Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
co by było gdyby....
Autor Wiadomo
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P



Imi: Piotrek
Doczy: 05 Sie 2006
Posty: 1868
Skd: Wygoda :)
Wysany: 2008-04-18, 13:28   co by było gdyby....

Nie powiem, lubię gdybać i to bardzo.. wprawdzie do niczego to nie prowadzi jednak rozwija sie moja wyobraźnia w pewien sposób i jakoś mi z tym dobrze

ale do rzeczy..

Zastanawiałem się jakby to było, gdyby to forum nie istniało?.. Jakby się wasze życie toczyło? jak silny wpływ ma ono na Wasze życie.. w pewnej części pewnie żadne, bo to tylko odskocznia ale dla niektórych to duża zmiana w życiu.. a więc ?

acha, nie wiem czy dobry dział więc jak coś to przestawić prosze :>
_________________
My heart is yearning, but Paris is burning.
Paris is burning all night long.
My heart is dreaming, but Paris is screaming.
Paris is screaming all night long.
Ostatnio zmieniony przez cichy 2008-04-18, 13:29, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Żabka 
I'm schisopremic



Imi: Monika
Wiek: 33
Doczya: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Skd: Kraków
Wysany: 2008-04-18, 13:38   

Cóż to ja może tak na początku, coś od siebie.
A więc szczerze mówiąc forum miało raczej duży wpływ na moje życie, ale tak było kiedyś, może przez pierwsze pół roku mojego pobytu tutaj. Teraz się zmieniło, radzeij tu wchodzę, jeszcze rzedziej piszę.
Co by było gdyby nie było forum? Pewnie teraz byłabym singlem, nie byłabym tak mocno i prawdziwiwe kochana jak jestem, bo to dzięki tem forum poznałam moją 2 połówkę pomarańczy... :roll:
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
 
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2008-04-18, 21:06   

A ja tam nie lubię gdybać... bo w sumie nie wiem po co takie coś. Za duża ze mnie realistka.

A czy by coś zmieniło? Niekoniecznie... jedyne co to poznałam troche fajnych ludzi... kilku nawet o dziwo polubiłam xD ;o ale tak ogólnie chyba bez jakiś szaleństw...
cichy napisa/a:
jak silny wpływ ma ono na Wasze życie..
taaa czyści mi czasem kieszenie na smsy :lol: ...taki dżołk ROTFL

Ale żeby zmiana w życiu to absolutnie nie. Moje prawdziwe życie jest jednak bardzo mocno "nieinternetowe" i realne, forum nie ma ma nie wpływu.
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
Kya 



Imi: Magda
Wiek: 34
Doczya: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Skd: Kraków
Wysany: 2008-04-19, 13:38   

Ja gdybię tylko kiedy czegoś żałuję, a że już dawno dawno temu postanowiłam nie żałować niczego to raczej nie myślę, co by było gdyby...


Ale jeśli w temacie tego forum.. To hm.. w moim przypadku wszystko albo prawie wszystko wyglądałoby inaczej, gdyby to forum nie istniało. Tego Najważniejszego tu poznałam :)
No i przynajmniej na jakiś czas odkurzyłam stare znajomości :)
 
 
 
Laurelome 



Imi: Laurelome
Wiek: 33
Doczya: 19 Kwi 2008
Posty: 46
Skd: Kaer Morhen
Wysany: 2008-04-19, 16:20   

A ja zarejestrowałam się przed chwilą. I gdyby tego forum nie było, coś zmieniłoby się w Pętli Czasu, robiłabym coś innego dzisiaj, jutro, kto wie, może i za rok. Myślałabym inaczej o swoich wyborach i nie wpadłabym na zgubiony jakiś czas temu wątek... motywu życia-podróży. Jeśli głupio zabrzmiało - to nic. Rzeczywistość bywa bardzo głupia.
_________________
Nolite iudicare, et non iudicabimini
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2008-04-21, 23:53   

Gdyby nie to forum miałabym paru przyjaciół mniej. I nie byłabym od pół roku w szczęśliwym związku z facetem, którego poznałam właśnie tu :)

[ Dodano: 2008-04-22, 00:54 ]
(Unconventional :prosze: Dzięki Ci za Okulistów ... to dzięki Tobie ... to dzięki FORUM! rotfl )
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
Ostatnio zmieniony przez Eos 2008-04-22, 01:00, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
RaynoR 
'Sup Gee?



