Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
muzeum
Autor Wiadomość
spiderwoman 
hey ho!



Dołączyła: 31 Maj 2007
Posty: 629
Wysłany: 2007-12-26, 13:44   muzeum

lubicie odwiedzać takie miejsca jak muzeum/galeria/itp? czy może chodzicie tam z przymusu [bo wycieczka szkolna]. no i byliście w takim miejscu ostatnio?

ja uwielbiam! ale strasznie mnie irytuje, gdy ze mną idzie ktoś kto nie lubi i ględzi mi nad uchem kiedy koniec :/
tak było na tych wakacjach gdy byłam w Muzeum Narodowym we Wrocławiu. mi i mojej kolezance podobało się bardzo, ale reszcie grupy z opiekunem włącznie nie i strasznie nas popędzali.
 
 
 
BazyL 



Imię: Peter
Wiek: 33
Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 1699
Skąd: Lublin
Wysłany: 2007-12-26, 13:59   

jejku muzeum :) uwielbiam przesiadywać i zwiedzać. Zawsze jest tyle do zobaczenia i niekiedy ten klimat :) zawsze jest klimat[albo klimatyzacja].
Ja często odwiedzam Muzeum Wsi Lubelskiej i zaglądam na dużo wystaw ^^ ostatnio byłem na wystawie Kalendarzu pamięci (wg Brunona Schulza) Miry Żelechower-Aleksiun. Powiem tyle: piękne i czasochłonne :)
_________________
A-well-a everybody's heard about the bird
Bird, bird, bird, b-bird's the word
 
 
 
Barbossa 
I co z tym zrobisz?



Imię: Maciej
Wiek: 33
Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 367
Skąd: DÄ™bica
Wysłany: 2007-12-26, 15:09   

Ja akurat nie lubie xD byłem kilka razy i mi sie nie podobało , mimo ze interesuje sie historią -,-
_________________
Est enim ea non scripta, sed nata lex, quod vim vi repellere licet

i nic to
 
 
 
Syl_ 



Imię: Sylwia
Wiek: 32
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 729
Wysłany: 2007-12-26, 16:10   

Ja byłam wiele razy w muzeach, galeriach itp i muszę powiedzieć, że jest ciekawie ;] Zawsze ze szkoły na różne wycieczki do muzeum jeździmy i zawsze jest fajnie. A szczególnie w moim miejscu zamieszkania, gdzie takich miejsc jak galerie, muzea itp jest bardzo dużo ;]
_________________
I'd rather be hated for who I am,
than loved for who I'm not.
 
 
 
ajs 



Imię: Barbara.
Dołączyła: 08 Cze 2006
Posty: 1155
Wysłany: 2007-12-26, 16:25   

Fajna sprawa
Tylko...przewodnik musi być mega przygotowny i miły...<- w przeciwnym razie lepiej zwiedzać samemu :)
_________________
Moim celem jest spełnianie marzeń i snów - najwspanialszej rzeczywistości^^
 
 
 
mancio 
...You Can Change The World...



Imię: Mariusz
Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 88
Skąd: z domu(chyba?)
Wysłany: 2007-12-26, 16:29   

LubiÄ™ takie miejsca ale nie lubie ludzi ktĂłrzy tam idÄ… z czystego przymusus :evil:
_________________
Gość...You Can Change The World...

 
 
 
Barbossa 
I co z tym zrobisz?



Imię: Maciej
Wiek: 33
Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 367
Skąd: DÄ™bica
Wysłany: 2007-12-26, 16:33   

Chciałbym trafic do najwiekszej biblioteki na świecie :* mmm Ameryka wita mniee :D niestety wszystkie pozycje a mnie najbardziej interesują te z XVII - XIX wieku sa tylko dla obywateli USA :( chyba :D
_________________
Est enim ea non scripta, sed nata lex, quod vim vi repellere licet

i nic to
 
 
 
mancio 
...You Can Change The World...



Imię: Mariusz
Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 88
Skąd: z domu(chyba?)
Wysłany: 2007-12-26, 16:35   

Ja najbardziej chciałbym przeczytać przepowiedni Nostradamusa lub królowej Saby ale napisane nie z neta :twisted:
_________________
Gość...You Can Change The World...

