Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Ganja
Autor Wiadomość
MĂłszka 
Panna_M. (;



Imię: AsieĹ„ka
Wiek: 33
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skąd: CzÄ™stochowa
Wysłany: 2008-01-09, 22:22   

komodo_joe napisał/a:
z karmy dla papug

Tylko, że te są zazwyczaj suszone i ciężko jest z nich coś wyhodować. Też trzeba kupować nawozy i inne badziewia, co psuje trochę samą konopie.
_________________
MĂłha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
BazyL 



Imię: Peter
Wiek: 33
Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 1699
Skąd: Lublin
Wysłany: 2008-03-02, 23:34   

Black napisał/a:
Gdyby marichuana tak byla szkodliwa jak niektórzy gadacie to by w Holandi nie była zalegalizowana.

I tutaj się mylisz. THC wiąże się z tłuszczem i odkłada się w otoczkach mielinowych, powodując zmiany w układzie nerwowym, co ostatecznie może doprowadzić do zmian psychicznych[halucynacje, majaczenie itp].





Post zedytowany- już Cię prosiłam o nie pisanie komentarzy obraźliwych a nic nie wnoszących do tematu..//Kya
_________________
A-well-a everybody's heard about the bird
Bird, bird, bird, b-bird's the word
Ostatnio zmieniony przez Kya 2008-03-03, 19:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Miodu
ProPaGaNja


Imię: Xavier
Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 2
Wysłany: 2008-04-29, 17:36   

kubek napisał/a:
Napiszę w taki sposób denerwują mnie osoby które nie miały z tym styczności a wypowiadają się na ten temat z zasłyszanych legend! Jest oczywiste że są lekkie i ciężkie narkotyki. Ktoś tu pisał że nie ma podziału więc daj sobie w żyłę i spróbój wytrzymać 3 dni bez kolejnej działki.
Marihuana po pierwsze jest zdrowsza od alkoholu, nie wywołuję żadnej agresji (nawet przeciwnie) w dobrym towarzystwie zastępuje cały asortyment różnych trunków:) aha i od marihuany nie było nigdy ofiar śmiertelnych:) pozdrawiam:)


Kubek mam ten sam poglÄ…d na tÄ… sprawe !

Jaram od 2 lat i jakos nic mi sie niedzieje złego nie jestem uzależniony bo pale wtedy kiedy mam na to ochote aby oderwać się od cieżkich problemów i stressu. Pale raz w tygodniu !

Stoje po Drugiej Stronie BARYKADY !!

Miniax Pewnie powiem ze to gadanie człowieka uzależnionego ...

><>< LEGALIZE GANJA <><><
Pzdr. Kubek , Jaco , Cecylia
_________________
> Gdy Poczujesz Swoja Krew... Tu Na Swoich Rękach .. Zanim Czas Odmieni Cie ! Ja To Zapamietam <
 
 
 
Ziel4rz
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-31, 18:06   

Nie miałem siły czytać wszystkich postów, przeczytałem więc tylko 1. i ostatnią stronę.

Nie wiem czy wszyscy 'znawcy' zdajÄ… sobie sprawÄ™, ĹĽe alkohol rĂłwnieĹĽ jest narkotykiem.
A jakoś większość jest w stanie odmówić sobie kolejnej dawki trunku.
"ChodĹş na piwo", "OK".
"Choć za róg, przybakamy sobie", "TY NARKOMANIE!".

W Anglii stworzono listę najniebezpieczniejszych narkotyków: Alkohol znalazł się na miejscu 5., natomiast Tytoń na 9. (tuż po amfetaminie), Konopie dopiero na 11.
Wkurza mnie ta propaganda kościoła i polityki. Kościół zakazał nawet używania prezerwatyw :wink: , nie mówiąc już o politykach, których zazwyczaj w ogóle nikt słucha.

To, że coś jest nielegalne, nie znaczy, że jest złe.

Link do artykułu o 'Liście'
Ostatnio zmieniony przez Ziel4rz 2008-08-31, 18:10, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Fanfir 
Powstanie Warszawskie '44



Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 681
Skąd: okolice TrĂłjmiasta
Wysłany: 2008-09-01, 12:37   

Cytat:
W Anglii stworzono listę najniebezpieczniejszych narkotyków: Alkohol znalazł się na miejscu 5., natomiast Tytoń na 9. (tuż po amfetaminie), Konopie dopiero na 11.


To żaden argument. Takich list jest bez liku i naukowcy układają ciągle nowe w zależności od trendów. Raz marihuana jest na górze, raz na dole.
 
 
 
mandadeta 
KSC


Imię: Marcin
Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 2
Wysłany: 2008-11-02, 23:22   

ganja nie uzaleĹĽnia! ewentualnie psychicznie ;]
a poza tym efekty uboczne.. zapominanie słów, kłopoty z koncentracją..
da się przyzwyczaić ! :P
_________________
"fight for die, die for figt."
Ostatnio zmieniony przez Mixmonia 2008-11-03, 10:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Fantasia 


Dołączyła: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysłany: 2008-11-08, 20:25   

