Forum Dyskusyjne Strona G³ówna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: Mószka
2008-06-21, 20:05
Miniówa i krótki top.
Autor WiadomoϾ
KakusKus 
Pewnie siÄ™ zdenerwujesz... :P


Imiê: Kasia
Wiek: 31
Do³¹czy³a: 21 Cze 2008
Posty: 49
Sk¹d: PÅ›l
Wys³any: 2008-06-21, 21:30   

Zależy gdzie, kto i kiedy. Na wszystko jest czas i miejsce.

Osobiście uwielbiam luźne, choćby męskie i za duże o 3 rozmiary t-shirty, no i na pewno nie zamieniłabym ich na dekolty.

Jeśli zaś chodzi o spódniczki - wolę spodnie, ale nie uważam kobiet, które lubią pokazywać swoje nogi za dziwki, czy idiotki :P dopóki nie oglądam ich dup, czy górnych (bardzo górnych) części ich ud.
_________________
- Cześć Mamo.
- Cześć Kakus Kus.
 
 
 
MySzkaGiN 
Orginał



Imiê: Marta
Wiek: 29
Do³¹czy³a: 19 Lip 2008
Posty: 58
Sk¹d: BeÅ‚chatów
Wys³any: 2008-07-19, 23:41   

myślę że faceci oglądają sie za taką laską dlatego że myślą sobie o niej jak o dziwce która jest tylko do łóżka
sama staram sie unikać skąpych stroi
_________________
Piękna, niezwykła, idealna! Dla Ciebie chłopczyku nIeOsIąGaLnA ! !
Ostatnio zmieniony przez Kya 2008-07-20, 12:22, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kya 



Imiê: Magda
Wiek: 34
Do³¹czy³a: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Sk¹d: Kraków
Wys³any: 2008-07-20, 12:23   

Skąd takie zdanie? Nie przesadzajmy, sam strój, jeśli nawet skąpy, ale na dziewczynie wygląda ładnie nie musi od razu określać kogoś jako dziwkę.
 
 
 
Fantasia 


Do³¹czy³a: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wys³any: 2008-07-20, 19:07   

Cytat:
myślę że faceci oglądają sie za taką laską dlatego że myślą sobie o niej jak o dziwce która jest tylko do łóżka
nieee nie przesadzajmy. Kya słusznie prawi: wg mnie też można się obrać skąpo i wyglądać subtelnie. Zależy co się założy.

Sama nie praktykuje bo nie mam warunków ale są kobiety które wyglądają bardzo elegancko w miniówie i wątpię, że ktoś bezpośrednio(!) myśli o nich jak o dziwce. Bo ogólnie to faceci różne rzeczy przecież myślą w szczególny lepiej nie wnikać:P
_________________
Rivenris, jeÅ›li możesz, to dotrzymaj choć raz danego sÅ‚owa i oddaj pieniÄ…dze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogÄ™ być instytucjÄ… charytatywnÄ…. ByÅ‚oby ‘co najmniej Å›mieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miaÅ‚a dÅ‚ugi, prawda? :)
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imiê: Natalek
Wiek: 37
Do³¹czy³a: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Sk¹d: uć
Wys³any: 2008-07-20, 20:40   

dokładnie :| panny powyżej mają świętą racje 8) nie trzeba wyglądać jak zakonnica by faceci nie patrzyli jak na dziwkę. Już tak nie demonizujmy, Oni po prostu lubią patrzeć na kobiece piękno i jesli nie jest to wulgarne tylko z gustem i przy odpowiednich warunkach to nawet 80 letni nobliwy staruszek sie obejrzy z aprobatą ;) wszystko kwestia smaku :) ja lubię wyskoczyć w obcasach i małej czarnej co nie czyni mnie w oczach mężczyzn dziwką a raczej dziewczyną z atutami od pasa w dół ;) jak się niema pięknej buzi to cóż...każdy orze jak może ;]
_________________

 
 
 
Fanatyk 


Do³¹czy³: 28 Lip 2008
Posty: 10
Wys³any: 2008-07-28, 23:43   

Ogólnie, to wygada tak. Dobrze zakryta golizna jest 10 razy bardziej pociągająca niż golizna sama w sobie. Teoretycznie większość facetów bardziej podniecałby ładnie wyeksponowany kształtny brzuch lekko z dekoltowane piersi, niż właśnie goła klata jakiejś poczciwej kobietki. Głownie dlatego, że tu rolę gra wyobraźnia. To nie jest tylko moje zdanie, z zamiłowania zajmuje się czasem psychologia.

Mile widziane polskie znaki. Marki
Ostatnio zmieniony przez Marki 2008-07-29, 11:30, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Fantasia 


Do³¹czy³a: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wys³any: 2008-07-29, 20:20   

Fanatyk napisa³/a:
wyobraźnia
o! to chyba jest w tym wszystkim słowo-klucz.

