Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Ganja
Autor Wiadomo
Alusia 
freedom:):):)


Imi: Alicja
Wiek: 36
Doczya: 06 Sie 2006
Posty: 80
Skd: wrocław
Wysany: 2006-08-07, 10:27   

Wszyscy macie racje ... ja w swoim życiu zapaliłam kilka razy i był zajebisty humorek ... zgadzam sie z niektórymi tu opiniami że ryje beret, że można sie uzależnić i siegnąć po mocnijeszy narkoty...ale szczerze mówiec to ja mam taka zasade w życiu ... "w życiu trzeba spróbować wszytkiego" ktoś może sie z tym nie zgadzać ale przecież kazdy jest inny ...

kiss for all:*
 
 
 
ajs 



Imi: Barbara.
Doczya: 08 Cze 2006
Posty: 1155
Wysany: 2006-08-08, 22:45   

Alusia napisa/a:
w życiu trzeba spróbować wszytkiego"




a gdy tak "probójesz wszytskiego"
nei boisz sie ze pewnego dnia mozesz sie uzaleznic ? ...
stracisz silną wole.....?
_________________
Moim celem jest spełnianie marzeń i snów - najwspanialszej rzeczywistości^^
 
 
 
Alusia 
freedom:):):)


Imi: Alicja
Wiek: 36
Doczya: 06 Sie 2006
Posty: 80
Skd: wrocław
Wysany: 2006-08-08, 23:02   

hmm wiesz co spróbowac a wciagnac sie tosa dwie rózne rzeczy ... podobało mi sie i to wszytko dowiedziłam sie jak to jest na haju i juz ... i to mi wystarczy .. spróbowałm nawet innych narkotyków... i powiedziłam "...spóbowałm zobaczyłam jak to jest i wystarczy..." po co mam kolejny raz cos barac badz palic jak juz wiem co to jest ... raz spróbowalm wie co to jest i juz mnei to nie bawi ... proste ... neiwiem jak kogos to moze bawic ... narkotyki :/

kiss:*
 
 
 
ajs 



Imi: Barbara.
Doczya: 08 Cze 2006
Posty: 1155
Wysany: 2006-08-08, 23:05   

Alusia napisa/a:
po co mam kolejny raz cos barac badz palic jak juz wiem co to jes


to dobrze:)
szkoda ze ludzie nie mają takiego podejscia :|
_________________
Moim celem jest spełnianie marzeń i snów - najwspanialszej rzeczywistości^^
 
 
 
Alusia 
freedom:):):)


Imi: Alicja
Wiek: 36
Doczya: 06 Sie 2006
Posty: 80
Skd: wrocław
Wysany: 2006-08-08, 23:14   

tylko ludzie ze słabą psychika i luzie którzy chca byc trendy (chociaz nie wiem co w tym trendy .. palenie marihuany, ale dobra to ich sprawa :/ ) wciągaja sie w takie bagno jak narkotyki ... w sumie paliłam przez jakis czas nałogowo papierosy i teraz doszłam do wniosku po co ? to tylko szkoda mojego zdrowia i szkoda pieniędzy ... choc pare osob z mojego otoczenia nie wierzy w to że ja rzuciłam palenie .. to chyba ja wiem lepiej wiec nie wiem po co sie wtracaja badz jakies ploty puszczaja a dziwnych tajemniczych historiach ... ble :/ nie nawidze tego ... już wole usłyszeć to prosto w oczy niż być obgadywana za plecami, ale nie kazdego stac na taki wyczyn i powiedziec komus co sie o nim sadzi ...

kiss:*
 
 
 
ajs 



Imi: Barbara.
Doczya: 08 Cze 2006
Posty: 1155
Wysany: 2006-08-08, 23:18   

Alusia napisa/a:
w sumie paliłam przez jakis czas nałogowo papierosy i teraz doszłam do wniosku po co ? to tylko szkoda mojego zdrowia i szkoda pieniędzy

ooo :brawo: :prosze:

Alusia napisa/a:
ble :/ nie nawidze tego ... już wole usłyszeć to prosto w oczy niż być obgadywana za plecami, ale nie kazdego stac na taki wyczyn i powiedziec komus co sie o nim sadzi ...

