Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
wieczĂłr filmowy
Autor Wiadomość
mirabella


Dołączył: 13 Kwi 2014
Posty: 508
Wysłany: 2015-03-20, 13:57   

Najbardziej lubię podjadać pieprzowe orzeszki (fistaszki obtoczone w oliwie, posypane w oliwie i chwilę zapieczone w piekarniku) - pyszności. I na dodatek zdrowe.
 
 
 
malinka25 



Dołączyła: 23 Lis 2014
Posty: 86
Wysłany: 2016-06-14, 23:15   

Do filmu, zamiast czipsów czy popcornu, to proponuję zdrowe przekąski. Ja ostatnio zrobiłam np. taką cukinię z serem kozim chavroux. Do wieczornego seansu - pycha!

chavroux.jpg
Plik ¶ci±gnięto 9 raz(y) 56.8 KB

 
 
 
swift



Dołączył: 08 Lip 2011
Posty: 167
Wysłany: 2016-06-18, 10:48   

My na wieczory filmowe z dziećmi przygotowujemy zawsze coś na słodko. Zależy od fantazji, są to czasami lody czy ciastka francuskie, innym razem szaszłyczki z owocami. Teraz ostatnio przygotowywaliśmy muffinki z nutellą . Przepis jest banalnie prosty http://www.nutella.com/pl...finek-z-nutella , przyrządzenie z pieczeniem trwa nie więcej niż 30 min. Dobra opcja dla osób, które nie mają dużo wolnego czasu, bo na przykład takie robienie lodów to już kwestia kilka godzin, także trzeba mieć trochę cierpliwości
 
 
 
Mika 


Wiek: 39
Dołączyła: 30 Mar 2014
Posty: 270
Wysłany: 2016-06-30, 09:05   

malinka25 napisał/a:
Do filmu, zamiast czipsów czy popcornu, to proponuję zdrowe przekąski. Ja ostatnio zrobiłam np. taką cukinię z serem kozim chavroux. Do wieczornego seansu - pycha!


To na ich stronie jest jeszcze świetny przepis na podobne roladki z wędzonego łososia . Jest też dużo innych przepisów http://chavroux.pl/kategoria/przepisy/ . Chavroux też kupuje zarówno ten twarogowy jak i ten pleśniowy i z nim eksperymentuje w kuchni ;)

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group