Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: *pereĹ‚ka*
2006-09-24, 12:07
[ Muzyka] Hemp Gru
Autor Wiadomość
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Dołączyła: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skąd: z Księżyca
Wysłany: 2006-08-14, 16:36   

Alone Rider napisał/a:
Nie lubię ich. Według mnie maja beznadziejne teksty, głownie tylko o paleniu zioła i je*aniu policji, nie to żebym lubil policję, ale ile można tego słuchać.

Dokładnie, ufff chociaż ktoś podziela moje zdanie ;)
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
omlet 



Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 360
Wysłany: 2006-08-16, 12:18   

Skoro macie cos do Hg tzn ze was raczej rajcuje 18l verba i tego typu zespoly
_________________
żołnierze idealni
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Dołączyła: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skąd: z Księżyca
Wysłany: 2006-08-16, 13:24   

omlet napisał/a:
Skoro macie cos do Hg tzn ze was raczej rajcuje 18l verba i tego typu zespoly

Nie wiem jak inni ale nie w moim przypadku ;)
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
jockey
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-16, 13:36   

omlet napisał/a:
Skoro macie cos do Hg tzn ze was raczej rajcuje 18l verba i tego typu zespoly


ty taki obiektywny strasznie, ze gdy ktos nie lubi hg to musi lubic verbe, i gdzie w tym sens? Z koleji styuacja potrafila by sie odwrocic i z nikim do zgody by się nie doszło. Hg dla mnie to słaby rap, wilku super ala cienki tekściarz potrafi tylko o blantach nawijać i cała jego elo skład ekipa. To dobre dla osiedlowych blokersów którzy tylko takie zajawki w swojej głowce mają. No to ja napisze podobnie.

To jak nie sluchacie paktofoniki to oznacza ze jaracie sie taka komerchÄ… typu Hemp Gru..?

wogóle, żeby pisać porównania tego typu, trzeba mieć troche obiektywności i znajomości w każdym rodzaju muzyki. Takie gadanie to niezły powód do spin i kłótni, co doprowadza do samozagłady.

cześć.
 
 
Alone Rider 



Wiek: 37
Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 96
Skąd: PrzemyĹ›l
Wysłany: 2006-08-16, 18:00   

Mazina napisał/a:
omlet napisał/a:
Skoro macie cos do Hg tzn ze was raczej rajcuje 18l verba i tego typu zespoly

Nie wiem jak inni ale nie w moim przypadku ;)


W miom przypadku też nie. Poczytaj temat o hip hopie to sie dowiesz jakie zespoły mnie rajcują.
_________________

 
 
 
omlet 



Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 360
Wysłany: 2006-08-17, 16:16   

jockey napisał/a:
omlet napisał/a:
Skoro macie cos do Hg tzn ze was raczej rajcuje 18l verba i tego typu zespoly


ty taki obiektywny strasznie, ze gdy ktos nie lubi hg to musi lubic verbe, i gdzie w tym sens? Z koleji styuacja potrafila by sie odwrocic i z nikim do zgody by się nie doszło. Hg dla mnie to słaby rap, wilku super ala cienki tekściarz potrafi tylko o blantach nawijać i cała jego elo skład ekipa. To dobre dla osiedlowych blokersów którzy tylko takie zajawki w swojej głowce mają. No to ja napisze podobnie.

To jak nie sluchacie paktofoniki to oznacza ze jaracie sie taka komerchÄ… typu Hemp Gru..?

wogóle, żeby pisać porównania tego typu, trzeba mieć troche obiektywności i znajomości w każdym rodzaju muzyki. Takie gadanie to niezły powód do spin i kłótni, co doprowadza do samozagłady.

cześć.

Mowisz, ze tylko nadaje o blantach Wilku, to prosze przesluchac Ewenementu gdzie Wilku nagrywal z chloopakami z Molesty
A to porownanie pfk to owogole niewiem ocb ..
Co ty piszesz, ze to jest tylko dobre dla osiedlowych blokersĂłw .. a kim ty jestes? nie jestes z osiedla z blokow? (domek jedno rodzinny wsrod blokow zaliczam tak samo jak blok)
Ich plyta Klucz jest dobra i tyle.
_________________
żołnierze idealni
 
 
jockey
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-17, 17:12   

spoko, ty wolisz, ja nie wole, szanuje Twój jakby to powiedziec nie inaczej jak gust. Wiem, słabo oceniłem wilka bo całości nie przesłuchałem, wyraziłem swoją opinie z kawałków tych które słyszałem więc tak sobie to do końca domalowałem po swojemu ;) jedynie o co mnie tutaj chodziło to o to, że jak nie słuchamy tego, to rajcujemy się takimi zespołami jak tamte. I też nie wiem ocb w tym rozwiązaniu, tak więc 1:1 ;) pozdro
 
