Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Pierwsza randka
Autor Wiadomo
Dark Angel 
Dark Angel



Doczy: 22 Maj 2006
Posty: 1127
Wysany: 2006-06-22, 15:38   Pierwsza randka

Jak powinna wyglądać pierwsza randka...
Dla jasności: chodzi o udaną randkę!
 
 
 
Pica 


Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysany: 2006-06-24, 18:28   

Po pierwsze- żadnych randek w ciemno
Po drugie- żadnych spóźnień
hm...romantyczna sceneria, np słoneczne popołudnie zakończone deszczem[ciepłym]..na pewno nie poszlabym do dyskoteki..raczej długi spacer donikąd żeby pogadać o wszyskim i o niczym ...albo jakaś przytulan kafejka..
Nie miałabym nic przeciwko jednemu całusowi na dobranoc :wink:
 
 
 
Blanca 
niezależna



Doczya: 27 Maj 2006
Posty: 1744
Skd: Blancostok
Wysany: 2006-06-27, 08:28   

Anette napisa/a:
hm...romantyczna sceneria, np słoneczne popołudnie zakończone deszczem[ciepłym]....raczej długi spacer donikąd żeby pogadać o wszyskim i o niczym ...
Nie miałabym nic przeciwko jednemu całusowi na dobranoc

Kurcze, jakby ktoś opisał moje ostatnie spotkanie z chłopakiem.. tylko, ze nie była to randka :roll:
Na pierwszą randkę, oczywiście nie można się spóźnić, jak to napisała Anette. Chłopak miał by u mnie dużego plusa gdyby na pierwsze spotkanie przyszedłby z kwiatkiem (jedna róża, lub bukiet tulipanów). A miejsce? ... hmm byle było romantycznie :D
 
 
 
Białogłowa 
ZmArTwYcHwStaŁaM?



Wiek: 35
Doczya: 05 Cze 2006
Posty: 202
Skd: MaZuRy
Wysany: 2006-06-27, 14:57   

hehe... no taaa... pierwsza randka jest bardzo ważna... a nawet od niej wszystko zalezy czy bedzie się coś dalej dziać czy też nie. No ta pierwsza randka musi być na prawde fajna :) Trzeba być koniecznie sobą, bo po co udawać kogoś innego ?? ktoś kto nam się podoba musi wiedzieć jacy jesteśmy. Najlepej pójść na spacerek długi i nie nudny !! Potem zajść do jakiegoś Pabu napić sie soczq ;) i znowu pogadać... Dużo rozmawiać... ojj tak to na bank :P no i to chyba wsio :wink: jak sobie coś przypomnę to dopiszę :P
_________________
Oczaruj mnie lub rozpłyń się..
 
 
 
SKAza 
Peace and love! (;



Imi: Kaś.
Doczya: 18 Cze 2006
Posty: 537
Skd: Zielona łąka.
Wysany: 2006-07-03, 18:39   

Nieważne miejsce, nieważny czas, ważna osoba, z którą idziemy na tą randkę. (;
_________________
'Trzeba żyć, o przyjaciół dbać, zjeść rybę i stokrotek – Broń Boże! – nie zrywać!'
 
 
 
ajs 



Imi: Barbara.
Doczya: 08 Cze 2006
Posty: 1155
Wysany: 2006-07-03, 20:46   

No to tak :)
Pozny wieczor..
nie zacieply nie zazimny
dla mnie najlepiej zima :)
Przytulna kafejka z romantyczna muzyczką w głosnikach
swiece,roze,wino,ja i on :)
mowic i patrzec sobie w oczy .... głeboko w oczy..
o ttak... :roll: :roll: :roll: :roll:
_________________
Moim celem jest spełnianie marzeń i snów - najwspanialszej rzeczywistości^^
 
