Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Przesunity przez: Mószka
2008-06-21, 20:05
Miniówa i krótki top.
Autor Wiadomo
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2008-03-09, 20:56   Miniówa i krótki top.

Pewnie większość facetów obejrzałoby się za dziewczyną w krótkiej miniówie i topie. Dlaczego? Czyżby faceci kochali goliznę? ;>

Dziewczyny, a wy ubieracie się tak wyzywająco, żeby każdy się za wami oglądał.

W ogóle dlaczego kobiety się tak niektóre ubierają? Bo lubią? Bo chcą być podziwiane? Idą na łatwiznę? (pokażą kawałek tyłka i facet ich, nie muszą zbytnio tryskać błyskotliwością itp)
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Syl_ 



Imi: Sylwia
Wiek: 32
Doczya: 29 Pa 2007
Posty: 729
Wysany: 2008-03-09, 21:32   

Mazin napisa/a:
Dziewczyny, a wy ubieracie się tak wyzywająco, żeby każdy się za wami oglądał.


Nie i nigdy się tak nie ubierałam. Nie lubię zbyt dużych dekoltów, lubię luźniejsze ubrania i jest tak od kiedy pamiętam. Na balu w tamtym roku miałam sukienkę z większym dekoltem i przez cały wieczór czułam się nieswojo i wydawało mi się, że każdy na mnie patrzy.

A dlaczego inne dziewczyny się tak ubierają nie wiem.. Np. moja siostra, lubi dekolty i kiedy pytam ją dlaczego, mówi, że po prostu lubi taki styl ubierania i tyle, zawsze powtarza, że ja też kiedyś je polubię i to bardzo.
Owszem, niektóre dziewczyny ubierają się tak tylko i wyłącznie dlatego, żeby pokazać więcej ciała i zwrócić uwagę chłopaków, no ale szczerze, jeśli ktoś ma nas zauważyć to zauważy nawet w worku na kartofle. Czyż nie? ;p
_________________
I'd rather be hated for who I am,
than loved for who I'm not.
Ostatnio zmieniony przez Marki 2008-03-10, 17:12, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Rivenris 
Tech support


Wiek: 38
Doczy: 21 Sie 2007
Posty: 1114
Wysany: 2008-03-10, 07:54   

Mazin napisa/a:
Czyżby faceci kochali goliznę?

Odpowiedź jest prosta ^^ Nagie ciało powoduje pociąg głównie fizyczny w podświadomości facetów ^^
Cytat:
Idą na łatwiznę? (pokażą kawałek tyłka i facet ich, nie muszą zbytnio tryskać błyskotliwością itp)
Nie do końca wiedzą jak poderwać faceta, bo wywołanie pociągu fizycznego (tak jak w ten sposób) nie gwarantuje uczucia ze strony faceta.
 
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2008-03-30, 19:58   

Mazin napisa/a:
W ogóle dlaczego kobiety się tak niektóre ubierają? Bo lubią? Bo chcą być podziwiane? Idą na łatwiznę?
Bo poza kawałem ciała nie mają nic więcej do zaoferowania. ROTFL

Jak ktoś Cię kocha za to KIM jesteś a nie jak wyglądasz to pokocha Cię nawet w powyciąganym swetrze, zapłakana i załamaną (sprawdziłam to! ;) )
Mazin napisa/a:
Dziewczyny, a wy ubieracie się tak wyzywająco, żeby każdy się za wami oglądał.
Nie chciałabym żeby faceci oglądali się za mą dlatego, że ubrałam się wyzywająco. Ani troche nie potrzebuje takiego rodzaju "aprobaty"
Jak jestem kiedykolwiek wyzywająca to tylko dla mojego samca i to też tak żeby tylko on mógł to obserwować i docenić.
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
Lena_no 
..:Kiss me:..



Imi: Lena
Wiek: 34
Doczya: 11 Mar 2008
Posty: 65
Wysany: 2008-03-31, 08:01   

Ja się tak ubieram, powód? Lubię swoje ciało i lubię je pokazywac :-P
Ostatnio zmieniony przez Syl_ 2008-03-31, 11:37, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
fanaberia


Doczy: 02 Kwi 2008
Posty: 22
Wysany: 2008-04-02, 10:49   

Syl_ napisa/a:
Mazin napisa/a:
Dziewczyny, a wy ubieracie się tak wyzywająco, żeby każdy się za wami oglądał.


Nie i nigdy się tak nie ubierałam.

No to jesteś jedną z nielicznych pań, które tego nie lubią ;-)
Cytat:
Ja się tak ubieram, powód? Lubię swoje ciało i lubię je pokazywac

I super! Najgorsze jest jednak to, że (bez obrazy drogie panie!!!), że nawet kobiety, które wcale tego ciała nie lubią to i tak je pokazują. Miło patrzec na panie, które mają ładne ciało, ale jeśli kobieta ważąca 80 kg robi coś takiego to jest to raczej przykre...
Ostatnio zmieniony przez Syl_ 2008-04-02, 12:35, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Lena_no 
..:Kiss me:..



