Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Ganja
Autor Wiadomo
Cecylia 



Imi: Monika
Wiek: 34
Doczya: 13 Lut 2007
Posty: 101
Wysany: 2007-03-25, 19:48   

ojojoj ładne podsumowanie; ] zaglądnij jeszcze do tematu o legalizacji bodajże...i poczytaj kolejne głupoty... ; ] pzdr

"Babilon to iluzja..." <ganja>
_________________
Muzykę, która nosi w sobie moc
Muzykę, która w całość łączy coś
Muzykę przeciw mentalnej niewoli
Zaufaj jej, a ona Cię wyzwoli
 
 
 
Ruda
[Usunity]

Wysany: 2007-03-25, 22:37   

Niestety, Babilon w tym momencie otacza mnie z czterech stron świata.
Dziś nie było palenia, mam strasznie zły humor, jutro czeka mnie szkoła, no i tutaj Babilończycy mówią źle o konopii ;<

"..więc odrzuć ją, mówię Ci, odrzuć ją!"
pzdr:)
 
 
kubek 
Tetrahydrokanabinol


Imi: Hah
Wiek: 35
Doczy: 09 Mar 2007
Posty: 49
Skd: Stamtąd
Wysany: 2007-04-01, 08:44   

No a ja miałem palenie przez cały weekend łącznie z dzisejszym dniem no ale dziś mam inne sprawy trochę ważniejsze ;)
_________________
Nie chcę za chmurę gnić za więzięnnym murem! Kto jest za legalizacja niech podniesie ręce w górę!!!!
 
 
Miniax 


Wiek: 34
Doczy: 09 Cze 2007
Posty: 348
Wysany: 2007-06-09, 21:59   

"w życiu trzeba spróbować wszystkiego" , "wszstko jest dla ludzi" - ile osób tak mówi nie znając znaczenia tych słow.Bo skoro ktoś twierdzi, że wszystko jest dla ludzi to nieech się przyzna, że np. gów** jadł
Sam kiedyś jarałem i mówie, że to nie daje nic dobrego tylko strata zdrowia, kasy itp.
Jeżeli znajdziecie trochę czasu to posłuchajcie: http://bodek.narkotyki.patrz.pl/

A każdy kto pisze, że jara od kilku lat i może przestać kiedy chce to przykład uzależnienia.
 
 
 
Ruda
[Usunity]

Wysany: 2007-06-10, 15:19   

Miniax napisa/a:
"w życiu trzeba spróbować wszystkiego" , "wszstko jest dla ludzi" - ile osób tak mówi nie znając znaczenia tych słow.Bo skoro ktoś twierdzi, że wszystko jest dla ludzi to nieech się przyzna, że np. gów** jadł
Sam kiedyś jarałem i mówie, że to nie daje nic dobrego tylko strata zdrowia, kasy itp.
Jeżeli znajdziecie trochę czasu to posłuchajcie: http://bodek.narkotyki.patrz.pl/


Słuchaj, maleńki, przykro mi, że marihuana nie jest dla Ciebie, ale to nie znaczy, że inni nie potrafią palić z głową. Wszystko jest dla ludzi, którzy umieją się z danymi rzeczami obchodzić.
Przesłuchałam ten materiał. I przypominam Ci, że to temat o ganji.
Sam Bodek zaczął od heroiny, więc jego i całą resztę fetowciągaczy czy grzybożerców tutaj pomijamy.
A palacze, o których mówił, to byli albo debile, albo nie-tylko-palacze, którzy mieli zbąblowany mózg przez coś innego, albo mieli własne problemy, bo zieleń sama w sobie nie mogłaby doprowadzić do takiej sytuacji, że ktoś skacze przez okno (chyba że ktoś ze zrytą psychą lub osoba, dla której po prostu to się NIE NADAJE)

Bodek mówił też o tym, że zioło 40 lat temu nie uzależniało, nie było toksyczne, bo było CZYSTE.
Czy teraz jest inaczej? Czysta marihuana jest niezdrowa podobnie jak tytoń, czyli żadna wielka rewelacja pod względem niszczenia organizmu, bo przecież tytoń jest legalny.
Prawdziwie toksyczny jest obecnie popularny skun, a nie "eco stuff" i dlatego teraz, a nie 40 lat temu, ganja może być rzeczywiście niebezpieczna.
Ale chyba mówimy tu o zieleni jako zieleni, a nie o marihuanie z dodatkiem innych narkotyków?
I jeszcze jedno. Zioło nie uzależnia fizycznie, NAJWYŻEJ psychicznie, ale przecież psychicznie można się uzależnić nawet od cukierków.

Cytat:
A każdy kto pisze, że jara od kilku lat i może przestać kiedy chce to przykład uzależnienia.

