Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Spódniczki???:P
Autor Wiadomo
Deirdre 
prywatne chmury (;



Wiek: 35
Doczya: 26 Cze 2006
Posty: 2473
Wysany: 2008-02-05, 22:24   

Nie no, fakt, dla mnie też spodnie są zdecydowanie wygodniejsze w porównaniu za spódnicami, no ale bez przesady. xD Spódnice nie są aż tak koszmarne. xD
Cytat:
nie mam warunków do noszenia takowych to dla dobra społeczeństwa daje sobie spokój.

xD
Fantasio, myślisz, że 'ja mam warunki'? :lol:
Czym się przejmować? Jesteśmy jedyne i niepowtarzalne, i piękne na swój własny sposób. Wystarczy, żeby je - spódnice - nosić.^^
_________________
'a co to za miłość? kobieta potrzebuje gotówki, futer, brylantów i romantyzmu. a nie tylko romantyzmu!'
 
 
 
kategold 
Nieokiełznana.


Imi: Kasia
Wiek: 30
Doczya: 30 Sty 2008
Posty: 54
Skd: z buszu.
Wysany: 2008-02-05, 22:49   

Ja podobnie jak wyżej, może nawet i w większym stopniu nie mam warynków. Lecz to już nie nawet o to chodzi. Spudniczki są niewygodne, niepraktyczne [nie ma mowy o siedzeni inaczej niż z 'noga na nogę', lub 'kolanko do kolanka'], jeśli zależy Ci na wygodzie - tak jak mnie - spodnie.
_________________
Skoś trawnik Tato, a dostaniesz deser.
 
 
 
Zaheel 
Boski prototyp - mutant



Doczya: 10 Sty 2007
Posty: 1675
Skd: z Nibylandii
Wysany: 2008-02-06, 11:06   

Łukasz, nie wiesz co mówisz, o niewierny. Jednynie kult spodni ratuje;)
A tak na serio to spódnice ładnie wyglądają na osobach, które się w nich dobrze czują. Jeśli się nie podobają, ani nie czuję sie w nich dobrze to męczyć się nie będę. Pozatym zdecydowanie wolę nie straszyć - tylko raz w roku i to długą. W święto zmarłych - takia mała tradycja.
_________________
''To rewolwer w twojej kieszeni, czy po prostu przyjemnie ci mnie widzieć?"

"Rzeczywistość jest wynikiem braku alkoholu"
 
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2008-02-06, 11:33   

Deirdre napisa/a:
Czym się przejmować? Jesteśmy jedyne i niepowtarzalne, i piękne na swój własny sposób. Wystarczy, żeby je - spódnice - nosić.^^
jesteś drugą osobą, która mi to mówi :lol: zaczynam się zastanawiać czy przypadkiem nie tkwi w tym jakieś ziarenko prawdy :P

A tak ogólnie to i owszem posiadam spódniczki i nawet nosze czasami. Moje ulubione to na podszywane koronką i z grubszej satyny :D
kategold napisa/a:
[nie ma mowy o siedzeni inaczej niż z 'noga na nogę', lub 'kolanko do kolanka'],
można siedzieć tak jak prezenterki telewizyjne: delikatnie noga na nogę i w bok. Swoją drogą to jest to bardzo wygodna pozycja :wink:
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
Mixmonia 



Wiek: 35
Doczya: 04 Lut 2007
Posty: 1087
Wysany: 2008-02-09, 22:12   

Ja uwielbiam spódnice :mg:
Jakby tak więcej dziewczyn chodziło, to bym pewnie chodziła w nich codziennie! Ale niestety w aktualnym świecie wolą wszyscy spodnie... no i jakoś mnie to nie zachęca, żeby ubierać spódnice :P

