Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kakti
2008-01-21, 17:17
Czy on sie wycofuje?
Autor Wiadomość
Jaga91
[Usunięty]

  Wysłany: 2008-01-11, 20:55   Czy on sie wycofuje?

Mam pewien problem, a mianowicie: znajomy zaprosił mnie na studniówkę i od tego czasu między mną a nim zaiskrzyło, było cudownie, chodziliśmy na spacery, rozmawialiśmy. On wiele razy pisał mi, że mu się podobam. Spędziliśmy razem sylwestra, całowaliśmy sie i wyznał ze jestem dla niego ważna. Od pewnego czasu ( ok 6 dni) on jest milczący, mało pisze, na moje smsy odpisuje z godzinnym opóźnieniem, w szkole coraz zadziej podchodzi. Mam wrażenie jakby chciał sie wycofać z tej znajomości :( Jak ostatnio wracaliśmy ze szkoły wyznał że idzie na jeszcze jedna studniówkę z innej szkoły, może tamta dziewczyna wydała mu sie bardziej interesująca? Teraz dostrzegam ze byłam może trochę mało wylewna :( Może to sie wyjaśni na jego studniówce. A może powinnam sie z nim umówić jeszcze przed i pogadac, zapytac kim jak tak właściwie dla niego jestem. Co o tym myślicie, proszę was bardzo o pomoc bo wariuje. Nie wiem co mam juz o tym wszystkim myśleć, nie moge go rozgryźć. Czy on czeka az przejmę inicjatywę, czy może powoli odchodzi? Zakochałam sie w nim...


na czerwono masz słowa w których były błędy///kakti
Ostatnio zmieniony przez kakti 2008-01-12, 10:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Papikkk=)
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-12, 16:38   

Masz racje powinnas z nim pogadac. Ale o co chodzilo z tym za malo wylewna? Ze niby co mu mialas mowic?
 
 
Jaga91
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-12, 17:33   

Może źle się określiłam, nie mało wylewna ale zamknięta w sobie...
 
 
eloelo1553
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-13, 12:46   

Jeśli zależałoby mu naprawdę na Tobie to odpisywałby Ci odrazu na twoje SMS-y.
 
 
Syl_ 



Imię: Sylwia
Wiek: 32
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 729
Wysłany: 2008-01-13, 12:57   

Nie narzucaj mu się, to po pierwsze. A po drugie: powinnaś z nim pogadac. Najłatwiejszy sposób, bo jak będziesz czekac w nieskończonośc, to wkońcu będzie za późno.
_________________
I'd rather be hated for who I am,
than loved for who I'm not.
 
 
 
Fantasia 


Dołączyła: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysłany: 2008-01-13, 17:37   

Też jestem zdania, że nie powinnaś się mu narzucać. Jak będzie chciał żeby między wami było coś więcej to powinien dać Ci znać w inny sposób
Jaga91 napisał/a:
mało pisze, na moje smsy odpisuje z godzinnym opóźnieniem
to akurat o niczym nie świadczy... Choć fakt faktem powinien traktować Cię inaczej i dać Ci nieco jaśniej do zrozumienia czego chce.
_________________
Rivenris, jeĹ›li moĹĽesz, to dotrzymaj choć raz danego sĹ‚owa i oddaj pieniÄ…dze poĹĽyczone juĹĽ dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogÄ™ być instytucjÄ… charytatywnÄ…. ByĹ‚oby ‘co najmniej Ĺ›mieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miaĹ‚a dĹ‚ugi, prawda? :)
 
 
 
RaynoR 
'Sup Gee?



Imię: Lukasz ;)
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 328
Skąd: Z d*py :P
Wysłany: 2008-01-16, 14:16   

W takich momentach nie ma rozwiazania lepszego niz rozmowa w cztery oczy... daj mu odpoczac kilka dni... potem popros go o spotkanie i porozmawiajcie... okreslcie sie sami DOKLADNIE czego chcecie... DOKLADNIE czyli zebyscie sobie szczerze otwarcie powiedzieli o swoich uczuciach...
_________________
"Stworzyła wiatr, który pcha mnie do przodu..."
 
 
 
Jaga91
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-20, 19:38   

To już sprawa zamknięta :) Dzięki za pomoc. :roll:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group