Forum Dyskusyjne Strona G³ówna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
W czym lubicie swoje kobiety oglądać?
Autor WiadomoϾ
Fantasia 


Do³¹czy³a: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wys³any: 2007-12-14, 15:16   

RaynoR napisa³/a:
Słodkie oczka no i co?... no i jak tu nie pójść z torbami?? :P No, ale czego się nie robi dla swojej Księżniczki :wink: :D
Taaaa i jesteśmy gupimi gompkami ssącymi z was kasę... Słodkie oczka i nic poza tym, a ty płać.
Ta etykietka już zawsze na babach zostanie bo są taki kretynkami, że ją same podtrzymują. :doh:

Jak tak was czytam, to chwalę wszelkie stworzenie za swoją wszechobecną niezależność...

waczkows.ki napisa³/a:
ja tu wysyłam linki do wydaje się prowokującej bielizny ale widzę, że Panie 2 razy lepiej się znają od mężczyzn w tych sprawach :D
Eee możę to dlatego, że to one noszą tą bieliznę?? :|
_________________
Rivenris, jeÅ›li możesz, to dotrzymaj choć raz danego sÅ‚owa i oddaj pieniÄ…dze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogÄ™ być instytucjÄ… charytatywnÄ…. ByÅ‚oby ‘co najmniej Å›mieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miaÅ‚a dÅ‚ugi, prawda? :)
Ostatnio zmieniony przez Fantasia 2007-12-14, 15:27, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
 
RaynoR 
'Sup Gee?



Imiê: Lukasz ;)
Wiek: 32
Do³¹czy³: 10 Lut 2007
Posty: 328
Sk¹d: Z d*py :P
Wys³any: 2007-12-15, 01:30   

Fantasia napisa³/a:
RaynoR napisa³/a:
Słodkie oczka no i co?... no i jak tu nie pójść z torbami?? :P No, ale czego się nie robi dla swojej Księżniczki :wink: :D
Taaaa i jesteśmy gupimi gompkami ssącymi z was kasę... Słodkie oczka i nic poza tym, a ty płać.
Ta etykietka już zawsze na babach zostanie bo są taki kretynkami, że ją same podtrzymują. :doh:


Nie zrozumiałaś... przyjęłaś za bardzo... Akurat moja dziewczyna ma umiar żeby nie było...
_________________
"Stworzyła wiatr, który pcha mnie do przodu..."
 
 
 
Fantasia 


Do³¹czy³a: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wys³any: 2007-12-15, 02:14   

Tylko, że tutaj absolutnie nie chodzi o twoją dziewczynę.
Ja mówię o kretyńskim stereotypie. Nie dość, że jesteśmy uważane przez dużą liczbę jako niezaradne, które to wspaniałym IM powinny przecież tak wiele zawdzięczać 8) to jeszcze robi się z naszych atutów kartę przetargową dzięki którym ktoś nam coś robi/kupi/pomoże czy inne... ;/ Jeśli chodzi o mężczyzn taki stereotyp nie istnieje... za to jest taki wg którego wszyscy są wspaniali i radzą sobie świetnie sami a te baby to są tylko od marudzenia i zmieniania się po ślubie...
I zupełnym przypadkiem na podstawie tego stereotypu w tak wielu dziedzinach życia musimy udawać, że niekoniecznie musimy być gorsze a czasami i lepsze...

Tak samo nie rozumiem dlaczego mężczyźni chcą się uznawać za ekspertów w kwestii bielizny? :| znacie się na numerach i rodzajach miseczek itp? rodzajach fiszbin? My nosimy więc coś musimy wiedzieć.
_________________
Rivenris, jeÅ›li możesz, to dotrzymaj choć raz danego sÅ‚owa i oddaj pieniÄ…dze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogÄ™ być instytucjÄ… charytatywnÄ…. ByÅ‚oby ‘co najmniej Å›mieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miaÅ‚a dÅ‚ugi, prawda? :)
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imiê: Natalek
Wiek: 37
Do³¹czy³a: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Sk¹d: uć
Wys³any: 2007-12-15, 14:42   

Fantasia napisa³/a:
Tak samo nie rozumiem dlaczego mężczyźni chcą się uznawać za ekspertów w kwestii bielizny? znacie się na numerach i rodzajach miseczek itp? rodzajach fiszbin? My nosimy więc coś musimy wiedzieć.
skrabie za bardzo się przejełaś :) co złego że faceci kupują bieliznę dla swoich kobiet skoro gdyby nie oni to kto by nas zmusił choćby do push-upów ;) jedwabną,koronkową, elegancką bieliznę nosimy by im się podobać :) co w tym złego że to oni oceniają? A co do rodzajów fiszbin to sama się nie znam bo nie cierpie ;] Bo na dobrą sprawę czy któraś z was założyłaby stringi gdyby nie miała choć nadziei że jakiś/jej facet to zauważy ;) ? przecież t się niedosyź że wrzyna to jeszcze wieje w zime :? A faceci lubią rozpieszczać swoje księżniczki i co złego że płacą skoro to dla nich ;]
_________________