Im bardziej wyrafinowany osobnik tym przyjemniejsza może być "zabawa" wyobraźnia. I nie chodzi o to, że to zabawa czyimś kosztem czy zabawa w której któraś ze stron musi być w pozycji dominującej bo to moze obydwie strony nieźle bawić.
Taka jedna napisa³/a:
ak się niema pięknej buzi to cóż...każdy orze jak może ;]
ale z Ciebie głópek :doh: zdecydowanie przeeeesaadzasz... Jestem przekonana, że jeszcze chodzą na tym świecie osobnicy dla których siła intelektu też jest szalenie pociągająca. Kto wie czy nie ważniejsza niż inne atuty^^ To, ze ich znaleźć trudno to inna sprawa:p
_________________
Rivenris, jeÅ›li możesz, to dotrzymaj choć raz danego sÅ‚owa i oddaj pieniÄ…dze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogÄ™ być instytucjÄ… charytatywnÄ…. ByÅ‚oby ‘co najmniej Å›mieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miaÅ‚a dÅ‚ugi, prawda? :)
 
 
 
Asik 
hokus pokus czary mary



Imiê: AÅ›ka
Do³¹czy³a: 15 Wrz 2008
Posty: 1371
Sk¹d: dzisiaj tu jutro tam
Wys³any: 2008-09-16, 18:33   

MySzkaGiN napisa³/a:
myślę że faceci oglądają sie za taką laską dlatego że myślą sobie o niej jak o dziwce która jest tylko do łóżka

Bez przesady. To, że dziewczyna ubierze się w miniówkę i bluzkę z dekoltem nie oznacza, że jest od razu dziwką. Nie szufladkujmy ludzi.

Mazin napisa³/a:
Dziewczyny, a wy ubieracie się tak wyzywająco, żeby każdy się za wami oglądał.


Nie ubieram się wyzywająco. A jeśli zdarzy mi się założyć mini to nie dlatego, by każdy się za mną oglądał.
_________________
A ja nie chciałbym tak po prostu przeminąć...
 
 
 
BazyL 



Imiê: Peter
Wiek: 33
Do³¹czy³: 12 Maj 2007
Posty: 1699
Sk¹d: Lublin
Wys³any: 2008-09-16, 22:29   

Jaka powinna być kobieta? Mądra czy ładna?
Faceci lepiej widzą niż myślą :P

Zależy od gustu-jednych to frustruje a innych pociąga. Osobiście dziewczyna dla mnie powinna być naturalna i mało wyeksponowana, spokojna, konsekwentna, miła i pełna szacunku.

Podkreślić swoje walory może, ale top i mini? niee choć by nie wiem co. Nie lubię takich dziewczyn...kojarzą mi się z "blacharami" i laskami z imprez by BMW. Może to stereotypowe myślenie, ale jednak takie hoty nie są dla mnie. :)
_________________
A-well-a everybody's heard about the bird
Bird, bird, bird, b-bird's the word
 
 
 
PaniF 



Wiek: 29
Do³¹czy³a: 12 Wrz 2008
Posty: 49
Sk¹d: Kalisz
Wys³any: 2008-09-17, 17:51   

Mnie większość tak ubranych kojarzy mi się z pustymi, różowymi paniusiami, które chcą zaszpanować przed kimś starszym. A jeśli już są takie mądre i fajne to niech zabłysną inteligencją, a nie jakieś tanie chwyty. ;/ W sumie niektóre tak zwracają swoją uwagę, ale osobiście wole już jakiegoś max emo, niż coś takiego.
Denerwuje mnie też to, że niektóre się tak ubierają, ubierają, a potem jak coś im się przytrafi, zaczepki gwałt itp. to się jeszcze dziwią.
_________________
...nim noc napełni się krzykiem, nim krzyk zagłuszy muzykę...
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imiê: Natalek
Wiek: 37
Do³¹czy³a: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Sk¹d: uć
Wys³any: 2008-09-18, 00:08   

PaniF napisa³/a:
A jeśli już są takie mądre i fajne to niech zabłysną inteligencją,
jestem mądra i fajna :roll: a co więcej inteligentna skromna :P a krótkie spódniczki i szpilki bardzo lubię ;]
_________________

Ostatnio zmieniony przez Kya 2008-09-18, 09:04, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Asik 
hokus pokus czary mary



Imiê: AÅ›ka
Do³¹czy³a: 15 Wrz 2008
Posty: 1371
Sk¹d: dzisiaj tu jutro tam
Wys³any: 2008-09-18, 10:34   

PaniF napisa³/a:
A jeśli już są takie mądre i fajne to niech zabłysną inteligencją,


Pozory często mylą. Nie każda urokliwa, zadbana dziewczyna musi mieć pustkę w głowie, a ładny (wulgarny?) wygląd to nie wszystko co mają do zaoferowania.
I nie każda ogranicza się do rozmów na temat facetów, kosmetyków i imprez.
_________________
A ja nie chciałbym tak po prostu przeminąć...
 
