Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Spódniczki???:P
Autor Wiadomo
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2008-07-16, 18:20   

sukienki mają ta przewagę, że trudniej sie wznoszą :p mam taką spódnicę, że cały czas mam wrażenie że potrafiłaby mi wejść na głowę :? niewątpliwie ma własną wizje tego jak powinnam wyglądać...mamy odmienne poglądy 8) ...a szkoda bo jest bardzo mrau :twisted:
_________________

Ostatnio zmieniony przez Kya 2008-07-16, 20:34, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2008-07-18, 12:13   

Taka jedna napisa/a:
mam taką spódnicę, że cały czas mam wrażenie że potrafiłaby mi wejść na głowę :?
:lol: taż taką mam. Uparta jest cholera jedna :[

a mnie też coraz częściej można zobaczyć w sukienkach i spódniczkach zobaczyć. Chyba po jakiś 7 latach marudzenia, że "masz odsłonić nogi!" w końcu posłuchałam sugestii. Wbrew pozorom to wcale nie jest takie straszne. ^_^
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
Kya 



Imi: Magda
Wiek: 35
Doczya: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Skd: Kraków
Wysany: 2008-07-18, 15:18   

Hehe skądś kojarzę takie sugestie.
Wcześniej w ogóle nie chodziłam w spódnicach, wzięło mnie jakiś rok temu, moja mamuśka pół życia mi truła, żebym zaczęła się ubierać dziewczęco. A teraz bezczelnie całą zasługę za moje spódnice przypisuje Jackowi!
 
 
 
spiderwoman 
hey ho!



Doczya: 31 Maj 2007
Posty: 629
Wysany: 2008-07-19, 19:43   

Cytat:
Jakby tak więcej dziewczyn chodziło, to bym pewnie chodziła w nich codziennie! Ale niestety w aktualnym świecie wolą wszyscy spodnie... no i jakoś mnie to nie zachęca, żeby ubierać spódnice

rany, ja tam nie patrzę na to. uwielbiam spodnice i sukienki i ubieram je niemal zawsze gdy mam na to ochote [od razu poprawia mi sie humor]. juz taka jestem że nie bede czegoś robic [lub nie] tylko dlatego ze tak robią [lub nie] wszyscy.

Cytat:
sukienki mają ta przewagę, że trudniej sie wznoszą mam taką spódnicę, że cały czas mam wrażenie że potrafiłaby mi wejść na głowę

zawsze można poczuc się jak Marylin Monroe :D tez mam taką - lubię zwiewne spódnice i sukienki a te właśnie sa najbardziej złośliwe :)
_________________
http://www.facebook.com/events/254994394601751/
 
 
 
MySzkaGiN 
Orginał



Imi: Marta
Wiek: 29
Doczya: 19 Lip 2008
Posty: 58
Skd: Bełchatów
Wysany: 2008-07-20, 00:27   

jeśli nosze spódniczki co zdarza sie rzadko są to mini ;P innych nie lubię
_________________
Piękna, niezwykła, idealna! Dla Ciebie chłopczyku nIeOsIąGaLnA ! !
Ostatnio zmieniony przez Kya 2008-07-20, 13:26, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2008-07-24, 16:25   

I nie wiem jak Wy dziewczyny ale moje poczucie wartości w sukience rośnie :P czuje się wtedy bardziej kobieco ;)
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
annoth 
slave



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 30 Sty 2007
Posty: 2683
Skd: Sanok
Wysany: 2008-07-24, 16:28   

sukienki i spódnice są super :D naprawdę, chyba nie ma dziewczyny która lepiej wyglądałaby w spodniach niż w spódnicy czy sukience...
_________________
"W annoth'u (...) najbardziej denerwuje mnie jego annothowatość."
ˆ mjuzik