Co to za bzdura? Że jak ktoś mówi, że nie jest uzależniony, to JEST? Zastanów się, co pleciesz.
Pewnie miałeś na myśli to, że potencjalny "uzależniony" nie przyznaje się do tego faktu. Ale w tym momencie strasznie uogólniasz.
Najprostrzym przykładem będę ja - pale długo, dużo i często, a mogę odstawić thc kiedy chcę i na ile chcę. Mogę, bo już nie raz tak było.
 
 
Cecylia 



Imi: Monika
Wiek: 34
Doczya: 13 Lut 2007
Posty: 101
Wysany: 2007-06-10, 18:11   

potwierdzam i podpisuje sie pod powyższym postem,
Miniax napisa/a:
wszystko jest dla ludzi to nieech się przyzna, że np. gów** jadł

kochaniutki, smacznego, ale jakby nie było to to twoje gów** produkuje człowiek i ty zapewne też.
_________________
Muzykę, która nosi w sobie moc
Muzykę, która w całość łączy coś
Muzykę przeciw mentalnej niewoli
Zaufaj jej, a ona Cię wyzwoli
 
 
 
Miniax 


Wiek: 34
Doczy: 09 Cze 2007
Posty: 348
Wysany: 2007-06-10, 19:57   

Tylko powiedz mi skąd wiecz czy to co jarasz to jest czyste zioło (chyba ze sama chodujesz).
Mój kumpel też myślał, że jara czyste ziólko a potem do szpitala bo się okazało, że nakrapiane denaturatem.Pamiętaj nigdy nie będziesz miała pewności co jarasz do póki sama tego nie będziesz chodować.
A pozatym nie ma czegoś takiego jak palenie z głową sam fakt, że się pali oznacza, że już jest coś nie tak.

Ruda napisa/a:


Czy teraz jest inaczej? Czysta marihuana jest niezdrowa podobnie jak tytoń, czyli żadna wielka rewelacja pod względem niszczenia organizmu, bo przecież tytoń jest legalny.
Prawdziwie toksyczny jest obecnie popularny skun, a nie "eco stuff" i dlatego teraz, a nie 40 lat temu, ganja może być rzeczywiście niebezpieczna.
Ale chyba mówimy tu o zieleni jako zieleni, a nie o marihuanie z dodatkiem innych narkotyków?


Problem polega na tym, że w dzisiejszych czasach nie ma czegoś takiego jak
"eco stuff" i dlatego to jest tak szkodliwe, nikt juz nie choduje ziółka na świeżym powietrzu,
z dostępem do słońca i beż chemii.Teraz tylko lampa, doniczka, sztuczne nawozy itp i macie swoje ekologiczne ziólko
P.s Palcie sobie ile chcecie znam za dużo takich ludzi co palą i wiem, że z nimi się nie da polemizować bo i tak będą przy swoim.aletylko niewielki % osób, która np. pali skuna powie, że to jest złe i nie warto tego palić bo by sama sobie zaprzeczyła
Ostatnio zmieniony przez Miniax 2007-06-10, 20:01, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Cecylia 



Imi: Monika
Wiek: 34
Doczya: 13 Lut 2007
Posty: 101
Wysany: 2007-06-10, 20:14   

Miniax napisa/a:
A pozatym nie ma czegoś takiego jak palenie z głową sam fakt, że się pali oznacza, że już jest coś nie tak

sam fakt że jarasz to jest coś nie tak, że palisz fajki to jest coś nie tak, że pijesz to jest coś nie tak, z wszystkimi jest coś nie tak, lepiej nic nie robić. miłego słodkiego życia.
-_-'
_________________
Muzykę, która nosi w sobie moc
Muzykę, która w całość łączy coś
Muzykę przeciw mentalnej niewoli
Zaufaj jej, a ona Cię wyzwoli
 
 
 
Miniax 


Wiek: 34
Doczy: 09 Cze 2007
Posty: 348
Wysany: 2007-06-10, 20:23   

Jeżeli niektórzy są już na takim poziomie, że porównują narkotyki (tak zioło to narkotyk) do papierosów czy alkoholu to naprawde strach się bać
 
 
 
annoth 
slave



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 30 Sty 2007
Posty: 2683
Skd: Sanok
Wysany: 2007-06-10, 20:26   

Miniax napisa/a:
porównują narkotyki (tak zioło to narkotyk) do papierosów czy alkoholu to naprawde strach się bać

Po czym poznać czy coś jest narkotykiem?
_________________
"W annoth'u (...) najbardziej denerwuje mnie jego annothowatość."
ˆ mjuzik

Eos napisa/a:
Ech, te baby... gupie :p .
 