Imi: Lukasz ;)
Wiek: 32
Doczy: 10 Lut 2007
Posty: 328
Skd: Z d*py :P
Wysany: 2008-04-22, 09:52   

Gdyby nie to forum to nie byloby tego tematu... a gdyby nie byloby tego tematu to nie puscilbym sobie teraz Paktofonika- Gdyby

"Gdybam, gdyby to nie bylo na niby, gdybam gdyby to nie bylo na niby, gdyby gdyby to nie bylo na niby... " :)
"Na plakatach by widniały
Pfk inicjały" :P

A tak poza tym to poznalem tu pare osob :) (pozdro Eos... kiedy sie odezwiesz na gg?:P Po maturze? :D ) i nie jednej rzeczy sie tu dowiedzialem, a i tez moglem pomoc co lubie:)
_________________
"Stworzyła wiatr, który pcha mnie do przodu..."
Ostatnio zmieniony przez RaynoR 2008-04-22, 10:01, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2008-04-23, 00:44   

RaynoR napisa/a:
(pozdro Eos... kiedy sie odezwiesz na gg?:P Po maturze? )


(jeszcze przed :oops: )

W ogóle kurde, w życiu bym się nie spodziewała, że niepozorne forum może naprawdę nieźle namieszać i pozmieniać życie.
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
RaynoR 
'Sup Gee?



Imi: Lukasz ;)
Wiek: 32
Doczy: 10 Lut 2007
Posty: 328
Skd: Z d*py :P
Wysany: 2008-04-23, 08:30   

Eos napisa/a:
RaynoR napisa/a:
(pozdro Eos... kiedy sie odezwiesz na gg?:P Po maturze? )


(jeszcze przed :oops: )

W ogóle kurde, w życiu bym się nie spodziewała, że niepozorne forum może naprawdę nieźle namieszać i pozmieniać życie.


To nie forum zmienia i miesza.... to ludzie którzy na nim piszą. Jeśli chodzi o "po maturze" miałem na myśli czy się odezwiesz po niej :P Musicie mieć syty zapierdzielnik z tymi maturami xD
_________________
"Stworzyła wiatr, który pcha mnie do przodu..."
Ostatnio zmieniony przez Marki 2008-04-23, 13:01, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Rivenris 
Tech support


Wiek: 38
Doczy: 21 Sie 2007
Posty: 1114
Wysany: 2008-04-28, 10:42   

Specjalnie trochę poczekałem, żeby dodać coś od siebie...

Gdyby to forum nie istniało prawdopodobnie nie znalazłbym dla siebie miejsca przez ostatni rok, co skończyłoby się pewnie jakąś pętlą na szyi, czy czymś takim.
Znalazłem tu masę znajomych i przyjaciół, ujście swojej twórczości i myśli. Gdyby nie to forum pewnie miałbym kilka sytuacji stresowych mniej, ale też zapewne nie pojechałbym do masy ludzi, nie poznałbym grupy, która mnie tu tak naprawdę wciągnęła ^^ No i gdyby to forum nie istniało, to pewnej letniej nocy miałbym czym się przykryć w namiocie -.-' Masa rzeczy by się nie wydarzyła, ale sam fakt, że to forum jest zmieniło trochę moje życie.
 
 
 
Zaheel 
Boski prototyp - mutant



Doczya: 10 Sty 2007
Posty: 1675
Skd: z Nibylandii
Wysany: 2008-05-07, 21:52   

Gdyby nie było tego forum? Hmmm... Zapewne nie poznałabym kilku ludzi, nie wiedziałabym masy rzeczy, których się tutaj dowiedziałam, przeoczyła wiele ciekawych filmów i pominęła kilka książek. Forum nie wpływa na moje życie zbytnio, ale jest bardzo miłą alternatywą od siedzenia bezczynnie. Poza_tym zawsze można tutaj znaleźć coś ciekawego ^^
_________________
''To rewolwer w twojej kieszeni, czy po prostu przyjemnie ci mnie widzieć?"