 
 
cukiereczek27



Doczy: 01 Sie 2006
Posty: 97
Wysany: 2006-08-08, 09:46   

Kurcze tyle chlopakow mnie podrywa a ja nigdy nie byłam jeszce na takiej prawdziwej randce...........przeczytałam dużo Waszych wskazówek ale może jeszce coś ktos doradzi....... :D
_________________
<<Jeżeli stoczysz się na same dno, posłuchaj czy ktoś nie puka od spodu>>
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2006-08-08, 09:59   

Cukiereczku! Najważniejsza rada już została napisana- być sobą, niczego nie udawać! Ważne jest też odpowiednie podejście czyli najlepiej ( a o to zawsze trudno) brak zbędnych nerwów. Wskazana jak zwykle szczerość i szeroki usmiech. A pozatym jak będziesz już na tej pierwszej randce to zobaczysz wszystko pójdzie dobrze, zawsze odczuwamy lęk przed nieznamym! Bądź uśmiechniętą sobą i wszystko będzie super! Innego przepisu nie ma! Powodzenie życzę1
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
cukiereczek27



Doczy: 01 Sie 2006
Posty: 97
Wysany: 2006-08-08, 10:28   

Dzieki :D pocieszyłaś mnie bardzo bo ja własnie jestem zawsze sobą w kazdej sytuacji nie udaje kogos kim nigdy nie jestem......no i zawsze buzie mam uśmiechniętą, dlatego wszyscy zawsze mi mówią, że ja nigdy nie łapie doła (chociaż w rzeczywistości tak nie jest). Dzieki za porady :)
_________________
<<Jeżeli stoczysz się na same dno, posłuchaj czy ktoś nie puka od spodu>>
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2006-08-08, 10:34   

Tylko się nie przejmuj jak coś źle pójdzie prawda jest taka, że fantastyczna randka jest wtedy gdy facet jest odpowiedni dla Ciebie! Odpowiednia osoba i dobre nastawienie to 100% sukcesu!!!!!!! :spoko:
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
Agentka 



Wiek: 37
Doczya: 20 Cze 2006
Posty: 448
Skd: się biorą idioci??
Wysany: 2006-08-08, 13:32   

Fantasia napisa/a:
fantastyczna randka jest wtedy gdy facet jest odpowiedni dla Ciebie! Odpowiednia osoba i dobre nastawienie to 100% sukcesu!!!!!!!


A przede wszystkim brak jakiegokolwiek planu... Czyli najlepsza randka to spontaniczne spotkanie, bez wymyślania co się powie, jak się zachowa, gdzie się pójdzie! :D
 
 
 
cukiereczek27



Doczy: 01 Sie 2006
Posty: 97
Wysany: 2006-08-10, 15:01   

Dzieki wszystkim za rady!! Zobaczymy jak bedzie wyglądała ta moja pierwsza randka. Mam nadzieje że bedzie jak najlepiej!! :D
_________________
<<Jeżeli stoczysz się na same dno, posłuchaj czy ktoś nie puka od spodu>>
 
 
Żabka 
I'm schisopremic



Imi: Monika
Wiek: 33
Doczya: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Skd: Kraków
Wysany: 2006-10-28, 20:07   

Powinna być noramalna,nie wymagałabym specjalnych przygotowań.Poprostu zeby było spontanicznie i naturalnie :)
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
 
 
 
Deirdre 
prywatne chmury (;



Wiek: 35
Doczya: 26 Cze 2006
Posty: 2473
Wysany: 2006-10-28, 20:59   

Żeby było naturalnie. Tak po prostu. Cała reszta się wtedy nie liczy.
:roll:
_________________
'a co to za miłość? kobieta potrzebuje gotówki, futer, brylantów i romantyzmu. a nie tylko romantyzmu!'
 
 
 
omlet 



Doczy: 05 Cze 2006
Posty: 360
Wysany: 2006-10-29, 19:04   

Pamietam moja randke z zapoznana kobietą z nocnego (sprzedawczyni)
Poszlismy na basen
dla jasnosci: randka byla udana
_________________
żołnierze idealni
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group