Eos napisa/a:
Ech, te baby... gupie :p .
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2008-07-24, 17:10   

moja mamusia ostatnio uszyła mi najpiękniejszą, najwygodniejszą sukienkę jaką miałam :D niestety tylko na wielkie okazje :cry: bez ramiączek,stelaży i gorsetu a trzyma się idealnie :) obniżony stan bo z takim mi najlepiej i dolna cześć lekko marszczona.dosięga mniej więcej do połowy uda :D z bordowego, lekko gniecionego atłasu :roll: nie mogę się na nią napatrzeć :P ale to już tak jest jak mamusia si postara i uszyje na miarę :P bo tak to niestety większość sukienek z nieelastycznych tkanin kiepsko u mnie wyglądają bo w większości są przystosowane do miseczek B :( a ja nie posiadam :(
_________________

Ostatnio zmieniony przez Marki 2008-07-24, 20:34, w caoci zmieniany 2 razy  
 
 
 
Hellnen 
Paper Romance



Imi: Hell
Wiek: 33
Doczya: 16 Sty 2007
Posty: 366
Skd: Kopytkowo
Wysany: 2008-07-24, 19:22   

Spódniczki są niesamowite.
Ale mówię o spódniczkach, nie kawałkach materiału zwanych spódnicą. Jest różnica.
Bo jeśli ktoś ma owy kawałek materiału szerokości mniej więcej 30 cm to jest to po prostu okropne. Nawet jeśli ma ładne zgrabne nogi...
_________________
Hell jest tak trochę:)
Ostatnio zmieniony przez Marki 2008-07-24, 20:35, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2008-07-24, 19:26   

30cm? dla większości kobiet to do kolan? :? ja jestem nietolerancyjna dla czegoś co ledwo rowek zakrywa ;] czyli mniej niż 15 cm ;)
_________________

 
 
 
Skater Girl
Skateboard is my life...



Imi: Paulina
Wiek: 30
Doczy: 13 Lis 2008
Posty: 28
Skd: z twojego koszmaru
Wysany: 2008-11-14, 20:43   

Spódniczki..Mmm..kocham ^^ Hihi,ale nie chodze za często..Deskorolka..oj nie wyjde na Deskę w spódniczce ^^
mam spódnic...4. Jedną jak to jakaś osóbka na górze napisała "cos co ledwo rowek zakrywa" hehe :3 bardzo ją lubię ^^ mam tez jedną czarną z falbankami,jedną białą w rózowe kropki z falbankami i mam jeszcze taką łądną Jeansową..nu. hehe
_________________
Skateboard is my life,my love...
Ostatnio zmieniony przez Mószka 2008-11-14, 22:33, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Asik 
hokus pokus czary mary



Imi: Aśka
Doczya: 15 Wrz 2008
Posty: 1371
Skd: dzisiaj tu jutro tam
Wysany: 2008-11-19, 20:28   

Ostatnio zaczęłam się przekonywać do spódnic, musi tylko posiadać fajny krój i nie może być mini.
_________________
A ja nie chciałbym tak po prostu przeminąć...
 
 
 
Kreska 



Doczya: 18 Lis 2008
Posty: 21
Wysany: 2008-11-19, 20:32   

a ja nie umiem się przekonać do spódnic.. :/
 
 
 
menima 
`sadness in her eyes



Imi: Kamila
Doczya: 22 Lis 2008
Posty: 22
Wysany: 2008-11-22, 22:15   

nie potrafię się całkowicie przekonać do spódnic, mimo wielu starań. po prostu jestem typem dziewczyny w spodniach.
w ciepłe dni noszę zawsze takie przewiewne, przed kolana. Ogólnie zawsze wtedy ubieram się w ciepłych barwach. (:
mini raczej nie noszę, ew. na jakieś dyskoteki itp.
Ostatnio zmieniony przez menima 2008-11-22, 22:16, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
eee 
piratka



Wiek: 46
Doczy: 22 Lis 2008
Posty: 772
Skd: Zabłocie
Wysany: 2008-11-24, 11:36   

mnie przerażają dziewczyny w 10cm(czy tam 15) 'spódniczkach'.. czy nie lepiej iść w samych majtkach?? efekt ten sam.. :)
Ja sama spódnicy używam rzadko gdyż buty na obcasie mnie nie przekonują a jak moja rodzicielka widzi mnie w spódnicy i trampkach to dostaje szału :)
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group