Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
seks analny
Autor Wiadomo
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2008-04-18, 18:56   seks analny

Za? Przeciw?
Próbowaliście? Jak było?
Zamierzacie spróbować? ;)
Boicie się? :P
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Syl_ 



Imi: Sylwia
Wiek: 32
Doczya: 29 Pa 2007
Posty: 729
Wysany: 2008-04-18, 19:24   

Ani za, ani przeciw. Jeśli ktoś lubi, to ja nie mam nic przeciwko, chociaż sama nie wiem czy bym się zdecydowała. Słyszałam kilka opinii od osób znajomych, które próbowały i większość z nich nie była pozytywna.
_________________
I'd rather be hated for who I am,
than loved for who I'm not.
 
 
 
GracjanDaxx 
WKS BKS TS



Wiek: 35
Doczy: 04 Cze 2007
Posty: 132
Skd: HeAvEn
Wysany: 2008-04-18, 21:06   

Próbowałem, powiem szczerze, że wg mnie mało przyjemny, ciaśniej itp., a ja nie lubię podczas seksu sprawiać bólu kobiecie. Nie kręci mnie widok bólu kobiety. W sumie wszystko jest dla ludzi, ale dla ludzi myślących:) Zdecydowanie nie dla mnie.
_________________
Quid me non interficit, hoc me fortiore facit...
 
 
 
Żabka 
I'm schisopremic



Imi: Monika
Wiek: 33
Doczya: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Skd: Kraków
Wysany: 2008-04-18, 22:01   

Cóz, wszystko jest dla ludzi. Myślę jednak, że po pierwsze trzeba być z partnerem naprawde blisko i bezgranicznie sobie ufać (właściwie to kobieta powinna bardzo ufać swojemu męzczyźnie), aby zdecydować się na tego typu seks. Po za tym pełne zaufanie to nie wszystko, trzeba byc nastawionym na to psychicznie, i chyba w pewien sposób fizycznie. Taka decyzja musi być podjęta przez kobietę czy tego chce czy nie, bo to ją będzie bolało...
ja nie jestem ani przeciw, ani za. Może kiedyś tam spróbuję, ale jak narazie zbyt się boje.
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
Ostatnio zmieniony przez Żabka 2008-04-18, 22:01, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2008-04-19, 00:03   

Nie próbowałam i nie spróbuje. Po pierwsze wydaje mi się to dość obrzydliwe, mało komfortowe i zdecydowanie bolesne. Dziękuję bardzo za taki seks :[
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2008-04-20, 18:02   

Są kobiety które twierdzą, że taki rodzaj seksu wcale nie musi się wiązać z bólem... że dużo tkwi w podejściu i przygotowaniu, gotowości na taki rodzaj zbliżenia.

Ja się nie znam więc zdania własnego w tej kwestii nie posiadam. Na pierwszy rzut oka jakoś niespecjalnie mi się to podoba ;/ ale może kiedyś się przekonam. Wychodzę z założenia że nigdy nie mów nigdy... może kiedyś będę na to przygotowana.
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
kilo 


Wiek: 36
Doczy: 02 Maj 2008
Posty: 14
Wysany: 2008-05-02, 20:20   

Zalezy od kobiety, jeżeli chce to jestem za za jeżeli nie to oczywiście przeciw...
_________________
Wygraj i ty, co dzień mnóstwo nagród...

http://www.look4win.pl/re...p?polec=okon140
 
 
 
ruget 
Administracja


Imi: Rafał
Wiek: 35
Doczy: 25 Maj 2008
Posty: 18
Skd: z brzucha mamy
Wysany: 2008-05-25, 13:39   

hmm powiem szczerze ze on może być dla kobiety czymś bardzo przyjemnym bo dla faceta jest to coś jak seks z dziewicą.... :P
ale by był przyjemny dla kobiety to facet musi wykazać sie jakimiś umiejętnościami bo tu nie wystarczy pokremować ptaszka i wejść .... bo wtedy może was usłyszeć ktoś po drugiej stronie miasta ...
Powiem wedle doświadczenia jakiego za wiele nie mam ale hmm żadna z kobiet nie narzekała na to... ale każda straszliwie sie bała ... wiec macie racje psychika jest największą barierą .... a co do samego seksu to warto wcześniej zasięgnąć rady lub poszukać w necie czegoś o tym :)
_________________
Witaj [ you ] !
Ostatnio zmieniony przez Mószka 2008-05-25, 14:06, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
mrmm 
#admined# Znajdz mnie:P