Imi: Lena
Wiek: 34
Doczya: 11 Mar 2008
Posty: 65
Wysany: 2008-04-02, 11:28   

bo wg mnie jesli kobieta ma piekne cialo to nie powinna go chowac za dresami, dresy zostawmy facetom :wink:
 
 
 
fanaberia


Doczy: 02 Kwi 2008
Posty: 22
Wysany: 2008-04-02, 11:31   

Lena_no napisa/a:
bo wg mnie jesli kobieta ma piekne cialo to nie powinna go chowac za dresami, dresy zostawmy facetom :wink:
O nie, nie, dresy zostawmy dresom :) ja wole swojego vistule :)

Ale co do pierwszej czesci absolutnie sie zgadzam!
 
 
 
Syl_ 



Imi: Sylwia
Wiek: 32
Doczya: 29 Pa 2007
Posty: 729
Wysany: 2008-04-02, 12:42   

fanaberia napisa/a:
No to jesteś jedną z nielicznych pań, które tego nie lubią ;-)

Uwierz mi, że znam wiele dziewczyn/kobiet, które nie założyłyby kusej spódniczki i dekoltu tylko po to, aby ktoś na ulicy się za nimi oglądał.
Fantasia napisa/a:
Bo poza kawałem ciała nie mają nic więcej do zaoferowania. ROTFL

Dokładnie! Takie chcą wszystko zdobywac poprzez pokazywanie ciała, ale dzięki Bogu nie zawsze to działa.

Nie mam nic przeciwko takiemu stylowi i nie tępię. Na ładną dziewczynę, ładnie ubraną czasem miło popatrzec, no ale bez przesady.
_________________
I'd rather be hated for who I am,
than loved for who I'm not.
 
 
 
Nena 



Doczya: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysany: 2008-04-02, 14:23   

Syl_ napisa/a:
fanaberia napisał/a:
No to jesteś jedną z nielicznych pań, które tego nie lubią ;-)

Uwierz mi, że znam wiele dziewczyn/kobiet, które nie założyłyby kusej spódniczki i dekoltu tylko po to, aby ktoś na ulicy się za nimi oglądał.

Dokładnie, ja też nigdy z takiego powodu, tak się nie ubiorę.
Jeżeli już, to tylko dla mojego faceta i tylko jemu, tak bym się pokazała.
Jak dla mnie najgorsze jest, gdy widzę 13-15-latki ubrane, że tak się wyrażę jak kobiety lekkich obyczajów.
Swoją drogą, źle się czuję, gdy mam zbyt duży dekolt czy za krótką spódniczkę. Mam takie wrażenie, jak Ty Syl, że wszyscy na mnie patrzą.
Poza tym, jestem z tych kobiet, które wolą wygodne dresy, niż mini.
Ostatnio zmieniony przez Nena 2008-04-02, 14:24, w caoci zmieniany 2 razy  
 
 
 
Kya 



Imi: Magda
Wiek: 34
Doczya: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Skd: Kraków
Wysany: 2008-04-02, 15:10   

A ja się czasem tak ubieram. I nie ma to nic wspólnego ze zwracaniem na siebie uwagi, czy też tym, że niczym innym poza krótką spódnicą zabłysnąć nie mogę.
Dobrze się w tym czuje, ogólnie rzecz biorąc po prostu wygodnie i tak jak mi pasuje.
A jak to wygląda to nie wiem, mam nadzieję, że nie jakoś tragicznie, z drugiej strony chyba nie przesadzam jakoś specjalnie...
Co kto lubi i w czym mu najwygodniej :)
 
 
 
takeme
[Usunity]

Wysany: 2008-06-16, 00:26   

A ja uważam, ze ujesli ktos est zgrabny i ma piekne cialo to powinien je pokazywac. Nie oszukujmy na poczatku najwazniejszy jest wyglad i żeby facet chciał Cie poznac musisz przyciagnac jego uwage:)
Troche przykre,że zakladacie z góry,że jak ktos ma zgrabne nogi i je pokazuje od razu musi byc przygłupem. Zazdrosc?
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2008-06-16, 06:18   

krótki top i dekolt? nie ;] bo nie mam się czym chwalić. Ale bluzka bez pleców i mini jak najbardziej i do tego szpilki. Nie uważam się za osobę nieinteligentną wręcz przeciwnie, nie jestem pustakiem (wręcz przeciwnie) a mimo to lubię ;] tak jak Syl kiedyś chodziłam w luźnych ciuchach etc. i tak jak Fantasia mówi Jak ktoś kocha CIEBIE to pokocha w powyciąganym swetrze ;) aczkolwiek...moje kochanie jest dumne z tego, że wygrzebuje mnie z kompleksów i odkryło we mnie kobietę którą można się pochwalić ;) mój strój to radość z patrzenia na jego spojrzenie ;]
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2008-06-16, 08:44   

takeme, tylko dlaczego przyciągać go gołymi nogami itp?
Jeśli facet poleciałby na moją goliznę, bałabym się, że poleci za inną idąc z nim miastem w upalne lato gdzie co druga świeci gołym ciałem ;)
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2008-06-21, 19:36   

Cóż, mogę nosić krótką spódniczkę, mogę założyć bluzkę z większym dekoltem... Ale nigdy razem. Zestawienie tych dwóch ciuszków jest absolutnie tandetne. Czułabym się w takim połączeniu strasznie niekomfortowo.
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
Ostatnio zmieniony przez Eos 2008-06-21, 19:37, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group