Ale w lecie to nie patrzę na nikogo, ubieram tylko i wyłącznie spódnice lub sukienki!
A o długości to zależy, jeśli idę do kościoła czy w gości, to ubieram taką po kolana, ale jak idę na spacer czy ogólnie na wyjście z przyjaciółmi-chłopakiem to ubieram także takie powyżej kolana, ale oczywiście takie bez przesady ;)
_________________
"Mamy siebie, mamy tak wiele"
 
 
 
niewidzialna18 



Wiek: 36
Doczya: 15 Cze 2006
Posty: 170
Skd: zależy
Wysany: 2008-02-10, 19:50   

Ja tam lubie nosic spodniczki ,ale zazwyczaj robie to tylko latem. Co do dlugosci to jak naj
krótsza hih :twisted:
_________________
" Wszyscy sie szprycuja kłamstwem, jak narkoman chemią "
 
 
 
malgoskac
[Usunity]

Wysany: 2008-03-26, 19:26   

Szczerze kocham :-P Spódniczki i sukienki. Długość ? Mam jedną spódniczkę i jedną sukienkę w wersji mini (za bardzo mini według mnie - czuję się w nich naga :P ) rzadko noszę, choć zdarza się :cwaniak2: . Większość spódnic i (sukienek) mam przed lub za kolano i te noszę zdecydowanie częściej . Nie lubię spódnic dżinsowych, wolę materiał bardziej zwiewny, lubię spódnice kobiece i eleganckie :D
 
 
elwii:*
[Usunity]

Wysany: 2008-03-26, 21:06   spOoOdniczki xD

:D Ja to lubie najbardziej wiecie Dziewczyny te krótkie no ale nie Az tak strasznie krótkie.
Ja nosze tylko na Dyski;) :jupi: :drunk:
 
 
Lena_no 
..:Kiss me:..



Imi: Lena
Wiek: 34
Doczya: 11 Mar 2008
Posty: 65
Wysany: 2008-03-27, 13:06   

spódniczki uwielbiam :)
najlpiej króciutkie mini :-P
 
 
 
Samo Zuo 
Dobra dziewczyna ze złymi nawykami.



Doczya: 14 Lip 2008
Posty: 85
Skd: z nienacka.
Wysany: 2008-07-15, 03:12   

Bleah, nie znoszę. To jest cud, kiedy ktokolwiek widzi mnie w spódniczce. Nie luubię ^^ Wolę spodnie ;D
_________________
Girls with asses like mine do not talk to boys with faces like yours.
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2008-07-15, 09:07   

uwielbiam ;] zwłaszcza taką jedną w mojej szafie ;] jest do kolan ale i tak śliczna :) poza tym mini :P
_________________

 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2008-07-15, 09:38   

Ostatnio czesciej mozna mnie zobaczyc w sukienkach ^^

/nie mam pl znakow/
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
iTsOnLyMe91 



Imi: Justyna
Wiek: 33
Doczya: 26 Cze 2008
Posty: 115
Skd: Rybnik
Wysany: 2008-07-15, 11:47   

Osobiście nie przepadam za spódniczkami... jakoś tak nie lubię w nich chodzić. Chociaż, jeżeli jest upał, to wole ją ubrać niż się gotować w spodniach. Ale rzadko to się zdarza... =)
_________________
... Kocham Cię już wiem
Jedno słowo cichy szept
Kocham Cię już wiem
jedno słowo a tyle mieści się ...

<3
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2008-07-15, 14:29   

Spódnice out! Nie lubię. Niewygodne, plączą się, spadają, z paskiem wyglądają paskudnie i w ogóle be. Ale sukienki ubóstwiam i mogłabym 24/7 w nich paradować. Mrau <3
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
Kya 



Imi: Magda
Wiek: 34
Doczya: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Skd: Kraków
Wysany: 2008-07-16, 14:23   

to ja mam na odwrót: o ile spódnice kocham, wielbię i miłuję o tyle sukienki jakoś mnie denerwują i rzadko kiedy jakiejś uda się mnie do siebie przekonać..
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group