"Rzeczywistość jest wynikiem braku alkoholu"
Ostatnio zmieniony przez Marki 2008-05-08, 19:05, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
jaco 
ajm osom!



Imi: Jac.
Wiek: 36
Doczy: 20 Cze 2006
Posty: 1599
Skd: Kurwejt
Wysany: 2008-05-07, 22:18   

To tutaj poznałem najważneijszą dla mnie osobę :) Poznałem też kilka innych wspaniałych osób. To chyba najważniejsze.
_________________
Picie wódki to wprowadzanie elementu baśniowego do szarej rzeczywistości
 
 
 
spiderwoman 
hey ho!



Doczya: 31 Maj 2007
Posty: 629
Wysany: 2008-05-08, 21:45   

myślę, że sporo bym na tym straciła. na pewno pobyt tutaj dużo mi dał - zmieniłam się. teraz częściej mówię o tym co myślę i czuję [kiedyś nie mówiłam o tym w cale].
wcześniej moje życie było raczej taką niby słodką ułudą. nie było mi z tym dobrze, ale tez nie wiedziałam jak mam to zmienić. trafiłam tutaj i to mi pomogło :)
swój pobyt tutaj na pewno będę miło wspominać. no i odwiedzę Was jeszcze jak znów będę miała trochę wolnego czasu.
_________________
http://www.facebook.com/events/254994394601751/
Ostatnio zmieniony przez Marki 2008-05-08, 21:51, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P



Imi: Piotrek
Doczy: 05 Sie 2006
Posty: 1868
Skd: Wygoda :)
Wysany: 2008-05-08, 22:02   

no to ja się wypowiem.. forum nie jako coś wirtualnego ale forum ludzi którzy w nim są i uczestniczą (powiedzmy, że ostatnio troszkę mniej) mają dosyć istotny wpływ pewnie na każdego z nas.. Wiele osób wchodzi tutaj i przyznam, że co najmniej raz na dzień.. ta społeczność stała się cząstką życia każdego z nas.. gdyby go nie było.. nie poznałbym Niuni, nie poznałbym innych wspaniałych ludzi, jakże innych ode mnie ale za to wspaniałych, niesamowitych z różnymi pasjami, marzeniami, nieraz problemami.. taki jest człowiek.. ja za pewne bym siedział w Holandii w tej chwili z osobą z którą nie potrafi zrozumieć, że drugi człowiek też ma pragnienia, marzenia czy też chce mieć krótką chwilę dla siebie.. nie potrafiłbym sam tego skończyć, tego co powinno sie skończyć powinno się o wiele szybciej.. ja wciąż wierzyłem w to co nas miało łączyć.. Super, że jesteście wszyscy i oby to się nigdy nie zmieniło :) ^_^
_________________
My heart is yearning, but Paris is burning.
Paris is burning all night long.
My heart is dreaming, but Paris is screaming.
Paris is screaming all night long.
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imi: Asieńka
Wiek: 33
Doczya: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skd: Częstochowa
Wysany: 2010-12-26, 15:52   

Nienawidzę gdybania... No ale, dobra. Gdyby nie było tego forum, to pewnie i tak żyłabym sobie dobrze, bo przecież nie wiedziałabym co mnie omija ;d ale w sumie poznałam tu sporo dobrych osóbek, dzięki czemu w większości miast jak gdzieś wyląduję, zawsze ktoś znajomy się znajdzie. Nie znalazłam tu swojej drugiej połówki, nie znalazłam tu współlokatorów itp, nie zmieniło to jakoś mojego życia, ale sprawia, że przeżyłam sporo fajnych chwil ze wspaniałymi osobami :)
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group