Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Bierne palenie
Autor Wiadomo
Lukas1990 
Jestem jaki jestem



Imi: Łukasz
Wiek: 33
Doczy: 29 Cze 2006
Posty: 767
Skd: Ł......
Wysany: 2007-01-30, 17:37   

Ja nie paliłem, nie pale i nie będe palił :P brzydzi mnie to i niemam ochoty i nigdy mi nikt nie wciskał fajek na siłe i szkoda kasy na to, nie nawidze dymu dzusze sie itd. bardzo mi przeszkadza. Moi znajomi jakoś wychodzą z pomieszczenia zapalić a moi rodzice nie najlepiej by mi jeszcze nadmuchali w gębe :wstyd:
_________________
Przeważnie, zachowuję się poważnie
Przeważnie, nikogo nie drażnię
Przeważnie, słucham rad uważnie
Przeważnie, nie czuję się odważnie
Przeważnie, widać to po mnie wyraźnie
Otoczenie nie działa na mnie zakaźnie
Poprzez wyobraźnię kreuję własne ja
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2007-01-30, 19:26   

Ja ostatnio widze u siebie zero asertywności... nie dość, że przyznaje wszystkim racje to jeszcze kilka razy zapytali mnie ludzie czy mi nie przeszkadza jak palą... zawsze odpowiadałem, "nawet bardzo mi przeszkadza" a teraz jakoś ...nie, prosze... D;
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Igula 
Sztudentka



Imi: Iga
Wiek: 37
Doczya: 01 Lut 2007
Posty: 86
Skd: Krakow
Wysany: 2007-02-03, 01:51   

jaco napisa/a:
"Palenie powaznie szkodzi Tobie i osobom w Twoim otoczeniu" - gdzie ja to czytalem? :D Ja nie jestem biernym palaczem, jestem czynnym :D


Witaaj w klubie.

Ja nigdy nie wyobrazalam sobie palenia,ale odkad urodzilam pale nalogowo.
 
 
lovv 
sexi krejzolka.



Wiek: 35
Doczya: 18 Mar 2007
Posty: 167
Skd: ja wiem.
Wysany: 2007-03-25, 20:57   

byłam 3 lata
noo ale że teraz okazyjnie palę to jestem w tej korzystniejszej sytuacji, bo palenie bierne jest gorsze od czynnego ;D
_________________
Is it 'cos I'm cool?
 
 
Kropka... 



Wiek: 35
Doczya: 16 Lut 2007
Posty: 138
Skd: Znikąd
Wysany: 2007-03-26, 15:48   

Odkąd pamiętam to jestem biernym palaczem ;/ rodzice palą w domu...bardzo często nawet w moim pokoju :evil: Jedynie co to w aucie się powstrzymują, bo wiedzą że tam zaczynam się dusić ;/
_________________
Głęboki upadek prowadzi często do wielkiego szczęścia.
J.W.Goethe
 
 
 
zapominalska
[Usunity]

Wysany: 2007-03-27, 23:04   

jestem bierną palaczką od urodzenia. pali mój ojciec, ale nie pozwalam mu się zbliżać do siebie z fajką. dusze sie od razu xP paradoksalnie czasami, raczej rzadko, sama zapalę. ale to zupełnie inaczej jak się samemu pali.
 
 
Dragonette 
bunny eater



Imi: Agata
Wiek: 33
Doczya: 26 Mar 2007
Posty: 39
Skd: Leicester
Wysany: 2007-03-27, 23:22   

Ja mimo iż za wszelką cenę staram się unikac pomieszczeń, w których inni palą, nie mogę odizolować się od tego zupełnie. :( Mój ojczym pali bardzo dużo.
_________________
"Dear God, help me. Where are my nameless saints? Where are the Angels with their feathered wings to carry me down into Hell?"
 
 
 
Risika 



Imi: Paulina
Wiek: 35
Doczya: 10 Mar 2007
Posty: 72
Skd: New Mayhem
Wysany: 2007-03-28, 16:04   

ja niestety biernym palaczem jestem od urodzenia.. ale sama nie pale... i mam nadzieje że palić nie będę choć prawie wszyscy moi znajomi palą
_________________
Oczy są zwierciadłem duszy...
 
 
Ruda
[Usunity]

Wysany: 2007-03-31, 20:49   

Pamiętam czasy, kiedy byłam bierną palaczką. To było straszne, wiem co większość z was czuje :dontgetit:
Dlatego nigdy nie palę przy kimś, kto sobie tego nie życzy. Tyczy się to również przystanków czy innych publicznych miejsc..
 
 
JuKoTo 
bitch


Doczya: 31 Mar 2007
Posty: 30
Skd: You're Mind
Wysany: 2007-03-31, 21:42   

ja palę tylko czasami, lubie rozlozyc sie przed kominkiem zapalic papierosa.mmm musze miec nastroj, umierac z nudow lub specjalna okazje xD <lecz zawsze mam paczke przy sobie ^^ >
 
 
 
Andrzej Baczko 


Doczy: 05 Gru 2012
Posty: 29
Wysany: 2012-12-05, 16:36   

a co to znaczy według ciebie bierny palacz.
papierosy to papierosy, tytoń, filtr papierosowy, dym i tyle.
_________________
http://Magnustobacco.com
 
 
 
Żabka 
I'm schisopremic



Imi: Monika
Wiek: 33
Doczya: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Skd: Kraków
Wysany: 2012-12-05, 18:19   

6 lat temu pisałam, że dym mi bardzo przeszkadza. Od tego czasu sama paliłam, a od 2 lat mieszkam z nałogowym palaczem w jednym pokoju. Przeszkadza mi tylko fakt, że ubrania i pościel śmierdzą dymem, a po za tym ani trochę.
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
 
 
 
Lajla 



Doczya: 14 Lis 2012
Posty: 65
Wysany: 2012-12-06, 10:23   

Niestety przez długi czas byłam biernym palaczem :/ moi rodzice palili jak smoki, na szczęście kilka lat temu ojciec rzucił, a mama pali teraz po kryjomu.
Bardzo cieszę się, że jest teraz ten zakaz palenia w knajpach, które nie mają specjalnej wentylacji by osoby palące mogły mieć swoją strefę. - dzięki temu nie jestem zmuszana do wdychania tego gdziekolwiek się nie ruszę.
 
 
 
krasnaltrn 


Doczy: 03 Pa 2012
Posty: 33
Wysany: 2012-12-07, 08:03   

U mnie palą cały czas rodzice... i powiem że drażni mnie to. Może nie tyle przeszkadza mi to że palą bo się przyzwyczaiłem, tak samo nie przeszkadza mi że kumple palą. Najbardziej przeszkadza mi to że ubrania śmierdzą :/
 
 
 
wolter


Doczy: 17 Pa 2012
Posty: 45
Wysany: 2013-06-13, 11:45   

U mnie wiecznie są sprzeczki o śmierdzące papierosy. Teraz kiedy jest ciepło wychodzą na balkon i jest ok ale zima znów będę się wkurzać.
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group