Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
zabawy, zabawki w łóżku
Autor Wiadomo
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2008-04-18, 18:12   zabawy, zabawki w łóżku

Cytat:
Kajdanki, sznurki, wibrator, hm.... Czemu nie? Eksperymenty w łóżku mile widziane! Przestańmy się bać, że to nie wypada, że tak będzie sztucznie, czy nie spodoba się partnerowi. Który facet nie marzy o związaniu swojej partnerki? Ilu pragnie być poddanym i leżeć beż możliwości ruchu, kiedy jego dziewczyna będzie stosować na nim swoje ulubione sztuczki! Niejedna pani widzi w marzeniach siebie związaną, z zawiązanymi oczami i obok partnera pieszczącego ją wibratorem. To podnieca, bawi i uatrakcyjnia seks! Więc dlaczego nie spróbować?

Związanego partnera będą wyjątkowo mocno podniecać pieszczoty, pocałunki, lekkie ugryzienia... Wycałuj całe jego ciało, a nigdy nie pomyśli nawet o innej dziewczynie;) Poproś jego, aby związał Ciebie. Odkryjesz zupełnie nowe doznania. Skupisz się wyłącznie na sobie, kiedy on będzie pieścił Twoje ciało. Świadomość bycia zależnym od kochanka jest niezwykle ekscytująca. Puść wodze wyobraźni, nie bój się zaproponować takiej formy rozrywki w łóżku! Nie należy jednak zapominać, że taka gra może w pewnym momencie przestać sprawiać przyjemność, dlatego zapięcie powinno być na tyle delikatne, żeby można było w każdej chwili się z niego uwolnić. To ma być erotyczna gra, bez przemocy i za zgodą obydwu partnerów.
Próbowaliście kiedyś używać wibratora? Może najwyższy czas na to? Pozwól kochankowi pieścić Cię tym drżącym narzędziem, zobaczysz, jaką sprawi Ci to frajdę. Jeśli lubisz, pozwól mu wprowadzić go delikatnie do środka, jeśli nie, niech delikatnie pieści Twoją łechtaczkę... Być może taka zabawa bardzo się Wam spodoba, a podnieci na pewno nie tylko Ciebie, ale i partnera.

Kochałaś się kiedyś przy lustrze? Nie? To nie wiesz, jak bardzo może być to podniecające i ekscytujące! Jednak tylko pod warunkiem, gdy w pełni akceptujesz swoje ciało i chcesz na nie patrzeć w czasie miłosnych igraszek. Jednak jeśli jesteś pewna, że chcesz spróbować, to na pewno się nie zawiedziesz. Kochajcie się tak, abyście mogli się podglądać, spróbujcie seksu francuskiego przy lustrze, a dostarczy to Wam wielu niezapomnianych wrażeń. Zobacz, jak „ujeżdżasz” partnera, albo spróbujcie pozycji „od tyłu” tak, żebyście mogli obserwować swoje ruchy w dużym zwierciadle.

Myślałaś kiedyś, że jedzenie może być wyjątkowo erotyczną czynnością? Jeśli nie, pozwól zlizać kochankowi z siebie słodki budyń, albo bitą śmietanę, Ty zrób to samo z nim... Użyj owoców, wyciśnij na siebie sok z pomarańczy, niech spływa spomiędzy Twoich piersi. Spróbuj także kostek lodu, którymi partner może delikatnie pieścić piersi, albo spróbować zejść niżej... Puść wodze wyobraźni, a jedzenie stanie się rozkoszą

Świetną erotyczną zabawką są także kulki chińskie, których użycie sprawi każdej kobiecie wiele radości. Chińskie kulki to dwie, lub więcej kuleczek zawieszonych na sznurku, które wkłada się po kolei do pochwy. Pozwól zrobić to swojemu partnerowi, na pewno mu się spodoba taka zabawa z twoim ciałem i chętnie pomoże Ci poczuć rozkosz. Pamiętaj, aby robił to bardzo delikatnie... Jak będą w środku, spróbuj się poruszać, a on niech w tym czasie pieści Cię i całuje... Wyjmowanie kuleczek jest również bardzo ekscytujące. Niektóre kobiety chcą, aby były wyjęte szybko, inne wolą, aby trwało to dłużej i było bardzo delikatne. A Ty jak lubisz?


Zabawy w łóżku to rozkoszne gry, które sprawią radość wielu kochankom. Nie należy jednak zapominać, że muszą być równie przyjemne dla obydwu partnerów i pamiętać, że czasem „zwykły” seks daje więcej rozkoszy niż ten, do którego używamy wszelkich rekwizytów.


http://www.puellanova.pl


Co o tym myślicie? ;)
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Żabka 
I'm schisopremic



Imi: Monika
Wiek: 33
Doczya: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Skd: Kraków
Wysany: 2008-04-18, 20:56   

