jeśli nie możesz się nauczyć jeździć na słoniu, naucz się przynajmniej jeździć konno.
-Co to jest słoń?
-Rodzaj borsuka - wyjaśniła Babcia."
/Terry Pratchett - Równoumagicznienie/
 
 
 
ajs 



Imi: Barbara.
Doczya: 08 Cze 2006
Posty: 1155
Wysany: 2007-11-13, 21:49   

ankaanka napisa/a:
jeśli jest wierzący - medalik/krzyżyk?

nie daje sie w prezencie krzyzy :| ! nie wiem czemu tak jest,taki minimalny przesad! Niedaje sie tez butów :P nie wazne czy zwyklych,czy figurka czy obrazek z butem itp :P
( chodzi mi na urodziny itp,prezent na komunie bierzmowanie itp, to owszem )
_________________
Moim celem jest spełnianie marzeń i snów - najwspanialszej rzeczywistości^^
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2007-11-15, 13:45   

jak nie masz pomysłu dla niego to może nie bita smietana ale kup coś dla siębie dla niego :P czyli jakąś ciekawą bieliznę czy coś ;) szczerze mówiąc znam twój ból bo ja tez myslę gorączkowo co kupić mojemu na gwiazdko-urodziny bo już z grubsza wszystko wyczerpałam :maruda: a może poprostu książkę? :sweet: jak mój dostał dwa lata temu to się bardzo ucieszył ;)
_________________

 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2007-11-15, 15:35   

Mozna tez kupic dvd z jakims fajnym filmem, albo cd z ulubiona muzyka :)
no i ksiazka o ktorej wspomniala juz TeJotka :)
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
mała 



Imi: Małgosia
Wiek: 34
Doczya: 27 Pa 2007
Posty: 88
Skd: Hrubieszów
Wysany: 2007-11-15, 18:18   

Płyta odpada bo jak to mi powiedzieli jego kumple że zrzuci sobie muzyka na kompa i płytę wrzuci do szuflady i tyle bedzie pamiętać, no i w sumie to prawda bo teraz to raczej się ściąga muzyka, chociaż ja lubię zbierać płyty cd. Nad książką się zastanowię :) A co byście powiedzieli na model jakiegoś samochodu (jeżeli znajdę jego upragniony) taki żeby sam poskładał z części, w sumie taka mała durnostojka ale trochę się przy niej pobawi i ile razy spojrzy będzie miał jakieś wspomnienie co wy na takie coś?
_________________
Nie jestem "normalna"
Nie żyje "normalnie"
Nie mam "normalnych" myśli
W moim życiu nie ma
czegoś takiego jak "norma"
Tak było od zawsze...
i tak już chyba pozostanie...
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2007-11-15, 18:27   

moze byc :P
tez kiedys wolalam sciagnac muze... obecnie wole cd :)

mam nadzieje, ze ja nie bede miala takich problemow za jakis czas ;) w sensie z wyborem prezentu :P
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2007-11-15, 18:30   

Jesli ma taki ukochany upragniony model to może być to całkiem nice :D aczkolwiek może mu się nie chcieć złożyć i będzie smutno :( może opowiec coś więcej o nim typu: styl ubierania, jaka muzyka to zawsze łatwiej jak już go "zaszufladkujemy" ;)
_________________

 
 
 
mała 



Imi: Małgosia
Wiek: 34
Doczya: 27 Pa 2007
Posty: 88
Skd: Hrubieszów
Wysany: 2007-11-15, 18:55   

hehe,, jak to brzmi "zaszufladkujemy" :P styl raczej taki no normalny, nie należ do jakiejś szczególnej subkultury czy coś tego typu, od jakiegoś czasu uczy się grać na gitarze, ponoć to go najbardziej teraz pociąga. Ale na tyle co ja go znam ma takie narwania ale nie na długo, w sumie wszyscy jego znajomi to więdzą ale wspieramy go silnie w jego updobaniu i się cieszymy razem z nim :) słucha głównie rock'a ostatnio stare piosenki odszukiwał jakieś łatwe na gitera żeby móc zagrać. I chyba o nim nie da się nic więcej powiedzieć tak żeby określić jego osobę i styl. Niczym się nie interesuje (z reguły taki leń jakby mógł nic by nie robił)
_________________
Nie jestem "normalna"
Nie żyje "normalnie"
Nie mam "normalnych" myśli
W moim życiu nie ma
czegoś takiego jak "norma"
Tak było od zawsze...
i tak już chyba pozostanie...
 