 
 
 
Fantasia 


Do³¹czy³a: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wys³any: 2007-12-15, 16:35   

Ooo następna...
Taka jedna napisa³/a:
co złego że faceci kupują bieliznę dla swoich kobiet skoro gdyby nie oni to kto by nas zmusił choćby do push-upów ;)
A ktoś musi Cię zmuszać? dziwne...
Znam takie i sama zresztą jestem, że noszą bo dobrze się czują w tym rodzaju stanika. Bo potrafi ukryć pewne "mankamenciki" i czasem dodać pewności siebie.
Taka jedna napisa³/a:
jedwabną,koronkową, elegancką bieliznę nosimy by im się podobać :)
A nie lepiej w pierwszej kolejności podobać się sobie samej? Wydaje mi się, że dla każdej kobiety która dzień w dzień musi nosić bieliznę jest ważne to w co się ubiera i przede wszystkim powinna dbać o swoje dobre samopoczucie w tym co nosi na co dzień i od święta a nie wyłącznie o czyjeś widzimisię. Kompromis i nieco zdrowego egoizmu.
Taka jedna napisa³/a:
Bo na dobrą sprawę czy któraś z was założyłaby stringi gdyby nie miała choć nadziei że jakiś/jej facet to zauważy ;)
Oczywiście. Nie mam faceta, nikomu nie pokazuje własnego tyłka w stringach a latem je nosze bo mi tak wygodniej.
Taka jedna napisa³/a:
A faceci lubią rozpieszczać swoje księżniczki i co złego że płacą skoro to dla nich ;]
Mężczyźni mają tendencję do marudzenia (generalizuję oczywiście) i z tego powodu doczepiania etykietek materialistek. W mniemaniu faceta wycieczka z kobietą do sklepu to koszmar na którym on tylko finansowo straci bo ona go znów na jakąś szmatę naciągnie. Jeśli kocham, jeśli chcę zrobić komuś przyjemność, coś kupić to nie stękam później, że: "pójdę z torbami"...

Z tego co piszesz wynika, że tak naprawdę powinnyśmy być nastawione na przyjemność dla mężczyzn. ;/ A jak nosimy coś ekstra to tylko po żeby im się podobało...

Ja takiego podejścia nie toleruję. Złoty środek między moim dobrym samopoczuciem we własnej skórze a czyimś oczekiwaniami co do mnie. Na szczęście nie wszystkie kobiety dają się tak wyrzeźbić.
_________________
Rivenris, jeÅ›li możesz, to dotrzymaj choć raz danego sÅ‚owa i oddaj pieniÄ…dze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogÄ™ być instytucjÄ… charytatywnÄ…. ByÅ‚oby ‘co najmniej Å›mieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miaÅ‚a dÅ‚ugi, prawda? :)
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imiê: Natalek
Wiek: 37
Do³¹czy³a: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Sk¹d: uć
Wys³any: 2007-12-15, 17:51   

Fantasia napisa³/a:
Z tego co piszesz wynika, że tak naprawdę powinnyśmy być nastawione na przyjemność dla mężczyzn. A jak nosimy coś ekstra to tylko po żeby im się podobało...

Ja takiego podejścia nie toleruję. Złoty środek między moim dobrym samopoczuciem we własnej skórze a czyimś oczekiwaniami co do mnie. Na szczęście nie wszystkie kobiety dają się tak wyrzeźbić.
_________________
. Kiciuś czy tak naprawwdę nie mam racji :) no bo przeciez w tym duchu ukształtowała się nasza cywilizacja i nasze społeczeństwo ;) gorsety, tiurniury, stringi, push-upy nei powstały by nigdy gdyby nie fakt że chcemy być uosobieniem męskich ideałów ;) a czy nie miło się podobać? przecież schludnie i wygodnie można czuc się nawet w bezkształtnym brezencie a my się mordujemy z wymodelowanymi miseczkami i fiszbinami :? .
A co do zakupó-Jezeli do tej pory spotkałaś tylko debili dla których pójście na zakupy z kobieta jest koszmarem to tylko współczuć...ale faceta też trzeba sobie wychować ;) Mój ze mną na zakupy chodzi choć tylko raz się zdarzyło że to on płacił. Marudził i marudzi do tej pory jak nie mogę się zdecydować i tyle. Ale twardo chodzi bo go wychowałam choc się zaklinał ze nigdy ze mną nie pujdzie :p
I nie uważam że ten temat powinien prowadzić do tego typu sprzeczek :) to sprawy wewnątrz związkowe ;)

ten post wyglądał inaczej ale się zreflektowałam ze za bardzo pojechałam .:wstyd:
_________________

