Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Trądzik
Autor Wiadomo
WaltKowalski0 


Doczy: 31 Sie 2013
Posty: 1
Skd: Łódź
Wysany: 2013-08-31, 20:41   

Mi to nie pomagało ;/
 
 
 
czarnobialy90 


Doczy: 31 Sie 2013
Posty: 1
Skd: Lubieszewo
Wysany: 2013-08-31, 21:05   

Ja po prostu przeczekałem okres trądziku.
 
 
 
Floopyy1 
Floopyy


Imi: Andrzej
Wiek: 40
Doczy: 24 Wrz 2013
Posty: 3
Skd: Wrocław
Wysany: 2013-09-24, 10:20   

Ogólnie jestem tego zdania że sam zejdzie, ale stosuje kremy nawilżające.
 
 
 
plawiaka 


Imi: Magdalena
Wiek: 43
Doczya: 31 Gru 2013
Posty: 24
Skd: Warszawa
Wysany: 2013-12-31, 13:45   

wariat4 napisa/a:
Nikt nigdy nie znalazł prawdziwego lekarstwa na trądzik. Niestety. Są rożne kremy, toniki np. Crealasil ale one tylko zmniejszają objawy trądziku. Są również specjalistyczne szczepionki przeciwtrądzikowe. One podobno naprawdę pomagają ale trądzik po jakimś czasie wraca.

Myslę ze najlepszym sposobem pozbycia sie tradziku jest wizyta u dermatologa i powazne potraktowanie sprawy w przeciwnym razie moga zostac nam blizny.
 
 
 
Madziak 


Wiek: 33
Doczya: 04 Sty 2014
Posty: 1
Wysany: 2014-01-04, 22:15   Długie ale skuteczne leczenie

Bardzo długo borykałam się z trądzikiem. Polecam takim osobom leczenie izotekiem. Zaznaczam jednak że ten lek to ostateczność! Leczenie dość kosztowne, wymagające dużo dyscypliny ale skuteczne. Niektórzy dermatolodzy go przepisują
 
 
 
kryspian 


Doczy: 19 Wrz 2013
Posty: 18
Wysany: 2014-01-14, 09:14   

Ja na trądzik używałem żelu i kremu Synchroline i muszę przyznać, że działały bardzo dobrze. Zgadzam się, że ważnym jest żeby też skonsultować się z dermatologiem.
 
 
 
Makinod


Doczy: 07 Mar 2014
Posty: 7
Wysany: 2014-03-07, 14:23   

BArdzo dobrze opisane problemy z trądzikiem zostały na http://magazyn-medyczny.pl/medycyna/dermatologia/ - zachęcam do poczytania. Wiele problemów związanych z trądzikiem jest łatwo rozwiązywalna i nie wymaga ciężkich kuracji hormonalnych. Zanim zdecydujesz się na takie podejście, lepiej skonsultuj swój problem jeszcze przynajmniej z dwoma innymi dermatologami.
 
 
 
LizkaM 
Elizka


Imi: Eliza
Doczya: 24 Mar 2014
Posty: 55
Wysany: 2014-03-24, 09:42   

Ja męczę się z tym od kilku lat. Przeszłam 2 kuracje Tetralysalem i dłuugie leczenie Epi duo, które nie okazało się skuteczne, no może "trzymało moją skórę w ryzach". Teraz przerzuciłam się na Brevoxyl i liczę, że coś pomoże. Na to Alantan a punktowo Tribiotic. Do świąt chciałabym mie gładką buzke :(
 
 
 
kasnow1990 


Imi: Kasia
Wiek: 34
Doczya: 30 Lip 2014
Posty: 1
Skd: Warszawa
Wysany: 2014-08-01, 13:02   

Jeśli ma się duży problem z trądzikiem najlepiej jest się udać do dermatologa. On doradzi jakich kosmetyków powinniśmy używać, jakiś maści, może przepisać też jakiś antybiotyk doustny. Sama wybrałam się do gabinetu Bella w Warszawie i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona, trądzik się uspokoił a to dopiero początek ;)
 
 
 
video 


Imi: Ania
Doczya: 02 Sie 2014
Posty: 2
Wysany: 2014-08-02, 20:59   

Witam wszystkich,
Zmagałam się z problemem trądziku odkąd skończyłam 14 lat, używałam wszystkiego (chyba!) aż znajoma mojej mamy nie poleciła AFRONIS, polecam! Teraz mi wychodzi kilka pryszczy ale to jak zbliża się miesiączka (takie ostrzeżenie :D ) :)
 
 
 
Kayira 



Doczya: 09 Maj 2014
Posty: 199
Wysany: 2014-08-11, 14:11   

A ja używam

Pomaga w walce z trądzikiem, usuwa przebarwienia po tradziku, ale tez matuje skórę i nawilża.
Ma przy tym fajną konsystencję.
Stosuję kilka dni i już widze efekty ;)
 
 
 
steffy 


Doczya: 19 Gru 2012
Posty: 434
Wysany: 2014-08-30, 20:10   

Ja idę w przyszłym tygodniu do dermatologa. Już mam dość wypróbowywania na swojej skórze wszystkich dostępnych środków. Chyba trzeba spróbować zadziałać od środka.
 
 
 
sylwia4012 


Doczya: 23 Sty 2014
Posty: 78
Wysany: 2015-02-20, 14:36   

Wiadomo, że w przypadku trądziku wizyta u dermatologa to rzecz najważniejsza. Trądziku nie należy lekceważyć bo z biegiem czasu może być tylko gorzej. Wiem bo mój brat przez długi czas zmagał się z tym problemem. Dobrym suplementem na trądzik jest NONACNE - http://www.nonacne.eu/ . Ma działanie antybakteryjne oraz przeciwzapalne no i pomaga wyeliminować zaskórniki czy wypryski. Myślę, że warto spróbować.
 
 
 
ORaczkowski123 
Baron


Imi: Olek
Wiek: 41
Doczy: 17 Lut 2015
Posty: 60
Skd: Warszawa
Wysany: 2015-03-13, 07:44   

Suplementy diety w przypadku trądziku to bzdura i naciąganie.
_________________
:) ))
 
 
 
ORaczkowski123 
Baron


Imi: Olek
Wiek: 41
Doczy: 17 Lut 2015
Posty: 60
Skd: Warszawa
Wysany: 2015-03-18, 05:43   

cichy napisa/a:
Eos napisa/a:
Sukcesem jest dobranie odpowiednich leków, co może być trudne.


dokładnie. Nie prawdą jest, że jest nieuleczalny.

Moja kuzynka bardzo się męczyła, no ale kuracja hormonalna jej pomogła (nie biorąc pod uwagę efektów ubocznych jakimi były u niej roczny zanik miesiączki po odstawieniu leku).


To prawda, ciężko jest go wyleczyć, ale w ostatecznym rozrachunku można się go pozbyć. Jestem tego idealnym przykładem.
_________________
:) ))
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group