nie przejmuj sie...liczy sie to co TY sądzisz i myslisz
_________________
Moim celem jest spełnianie marzeń i snów - najwspanialszej rzeczywistości^^
Ostatnio zmieniony przez ajs 2006-08-08, 23:18, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Alusia 
freedom:):):)


Imi: Alicja
Wiek: 36
Doczya: 06 Sie 2006
Posty: 80
Skd: wrocław
Wysany: 2006-08-08, 23:33   

ja sie tym nie przejmuje ale ludzie czasmi sa wredni i moga powiedziec jakies mojej bliskiej osobie cos o mnie wyssane z palca ... a tego bym nie zniosła ...

kiss :*
 
 
 
Rocamoya
[Usunity]

Wysany: 2006-08-08, 23:37   

Ja mam takie dziwne podejście do życia :) jeśli mnie coś nie kręci, jest przeciwne moim planom, może mi tylko zaszkodzić to po co mi to? Dlatego też trzymam się zdaleka żeby nie kusić siebie. Dobrze jest jak jest i niech tak będzie.
 
 
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P



Imi: Piotrek
Doczy: 05 Sie 2006
Posty: 1868
Skd: Wygoda :)
Wysany: 2006-08-10, 10:00   

niby trzeba wszystkiego sprobowac tylko ze po co ?? zalowac?? czego skoro nawet nie wiem jak to jest.. a po za tym.. watpie w moja silna wole wiec nie ryzykowac..
_________________
My heart is yearning, but Paris is burning.
Paris is burning all night long.
My heart is dreaming, but Paris is screaming.
Paris is screaming all night long.
 
 
 
Alusia 
freedom:):):)


Imi: Alicja
Wiek: 36
Doczya: 06 Sie 2006
Posty: 80
Skd: wrocław
Wysany: 2006-08-10, 10:34   

to trzeba Cichy soebie tą silna wole wyrobic .. na własnym życiu .. i z własnego doświadczenia ..

kiss :*
 
 
 
kubek 
Tetrahydrokanabinol


Imi: Hah
Wiek: 35
Doczy: 09 Mar 2007
Posty: 49
Skd: Stamtąd
Wysany: 2007-03-10, 11:00   

Napiszę w taki sposób denerwują mnie osoby które nie miały z tym styczności a wypowiadają się na ten temat z zasłyszanych legend! Jest oczywiste że są lekkie i ciężkie narkotyki. Ktoś tu pisał że nie ma podziału więc daj sobie w żyłę i spróbój wytrzymać 3 dni bez kolejnej działki.
Marihuana po pierwsze jest zdrowsza od alkoholu, nie wywołuję żadnej agresji (nawet przeciwnie) w dobrym towarzystwie zastępuje cały asortyment różnych trunków:) aha i od marihuany nie było nigdy ofiar śmiertelnych:) pozdrawiam:)
_________________
Nie chcę za chmurę gnić za więzięnnym murem! Kto jest za legalizacja niech podniesie ręce w górę!!!!
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2007-03-10, 12:07   

ELKEER napisa/a:
Marihuana po pierwsze jest zdrowsza od alkoholu, nie wywołuję żadnej agresji (nawet przeciwnie) w dobrym towarzystwie zastępuje cały asortyment różnych trunków:) aha i od marihuany nie było nigdy ofiar śmiertelnych:) pozdrawiam:)

Dlatego bierzmy ją i się radujmy wszyscy!

Nie bez powodu marihuana ma miano "narkotyku".
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
kubek 
Tetrahydrokanabinol


Imi: Hah
Wiek: 35
Doczy: 09 Mar 2007
Posty: 49
Skd: Stamtąd
Wysany: 2007-03-10, 12:08   

Nie mowię że to nie narkotyk bo nim jest i nie ma co się kłócić tyle że jest lekkim narkotykiem...
_________________
Nie chcę za chmurę gnić za więzięnnym murem! Kto jest za legalizacja niech podniesie ręce w górę!!!!
 
 
lovv 
sexi krejzolka.