Ostatnio zmieniony przez somebody 2007-12-15, 18:22, w ca³oœci zmieniany 3 razy  
 
 
 
Klang 



Wiek: 38
Do³¹czy³: 09 Sty 2007
Posty: 1062
Sk¹d: wziąć na piwo?
Wys³any: 2007-12-15, 21:19   

Przepraszam, ze przerwę. Slyszalyscie kiedys o pin-up? Kiedyś nazwa ta oznaczala publikowane w prasie (glownie motoryzacyjnej) zdjecia skompo odzianych pan (glownie przy fajnych brykach). Nieodzownym elementem pin-up była seksi bielizna, make'up... Panowie (glownie zolnierze) wyrywali te zdjecia z gazet i wieszali je sobie na scianach, szafkach itd.

Obecnie pin-up to dziedzina sztuki. Plastycy, graficy tworza laleczki upudrowane, w stringach, podwiazkach, z rozowymi parasolkami...



Sztuka tylez erotyczna co i komiczna.

Tak tylko sie wpyrtalam, zeby pokazac, ze kazdy kij ma druga strone medalu :lol:
_________________
Tylko na tym miejscu i o takim czasie nie zapomnisz chłopie jak się gra na basie

Świat się nam przygląda i nie życzy źle,
A jeśli jest inaczej to świat mam cały gdzieś...
 
 
 
RaynoR 
'Sup Gee?



Imiê: Lukasz ;)
Wiek: 32
Do³¹czy³: 10 Lut 2007
Posty: 328
Sk¹d: Z d*py :P
Wys³any: 2007-12-16, 02:24   

Fantasia Ty WSZYSTKO bierzesz na poważnie... Musisz przytaczać jakieś pierdoły? Co jest nie tak jaki jest stereotyp- ku*** a czy Ty możesz mieć własne zdanie, a nie kierować się stereotypami?! Ja rozumiem, że może kiedyś przez jakiegoś typa zmieniłaś tak poglądy na płeć męską, ale nie wyżywaj sie na Nas jakbyśmy wszyscy coś Ci zrobili! Prawda jest taka, że ani Wy... ani My nie moglibyśmy sobie świetnie radzić osobno w życiu... każdemu by czegoś brakowało... i nikt mi nie powie że tak nie jest (no chyba, że ktoś ma nasrane we łbie) Mój pogląd na kobietę właśnie taki jest... delikatna, wrażliwa, ale i zaradna!- wcale nie mówię, że nie radzicie sobie w życiu... świetnie sobie radzicie! ALE I UWIELBIAM kiedy dajecie sobie pomóc (bo czasami KAŻDY człowiek tej pomocy potrzebuje)... Faceci też nie we wszystkim łatwo sobie radzą... i nie każdy potrafi poprosić płeć przeciwną o pomoc...- dlatego też powstaje ten nędzny stereotyp... który tak na dobrą sprawę jest gównianą prawdą.
_________________
"Stworzyła wiatr, który pcha mnie do przodu..."
Ostatnio zmieniony przez RaynoR 2007-12-16, 02:27, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Fantasia 


Do³¹czy³a: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wys³any: 2007-12-16, 11:37   

Klang, słyszałam o tym... teraz wszędzie tego pełno ;/ gołą/niekompletnie ubraną kobietę bardzo łatwo w biznesie sprzedać. Seks/goła baba to coś co zawsze gwaratnuje sukces jeśli chodzi o sprzedaż.
A kobiety zamiast stereotyp przełamywać podtrzymują go.