 
 
Fantasia 


Do³¹czy³a: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wys³any: 2008-09-19, 16:57   

PaniF napisa³/a:
Denerwuje mnie też to, że niektóre się tak ubierają, ubierają, a potem jak coś im się przytrafi, zaczepki gwałt itp. to się jeszcze dziwią.
Polska jest jedynym krajem w Europie gdzie podczas sprawy np: o gwałt mężczyzna jako argument może podać: 'bo ona mnie sprowokowała ubiorem' (nie zachowaniem tylko ubiorem...) ;/ przerażające... to jest mentalność którą mogą przedstawiać osobnicy na bardzo wczesnych stadiach rozwoju społeczeństwa a nie ludzi z kraju podobno (czyżby? :| ) cywilizowanego.

Otóż nie. Ja uważam, że kobieta MA PRAWO ubierać się w co chce. Pod warunkiem, że nie narusza zasad 'dobrego smaku'. Tzn: nie gorszy kogoś swoim widokiem lub nie zachowuje sie np: sprośnie. Naruszanie jej godności osobistej to zupełnie inna para kaloszy. I na hasło: noszenie krótkiej spódniczki to element który spowodował gwałt to aż mi się krew gotuje. W końcu jesteśmy ludźmi i mamy mózg? czy może niekoniecznie?

Osobiście nie nosze bo warunków mi brak, nie mam się czym chwalić to po się obnażać ;p ale tak poza tym to jeśli jest lato i nie jest to ubiór obsceniczny to nie widzę przeszkód, żeby ktoś się tak ubierał.
_________________
Rivenris, jeÅ›li możesz, to dotrzymaj choć raz danego sÅ‚owa i oddaj pieniÄ…dze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogÄ™ być instytucjÄ… charytatywnÄ…. ByÅ‚oby ‘co najmniej Å›mieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miaÅ‚a dÅ‚ugi, prawda? :)
Ostatnio zmieniony przez Fantasia 2008-09-19, 16:58, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imiê: Natalek
Wiek: 37
Do³¹czy³a: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Sk¹d: uć
Wys³any: 2008-09-19, 17:15   

Fantasia napisa³/a:
I na hasło: noszenie krótkiej spódniczki to element który spowodował gwałt to aż mi się krew gotuje
witaj w klubie ;] to podejście bardzo krzywdzące kobiety i właściwie usprawiedliwiające wszelki gwałt...szczerze mówiąc jednak nie spotkałam faceta który nie wykazał by odrobiny zrozumienia dla "biednego mężczyzny który uległ chuci" . to straszne acz prawdziwe. Z resztą faktem jest, że mężczyźni dziwnie potrafią się zachowywać gdy widzą śliczne nogi choćby obcej dziewczyny. Sama byłam świadkiem wielu dość niezręcznych sytuacji(nie niebezpiecznych, a raczej zabawnych) i dlatego ja wieczorem w miniówce i szpilkach bez obstawy nie wyjdę za żadne skarby. Ubiorę się tak bo lubię, sprawiać przyjemność mojemu samcowi, ale jak nie przyjdzie po mnie i nie zostanę bezpiecznie do domu potem odstawiona to się nie odważę...również dla tego, że w mentalności polskiej "sama byłabym sobie winna" :|
ech...szkoda gadać.
_________________

 
 
 
Asik 
hokus pokus czary mary



Imiê: AÅ›ka
Do³¹czy³a: 15 Wrz 2008
Posty: 1371
Sk¹d: dzisiaj tu jutro tam
Wys³any: 2008-10-15, 23:37   

Taka jedna napisa³/a:
Fantasia napisa³/a:
I na hasło: noszenie krótkiej spódniczki to element który spowodował gwałt to aż mi się krew gotuje
witaj w klubie ;] to podejście bardzo krzywdzące kobiety i właściwie usprawiedliwiające wszelki gwałt...szczerze mówiąc jednak nie spotkałam faceta który nie wykazał by odrobiny zrozumienia dla "biednego mężczyzny który uległ chuci" .


Takie podejście sprawia, że ofiara nie zgłasza się na policję. Różne mechanizmy włączają się w jej głowie: że mogła tą drogą nie iść, mogła nie pić lub inaczej się ubrać. Dlatego niektóre nie mówią tym zdarzeniu nikomu. Dochodzi jeszcze strach i wstyd wiedząc, że gwałt jest trudny do udowodnienia.
_________________
A ja nie chciałbym tak po prostu przeminąć...
 
 
 
Wyœwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group