Wiek: 35
Doczya: 18 Mar 2007
Posty: 167
Skd: ja wiem.
Wysany: 2007-03-23, 22:22   

doobra bede nalezala do tej mniejszej grupki broniacej trawy.
ale...
czy ludzi, ktorzy raz w tygodniu pija piwa nazywacie alkoholikami?
mowicie, ze skoncza pod budka z piwem z zachlanym ryjem i zero szans na normalna przyszlosc?
nie. a alkohol niszczy żołądek.

a osoby które pala raz na jakis czas, zaraz wielki krzyk ludzi ze narkomani i skoncza pod mostem ze strzykawka w lapie.
smieszne.
wiekszosc moich znajomych palila.
teraz pod koniec studiow przestali. taak studiuja i po 6 latach palenia nie maja jajecznicy zamiast mozgu (: jesli wszystko jest z umiarem i nie pali sie dzien w dzien to jest ok (;
i posrod tych kilku-kilkanastu znajomych sa 3 ktore siegnely po twarde narkotyki. 2 jarały non stop- dzien w dzien. dzisiaj maja taki zryty beret ze szok.
1 z nich nigdy nie palil tylko od razu zaczal dawac w nocha.
wiec reguł nie ma.
_________________
Is it 'cos I'm cool?
 
 
Ruda
[Usunity]

Wysany: 2007-03-25, 17:05   

Aż mnie skręciło, jak to wszystko przeczytałam. Docierałam do końca, coraz bardziej zażenowana, bo tylko Jaco nie chrzanił bzdur, aż w końcu pan ELKEER i panna Lovv napisali coś sensownego:)
Dlaczego wypowiadacie się na tematy, o których nie macie zielonego (:P) pojęcia? Zawsze mi się wydawało, że rozsądni ludzie najpierw się upewnią, co się z czym je, a później o tym mówią. A nie pieprzą głupoty, tak jak tutaj.

Aneta napisa/a:
czy ganja to narkotyk , czy cos takiego jak papieros ? wiem że jest zaliczana do miękkich narkotyków, ale czy uważacie że powinna ?


Taak, marihuana jest środkiem psychoaktywnym, przecież zawiera tetrahydrokannabinol:) Jest zaliczana do miękkich narkotyków, głównie dlatego, iż NIE UZALEŻNIA fizycznie.
To oczywiste, że MOŻE uzależnić psychicznie ludzi, którzy się zakochali w stanie alfa;> Ale to występuje raczej u ludzi, którzy tym naprawdę żyją.


jaco napisa/a:
ja sam pale czasami i uwazam ganje za taka sama uzywke jak alkohol a nawet mniej niebezpieczna(po ganji nikt nie lapie tzw. "agresora").


Jeżeli uważasz Jaco to za taką samą używkę, jak alkohol, to najwidoczniej nie doceniasz jej prawdziwego piękna;) A z tym agresorem to polemizowałabym, niektórzy łapią conajmniej dziwaczne fazy;) Ale to fakt, że ludzie są zazwyczaj spokojniejsi - stan błogości:)

Milka napisa/a:
o boze co za tragiczne stwierdzenie..przepraszam ale jak slysze tekst:miekki narkotyk to mna po prostu trzesie..nie ma czegos takiego jak narkotyk miekki i twardy..NIE MA to jakis glupi slang :shock: ;/ :evil:


O boże co to za tragiczne stwierdzenie.. przepraszam ale jak słyszę, że ktoś pieprzy takie bzdury, to mną po prostu trzęsie...
Nie wypowiadaj się na temat czegoś, o czym nic nie wiesz.

Milka napisa/a:
ale powiem ci tylko zebys nigdy nie porownywala narkotykow do alkoholu chocby dla tego ze maja inne dzialanie..


That's right!

Milka napisa/a:
po za tym od tego narkotyku sie zaczyna...potem w 90% sa inne juz nie tak niewinne


Ale tutaj przesadziłaś, droga Milko..
Moim zdaniem to zależy od rozumu palącego.. Jest wielu palaczy, którzy nie wychylają się dalej, zdając sobie sprawę, że może być niebezpiecznie. Ale, oczywiście, zdarzają się tacy, którzy takich hamulców nie mają, ale na szczęście ja się do takich nie zaliczam:)

Sel napisa/a:
Uważam że gandzie źle wpływa na człowieka, widze to po moich znajomych (...)