RaynoR napisa³/a:
wcale nie mówię, że nie radzicie sobie w życiu... świetnie sobie radzicie!
no to ja też wiem.
RaynoR napisa³/a:
rawda jest taka, że ani Wy... ani My nie moglibyśmy sobie świetnie radzić osobno w życiu... każdemu by czegoś brakowało...
No to sobie kurwa radzimy świetnie czy nie?
RaynoR napisa³/a:
(no chyba, że ktoś ma nasrane we łbie)
Ja mam nasrane we łbie. To że komuś czegoś brakuje nie ma nic do czynienia z tym czy radzie sobie bardziej świetnie czym mniej świetnie czy w ogóle nie świetnie. :D
RaynoR napisa³/a:
Ty WSZYSTKO bierzesz na poważnie...
Zycie biorę poważnie, cała reszta się w tym mieści.
Taka jedna napisa³/a:
gorsety, tiurniury, stringi, push-upy nei powstały by nigdy gdyby nie fakt że chcemy być uosobieniem męskich ideałów ;)
Mam wyższe aspiracje, chcę być własnym uosobieniem ideału kobiety spełnionej. A żeby to osiągnąć wcale nie muszę mieścić się w czyimś ideale. Potrafię tak zweryfikować istniejące stereotypy żeby w nich odnaleźć to co dla mnie najlepsze.
RaynoR napisa³/a:
czy Ty możesz mieć własne zdanie, a nie kierować się stereotypami?!
Właśnie wyjaśniłam to wyżej.

ResztÄ™ zostawiÄ™ dla siebie.

Kolejny temat zamieniony w kłótnię... Nie róbcie OT, a uwagami podzielcie się na gg. Kolejne posty tego typu będą cięte. Somebody.
_________________
Rivenris, jeÅ›li możesz, to dotrzymaj choć raz danego sÅ‚owa i oddaj pieniÄ…dze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogÄ™ być instytucjÄ… charytatywnÄ…. ByÅ‚oby ‘co najmniej Å›mieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miaÅ‚a dÅ‚ugi, prawda? :)
Ostatnio zmieniony przez somebody 2007-12-16, 12:06, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imiê: Natalek
Wiek: 37
Do³¹czy³a: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Sk¹d: uć
Wys³any: 2007-12-16, 12:24   

Fantasia wybacz że to powiem ale z mojej strony dyskusja skończona bo z doświadczenia wiem że z feministkami się nie potrafię w pewnych sprawach dogadać ;)
Jesli ktoś podchodzi do kupowania seksownej bielizny jako do czegoś co w żaden sposób nie powinno być skierowane do płci przeciwnej to nie rozum9iem ale oki ;)
wracajÄ…c do tematu :)
_________________

 
 
 
@Tango 
Uncharted !!!



Imiê: Tomek
Wiek: 35
Do³¹czy³: 19 Gru 2007
Posty: 81
Sk¹d: Fareham
Wys³any: 2008-01-05, 05:31   

Cytat:
Zwariowałam

http://diores.pl/images/a.../29041_biel.jpg

Właśnie wysłałam przyjaciółce linka z dopiskiem: sprzedam się za niego, znajdź mi chętnego


Dziwne bo po roku chodzenia z dziewczyną kupiłem jej coś identycznego i mnie rzuciła :(
_________________
 
 
 
Fantasia 


Do³¹czy³a: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wys³any: 2008-01-05, 13:45   

:doh:
do wszystkich: kupowanie nam bielizny nie jest gwarancję tego, że będziemy z wami związku...
ktoś mi kiedyś powiedział ale nie jestem akurat tego pewna :P że powinno się być z kimś z miłości a nie dla prezentów... ale niestety nie wiem czy to prawda... :?

:smiech:
_________________
Rivenris, jeÅ›li możesz, to dotrzymaj choć raz danego sÅ‚owa i oddaj pieniÄ…dze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogÄ™ być instytucjÄ… charytatywnÄ…. ByÅ‚oby ‘co najmniej Å›mieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miaÅ‚a dÅ‚ugi, prawda? :)
 
 
 
piotrem77


Do³¹czy³: 11 Kwi 2008
Posty: 35
Wys³any: 2008-04-11, 21:40   

W mojej koszuli :spoko: bielizna to za bardzo oklepane :p no a tak serio to dla mnie piekne sa tylko te kobiety ktore wygladaja we wszystkim slicznie, nawet w dresie i bez makijazu. ALe ze nie szata zdobi czlowieka... :p
_________________
Dlaczego tyle osób zarabia na ebookach?
http://ebooki.zlotemysli.pl/megaokazje.php
 
 
 
dziewiÄ…ta
[Usuniêty]

Wys³any: 2008-04-14, 22:26   

nie mam kobiety, ale mam mężczyznę xD no więc. same boksereczki lub mogą być bokserki i koszulka, chociaż wolę patrzec na klatkę i brzusio mojego mężczyzny :) jasne- jak Słoneczko xD :)
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Do³¹czy³a: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Sk¹d: z Księżyca
Wys³any: 2008-07-05, 09:55   

W jakieś gazecie kiedyś wyczytałam wypowiedź jednego chłopaka który powiedział, że jego kobieta najbardziej podniecająco wygląda w jego koszulce która zakrywa jej pół pupy, a nie w stringach czy innych wynalazkach tego typu ^^
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Wyœwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group