Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Przygodny seks
Autor Wiadomo
GracjanDaxx 
WKS BKS TS



Wiek: 35
Doczy: 04 Cze 2007
Posty: 132
Skd: HeAvEn
  Wysany: 2008-03-29, 23:32   Przygodny seks

Co o nim sądzicie, czy robiliście to? Jeżeli tak to w jakich okolicznościach?

Ja sam jak byłem młodszy to owszem, nie przepuszczałem "okazji" a teraz nigdy więcej tego nie zrobię, zdarzało się na dyskotekach i różnych imprezach. Teraz dla mnie seks to coś więcej niż tylko wyżycie się na kimś.
_________________
Quid me non interficit, hoc me fortiore facit...
 
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2008-03-30, 14:03   

GracjanDaxx napisa/a:
Co o nim sądzicie, czy robiliście to?
Nie. Ale szczerze mówiąc to nie widzę w tym nic złego dopóki dwóm osobom to pasuje. Przykład: jest wśród moich znajomych osoba, (i to wcale nie pusta laska, z wielkich dyskotek... wykształcona, porażająco mądra osoba...) która kiedyś w dość poważnej rozmowie mi powiedziała, że nie jest zdolna do "uczuć wyższych", że kiedyś została na tyle skrzywdzona, że na poziomie emocjonalnym już się nie chcę wiązać. Wybiera się na imprezę, upoluje kogoś, niczego nie obiecuje ta druga strona też nie, idą do łózka... czasami nawet spotykają się jeszcze raz czy dwa jak mają ochotę... nikt nikomu nie robi nadziei, czysty układ na poziomie zwierzęcych instynktów. Jeśli komuś taki coś pasuje to to jego sprawa...

Pewnie się znajadą tacy którzy zaczną mówić "ale bez uczuć to nie do pomyślenia" "ale tak nie można" itp. Cóż... świat nam się w pewnych kwestiach zezwierzęca... Lepsza taka wymiana seksu za seks niż udawanie i angażowanie się z kimś związek mimo, że nie ma się co do niego poważnych planów... I żerowanie na tym, że widzisz, że komuś na tobie naprawdę zależy... Z dwojga złego to pierwsze jest jednak mniej krzywdzące, bardziej uczciwe.
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
xavras 
Ozzman



Wiek: 34
Doczy: 08 Wrz 2007
Posty: 186
Skd: Gdańsk
Wysany: 2008-03-30, 16:54   

Żałosna sprawa dla ludzi pozbawionych moralności. Typowe zezwierzęcenie. Wstyd i hańba dla każdego, kto uważa się za człowieka. Jedyna rzecz kiedy nie będę szanował człowieka, dopóki nie udowodni że ma wiele większych zalet, gdy dowiem się, że tak postępuje i to akceptuje.
_________________
Religia to tylko słońce złudne, póty obracające się wokół człowieka, póki człowiek nie umie obracać się wokół siebie samego.
Karol Marks
Ostatnio zmieniony przez xavras 2008-03-30, 17:13, w caoci zmieniany 2 razy  
 
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2008-03-30, 19:55   

xavras napisa/a:
Żałosna sprawa dla ludzi pozbawionych moralności.
a czym jest moralność? Obawiam się, że to nie jest żadna konkretna bryła, której granice można opisać, że każdy może mieć nieco odmienną moralność w zależności np: jaką wyznaje religię czy filozofię życiową...
xavras napisa/a:
Wstyd i hańba dla każdego, kto uważa się za człowieka.
no na pewno nie jest to coś czym należy się chwalić. Ale mimo, że znam taki osoby (np: tą opisaną wyżej) jakoś nie czuje się żeby występować w roki jej/jego sumienia i ją/go nawracać.

Jak dwie osoby zgodnie stwierdzają, że nie są zdolne do uczuć wyższych i pasuje im seks od czasu do czasu to nie zamierzam nawracać ich na inną, wg mnie dobra i słuszną drogę. Ich ciało i to co z nim robią to ich sprawa, jakoś nie mam zapędów do oceniania dopóki oni sami się z tym dobrze czują.
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
fanaberia


Doczy: 02 Kwi 2008
Posty: 22
Wysany: 2008-04-02, 12:29   

xavras napisa/a:
Żałosna sprawa dla ludzi pozbawionych moralności. Typowe zezwierzęcenie.
Wiesz, dla nas to moze wydac sie okropne, że idzie sie na disco tylko po to, żeby kogoś brzydko mówiąc przeleciec i chwalic sie nastepnego dnia przed grupa elo ziomów. Tak jest jednak bardzo czesto i to jest wrecz normalne, ludzie poznaja sie nawet na takich serwisach jak fotka, epuls czy ostatnio mycitymate i umawiaj sie na seks.

