Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Subkultury za 20 lat...
Autor Wiadomość
linnvv 



Dołączył: 21 Mar 2008
Posty: 26
Skąd: zawsze pod prÄ…d
Wysłany: 2008-03-21, 18:18   :spoko:

Myślę że przyszłość subkultur należy do Emo w stylu ubioru, jednak światopoglądowo bliżej Hipisów (a propos hipisów proponuję książkę "Nowy wspaniały śwait" A. Huxleya, miałem na polskim jako lekturę i muszę przyznać że to była jedyna pozytywana lektura jaką kiedykolwiek miałem w szkole, autor należał właśnie do pokolenia hipisów, eksperymentował z meskaliną, itp.). Jednak hipisi nie mieli I-Doser'a, jeżeli ten program się spopularyzuje to będzie fajnie, hipisi mieli tylko dragi które wyniszczały organizm a I-Dosera nikt nie jest w stanie zdelegalizować internet jest zbyt obszerny a poza tym jest raczej nieszkodliwy :D :beer: :D .
Pokojowo nie będzie nastąpi kryzys systemów wartości i będzie ogólnie niezła jazda z tym związana.
 
 
 
kakti 
Ruda Bestia



Imię: MichaĹ‚
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 550
Wysłany: 2008-03-22, 16:19   

Nie daję emo więcej niż 5 lat. Była moda na skatów, była moda na disco, jest emo które musi minąć. Ludzie w końcu przejrzą na oczy i usłyszą czego na prawdę słuchają. Przyszłość subkultur rockowych należy do trwających już długo metali i punków. Oni się od dawna utrzymują i pewnie jeszcze trochę pobędą.
_________________
Hail to the Beast!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group