 
 
 
Marki 



Imię: Daniel
Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 1042
Skąd: Zewszad
Wysłany: 2007-12-26, 16:40   

Muzea... temat rzeka, lubię je zwiedzać, ostatnio byłem w Muzeum Narodowym w Warszawie, w Muzeum Techniki i Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce.
 
 
Barbossa 
I co z tym zrobisz?



Imię: Maciej
Wiek: 33
Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 367
Skąd: DÄ™bica
Wysłany: 2007-12-26, 16:42   

A ja wszytko o iluminatach o rewolucji francuskiej (antyfrancuskiej) i wogóle o tych wszytkich przekrętach kiedy pieniadz zaczął rządzić światem :[ a dokładniej bankierzy .
_________________
Est enim ea non scripta, sed nata lex, quod vim vi repellere licet

i nic to
 
 
 
Deirdre 
prywatne chmury (;



Wiek: 35
Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 2473
Wysłany: 2008-01-01, 14:49   

LubiÄ™, ale bez niewiadomo jakiej fascynacji. ^^'
Ale jak wystawa mnie zainteresuje, to nie ma przebacz, tylko podziwiam, podziwiam...^^
_________________
'a co to za miłość? kobieta potrzebuje gotówki, futer, brylantów i romantyzmu. a nie tylko romantyzmu!'
 
 
 
Fantasia 


Dołączyła: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysłany: 2008-01-01, 14:54   

Ja uwielbiam... choć wiadomo: zawsze zależy od typu wystawy np: na zdjęciach National Geographic byłam 4 razy (te same!) 8) tak samo na Transalpinum

Najbardziej jeszcze chciałabym zwiedzić Muzeum Brytyjskie :serce: Muzeum Kapitolińskie, watykańskie, Ermitaż! :serce: i Luwr.

[ Dodano: 2008-01-01, 14:55 ]
Może jeszcze dziuplę złodziejską :[ w Berlinie: Muzeum Egipskie.
_________________
Rivenris, jeĹ›li moĹĽesz, to dotrzymaj choć raz danego sĹ‚owa i oddaj pieniÄ…dze poĹĽyczone juĹĽ dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogÄ™ być instytucjÄ… charytatywnÄ…. ByĹ‚oby ‘co najmniej Ĺ›mieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miaĹ‚a dĹ‚ugi, prawda? :)
 
 
 
Hellnen 
Paper Romance



Imię: Hell
Wiek: 32
Dołączyła: 16 Sty 2007
Posty: 366
Skąd: Kopytkowo
Wysłany: 2008-01-01, 14:58   

LubiÄ™ Galerie malarstwa. Muzea sÄ… ciekawe, owszem, jednak bywajÄ… mniej barwne...
_________________
Hell jest tak trochÄ™:)
 
 
 
Taka jedna 
stwĂłr!



Imię: Natalek
Wiek: 37
Dołączyła: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skąd: uć
Wysłany: 2008-01-01, 20:02   

Ja bardzo lubię :) Najlepiej muzeum orężą :twisted: nie wiem czemu ale dla mnie najciekawsze :) na drugim mejscu sztuki plastyczne...ale zabierzcie mnie prosę z dala od muzeum numizmatycznego :yay: lubię chodzić po muzeach :) można się dokształcic, często w kierunku zupełnie zbędnym (tak jak ja po malborżańskim muzeu nauczyłam się odróżniać pistolety, lontowe i skałkowe, oraz rapiery od pałaszy i szpady :D ) nie wiem czemu ale taka wiedza cieszy mnie najbardziej :lol:
_________________

 
 
 
Zaheel 
Boski prototyp - mutant



Dołączyła: 10 Sty 2007
Posty: 1675
Skąd: z Nibylandii
Wysłany: 2008-01-02, 20:00   

Nie wszystkie muzea ciekawią mnie w rówynm stopniu. Z największą chęcią wchodzę do takich, w któzych mogę czegoś dotknąć, wykonać jakieś doświaczenie itp. Niestety niewiele takich można uświadczyć w Polsce. Zazwyczaj są tylko takie w którym za dotknięcie eksponatu grozi wyrzucenie z budynku. Mam nadzieję, że za jakiś czas będziemy mogli zwiedzać więcej takich, gdzie sami będziemy mogli coś zrobić ;)
_________________
''To rewolwer w twojej kieszeni, czy po prostu przyjemnie ci mnie widzieć?"

"Rzeczywistość jest wynikiem braku alkoholu"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group