 
 
Miniax 


Wiek: 34
Doczy: 09 Cze 2007
Posty: 348
Wysany: 2007-06-10, 20:34   

Narkotyk wpływa na psychike, powoduje iluzję wiemy co się dzieje ale mózg nie pracuje poprawnie i wysyła fałszywe sygnały, kto nie wkręcał śruby kumplowi mającemu fazę, że zakłada mu kask na głowę i ten myślał, że w rzeczywistości nic nie słyszy albo znajomemu wydawało się, że krawęznik jest większy od niego.A alkohol powoduje odcięcie świadomości powodując równocześnie załączenie podświadomości dlatego człowiek mało co pamięta z libacji i zazwyczj dana osoba po wypiciu zachowuje się tak samo a z każdym jaraniem ziola moze przyjsc inna faza.
 
 
 
Kya 



Imi: Magda
Wiek: 35
Doczya: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Skd: Kraków
Wysany: 2007-06-10, 20:57   

Ja się zgadzam z Miniaxem: wcale nie wszystko jest dla ludzi, a kto tak twierdzi ten sam usiłuje się usprawiedliwić.
 
 
 
Ruda
[Usunity]

Wysany: 2007-06-10, 22:25   

Miniax napisa/a:
Tylko powiedz mi skąd wiecz czy to co jarasz to jest czyste zioło (chyba ze sama chodujesz).

Załatwiam zioło z zaufanych źródeł i wiem, że jest czyste, bo ZNAM te źródła. Sama nie hoduję - znajomi owszem.
Zresztą nie trudno odróżnić skuna od czystego, skoro paliłeś, powinieneś to wiedzieć. Ale staż masz pewnie niewielki, więc jesteś usprawiedliwiony.
Cytat:

A pozatym nie ma czegoś takiego jak palenie z głową sam fakt, że się pali oznacza, że już jest coś nie tak.


CO jest nie tak?
Można palić z głową, czyt. ze zdroworozsądkowym podejściem do tego.
Są osoby, które zaczną palić i rzucą szkołę, narobią sobie problemów i później kwiczą, że 'narkotyki' zrobiły im kuku.
Są też osoby, które palą i żyją normalnie, są ustatkowane, szczęśliwe, a zioło traktują jako pewną przyjemność w życiu. I to jest palenie z głową.

Cytat:
Ruda napisa/a:

Czy teraz jest inaczej? Czysta marihuana jest niezdrowa podobnie jak tytoń, czyli żadna wielka rewelacja pod względem niszczenia organizmu, bo przecież tytoń jest legalny.
Prawdziwie toksyczny jest obecnie popularny skun, a nie "eco stuff" i dlatego teraz, a nie 40 lat temu, ganja może być rzeczywiście niebezpieczna.
Ale chyba mówimy tu o zieleni jako zieleni, a nie o marihuanie z dodatkiem innych narkotyków?

Problem polega na tym, że w dzisiejszych czasach nie ma czegoś takiego jak
"eco stuff" i dlatego to jest tak szkodliwe, nikt juz nie choduje ziółka na świeżym powietrzu,
z dostępem do słońca i beż chemii.Teraz tylko lampa, doniczka, sztuczne nawozy itp i macie swoje ekologiczne ziólko

Naprawdę nie spotkałeś się z naturką? Cóż, przykro mi i tyle powiem.

Cytat:
P.s Palcie sobie ile chcecie znam za dużo takich ludzi co palą i wiem, że z nimi się nie da polemizować bo i tak będą przy swoim.aletylko niewielki % osób, która np. pali skuna powie, że to jest złe i nie warto tego palić bo by sama sobie zaprzeczyła

A ja nie lubie skunów, bo często mi po nich niedobrze, jestem bardzo wyczulona i przeciwna wsadzaniu niezidentyfikowanych substancji do zioła.
Da się polemizować, potrzebne są tylko właściwe argumenty.

Cytat:
Jeżeli niektórzy są już na takim poziomie, że porównują narkotyki (tak zioło to narkotyk) do papierosów czy alkoholu to naprawde strach się bać

I to używka, i to używka, choć sama jestem przeciwna porównywaniu, to jakby się uprzeć - można.
Przypominam, że marihuana jest wsadzona do kategorii miękkich narkotyków.
I o jaki poziom Ci chodzi? Że ktoś nie uważa zioła za ZŁOO? Ciekawe to.

Cytat:
kto nie wkręcał śruby kumplowi mającemu fazę, że zakłada mu kask na głowę i ten myślał, że w rzeczywistości nic nie słyszy

Mnie tam zakładali akwarium :P
Cytat:
wcale nie wszystko jest dla ludzi, a kto tak twierdzi ten sam usiłuje się usprawiedliwić.

