Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Seks z przypadkową osobą czy z drugą połową?
Autor Wiadomo
Wojtekxc 


Doczy: 26 Lis 2015
Posty: 5
Wysany: 2016-01-03, 19:32   

Z przypadkową osobą, jeśli chodzi o dobrą zabawę to na http://paylove.pl/

bg_green.jpg
Plik cignito 37 raz(y) 59.02 KB

 
 
 
alicja


Doczy: 16 Sty 2016
Posty: 4
Wysany: 2016-01-17, 23:30   

Zależy od priorytetów i podejścia. Ja np. generalnie brzydzę się ludzkim ciałem trochę. I nie wyobrażam sobie dotykać cudzego penisa. Swojego partnera uczyłam się naprawdę długo, zanim przyzwyczaiłam się do jego ciała...
 
 
 
MichalWol 


Wiek: 37
Doczy: 22 Sty 2016
Posty: 6
Skd: Warszawa
Wysany: 2016-01-22, 14:38   

Sam miałem kilka przygód z partnerkami z przypadku i było extra :lol:
 
 
 
milena1m 



Imi: Milena
Wiek: 29
Doczya: 12 Sty 2016
Posty: 7
Skd: Kraków
Wysany: 2016-01-25, 14:02   

Żyjemy w społeczeństwie, że jak facet prześpi się z losową laską na imprezie to jest NIEŹLE KUMPEL, TY TO JESTEŚ OGIER.
Natomiast jak kobieta, które ma takie same potrzeby seksualne jak mężczyzna, uwiedzie kogoś na imprezę to jest od razu DZIWKA, DAJE DUPY NA LEWO I PRAWO.
Cóż, tego nie zmienimy, osobiście seks uprawiałam tylko z osobami, z którymi byłam w związku, nigdy nie miałam przygody, zatem nie mam porównania :)
 
 
 
brus822 


Wiek: 42
Doczya: 28 Sty 2016
Posty: 1
Skd: Częstochowa
Wysany: 2016-01-31, 15:04   

jaco napisa/a:
piotrem77 napisa/a:
jak wam się wydaje czy istnieje jakaś róznica pomiędzy tymi dwoma zbliżeniami?
oczywiście, że istnieje! Z przypadkową osobą możesz robić 'to' dla czystej przyjemnośći, proste rozładowanie napięcia seksualnego. A jeśli robisz 'to' z osobą którą kochasz jest to wyrazem Twojej miłośći i sposobem na przekazanie uczuć. I z osobą którą darzysz uczuciem jest 'to' o wiele przu\yjemniejsze, przynajmniej tak mi się zdaje.


Dokładnie podpisuje sie pod tym co powyżej, seks dla sportu jest nudny!!! napiecie można rozładowywać w mądrzejszy sposób i w dodatku zdrowy. Seks z emocjami i uczuciami, smakuje podwójnie.
 
 
 
Wojtekxc 


Doczy: 26 Lis 2015
Posty: 5
Wysany: 2016-02-02, 19:15   

milena1m napisa/a:
Żyjemy w społeczeństwie, że jak facet prześpi się z losową laską na imprezie to jest NIEŹLE KUMPEL, TY TO JESTEŚ OGIER.
Natomiast jak kobieta, które ma takie same potrzeby seksualne jak mężczyzna, uwiedzie kogoś na imprezę to jest od razu DZIWKA, DAJE DUPY NA LEWO I PRAWO.
Cóż, tego nie zmienimy, osobiście seks uprawiałam tylko z osobami, z którymi byłam w związku, nigdy nie miałam przygody, zatem nie mam porównania :)


Dokładnie zgadzam się. A kobiety, które też po prostu kochają sex i poprzez sex się relaksują są potępiane... Dobrze, że są portale dla odważnych, gdzie można pisać o swoich potrzebach, jak Paylove - http://paylove.pl/ :brawo:
 
 
 
Patricia82 


Imi: Patrycja
Wiek: 42
Doczya: 02 Mar 2016
Posty: 5
Skd: Łódź
Wysany: 2016-03-02, 09:32   

Oczywiście, że czasem fajnie się w ten sposób odprężyć, seks jest bardzo fajny, czasem nawet z kimś przypadkowym, to dodatkowy dreszcz emocji.
 
 
 
serok


Doczy: 03 Mar 2016
Posty: 1
Wysany: 2016-03-03, 18:42   

też tak uważam. Nie każdy jest zły i to, że w taki sposób się relaksuje i odpręża też źle o nim nie świadczy, czy to mężczyzna czy kobieta. Ja natomiast szukam sobie towarzystwa do tego typu zabaw na portalu darmowym sex , znacie? też bardzo fajna strona i mnóstwo chętnych osób.
 
 
 
Zawwadda 



Doczy: 09 Mar 2016
Posty: 5
Skd: Sochaczew
Wysany: 2016-03-16, 16:06   

Ja uważam, że seks powinno się uprawiać z 2 połową. Jak można to zrobić z kimś PRZYPADKOWYM?!?!?!
 
 
 
Zewix8 


Wiek: 40
Doczy: 01 Kwi 2016
Posty: 3
Skd: Gdynia
Wysany: 2016-04-01, 09:04   

Każdy ma inne poglądy widzę. :) Wszystko zależy od podejścia do życia, ale prędzej czy później i tak szukamy tej jedynej czy tego jedynego. :)
 
 
 
hamik 


Doczya: 01 Kwi 2016
Posty: 49
Wysany: 2016-04-02, 12:11   

Prawda, ludzie czasem świrują bez sexu i zwyczajnie nie potrafią żyć tylko z jedna osoba. Dla mnie to troszkę chore, no ale jesteśmy dorośli. Słyszałam kiedyś o takim przypadku faceta którego cale urządzenie domu zrobione pod sex.. Nie sadziłam ze ludzie robią aż takie rzeczy z desperacji. Śmiesznie.
 
 
 
Effie 



Doczya: 18 Sty 2012
Posty: 254
Wysany: 2016-06-24, 13:37   

hamik napisa/a:
Prawda, ludzie czasem świrują bez sexu i zwyczajnie nie potrafią żyć tylko z jedna osoba. Dla mnie to troszkę chore, no ale jesteśmy dorośli. Słyszałam kiedyś o takim przypadku faceta którego cale urządzenie domu zrobione pod sex.. Nie sadziłam ze ludzie robią aż takie rzeczy z desperacji. Śmiesznie.

Moim zdnaiem smutne, bo to jest juz jakas forma uzależnienia, zniewolenia, jeśli pod tao urządzasz sowje zycie.
_________________
Życie to walka
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group