Cóż zalezne od moralnosci kazdego z nas i tego co kogo rajcuje...
 
 
 
PookyFan 
Jego Wysokość Król



Imi: Pan Nikt
Wiek: 31
Doczy: 30 Mar 2008
Posty: 29
Skd: Zewsząd
Wysany: 2008-04-05, 20:11   

fanaberia napisa/a:
Cóż zalezne od moralnosci kazdego z nas i tego co kogo rajcuje...

Nie zgodzę się. Zależne od moralności każdego z nas... kto wie, czy morderca naprawdę popełnia zbrodnię? Wszak może postępować zgodnie ze swą (wypaczoną, ale jednak JEGO WŁASNĄ) moralnością. Zasady moralne są takie same dla wszystkich, ponadczasowe i uniwersalne. Nie ma "swojej" moralności.
Przygodny seks jest przykładem łamania takich zasad moralnych. No bo seks jest (a raczej powinien, ale to już wina ludzi, że jest inaczej) szczytowym, jakby to nazwać... stadium, z braku lepszego słowa, miłości. Stąd biorą się owoce miłości - dzieci. To nie jest zabawa i sposób spędzania czasu! To jest brama do życia innych ludzi! A nie możemy jej otwierać z byle kim (koleżanką z dyskoteki na przykład), albo potem żałować i wręcz czasem eliminować skutki przygodnego seksu w gabinecie "lekarza" (a raczej mordercy) ginekologa. Bo o konsekwencjach (które są możliwe ZAWSZE, nawet przy gumce z atestem Chucka Norrisa) nie myśli się w trakcie, tylko już po, kiedy występują. To jest taki powód na "nie" dla niewierzących i mających coś nie teges z moralnością. Dla wierzących pozostaje oczywiście kwestia tejże moralności i wiary. Innym niech wystarczy chociażby ryzyko ciąży.
_________________

 
 
 
Rivenris 
Tech support


Wiek: 38
Doczy: 21 Sie 2007
Posty: 1114
Wysany: 2008-04-06, 18:30   

PookyFan napisa/a:
Zasady moralne są takie same dla wszystkich, ponadczasowe i uniwersalne. Nie ma "swojej" moralności.

Zdecydowanie nie. Ale to nie o tym temat, to nie będę robił OT.

Ja jednak myślę, że to jest kwestia moralności, ale LUDZI ZDROWYCH na umyśle. To jest pewna różnica. Nie każdy, kto ma moralność inną od tej ogólnej jest chory, a jeśli moralności obu osób są pod względem przygodnego seksu podobne, to nikt im tego nie będzie bronił.
 
 
 
linnvv 



Doczy: 21 Mar 2008
Posty: 26
Skd: zawsze pod prąd
Wysany: 2008-04-06, 21:00   

Przygodny seks... jestem przeciwny, bo z kim? Z prostytutką wspierając biznes handlu ludźmi (niewolnictwo XXIw.)?, na imprezce - można zapomnieć o gumce i później płacić alimenty? Czy seks jest tak istotną rzeczą w życiu aby zapominać o wszystkim dla niego - nie sądzę, wielokrotnie słuchałem I-Dosera z odpowiednimi fazkami i opierając się na własnych doświadczeniach mogę spokojnie stwierdzić że się nie opłaca, a szczególnie że jest pewna szansa złapać HIV i później liczyć dni pozostałe do śmierci...
_________________

 
 
 
JoJo 
Fikasz?!



Imi: Anka
Doczya: 19 Pa 2007
Posty: 105
Skd: Poznań-miasto doznań
Wysany: 2008-04-10, 20:52   

Fantasia napisa/a:
świat nam się w pewnych kwestiach zezwierzęca


Noi i tutaj się z Toba nie zgodzę. Porównanie rozpustnych zachowań do zwierząt jest błędne, a to z prostego powodu: zanim samiec odbędzie akt kopulacji z samicą, to musi się o nią strać, stroszyć piórka, piąć, śpiewać, stoczyć walkę z rywalem, aby wiedziała ona, że przekażę swoim potomkom zestaw genów wysokiej klasy.