 
Ĺ»abka 
I'm schisopremic



Imię: Monika
Wiek: 33
Dołączyła: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Skąd: KrakĂłw
Wysłany: 2006-08-17, 17:16   

W waszej wymianie zdań padła nazwa Verba,a czy zdajcie sobie sprawe,że to nie jest zespół hip hopowy tylko popowy??Widac,ze używacie nazw zespołó nic na ich temat nie wiedząć,sami chłopcy z tego zespołu mówią i wciąż podkreślają,że NIGDY nie uważali się za zespół hip hopowy :)
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Dołączyła: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skąd: z Księżyca
Wysłany: 2006-08-17, 17:37   

Żabka160, ale media wlepiły im miano HIPHOPOWCÓW!
Ĺ»abka160 napisał/a:
Widac,ze używacie nazw zespołó nic na ich temat nie wiedząć,sami chłopcy z tego zespołu mówią i wciąż podkreślają,że NIGDY nie uważali się za zespół hip hopowy :)

Ściema, pamiętam jak zaczynała się ich kariera i mieli audycję w Bless Da Mic to zgrywali ZIOMÓW hiphopowych i niech nie gadają bzdur, że nigdy nie uważali się za zepsół hip hopowy bo to kłamstwo.
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
jockey
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-17, 17:41   

a kto powiedział z nas dwóch ze verba to hh ? Nie przypominam sobie nic :> ;)
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Dołączyła: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skąd: z Księżyca
Wysłany: 2006-08-17, 17:43   

dodam jeszcze żabko, że to Ty o nich mało wiesz poczytaj sobie info o nich na OFICJALNEJ stronie:

Cytat:
Przez 18 lat aż do dziś nie rozstawał się z muzyką, bo jest ona jego życiem. Szukał w różnych klimatach od techno, house , electro, jungle poprzez pop i aż po hip-hop. I tak już zostało. Razem bardzo szybko zainteresowali się pisaniem tekstów. jednak przez długi czas rymował tylko Ignac. Z czasem i Bartas zabrał się za rymowanie. Tworzą to, czego sami lubią słuchać, choć przyznają, że lubią hip-hop w każdym wydaniu. Ich zdaniem hip-hop musi być różnorodny i szczery.


Może nie jest napisane wprost ale można wyciągnąć wnioski, że są hiphopowcami, a przynajmniej, że za takich się uważają ;)
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
Ostatnio zmieniony przez Krystyna 2006-08-17, 17:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ĺ»abka 
I'm schisopremic



Imię: Monika
Wiek: 33
Dołączyła: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Skąd: KrakĂłw
Wysłany: 2006-08-17, 17:51   

W ostatnich wywiadach,programa telawizyjnych i radiowych Bartek i Iganc podkreślają że nie są hip hopowcami!!!I Mazina nie mów mi że mało o nich wiem,bo jestem ich fanką od wydania pierwszego albumu VERBY :P
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Dołączyła: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skąd: z Księżyca
Wysłany: 2006-08-17, 17:54   

Co mają mówić skoro teraz każdy im ciśnie, że robią chUam.
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Hooligan 
Hooligani rzÄ…dzÄ… !!!



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1
Skąd: Somonino
Wysłany: 2006-08-17, 21:54   

HEMP GRU rządzi !! ! Ich muzyka wymiata. Ja ostatnio słucham niemal tylko ich zwłaszcza na siłowni !! !
 
 
 
Unconventional 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sie 2006
Posty: 487
Wysłany: 2006-08-23, 14:04   

Alone Rider napisał/a:
Nie lubię ich. Według mnie maja beznadziejne teksty, głownie tylko o paleniu zioła i je*aniu policji, nie to żebym lubil policję, ale ile można tego słuchać.
dokładnie....


Cytat:
Najgorszy shit jaki znam ich piosenki nic nie wnoszą słychać tam tylko elo, elo, jest zaje... ale się zjarałam, chwdp - to jest wszystko! krew mnie zalewa gdy ich słysze.
z tą opinią też się oczywiscie zgadzam ;D Czasem naprawdę mi się wydaje, że to najgorszy shit, jaki znam, spośród całej muzyki na świecie :P

Cytat:
Skoro macie cos do Hg tzn ze was raczej rajcuje 18l verba i tego typu zespoly
A moze kogoĹ› w ogĂłle nie rajcuje to, na co siÄ™ mĂłwi hip-hop ? MoĹĽe ktoĹ› woli metal, jazz, country lub disco-polo? Tego nie wziÄ…Ĺ‚eĹ› pod uwagÄ™?
Ostatnio zmieniony przez Unconventional 2006-08-23, 14:07, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group