Różne zabawy i zabawki mogą być fajnym urozmaiceniem spraw łóżkowych. Dlaczego nie podarować sobie nowych, innych doznań? Seks powinien być dobrą zabawą.
Osobiście uważam, że jeśli oboje partnerzy chcą spróbować czegoś nowego, wykorzystać w łóżku erotyczne zabawki to czemu nie. Wszystko jest dla ludzi (oczywiście w rozsądnych ilościach).
Ale z tego wszystkiego tak osobiście to mi się z tą bitą smietana podoba, a co do lodu - jak ktoś jest wrażliwy na choć odrobinę zimna to nie polecam :P
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2008-04-18, 23:13   

Tak, tak, tak :D ! Nie dość, że przyjemność, to i świetna zabawa. A seks jest zdecydowanie bardziej ekscytujący, gdy podchodzi się do niego z ogromną dozą humoru, z nutką zaciekawienia i z pasją.
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
Paulina 
November Rain



Imi: Paulina
Wiek: 39
Doczya: 10 Gru 2006
Posty: 173
Skd: zza chmur
Wysany: 2008-04-20, 10:45   

A na którym etapie związku wprowadza się do łóżka kajdanki, wibrator czy inne "zabawki"?
Już przy pierwszym razie, czy po kilku tygodniach/miesiącach, kiedy już zwyczajny seks zaczyna się nudzić?
_________________

Cyryl w obiektywie
 
 
 
Żabka 
I'm schisopremic



Imi: Monika
Wiek: 33
Doczya: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Skd: Kraków
Wysany: 2008-04-20, 11:11   

Paulina nie rozumiem Twojego podejścia do tego typu spraw, jeśli coś Ci nie odpowiada to się nie wypowiadaj, i tyle.
Cytat:
A na którym etapie związku wprowadza się do łóżka kajdanki, wibrator czy inne "zabawki"?
Już przy pierwszym razie, czy po kilku tygodniach/miesiącach, kiedy już zwyczajny seks zaczyna się nudzić?

Chyba wtedy kiedy partnerzy oboje zdecydują, że mają ochotę na urozmaicenie seksu, na to, że można się przy tym fajnie bawić i wykorzystać do tego różne rzeczy. Czy w łóżku musi być nudno i monotonnie?
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
 
 
 
Tuxedo 
69



Wiek: 36
Doczy: 02 Lip 2007
Posty: 345
Skd: z serca
Wysany: 2008-04-20, 11:27   

To, że ktoś wprowadza takie elementy nei znaczy, że seks jest już nudny. Jest ciekawy ale może być jeszcze ciekawszy :) Co do jedzenie super, bardzo mi sie podoba a pejczyki, kajdanki to muszę jeszcze poczekać :)

Małe urozmaicenie - polanie piersi np. miodem....sweeeeet :D
 
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2008-04-20, 12:28   

Eos napisa/a:
A seks jest zdecydowanie bardziej ekscytujący, gdy podchodzi się do niego z ogromną dozą humoru, z nutką zaciekawienia i z pasją.
Dokładnie. Ja tam się nie znam ale jestem daleka od tego, że seks spełnia tylko role prokreacyjna a jakaś zabawka to już samo zuuo... no nie przesadzajmy...

Specjalistka nie jestem ale wg mnie należy uznawać złoty środek czyli to co odpowiada obojgu. Jak oboje są z tego tak często używanego "ciemnogrodu" i pasuje im brak zabawek to proszę bardzo.... a jak znajdzie się dwójka, która ma ochotę z czymś poeksperymentować to też nie ma w tym nic złego.

I absolutnie się nie zgadzam, (!) że testowanie czegoś nowego i zabawa w łóżku jest oznaką tego że z emocjami jest coś nie tak. Nawet seksuologowie zachęcają do zmian, próbowania nowych doznań itp. jako formę pozna się na nowo i zbliżenia.
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
Paulina 
November Rain



Imi: Paulina
Wiek: 39
Doczya: 10 Gru 2006
Posty: 173
Skd: zza chmur
Wysany: 2008-04-20, 21:20   

Fantasia napisa/a:
Paulina nie rozumiem Twojego podejścia do tego typu spraw, jeśli coś Ci nie odpowiada to się nie wypowiadaj, i tyle.

Zadałam tylko pytanie w temacie.
Poza tym, nie jest napisane ani w temacie, ani w pierwszym poście, że mogą się wypowiadać tylko osoby, które są absolutnie za.
Fantasia napisa/a:
Jak oboje są z tego tak często używanego "ciemnogrodu" i pasuje im brak zabawek to proszę bardzo....

Ja już dawno określiłam siebie jako moher i ciemnogród, żeby nikogo nie zaskakiwał mój radykalny światopogląd, ale to ciekawe, że jeśli ktoś woli polegać na własnej fantazji, a nie cudzej, to jest już "ciemnogrodem"...
_________________

