Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, wielotematyczne, ogólnotematyczne
  FAQ FAQ   Użytkownicy  Użytkownicy   Regulamin  Korepetycje   Zaloguj  Zaloguj   Rejestracja  Rejestracja   Regulamin  Regulamin

Poprzedni temat «» Następny temat
Trądzik
Autor Wiadomość
WaltKowalski0 

Wysłany: 2013-08-31, 20:41   

Mi to nie pomagało ;/

Autor Wiadomość
czarnobialy90 

Wysłany: 2013-08-31, 21:05   

Ja po prostu przeczekałem okres trądziku.

Autor Wiadomość
Floopyy1 
Floopyy

Imię: Andrzej
Wysłany: 2013-09-24, 10:20   

Ogólnie jestem tego zdania że sam zejdzie, ale stosuje kremy nawilżające.

Autor Wiadomość
plawiaka 

Imię: Magdalena
Wysłany: 2013-12-31, 13:45   

wariat4 napisał/a:
Nikt nigdy nie znalazł prawdziwego lekarstwa na trądzik. Niestety. Są rożne kremy, toniki np. Crealasil ale one tylko zmniejszają objawy trądziku. Są również specjalistyczne szczepionki przeciwtrądzikowe. One podobno naprawdę pomagają ale trądzik po jakimś czasie wraca.

Myslę ze najlepszym sposobem pozbycia sie tradziku jest wizyta u dermatologa i powazne potraktowanie sprawy w przeciwnym razie moga zostac nam blizny.

Autor Wiadomość
Madziak 

Wysłany: 2014-01-04, 22:15   Długie ale skuteczne leczenie

Bardzo długo borykałam się z trądzikiem. Polecam takim osobom leczenie izotekiem. Zaznaczam jednak że ten lek to ostateczność! Leczenie dość kosztowne, wymagające dużo dyscypliny ale skuteczne. Niektórzy dermatolodzy go przepisują

Autor Wiadomość
kryspian 

Wysłany: 2014-01-14, 09:14   

Ja na trądzik używałem żelu i kremu Synchroline i muszę przyznać, że działały bardzo dobrze. Zgadzam się, że ważnym jest żeby też skonsultować się z dermatologiem.

Autor Wiadomość
Makinod

Wysłany: 2014-03-07, 14:23   

BArdzo dobrze opisane problemy z trądzikiem zostały na http://magazyn-medyczny.pl/medycyna/dermatologia/ - zachęcam do poczytania. Wiele problemów związanych z trądzikiem jest łatwo rozwiązywalna i nie wymaga ciężkich kuracji hormonalnych. Zanim zdecydujesz się na takie podejście, lepiej skonsultuj swój problem jeszcze przynajmniej z dwoma innymi dermatologami.

Autor Wiadomość
LizkaM 
Elizka

Imię: Eliza
Wysłany: 2014-03-24, 09:42   

Ja męczę się z tym od kilku lat. Przeszłam 2 kuracje Tetralysalem i dłuugie leczenie Epi duo, które nie okazało się skuteczne, no może "trzymało moją skórę w ryzach". Teraz przerzuciłam się na Brevoxyl i liczę, że coś pomoże. Na to Alantan a punktowo Tribiotic. Do świąt chciałabym mie gładką buzke :(

Autor Wiadomość
kasnow1990 

Imię: Kasia
Wysłany: 2014-08-01, 13:02   

Jeśli ma się duży problem z trądzikiem najlepiej jest się udać do dermatologa. On doradzi jakich kosmetyków powinniśmy używać, jakiś maści, może przepisać też jakiś antybiotyk doustny. Sama wybrałam się do gabinetu Bella w Warszawie i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona, trądzik się uspokoił a to dopiero początek ;)

Autor Wiadomość
video 

Imię: Ania
Wysłany: 2014-08-02, 20:59   

Witam wszystkich,
Zmagałam się z problemem trądziku odkąd skończyłam 14 lat, używałam wszystkiego (chyba!) aż znajoma mojej mamy nie poleciła AFRONIS, polecam! Teraz mi wychodzi kilka pryszczy ale to jak zbliża się miesiączka (takie ostrzeżenie :D ) :)

Autor Wiadomość
Kayira 

Wysłany: 2014-08-11, 14:11   

A ja używam

Pomaga w walce z trądzikiem, usuwa przebarwienia po tradziku, ale tez matuje skórę i nawilża.
Ma przy tym fajną konsystencję.
Stosuję kilka dni i już widze efekty ;)

Autor Wiadomość
steffy 

Wysłany: 2014-08-30, 20:10   

Ja idę w przyszłym tygodniu do dermatologa. Już mam dość wypróbowywania na swojej skórze wszystkich dostępnych środków. Chyba trzeba spróbować zadziałać od środka.

Autor Wiadomość
sylwia4012 

Wysłany: 2015-02-20, 14:36   

Wiadomo, że w przypadku trądziku wizyta u dermatologa to rzecz najważniejsza. Trądziku nie należy lekceważyć bo z biegiem czasu może być tylko gorzej. Wiem bo mój brat przez długi czas zmagał się z tym problemem. Dobrym suplementem na trądzik jest NONACNE - http://www.nonacne.eu/ . Ma działanie antybakteryjne oraz przeciwzapalne no i pomaga wyeliminować zaskórniki czy wypryski. Myślę, że warto spróbować.

Autor Wiadomość
ORaczkowski123 
Baron

Imię: Olek
Wysłany: 2015-03-13, 07:44   

Suplementy diety w przypadku trądziku to bzdura i naciąganie.

Autor Wiadomość
ORaczkowski123 
Baron

Imię: Olek
Wysłany: 2015-03-18, 05:43   

cichy napisał/a:
Eos napisał/a:
Sukcesem jest dobranie odpowiednich leków, co może być trudne.

dokładnie. Nie prawdą jest, że jest nieuleczalny.

Moja kuzynka bardzo się męczyła, no ale kuracja hormonalna jej pomogła (nie biorąc pod uwagę efektów ubocznych jakimi były u niej roczny zanik miesiączki po odstawieniu leku).

To prawda, ciężko jest go wyleczyć, ale w ostatecznym rozrachunku można się go pozbyć. Jestem tego idealnym przykładem.

Odpowiedz do tematu