Cytat:
ganja nie uzaleĹĽnia! ewentualnie psychicznie ;]
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: tego mi było dzisiaj brak... cały dzień szukałam rozrywki i mnie koleś rozbawił. :brawo:
Cytat:
da się przyzwyczaić ! :P
NORMALNY człowiek by stwierdził, że zamiast zapominać słów lepiej rzucić to świństwo :doh:
komodo_joe napisał/a:
Sa na to patenty. Dokladniej mowiac takie ziarenko kladzie sie do wacika nasaczanego woda na pare dni zeby ziarenko sie troche "zmoczylo", pamietajmy by codziennie namaczac ten wacik. Po paru dniach sadzamy do doniczki do dolka zrobionego palcem i przykrywamy niewielka iloscia ziemi zeby umozliwic jako taka transpiracje nowego nabytku. A reszta - to juz jak kto woli...
jeszcze raz pytam: czy to jest forum dla ćpunów żeby dawać sobie przepisy na hodowlę ziarenek :?:
I nie przekonuje mnie argument, ze pełno tego w necie... a niech jest w cholerę ale mi osobiście to tutaj przeszkadza
_________________
Rivenris, jeĹ›li moĹĽesz, to dotrzymaj choć raz danego sĹ‚owa i oddaj pieniÄ…dze poĹĽyczone juĹĽ dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogÄ™ być instytucjÄ… charytatywnÄ…. ByĹ‚oby ‘co najmniej Ĺ›mieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miaĹ‚a dĹ‚ugi, prawda? :)
 
 
 
Rivenris 
Tech support


Wiek: 38
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 1114
Wysłany: 2008-11-10, 08:05   

Fantasia napisał/a:
I nie przekonuje mnie argument, ze pełno tego w necie... a niech jest w cholerę ale mi osobiście to tutaj przeszkadza
Jakbym się miał czepiać, to powiedziałbym, że możesz to wsadzić do ignorowanych ^^'
Fantasia napisał/a:
czy to jest forum dla ćpunów
Pisanie czegoś takiego w temacie o Ganji jest dość ryzykowne, bo wiele osób nie uważa tego nawet za narkotyk. Ja sam używam tego stwierdzenia w ostatecznej ostateczności.
Fantasia napisał/a:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: tego mi było dzisiaj brak... cały dzień szukałam rozrywki i mnie koleś rozbawił. :brawo:
hmmm... Nie wiem czy to takie zabawne ^^ Jeśli chodzi o uzależnianie, to ganja jest mniej uzależniająca często niż papierosy (ale to zależy oczywiście od predyspozycji użytkownika). Jakby ktoś mnie osobiście pytał, to poleciłbym mu ganje prędzej niż fajki.
 
 
 
Kya 



Imię: Magda
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Skąd: KrakĂłw
Wysłany: 2008-11-10, 10:06   

A ja siÄ™ zgadzam z FantasiÄ….
Temat o ganji jest i niech sobie kaĹĽdy w nim pisze co chce: lubi nie lubi, pali nie pali, jakie ma zdanie.
To naprawdę dość luźny temat i wiele można w nim napisać.
Ale ja też już o tym mówiłam chyba z rok temu w przypadku tematu o Acodinie, że nie mam ochoty, żeby to forum zmieniło się w poradnię dla małego ćpuna, czy też po prostu dla ciekawego gnojka, który tutaj znajdzie wszystko na temat, a potem może marnie skończyć.
Wiem, że znajdzie gdzie indziej, ale ja wtedy nie będę się czuła odpowiedzialna za czyjś nałóg.
Tyle, że pisać sobie można, a jak kasowałam takie posty, to albo pisano je od nowa albo mi się tu powoływano na wolność słowa.
A wydaje mi się, że w regulaminie dalej nie ma odpowiedniego punktu, o dopisanie ktorego prosiłam, więc w sumie niewiele można póki co zrobić.

I bardzo proszę o nie dyskutowanie na ten temat więcej w tym miejscu, jeśli chcecie wywiązać dyskusję to zapraszam do założenia własnego tematu, o tolerancji i wolności słowa na forum, czy jak to tam będziecie chcieli nazwać :)
 
 
 
Straho 



Imię: JacĹ‚aw
Wiek: 35
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 406
Wysłany: 2009-04-04, 10:28   

Marihuana to nie narkotyk moi drodzy, palÄ™ to, jest mi z tym dobrze. Jestem ogĂłlnie za legalizacjÄ…. Nie wiem jak wy :P
 
 
 
Nena 



Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysłany: 2009-04-04, 22:49   

Straho napisał/a:
Marihuana to nie narkotyk moi drodzy

A niby co?

Przyznam, że zdarzyło mi się zapalić, ale jakoś za legalizacją nie jestem.

Straho napisał/a:
palÄ™ to, jest mi z tym dobrze

NiewÄ…tpliwie :wink:
 
 
 
Straho 



Imię: JacĹ‚aw
Wiek: 35
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 406
Wysłany: 2009-04-05, 10:06   

Nena napisał/a:
A niby co?

Dla mnie jest to po prostu dar natury, nieszkodliwy.
 
 
 
Taka jedna 
stwĂłr!



Imię: Natalek
Wiek: 37
Dołączyła: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skąd: uć
Wysłany: 2009-04-05, 10:49   

Straho napisał/a:
Dla mnie jest to po prostu dar natury
koka teĹĽ jest darem natury :)
_________________

 
 
 
jaco 
ajm osom!



Imię: Jac.
Wiek: 36
Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 1599
Skąd: Kurwejt
Wysłany: 2009-04-05, 11:57   

Straho napisał/a:
Dla mnie jest to po prostu dar natury, nieszkodliwy.
hmmm nie do końca masz rację. trawa jest szkodliwa chociaż w mniejszym stopniu niz inne dragi. i jest to narkotyk. a kto twierdzi inaczej sam siebie okłamuje.
żeby nie było, jestem palaczem.
_________________
Picie wódki to wprowadzanie elementu baśniowego do szarej rzeczywistości
 
 
 
Fanfir 
Powstanie Warszawskie '44



Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 681
Skąd: okolice TrĂłjmiasta
Wysłany: 2009-04-13, 00:45   

"Najbardziej obiektywny artykuł dotyczący marihuany na jaki się natknąłem"

http://www.wykop.pl/ramka...ie-o-marihuanie
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group