Doczy: 02 Cze 2008
Posty: 8
Wysany: 2008-06-05, 14:21   

hehe dzieci z tego nie bedzie ale od razu zaatakowac sie nie da pewnie...jak dla mnie to troche nie tak jak na razie nie mam na to ochoty
_________________
Rozdawajcie buziaki najlepszym
#admined#
 
 
 
Randal_Graves
[Usunity]

Wysany: 2008-06-05, 23:44   

GracjanDaxx napisa/a:
W sumie wszystko jest dla ludzi, ale dla ludzi myślących:) Zdecydowanie nie dla mnie.


Ta wypowiedź, aż się prosi o szyderę :) Gościu, czytasz czasem co piszesz? Nie spędzaj za dużo czasu przy kompie wymyślaniem historyjek i się ogarnij. Ten twój seks analny to chyba było pakowanie wacława między dwa kawałiki szynki wetknięte w żeberka od kaloryfera.

Seks analny jest ok jeśli obie strony wiedzą jak się do tego zabrać. Nie można tak po prostu, którejś nocy pogadać
Cytat:
- To może od Wedla?
- Czemu nie? Jechał!
 
 
JoJo 
Fikasz?!



Imi: Anka
Doczya: 19 Pa 2007
Posty: 105
Skd: Poznań-miasto doznań
Wysany: 2008-06-08, 20:47   

Randal_Graves napisa/a:
Ten twój seks analny to chyba było pakowanie wacława między dwa kawałiki szynki wetknięte w żeberka od kaloryfera.


:lol: :brawo: :lol:

Cóż, w tej kwestii nie opanowałam nawet teorii, a więc nie czuję się upoważniona do tego, żeby negować bądź promować ten rodzaj seksu...
Jakkolwiek by nie było, jakoś mnie to nie pociaga... I chyba bym się nie zdecydowała... :huh:
_________________
"Moralność to po prostu nasza postawa wobec ludzi, których nie znosimy."
(Oscar Wilde)
 
 
 
tutsi 



Doczya: 28 Cze 2008
Posty: 34
Skd: Tutsoland
Wysany: 2008-06-28, 22:58   

Z tym sexem analnym to dziwna sprawa, przynajmniej u mnie. Raz jest fantastycznie i przyjemnie, a czasami tak boli,że musimy przerywac. Bez sensu(i nie jest to kwestia nawilżenia, bo zawsze uzywam nawilżaczy...)
 
 
 
Kratos 
Silent Killer



Imi: Kazimierz
Wiek: 48
Doczy: 04 Lis 2009
Posty: 11
Skd: Opole
Wysany: 2009-11-05, 14:43   

Jestem jak najbardziej za, teraz już nawet nie wyobrażam sobie bzykania bez analnej jazdy. Dla wielu najgorszy jest ten pierwszy raz. A później już jest lepiej.
_________________
الجمال هو للموت في سبيل الله
 
 
 
EoS_AmeN 
Everybody Lies - So Don't Trust Me



Imi: Paweł
Wiek: 31
Doczy: 01 Mar 2009
Posty: 147
Skd: Ni z owoąd
Wysany: 2009-11-05, 16:51   

pomiędzy za i przeciw, nie próbowałem, nie zamierzam ale nie wykluczam, nie boję się.
Cytat:
- To może od Wedla?
- Czemu nie? Jechał!


mistrz Ciętej riposty. zgadzam się z opinią, wszystko powinno być przemyślane i zgodne z obu stron.
_________________
Tylko mi tu kupy nie zrób!


Everybody Lies
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2009-11-06, 09:41   

próbowałam, jest różnie, nie przepadam co za tym idzie, ale podobno to kwestia przyzwyczajenia również. Moja psychika mi na to nie specjalnie pozwala :]
_________________

 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group