Cyryl w obiektywie
 
 
 
piotrem77


Doczy: 11 Kwi 2008
Posty: 35
Wysany: 2008-04-20, 23:16   

Najpierw pare słów do PAULINY. Jestem na forum od niedawna a kurcze jak tak czytam te tematy to ciągle jesteś taka anty. To, że ktoś sobie urozmaica życie nie znaczy, że jest od razu nieodpowiedzialny i jest gówniarzem a wydaje mi się, że własnie na wszystkich patrzysz z góry i traktujesz ich jak smarkaczy. Oczywiście mogę się mylić ale jedno CI przyznam jesteś wyrazista bo jako jedyną zapamiętałem CIe ze wszystkich forumowiczów.
Wracając do tematu też będę troche anty hih :p nie dlatego, że miałbym coś przeciwko eksperymentowaniu w łóżu ale akurat te zabawy mi do gustu nie przypadły, nie żebym wszystkich próbował:p NIe wyobrażam sobie, żebym latał z wibratoremm a z bitej śmietany robi się woda pod wpływem ciiepłego ciała... Pomysł z lustrem jest spoko, kajdanki też niczego sobie - najlepiej takie włochate... pozdro dla Pauliny :)

[ Dodano: 2008-04-21, 00:20 ]
ps. mam taki poradniczek i tam jest wiele fajnych erotycznych gier, znacie moze jeszcze jakies fajne?
_________________
Dlaczego tyle osób zarabia na ebookach?
http://ebooki.zlotemysli.pl/megaokazje.php
 
 
 
Paulina 
November Rain



Imi: Paulina
Wiek: 39
Doczya: 10 Gru 2006
Posty: 173
Skd: zza chmur
Wysany: 2008-04-21, 11:31   

Cytat:
ciągle jesteś taka anty. To, że ktoś sobie urozmaica życie nie znaczy, że jest od razu nieodpowiedzialny i jest gówniarzem a wydaje mi się, że własnie na wszystkich patrzysz z góry i traktujesz ich jak smarkaczy.

Łoo, Broń boże kogokolwiek traktować jak smarkacza. Jesli ktoś się tak poczuł, to oficjalnie przepraszam :)
A co do reszty, to odniosę się póżniej, bo chwilowo nie mam czasu.
_________________

Cyryl w obiektywie
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2008-04-21, 23:21   

Paulina napisa/a:
Już przy pierwszym razie, czy po kilku tygodniach/miesiącach, kiedy już zwyczajny seks zaczyna się nudzić?

Ale czy ktoś mówi, że zaczyna się nudzić? To tak, jak kupowanie dziecku słodyczy (wybaczcie za to "dziecko"). Można kupić zwykłe lody waniliowe, ale można też dodać do nich polewę czekoladową i posypkę z orzechów. W obu wersjach będą pyszne i będą sprawiały radochę, ale jednak różnią się od siebie dość znacząco. Wszystko zależy od gustu i preferencji. A o tym ponoć się nie dyskutuje, droga Paulino ;)
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
Ostatnio zmieniony przez Eos 2008-04-21, 23:22, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
sylwiob 



Imi: Sylwia
Wiek: 39
Doczya: 16 Maj 2008
Posty: 31
Skd: Cieszyn
Wysany: 2008-06-09, 17:06   

hehe zabaweczki sa fajne, moj facet mi kupuje, ale to nie zamiast seksu tylko dodatek....
_________________
....Wolę być chwilą w twoim życiu niż wiecznością w życiu innego....
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2008-06-09, 17:36   

pejcze, wibrujące badziewia a kysz :p ale wiązania i stroje czemu nie ;) i to nie oznacza nudy...raczej ciągłą fascynacje drugą osobą ;)
 
 
 
sylwiob 



Imi: Sylwia
Wiek: 39
Doczya: 16 Maj 2008
Posty: 31
Skd: Cieszyn
Wysany: 2008-06-09, 18:07   

a ja właśnie mam "wibrujące badziewko" i o dziwo częściej bawi się tym mój facet :)

on wie co ja lubie... no i to od niego wyszła inicjatywa :P
_________________
....Wolę być chwilą w twoim życiu niż wiecznością w życiu innego....
 
 
 
BazyL 



Imi: Peter
Wiek: 33
Doczy: 12 Maj 2007
Posty: 1699
Skd: Lublin
Wysany: 2008-06-09, 19:30   

mnie to tam nie kręci...może za młody jestem, w końcu dopiero 17 lat, no prawie 18 i o seksie nie myśle. czasami śnie, ale to sporadycznie. Może coś ze mną nie ten tegez, ale nie rozumiem bawienia się w wibratorki, nasadki, pecze, kajdanki, coś tam sado-maso [nawet nie które to fajne rzeczy], no ale jakoś tak...no nie smak :P Co do soku pomarańczowego i lodu to mi się podoba :) , ale z tym budyniem i bitą śmietaną źle mi się skojażyło, potem dotarło do mnie, że to chodzi o potrawy :lol:
Tak serio, to co złego w jakiejś odmianie od brutalnego walenia partnerki w wyrku dla zrobienia potomstwa? Trochę delikatności, kożystania z partnerki nie tylko dla wyżycia się i zrobienia dzieci, ale by uprzyjemnić sobie życie. Oczywiście z umiarem :P
Warto poszerzać doznania erotyczne jak i zafascynowanie partenerem w zupełnie innym świetle, no ale trzeba mieć na uwadze, aby partner nie był za...młody. ! :D
_________________
A-well-a everybody's heard about the bird
Bird, bird, bird, b-bird's the word
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group