Moim zdaniem to zależy od palaczy. Jeśli rzucają szkołę z tego powodu, to znaczy, że marihuana nie jest dla nich.. Trzeba umieć się ogarnąć.. tak myślę..

Sel napisa/a:
aha jeszcze jedno wiele ludzi twierdzi, że ludzie słuchające muzyki reage pali jest cpunami i wogle wcale tak nie jest sam słucham też tej muzyki. To samo dotyczy też dredów.

Oczywiście.. Marihuana to jest taki symbol reggae, dreadów.. W sumie jest ściśle związana z kulturą rasta, ale w tych czasach tylko ortodoksyjni rastafarianie palą ją, by zbliżyć się do swego boga, którym jest Jah...

Fanfir napisa/a:
zauważyłem, że ganja ma coraz silniejsze właściwości odurzające. W związku z tym nasuwa się prosty wniosek. Ganja sprzedawana przez dealerów nie jest już tak niewinnym specyfikiem a chemicznym narkotykiem, który ma o wiele szybciej uzależnić potencjalnego 'klienta'


Dlatego warto nabywać zioło tylko z zaufanych źródeł.
Kiedyś otrzymałam maksymalnie chemicznego skuna od pewnego typka i więcej się boję takich zakupów :D
Wolę naturkę od naufanego kumpla:)

Fanfir napisa/a:
Poza tym nie wolno porównywać alkoholu do narkotyków, bo to nie jest argument. Równie dobrze mógłbym porównać LSD do stanu bycia pijanym. Gdzie tu sens i logika?

jea, rajt.

~zychu napisa/a:
Czasami zapalić można, ale jeśli ktoś pali zbyt często ryje mu beret masakrycznie

Nie......

Alusia napisa/a:
ale szczerze mówiec to ja mam taka zasade w życiu ... "w życiu trzeba spróbować wszytkiego" ktoś może sie z tym nie zgadzać ale przecież kazdy jest inny ...


Lepiej żałować, że się coś zrobiło, niż żałować, że się czegoś NIE zrobiło;)

ajs napisa/a:
a gdy tak "probójesz wszytskiego"
nei boisz sie ze pewnego dnia mozesz sie uzaleznic ? ...
stracisz silną wole.....?

Poprostu nie można stracić głowy:P

Alusia napisa/a:
hmm wiesz co spróbowac a wciagnac sie tosa dwie rózne rzeczy ... podobało mi sie i to wszytko dowiedziłam sie jak to jest na haju i juz ... i to mi wystarczy .. spróbowałm nawet innych narkotyków... i powiedziłam "...spóbowałm zobaczyłam jak to jest i wystarczy..." po co mam kolejny raz cos barac badz palic jak juz wiem co to jest ... raz spróbowalm wie co to jest i juz mnei to nie bawi ... proste ... neiwiem jak kogos to moze bawic ... narkotyki :/


Szczerze mówiąc, to bardzo dziwne, jeśli rzeczywiście prawdziwe.. Najwidoczniej coś musiało pójść nie tak, bo ja sobie nie wyobrażam, żebym mogła spróbować marihuany i się w niej nie zakochać:)

Cytat:
tylko ludzie ze słabą psychika i luzie którzy chca byc trendy (chociaz nie wiem co w tym trendy .. palenie marihuany, ale dobra to ich sprawa :/ ) wciągaja sie w takie bagno jak narkotyki ...

To nie prawda.. Sugerujesz, że chciałaś być trendy, próbując tego, czego spróbowałaś (jak to już wspomniałaś wcześniej) ? To ja Ci tylko współczuję.. To, że Ty na to tak patrzysz, wcale nie znaczy, że o to tutaj chodzi..


cichy napisa/a:
niby trzeba wszystkiego sprobowac tylko ze po co ??

Zazwyczaj się zaczyna od zwykłej ciekawości:)



Chyba to wszystko, co chciałam napisać:P
Pozdrawiam palaczy tego świętego ziela, w tym panów Jaco i Elkeer'a, no i panią Lovv, i kogoś tam jeszcze;)
Ostatnio zmieniony przez Ruda 2007-03-25, 17:06, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group