Jeszcze raz powtórzę: wszystko jest dla ludzi, byleby nie tracić głowy i umieć się z tym obchodzić.
 
 
Miniax 


Wiek: 34
Doczy: 09 Cze 2007
Posty: 348
Wysany: 2007-06-10, 22:47   

Tobie sie tylko wydaje, że to jest eco.Nikt już nie choduje zioła (bynajmniej w polsce ) na swiezym powietrzu ( z wiadomych powodow)a pozatym prawa rynku bo po co chodowac normalne ziolo ktore rosnie dlugo skoro mozna uzyc "przyspieszaczy wzrostu" i miec wiecej Thc i szybciej.Nie mowie tu o ziele z domieszkami tylko o sposobie chodowania i własnie to powoduje szkodliwośc tego specyfiku.
Nie rozumiem jak można porównywać używkę do narkotyku - marichuana nie jest używka
Przypominam, że nie ma czegoś takiego jak miękki narkotyk - termin ten został wymyślony przez jaraczy aby zbagatelizować sprawę.

Marichuana niszczy powoli mózg więc to, że dzisiaj masz lekką fazę nie znaczy, że za kilka lat nie możesz zostać warzywem w końcu twój organizm może nie wytrzymać.

I skoro jestem taki nie poinformowany :D to npiasz jak wyglada i jaki kolor ma skun a jak eco stuff

ps.Osobiście nie mam nic do palaczy ( nie jestem hipokryta) ale nie lubie jak ktos probuje zachecac innych do jarania pisząc, że zioło to miękki narkotyk... tak a piwo to miekki alkohol :D
Ostatnio zmieniony przez Miniax 2007-06-10, 22:59, w caoci zmieniany 2 razy  
 
 
 
Ruda
[Usunity]

Wysany: 2007-06-11, 00:02   

Miniax napisa/a:
Tobie sie tylko wydaje, że to jest eco.Nikt już nie choduje zioła (bynajmniej w polsce ) na swiezym powietrzu ( z wiadomych powodow)a pozatym prawa rynku bo po co chodowac normalne ziolo ktore rosnie dlugo skoro mozna uzyc "przyspieszaczy wzrostu" i miec wiecej Thc i szybciej.Nie mowie tu o ziele z domieszkami tylko o sposobie chodowania i własnie to powoduje szkodliwośc tego specyfiku.

W takim razie źle Cię zrozumiałam, przepraszam. Czyste zioło uważam po prostu za MJ bez dodatków.
Oczywiście, że ta czystość nie może się równać z marihuaną rodem z Jamajki, ale porównywałam ją po prostu do wszechobecnych skunów.

Cytat:
Nie rozumiem jak można porównywać używkę do narkotyku - marichuana nie jest używka

Zawiera substancje psychoaktywne, działa na układ krążenia i centralny układ nerwowy - JEST używką.

Cytat:
Przypominam, że nie ma czegoś takiego jak miękki narkotyk - termin ten został wymyślony przez jaraczy aby zbagatelizować sprawę.

JEST zaliczana do miękkich narkotyków, głównie dlatego, że nie uzależnia fizycznie. A to jest ogromna różnica w stosunku do twardych. Nikotyna też jest miękkim narkotykiem, i co, wrzucisz ją do jednego worka wraz z heroiną? Podział musi być i jest.

Cytat:
Marichuana niszczy powoli mózg więc to, że dzisiaj masz lekką fazę nie znaczy, że za kilka lat nie możesz zostać warzywem w końcu twój organizm może nie wytrzymać.

No ciekawe, ciekawe, nie słyszałam nigdy o czymś takim i nikomu z moich znajomych to się nie przytrafiło.
I niby dlaczego miałabym zostać warzywem? Najwyżej zepsuje mi trochę układ oddechowy, a od tego do upośledzenia jeszcze bardzo daleko.

Cytat:
I skoro jestem taki nie poinformowany :D to npiasz jak wyglada i jaki kolor ma skun a jak eco stuff

Lol, na zapach, kolor i smak ma wpływ również wiele innych czynników (klimat, gleba, suszenie, przechowywanie itp), więc to by było chyba dość trudne.
Chodziło mi o działanie, oczywiście. To się czuje, prawda?

Cytat:
ps.Osobiście nie mam nic do palaczy ( nie jestem hipokryta) ale nie lubie jak ktos probuje zachecac innych do jarania pisząc, że zioło to miękki narkotyk... tak a piwo to miekki alkohol :D

Pisząc, że ganja to miękki narkotyk, nikogo nie mam zamiaru zachęcać, ja tylko stwierdzam fakt.
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group