Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Bierne palenie
Autor Wiadomość
Pica 


Dołączyła: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysłany: 2006-08-12, 19:46   

No tak,ale co tu takiemu powiedzieć? ;/ Szczescie ze sa jeszcze tacy ludzie ktorzy sie pyataja czy mozna zapalić :)
 
 
 
Blanca 
niezaleĹĽna



Dołączyła: 27 Maj 2006
Posty: 1744
Skąd: Blancostok
Wysłany: 2006-08-12, 20:06   

Cytat:
Dym przeszkadza mi o tyle że potem sama mam chrypę i bol gardla mimo ze nie pialłam.

hmm już tyle razy palili przy mnie i jeszcze ani razu nie miałam chrypy ani bólu gardła.

Ale tak, jestem biernym palaczem, ... chociaż czasami zdarza mi się zapalić, i wtedy to ja innych truję ;\
 
 
 
ankaanka 



Wiek: 32
Dołączyła: 28 Maj 2006
Posty: 2660
Skąd: BogumiĹ‚owice
Wysłany: 2006-08-12, 20:08   

jak to jak powiedzieć... normalnie, raz powiedziałam że mi przeszkadza palenie bo wtedy od razu się duszę i kaszlę i ten raz pomogło ale potem to na mnie już uwagi nie zwracali yużywając jako jedynego argumentu że jestem za młoda i się na życiu nie znam :shock: :|
_________________
"-Jeśli nie możesz się nauczyć jeździć na słoniu, naucz się przynajmniej jeździć konno.
-Co to jest słoń?
-Rodzaj borsuka - wyjaśniła Babcia."
/Terry Pratchett - RĂłwnoumagicznienie/
 
 
 
Pica 


Dołączyła: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysłany: 2006-08-12, 20:09   

ankaanka napisał/a:
i siÄ™ na ĹĽyciu nie znam
No nie rozumiem tych ludzi..ĹĽe ktoĹ› pali to wcale nie swiadczy o dojrzalosci..wprost przeciwnie.
 
 
 
Deirdre 
prywatne chmury (;



Wiek: 36
Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 2473
Wysłany: 2006-08-12, 20:10   

ankaanka napisał/a:
normalnie, raz powiedziałam że mi przeszkadza palenie bo wtedy od razu się duszę i kaszlę i ten raz pomogło ale potem to na mnie już uwagi nie zwracali

SkÄ…d ja to znam?
Tyle że ja zazwyczaj odchodzę kilka kroków od palaczy i tyle. Zresztą, przebywam głównie w towarzystwie osób, które nie palą. ;)
_________________
'a co to za miłość? kobieta potrzebuje gotówki, futer, brylantów i romantyzmu. a nie tylko romantyzmu!'
 
 
 
Fantasia 


Dołączyła: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysłany: 2006-08-12, 20:15   

Ja niestety wyjścia nie mam bo w domu mam palącą osobę, na imprezach tez nie brak dymu, no ale na to juz nic nie poradzę... Sama świadomie się i innych nie truję :)
_________________
Rivenris, jeĹ›li moĹĽesz, to dotrzymaj choć raz danego sĹ‚owa i oddaj pieniÄ…dze poĹĽyczone juĹĽ dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogÄ™ być instytucjÄ… charytatywnÄ…. ByĹ‚oby ‘co najmniej Ĺ›mieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miaĹ‚a dĹ‚ugi, prawda? :)
 
 
 
ankaanka 



Wiek: 32
Dołączyła: 28 Maj 2006
Posty: 2660
Skąd: BogumiĹ‚owice
Wysłany: 2006-08-12, 20:21   

Anette napisał/a:
ankaanka napisał/a:
i siÄ™ na ĹĽyciu nie znam
No nie rozumiem tych ludzi..ĹĽe ktoĹ› pali to wcale nie swiadczy o dojrzalosci..wprost przeciwnie.


Ba, ja to wiem, ale powedz to takiemu byłemu maturzyście co na studia idzie jakbyś była 15latką :roll: raz pomogło - zlitowali się chyba wtedy... ale potem to... ehhh jakikolwiek byłby argument dużo mocniejszy od ich argumentu to przecież i tak by palili - przeca im cygarów z ręki nie wyrwę :| :/
_________________
"-Jeśli nie możesz się nauczyć jeździć na słoniu, naucz się przynajmniej jeździć konno.
-Co to jest słoń?
-Rodzaj borsuka - wyjaśniła Babcia."
/Terry Pratchett - RĂłwnoumagicznienie/
Ostatnio zmieniony przez ankaanka 2006-08-12, 20:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Medea 



Dołączyła: 05 Lip 2006
Posty: 156
Skąd: PoznaĹ„ City
Wysłany: 2006-08-12, 20:34   

Fantasia napisał/a:
Ja niestety wyjścia nie mam bo w domu mam palącą osobę,

Ja teĹĽ ;/
_________________
Żyj tak jak "Gdyby jutra nie było"..
 
