Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Pierwsza praca....
Autor Wiadomość
piotrem77


Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 35
Wysłany: 2008-04-15, 10:35   Pierwsza praca....

Witam wysztkich... Mam do was takie pytanie. Chciałem się mianowicie dowiedzieć czy ktoś z was (z młodych) zaczął już swoją karierę pracowniczą i co robicie? Jak zaczynaliście? Ja osobiście próbuje swoich sił w internecie i nie narzekam. NIe musze wychodzić z domu, wystarczy że poświęce na to pare minut dzienne a grosz zawsze jakiś z tego jest. Może ktoś z was skusił by się na współpracę??? :) Jak myślicie o jakimś biznesie albo chcecie spróbować swoich sił w necie to piszcie do mnie na gg :)
_________________
Dlaczego tyle osĂłb zarabia na ebookach?
http://ebooki.zlotemysli.pl/megaokazje.php
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Dołączyła: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skąd: z Księżyca
Wysłany: 2008-04-15, 11:58   

praca w necie to ściema, kilka razy próbowałam uzbierałam kilkanaście groszy i mi się odechciało, więcej znajdę spacerując :P
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
BazyL 



Imię: Peter
Wiek: 33
Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 1699
Skąd: Lublin
Wysłany: 2008-04-15, 19:07   

Ja rozwijam się w 3 dziedzinach: Kelner, Prawnik i Filozof. Z pierwszej całkiem niezły zarobek, można za friko się najeść do syta, nawiązuje się dużo stosunków interpersonalnych i wiele się można nauczyć. w 2 dziedzinie piszę pisma, odroczenia, pozwy itp. Całkiem nieźle mi wychodzi ^_^
A trzecia to czysta miłość. Bezinteresownie i z zapałem chwyciłem się za filozofię. może jeszcze trochę i dam ogłoszenie w prasie o korepetycjach :lol:
_________________
A-well-a everybody's heard about the bird
Bird, bird, bird, b-bird's the word
 
 
 
piotrem77


Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 35
Wysłany: 2008-04-15, 20:03   

Filozofia też mi się spodobała ale nie wiele mogę na ten temat powiedzieć bo miałem na studiach jedynie podstawy filozofii, ale każdy z nas jest na swój sposób filozofem :) JA np często tak rozkminiam, że inni nie wiedzą o czym gadam... co do pracy w necie to przede wszystkim trzeba wiedzieć jak się do tego zabrać... Klikaniem w banery na pewno się nie zarobi no ale są inne sposoby:) Serio, trzeba tylko chcieć...
_________________
Dlaczego tyle osĂłb zarabia na ebookach?
http://ebooki.zlotemysli.pl/megaokazje.php
Ostatnio zmieniony przez Marki 2008-04-15, 20:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
BazyL 



Imię: Peter
Wiek: 33
Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 1699
Skąd: Lublin
Wysłany: 2008-04-15, 20:12   

Na przykład droga Mazino tworzenie stron internetowych. Ciężki kawałek chleba, ale opłacalny. Trzeba dobrze trafić do klienta :P
Marketing, ekonomia, wiedza = kasa ^_^ no i tam na poczÄ…tku pasja :)
_________________
A-well-a everybody's heard about the bird
Bird, bird, bird, b-bird's the word
 
 
 
Rivenris 
Tech support


Wiek: 38
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 1114
Wysłany: 2008-04-16, 07:59   

BazyL napisał/a:
Na przykład droga Mazino tworzenie stron internetowych. Ciężki kawałek chleba, ale opłacalny
Ciężki? xD Umiejętność korzystania z jakiegoś pajączka i do tego flash java i php ^^ większość stron można napisać znając podstawowe komendy ^^'

Ja na początku zajmowałem się pisaniem programów na zlecenie, ale ciężko o klienta i przez to rzuciłem to ^^
 
 
 
Mietek 
:o



Imię: AndĹĽej
Wiek: 53
Dołączyła: 01 Lis 2007
Posty: 1224
Skąd: Ĺšwiedry
Wysłany: 2008-04-16, 16:18   

W życiu już miałem kilka "okresowych" prac wszystkie na czarno tradycyjnie inaczej to nic bym nie zarobił a co do wszelakich prac na komputerze to nie dla mnie.
_________________

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

"Nasz BĂłg jest zazdrosny to na pewno, zazdrosny o moje krĂłlestwo z mojÄ… krĂłlewnÄ…"

„ Nie idĹş przede mnÄ…, nie mogÄ™ nadÄ…ĹĽyć. Nie idĹş za mnÄ…, nie mogÄ™ być liderem. Po prostu idĹş ze mnÄ… i bÄ…dĹş moim przyjacielem.”
 