A człowiek?...
Brak słów, mnie to obrzydza, ale owszem, jak kto woli...
_________________
"Moralność to po prostu nasza postawa wobec ludzi, których nie znosimy."
(Oscar Wilde)
 
 
 
Paulina 
November Rain



Imi: Paulina
Wiek: 39
Doczya: 10 Gru 2006
Posty: 173
Skd: zza chmur
Wysany: 2008-04-10, 21:26   

Galuna a czy ubieranie miniówek, dekoltów i białych kozaczków to nie jest coś na kształt wystawiania czerwonego tyłka przez pawianowe samice? Czy żelowanie włosów przez facetów, złoty łańcuch na klacie i cztery paski to coś innego niż wspomniane przez Ciebie stroszenie piórek?
Nie oszukujmy się, w ludziach jest więcej zwierzęcia niż by tego chcieli, jakby nie patrzeć, wciąż jesteśmy tylko ssakami. Na dyskotekach, ale nie tylko tam, bo także w biurach, sklepach, szkołach itd generalnie wszędzie może odbywać się ten taniec godowy, tylko nie wszędzie przybierze tak kuriozalne i jednocześnie tak czytelne formy jak na potańcówkach. Bezmyślnie dążenie do seksu też jest bardziej zwierzęce niż ludzkie - zwierzęta przecież nie myślą o konsekwencjach. W pełni zgadzam się z PookyFan.
_________________

Cyryl w obiektywie
 
 
 
Miminka 
PSYcholka



Wiek: 37
Doczya: 22 Pa 2007
Posty: 72
Skd: Olsztyn
Wysany: 2008-04-10, 22:28   

Ja zawsze uważałam że sex powinien być z prawdziwej miłości i dlatego sobie spokojnie zaczekałam na odpowiednią osobę i nie żałuję.
A tak ogólnie, to tak jak już było napisane, ja nie mam nic przeciwko o ile obu stronom to pasuje i jeżeli nie będzie z tego niechcianych dzieci. Pracowałam w domu dziecka i mam uraz na tym punkcie.

Jeżeli rozmawiamy o seksie przygodnym to nie możemy porównywać ludzi do innych zwierząt, no chyba że do delfinów, bo reszta nie uprawia seksu dla przyjemności :)
 
 
 
Paulina 
November Rain



Imi: Paulina
Wiek: 39
Doczya: 10 Gru 2006
Posty: 173
Skd: zza chmur
Wysany: 2008-04-11, 09:51   

Owszem można, bo jakkolwiek większość ssaków nie odczuwa przyjemności z seksu, to odczuwa POPĘD seksualny, który musi zaspokajać. Seks zwierząt nie wynika li tylko z chęci zapłodnienia.
_________________

Cyryl w obiektywie
 
 
 
Miminka 
PSYcholka



Wiek: 37
Doczya: 22 Pa 2007
Posty: 72
Skd: Olsztyn
Wysany: 2008-04-11, 11:38   

owszem wynika tylko z chęci zapłodnienia, tylko i wyłącznie.
Troszkę siedzę w zwierzakach i interesuje się tym.
Popęd seksualny jest po to aby doszło do stosunku i zapłodnienia.
 
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2008-04-11, 22:06   

galuna napisa/a:
zanim samiec odbędzie akt kopulacji z samicą, to musi się o nią strać, stroszyć piórka, piąć, śpiewać, stoczyć walkę z rywalem, aby wiedziała ona, że przekażę swoim potomkom zestaw genów wysokiej klasy.
Cała nasz kultura, całe mnóstwo rzeczy które nas otacza w reklamach, filmach, teledyskach, gazetach itp jest tak przepełnione aluzjami do seksu w mniejszym lub większym stopniu że swobodnie można powiedzieć, że "tańce godowe" odbywają się niemalże publicznie...
A co do genów to obawiam się, że ma to coraz mniejsze znaczenie. Z reguły w takim przygodnym seksie decyduje przypadek, nikt o żadnych genach nie myśli bo nikt jak to napisała Paulina, z reguły nie spodziewa się nawet zapłodnienia :lol:
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
JoJo 
Fikasz?!



Imi: Anka
Doczya: 19 Pa 2007
Posty: 105
Skd: Poznań-miasto doznań
Wysany: 2008-04-12, 10:08   

doprawdy zabawne... :|
_________________
"Moralność to po prostu nasza postawa wobec ludzi, których nie znosimy."
(Oscar Wilde)
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group