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2007-11-26, 21:34   

Ja do znudzenia kupowałabym bokserki tylko za każdym razem z innym wzorkiem. :D

no co... chyba muszę potem sprawdzić jak leżą, nie? :devil:
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
Rivenris 
Tech support


Wiek: 38
Doczy: 21 Sie 2007
Posty: 1114
Wysany: 2007-11-27, 08:36   

Fantasia napisa/a:
no co... chyba muszę potem sprawdzić jak leżą, nie? :devil:

Znacznie bardziej byłby zadowolony z tego jak sprawdzasz jak nie leżą rotfl
 
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2007-11-27, 21:03   

Rivenris, ty diabełku... zmuszasz mnie żebym się wygadała ale nic z tego :twisted:

a poza tym to było napisane przed 22.00 :smiech:
 
 
 
ankaanka 



Wiek: 32
Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2660
Skd: Bogumiłowice
Wysany: 2007-12-04, 18:27   

ajs napisa/a:
ankaanka napisa/a:
jeśli jest wierzący - medalik/krzyżyk?

nie daje sie w prezencie krzyzy :| ! nie wiem czemu tak jest,taki minimalny przesad! Niedaje sie tez butów :P nie wazne czy zwyklych,czy figurka czy obrazek z butem itp :P
( chodzi mi na urodziny itp,prezent na komunie bierzmowanie itp, to owszem )


Krzyży na ścianę itp. to nie, ale krzyżyk - na szyję, owszem. Tzn nie wiem, może to wszystko zależy, ale znam wielu rówieśników, którzy na urodziny kupowali swojej dziewczynie/swojemu chłopakowi złoty lub srebrny łańcuszek z krzyżykiem.

Co do butów - sama otrzymałam figurkę buta na urodziny, a dziś, co prawda mikołajki, 3 dziewczyny otrzymały genialne papucie :P
_________________
"-Jeśli nie możesz się nauczyć jeździć na słoniu, naucz się przynajmniej jeździć konno.
-Co to jest słoń?
-Rodzaj borsuka - wyjaśniła Babcia."
/Terry Pratchett - Równoumagicznienie/
 
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2007-12-04, 18:46   

Moja babcia zawsze mówiła, że podarowanie komuś krzyża to taki "krzyż na drogę" czyli coś w stylu ciężkiego losu czy jakoś tak... Sama nie do końca w to wierzyła bo jednak trochę jakimiś przesądami trąci... ale nie kupowała nikomu i też sama nie przyjmowała jak by jej ktoś kupił. Sama też nie jestem przekonana ale mówię temu "nie, bo nie..."
w końcu jest tyle ciekawszych rzeczy do kupienia... :roll:

np: bokserki :smiech: albo karnet na siłkę/basen :D
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
RaynoR 
'Sup Gee?



Imi: Lukasz ;)
Wiek: 32
Doczy: 10 Lut 2007
Posty: 328
Skd: Z d*py :P
Wysany: 2007-12-04, 22:01   

Fantasia napisa/a:
Moja babcia zawsze mówiła, że podarowanie komuś krzyża to taki "krzyż na drogę" czyli
... MASŁO MAŚLANE xD A co do prezentu... pomysł Fantasii o karnecie może być źle przyjęty przez chłopa... jeszcze się kompleksów nabawi:P A szczerze mówiąc nie mam pojęcia co można kupić...
_________________
"Stworzyła wiatr, który pcha mnie do przodu..."
 
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2007-12-04, 22:12   

RaynoR napisa/a:
MASŁO MAŚLANE xD
dlaczego?

Z tym karnetem podałam bo to akurat u mnie działało, to rzeczywiście indywidualne. Kupiłam mu karnet imienny na basen bo wiedziałam, że tam chodzi raz w tygodniu i mu sie to przyda.
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group