 
Pica 


Dołączyła: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysłany: 2006-08-12, 20:40   

Może w takiej sytuacji najlepiej wyjśc??...
 
 
 
Fantasia 


Dołączyła: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysłany: 2006-08-12, 20:47   

Zostało na szczęście ustalone, że palenie odbywa się tylko w jednym pomieszeniu w domu :) to mi normalnie życie ułatwia- nie chcę dymów wąchać- nie muszę, po prostu wychodzę.. nie zmienia to jednak faktu, że w miejscach publicznych to już nikt o zgodę się nie pyta. Czekasz na autobus czy tramwaj, siedzisz w parku... dyskotek czy pubów juz się nie czepiam, tak jak jest i zapewne juz pozostanie, bo dla wielu piwko bez papieroska gorzej smakuje... i tutaj żadne regulacje prawne nie pomogą.
_________________
Rivenris, jeĹ›li moĹĽesz, to dotrzymaj choć raz danego sĹ‚owa i oddaj pieniÄ…dze poĹĽyczone juĹĽ dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogÄ™ być instytucjÄ… charytatywnÄ…. ByĹ‚oby ‘co najmniej Ĺ›mieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miaĹ‚a dĹ‚ugi, prawda? :)
 
 
 
Medea 



Dołączyła: 05 Lip 2006
Posty: 156
Skąd: PoznaĹ„ City
Wysłany: 2006-08-12, 21:02   

Anette napisał/a:
Może w takiej sytuacji najlepiej wyjśc??...

Ech, u mnie ta osoba pali często i wszędzie, że w sumie już mi nie warto wychodzić, albo np. jak oglądamy razem telewizje itp. no to przecież nie wyjdę..
_________________
Żyj tak jak "Gdyby jutra nie było"..
 
 
Blanca 
niezaleĹĽna



Dołączyła: 27 Maj 2006
Posty: 1744
Skąd: Blancostok
Wysłany: 2006-08-12, 21:03   

U mnie nałogowo palą tylko dwie siostry. Ale nie mają co myśleć o paleniu w domu.. zawsze muszą wychodzić.

Fantasia napisał/a:
dla wielu piwko bez papieroska gorzej smakuje

Ale piwo z papierosem ma zupełnie inny smak :) przynajmniej dla mnie..
ekhm.. odezwała się niepaląca Blanca ;] (błahaha)
 
 
 
Pica 


Dołączyła: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysłany: 2006-08-12, 21:15   

Fantasia napisał/a:
Zostało na szczęście ustalone, że palenie odbywa się tylko w jednym pomieszeniu w domu
własnie najlpeeij może zeby to był balkon ?

[ Dodano: 2006-08-12, 21:17 ]
Blanca napisał/a:
Ale piwo z papierosem ma zupełnie inny smak :)
slyszalam ze podobno papieros podkresla smak kawy ale piwa? :D
 
 
 
Fantasia 


Dołączyła: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysłany: 2006-08-12, 21:32   

Tak, tak najlepiej balkon ale zimą był bunt :evil: i znienione zostało :( na domek...
_________________
Rivenris, jeĹ›li moĹĽesz, to dotrzymaj choć raz danego sĹ‚owa i oddaj pieniÄ…dze poĹĽyczone juĹĽ dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogÄ™ być instytucjÄ… charytatywnÄ…. ByĹ‚oby ‘co najmniej Ĺ›mieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miaĹ‚a dĹ‚ugi, prawda? :)
 
 
 
Deirdre 
prywatne chmury (;



Wiek: 36
Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 2473
Wysłany: 2006-08-12, 21:42   

Jestem w tej szczęśliwej sytuacji, że u mnie w domu nikt nie pali. Mama rzuciła, jak była wciąży, a tata dla zdrowia. Brat nie pali.
Gorzej jak na wieĹ› wyjadÄ™. Zdecydowanie gorzej... :/ Jedna paczka dziennie dla jednej osoby. :/
_________________
'a co to za miłość? kobieta potrzebuje gotówki, futer, brylantów i romantyzmu. a nie tylko romantyzmu!'
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group