Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, wielotematyczne, ogólnotematyczne
  FAQ FAQ   Użytkownicy  Użytkownicy   Regulamin  Korepetycje   Zaloguj  Zaloguj   Rejestracja  Rejestracja   Regulamin  Regulamin

Poprzedni temat «» Następny temat
Uczciwość
Autor Wiadomość
marek.drzewo

Wysłany: 2011-07-07, 13:32   

Przeciwnie!!!!!!!!!!! Uczciwość może nie jest doceniana ale ma wielką wartość.
Pomyślcie logicznie.... W biurze. W pracy. Na studiach. Wśród znajomych. Kupując w sklepie.... Tam może faktycznie jest nie doceniana bo z tymi ludźmi się nie wiążemy na stałe a często nawet nie mamy za dużo wspólnego. Ale czy wybierając osobę bliską, na całe życie.. Czy uczciwość nie miała dla was wartości??

Ponadto uważam, że wśród nas jest mnóstwo uczciwych, wartościowych ludzi, którzy są tacy sami każdego dnia i w każdym miejscu.
:)

Autor Wiadomość
Kya 

Imię: Magda
Wysłany: 2011-07-18, 21:54   

ja zawsze jak zauważę, że ktoś się na moją korzyść pomylił to oddaję pieniądze- powód jest prostu, sama niejednokrotnie pracowałam w sklepie i wiem jak jest: liczysz na koniec dnia kasę i jak coś się nie zgada to nikt nie bawi się w wyjaśnianie dlaczego- dopłacasz Ty i tyle.

A co do uczciwości to ja staram się być wobec ludzi uczciwa (nie wezmę tu pod uwagę ściągania na egzaminach bo to też oszustwo ale nie krzywdze nim nikogo raczej..) bo chcę, żeby mnie traktowali tak samo..

Autor Wiadomość
bizer

Wysłany: 2016-12-29, 12:58   

Dużo osób niestety nie docenia uczciwości, niektórych boli szczerość.

Autor Wiadomość
mirabelka

Wysłany: 2017-02-01, 14:02   

ja wolę już najgorszą i najboleśniejszą prawdę, niż żeby ktoś miałby mnie oszukiwać.

Odpowiedz do tematu