Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
depilacja
Autor Wiadomo
mjuzik 
master



Imi: brat Jaca
Wiek: 27
Doczy: 21 Lip 2006
Posty: 583
Skd: czarna dupa
Wysany: 2011-07-03, 23:53   

annoth napisa/a:
Jucia depilowała. W ogóle jej nie bolało.
Bo depilowała cudza nogę...
_________________
Kot musi być albo żywy, albo martwy. Nie ma innej możliwości, nie można go zaobserwować jednocześnie trochę żywego i trochę martwego. Dlaczego? Rzetelna odpowiedź na to pytanie brzmi: nie wiadomo.
 
 
 
annoth 
slave



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 30 Sty 2007
Posty: 2683
Skd: Sanok
Wysany: 2011-07-03, 23:58   

Sylwia nie pytała czy któraś depilowała coś sobie po pijaku, tylko czy depilowała cokolwiek. ;]
_________________
"W annoth'u (...) najbardziej denerwuje mnie jego annothowatość."
ˆ mjuzik

Eos napisa/a:
Ech, te baby... gupie :p .
 
 
 
Kya 



Imi: Magda
Wiek: 35
Doczya: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Skd: Kraków
Wysany: 2011-07-04, 06:20   

Boli dużo mniej. Dobrą metodą jest też ustawić sobie budzik wcześniej rano, wstać i od razu zacząć depilować, nie czekać nim się dobudzisz. Nim zacznie do Ciebie cokolwiek docierać masz szansę zrobić przynajmniej jedną nogę ;)
 
 
 
Rudaa 



Doczya: 28 Cze 2011
Posty: 17
Wysany: 2011-07-05, 11:45   

eee napisa/a:
Zastanawialam sie, czy ktoras z Was depilowala cokolwiek pod wplywem?;> Pytam, bo wymyslilam, ze tak moze nie bolec :D
Pytanie calkiem serio :D


A mnie sie zdaje ze to moze olec bardziej bo system nerwowoy podrazniony i wrazliwszy, no bo chyba nie mowimy o wpywie takim ze ejstes nieprzytomna hehe
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2011-07-05, 12:22   

Rudaa napisa/a:
A mnie sie zdaje ze to moze olec bardziej bo system nerwowoy podrazniony i wrazliwszy, no bo chyba nie mowimy o wpywie takim ze ejstes nieprzytomna hehe
alkohol w sumie stępia czucie :) bodźce nie dochodzą tak szybko ani tak intensywnie. Jest jeszcze jedna kwestia. Alkohol rozszerza naczynia krwionośne i ja nie wiem czy dłużej nie będzie podrażnień...a może krócej?
_________________

 
 
 
Rudaa 



Doczya: 28 Cze 2011
Posty: 17
Wysany: 2011-07-23, 17:53   

no wlasnie obie mamy racje chyba hehe bo wszystko zalezy od ilosci :-)
z rozrzedzeniem krwi racja ale nie wiem czy ma to wplyw na podraznienia.... na pewno na krwotok.... choc ostatnio znajoma mi mowila ze bierze jakies tam leki na rozrzadzenie krwi i bardzo latwo robia sie jej siniaki, ktore dlugo sie utrzymują
 
 
 
Nena 



Doczya: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysany: 2011-08-05, 00:57   

Swoją drogą była któraś z was drogie panie na depilacji laserowej? U mnie w mieście akurat jest promocja i się zastanawiam nad tym. A bardziej nad tym czy przeżyję wstyd.
 
 
 
ankaanka 



Wiek: 32
Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2660
Skd: Bogumiłowice
Wysany: 2011-08-05, 16:32   

Moja koleżanka miała depilację laserową nóg (nie jestem pewna czy całe, czy łydki + kolana) i była (chyba nadal jest) zadowolona. Z tym, że to dość ciekawe, że teraz jest promocja (nie licząc tego, że taki zabieg trzeba powtarzać chyba 3-5 razy), bo przez lato, gdy skóra się opala jak człowiek w bikini jest, nooo promienie UV i inne pierdoły, to właśnie mojej koleżane powiedzieli, że się zabiegów laserem nie robi...
_________________
"-Jeśli nie możesz się nauczyć jeździć na słoniu, naucz się przynajmniej jeździć konno.
-Co to jest słoń?
-Rodzaj borsuka - wyjaśniła Babcia."
/Terry Pratchett - Równoumagicznienie/
 
 
 
Rudaa 



Doczya: 28 Cze 2011
Posty: 17
Wysany: 2011-08-11, 16:23   

racja nie robi sie latem depilacji laserowej
no i 3-5 zabiegow to minimum a jesli sie ma jasne owosnienei na bank odrosnie predzej czy pozniej
 
 
 
Żabka 
I'm schisopremic



Imi: Monika
Wiek: 33
Doczya: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Skd: Kraków
Wysany: 2011-08-21, 20:50   

Moje Panie, chciałabym zapytać czy możecie polecić mi jakieś plastry do depilacji?
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
 
 
 
Zaheel 
Boski prototyp - mutant



Doczya: 10 Sty 2007
Posty: 1675
Skd: z Nibylandii
Wysany: 2011-08-22, 08:57   

Swego czasu używałam plastów firmy Veet i były całkiem dobre. Jeszcze znośne dla mnie były plastry z Joanny. Natomiast nie polecam tych z Sorayi Daxa - pierwsze się rwą, a drugie są ogromnie niedokładne. ;)
_________________
''To rewolwer w twojej kieszeni, czy po prostu przyjemnie ci mnie widzieć?"

"Rzeczywistość jest wynikiem braku alkoholu"
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2011-08-23, 21:34   

Plastry są beznadziejne, już lepiej zainwestować w ciepły wosk, nie jest dużo droższy. Słoiczek można podgrzać w mikrofali lub w zwykłej kąpieli wodnej, plastry kupić w rolce i starcza na dłuuuuugo. Zapłaci się 35 zł na raz i nie dość, że będzie milion razy dokładniej, mniej boleśniej, to i naprawdę sporo oszczędniej. Jeżeli już plastry - to veet, bo jest na nich najwięcej wosku i są najbardziej precyzyjne. Ale to dwadzieścia parę złotych i starcza na krótko. Wydepilowanie tym nóg to istna katorga. Tym bardziej, że plastra z woskiem na zimno nie użyje się 2 razy, bo zwyczajnie się nie klei. Więc jest od razu do wywalenia, z woskiem na ciepło można jeszcze pokombinować drugi raz i nie zmarnować go od razu (w sensie, w tej samej turze depilacji ofc ;) ).
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
hamik 


Doczya: 01 Kwi 2016
Posty: 49
Wysany: 2016-04-02, 14:30   

Zazwyczaj używam wosku i wyrywam. Słychać wtedy nieciekawe dźwięki z łazienki :) Zastanawiałam się nad przejściem na depilacje laserowa, podobno dożo osób poleca.
 
 
 
Ajlar 


Doczya: 20 Gru 2015
Posty: 112
Wysany: 2016-04-05, 19:51   

Ja się zastanawiam nad depilacją laserową. Znalazłam taki gabinet http://fabskin.pl
gdzie można kompleksowo wykonac taki zabieg. Wiem, że to bezbolesne i skuteczne więc chyba się zdecyduję.
 
 
 
Fionka 


Doczya: 20 Gru 2013
Posty: 72
Wysany: 2016-04-11, 13:46   

Nie robiłam jeszcze laserowo, tylko woskiem zawsze i maszynką.
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group