 
 
Kya 



Imię: Magda
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Skąd: KrakĂłw
Wysłany: 2008-04-16, 18:56   

Pracowałam kiedyś w sklepie, w te wakacje planuję znowu jakąś pracę znaleźć, ale raczej tam pracować już nie chcę.
A póki co zastanawiam się nad dawaniem korepetycji bo jest to też dobry sposób na zarobek, ale jakoś nie mogę się zebrać z ustaleniem sobie dni, kiedy miałabym czas i napisaniem ogłoszenia... :D
 
 
 
Syl_ 



Imię: Sylwia
Wiek: 32
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 729
Wysłany: 2008-04-16, 19:04   

Ja jak byłam młodsza, chodziłam na rynek i sprzedawałam ciuchy, które dostawałam od babci. Nawet niezły zarobek był, na wakacje w sam raz ;) Teraz chciałam iść do pracy i nadal chcę, chociaż rodzice mi odradzają..
_________________
I'd rather be hated for who I am,
than loved for who I'm not.
 
 
 
Fantasia 


Dołączyła: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysłany: 2008-04-18, 21:11   

Już chyba coś podobnego było...
Od 14 roku życia w każde wakacje pracuję co najmniej miesiąc. Od 17 też w ciągu roku szkolnego. Nie będę wymieniała gdzie bo i tak nikt nie uwierzy więc po co.

Większości pracy się nie boje i lubię ciężko pracować. (dla większość to pewnie science-fiction ale ja lubię :P i nie chodzi tylko o kasę, pracę można lubię za dużo więcej....)
_________________
Rivenris, jeĹ›li moĹĽesz, to dotrzymaj choć raz danego sĹ‚owa i oddaj pieniÄ…dze poĹĽyczone juĹĽ dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogÄ™ być instytucjÄ… charytatywnÄ…. ByĹ‚oby ‘co najmniej Ĺ›mieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miaĹ‚a dĹ‚ugi, prawda? :)
 
 
 
piotrem77


Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 35
Wysłany: 2008-04-23, 20:05   

a czy ktoś z was zdecydowałby się na wyjazd za granice właśnie w celu zarobkowym? Ja osobiście nie planuje wyjazdu i kurcze co by nie mówić o naszej małej Polsce to dobrze mi tutaj :)

[ Dodano: 2008-04-23, 20:06 ]
"małej" oczywiście chodziło o to, że niektórzy za granicą nas lekceważą - zdecydowanie niesłusznie.
_________________
Dlaczego tyle osĂłb zarabia na ebookach?
http://ebooki.zlotemysli.pl/megaokazje.php
 
 
 
Kya 



Imię: Magda
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Skąd: KrakĂłw
Wysłany: 2008-04-23, 21:04   

Wyjechać, zarobić i wrócić w sumie chętnie.
Ale wyjechać i zostać, albo wyjechać, wracać i wyjeżdżać znowu raczej bym się nie zdecydowała. A jak już coś to bardziej ta pierwsza opcja. Tak jeździć co chwile bym nie mogła, chyba jednak lubię mieć swoje stałe miejsce.. Pieniądze naprawdę nie są najważniejsze...
 
 
 
piotrem77


Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 35
Wysłany: 2008-04-27, 18:38   

Tym bardziej, że chyba ludzie przesadzają z tym, że u nas tak źle :/ Tu też się można dorobić i nie trzeba we wszystkim co polskie szukać czegoś złego... Praca dla młodych jest, co prawda nie są to jakieś poważne oferty ale przecież nigdzie nie dostaje się czegoś za darmo i trzeba do tego dojść ciężką pracą... Jedyne na co bym narzekał to wysokie podatki, jak się dorobimy to aż żal będzie oddawać kasiorę skarbowi państwa :p
_________________
Dlaczego tyle osĂłb zarabia na ebookach?
http://ebooki.zlotemysli.pl/megaokazje.php
Ostatnio zmieniony przez Marki 2008-04-27, 20:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Maciooj 
Maciooj Marynarz :D



Imię: Maciek
Wiek: 34
Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 1026
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2008-04-27, 23:20   

od dawna trąbią że potrzebują inżynierów, architektów etc. więc niech ludzie nie gadają że jest źle, bo jest naprawdę dobrze! Może dzięki tej matmie obowiązkowej za 10 lat rozwój Polski w końcu pójdzie w górę :)
_________________
"Wszystko mogÄ™ w tym, ktĂłry mnie wzmacnia, w Chrystusie." Flp. 4,13
Ostatnio zmieniony przez Maciooj 2008-04-27, 23:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
piotrem77


Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 35
Wysłany: 2008-05-01, 23:32   

jak się kogoś do czegoś zmusza to nic z tego nie będzie.. jak ktoś matmy nie lubi to się na polibudę pchać nie będzie... zauważcie ile jest ofert pracy dla managerów, kierowników działów, nic tylko piać się po szczeblach kariery :p
_________________
Dlaczego tyle osĂłb zarabia na ebookach?
http://ebooki.zlotemysli.pl/megaokazje.php
Ostatnio zmieniony przez Marki 2008-05-02, 11:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group