Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Ganja
Autor Wiadomość
Pica 


Dołączyła: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysłany: 2006-06-23, 20:51   Ganja

co prawda nawet tego w ręce nie miałam i znam ów specyfik głównie z obrazka lub opowieśći wtajemniczonych

czy ganja to narkotyk , czy cos takiego jak papieros ? wiem że jest zaliczana do miękkich narkotyków, ale czy uważacie że powinna ?
 
 
 
jaco 
ajm osom!



Imię: Jac.
Wiek: 36
Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 1599
Skąd: Kurwejt
Wysłany: 2006-06-23, 22:19   

Anette napisał/a:
czy ganja to narkotyk
tak
Anette napisał/a:
czy cos takiego jak papieros
oj, nie :D
Anette napisał/a:
wiem że jest zaliczana do miękkich narkotyków, ale czy uważacie że powinna ?
tak, jest owiele mniej niebezpieczna od innych narkotykow, a takze od alkoholu, bardzo wolno uzaleznia, uzywana niezbyt czesto nie zostawia trwalych sladow(np. problemy z koncentracja, oslabienia pamieci). ja sam pale czasami i uwazam ganje za taka sama uzywke jak alkohol a nawet mniej niebezpieczna(po ganji nikt nie lapie tzw. "agresora"). jakby cos to sluze kolejnymi informacjami
_________________
Picie wódki to wprowadzanie elementu baśniowego do szarej rzeczywistości
 
 
 
omlet 



Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 360
Wysłany: 2006-06-24, 10:23   

typowa wypowiedz typa, ktory pali..
Ja wole jednak sie napic (apropo, wczoraj dobry melanz byl :) )
_________________
żołnierze idealni
 
 
Milka 
Best in Tango



Wiek: 33
Dołączyła: 30 Maj 2006
Posty: 155
Skąd: z gĹ‚Ä™bi wszystkiego
Wysłany: 2006-07-02, 21:28   

o boze co za tragiczne stwierdzenie..przepraszam ale jak slysze tekst:miekki narkotyk to mna po prostu trzesie..nie ma czegos takiego jak narkotyk miekki i twardy..NIE MA to jakis glupi slang :shock: ;/ :evil:
_________________
Luz Blues w niebie same dziury.Luz Blues, słotki słotki ból..Do utraty tchu... Luz Blues bilet aż do nieba bram... :wink: :)
 
 
 
ajs 



Imię: Barbara.
Dołączyła: 08 Cze 2006
Posty: 1155
Wysłany: 2006-07-03, 14:05   

jak istnieje aklohol bardziej % i mniej ...
to i istnieje narkotyk mocniejszy i słabszy.
_________________
Moim celem jest spełnianie marzeń i snów - najwspanialszej rzeczywistości^^
Ostatnio zmieniony przez Eos 2006-12-17, 03:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Milka 
Best in Tango



Wiek: 33
Dołączyła: 30 Maj 2006
Posty: 155
Skąd: z gĹ‚Ä™bi wszystkiego
Wysłany: 2006-07-03, 14:15   

ale to bzdura ze sa narkotyki miekkie i twarde tak samo jak twierdzenie ze wolno uzaleznia..boze co za glupoty a potem na odwyki sie kolejki ustawiaja...a wszyscy sie zastanawiaja dlaczego... :evil:
_________________
Luz Blues w niebie same dziury.Luz Blues, słotki słotki ból..Do utraty tchu... Luz Blues bilet aż do nieba bram... :wink: :)
 
 
 
ajs 



Imię: Barbara.
Dołączyła: 08 Cze 2006
Posty: 1155
Wysłany: 2006-07-03, 14:23   

ja nie mowie ze narkotyki dzielÄ… sie tak powaznie...
ale ganja jest naj mniej nie bezpieczna ( nie mowie ze wogole!! )
nie chce sie z Tobą kłocic
ale ganja to tak jak alkohol.....
wszyscy ktorzy wypijajÄ… jedno piwo dziennie sÄ… juz uzaleznieni i muszÄ… isc na odwyk ?
_________________
Moim celem jest spełnianie marzeń i snów - najwspanialszej rzeczywistości^^
 
 
 
Milka 
Best in Tango



Wiek: 33
Dołączyła: 30 Maj 2006
Posty: 155
Skąd: z gĹ‚Ä™bi wszystkiego
Wysłany: 2006-07-03, 14:28   

chyba sie nie dogadamy..ale powiem ci tylko zebys nigdy nie porownywala narkotykow do alkoholu chocby dla tego ze maja inne dzialanie..i zapytam cie o cos czy kiedykolwiek prowadzilas terapie dla osob uzaleznionych? czy kiedykolwiek bylas na takiej?przebywalas z tymi ludzi? nie wydaje mi sie..po za tym od tego narkotyku sie zaczyna...potem w 90% sa inne juz nie tak niewinne
_________________
Luz Blues w niebie same dziury.Luz Blues, słotki słotki ból..Do utraty tchu... Luz Blues bilet aż do nieba bram... :wink: :)
 
 
 
ajs 



Imię: Barbara.
Dołączyła: 08 Cze 2006
Posty: 1155
Wysłany: 2006-07-03, 15:00   

Byłam..
uczestniczylam...
i duzo na ten temat czytalam

Masz racje...od nego narkotyku sie zaczyna
ale on nie uzaleznia tak bardzo
jesli bierzesz go nie musisz brac innego
jesli masz silnÄ… wole...
oczywiscie w wiekszosci przypadkow ludzie sięgajapo inne
ALE NIE WE WSZYTSKICH!
_________________
Moim celem jest spełnianie marzeń i snów - najwspanialszej rzeczywistości^^
Ostatnio zmieniony przez ajs 2006-07-03, 15:02, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
jaco 
ajm osom!



Imię: Jac.
Wiek: 36
Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 1599
Skąd: Kurwejt
Wysłany: 2006-07-04, 18:00   

Milka napisał/a:
ale to bzdura ze sa narkotyki miekkie i twarde tak samo jak twierdzenie ze wolno uzaleznia..
a skad mozesz wiedziec jak uzaleznia? ja pale i wiem! pale niezbyt czesto ale jednak! a jak slysze ta propagande anty-ganja to mi sie smiac chce! o zadnej innej rzeczy nie uslyszalem tylu bzdur ilu o trawie.
ajs napisał/a:
oczywiscie w wiekszosci przypadkow ludzie sięgajapo inne
ALE NIE WE WSZYTSKICH!
z ta wiekszascia to moze przesada, ale mnie na przyklad nie ciagni do innych dragow
Jezu jak ja nie lubie jak na temat ganji wypowiadaja sie ludzi ktorzy tak na prawde niewiele o niej wiedza! mam nadzieje ze za tego posta nie zostane zlinczowany ani nikt sie na mnie nie obrazi :D
_________________
Picie wódki to wprowadzanie elementu baśniowego do szarej rzeczywistości
 
 
 
Alone Rider 



Wiek: 37
Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 96
Skąd: PrzemyĹ›l
Wysłany: 2006-07-08, 16:54   

Ja palilem dwa razy ganje, w sumie to nawet fajnie bylo, fajny humorek po tym mialem :D Ale to juĹĽ dawno temu bylo i nie wiem czy jeszcze kiedyĹ› zapale, chociaĹĽ gdy bede mial okazje to pewnie nie odmĂłwie :)
_________________

 
 
 
Sel 


Imię: Wojtas
Wiek: 36
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 103
Skąd: Katowice
Wysłany: 2006-07-23, 18:07   

Uważam że gandzie źle wpływa na człowieka, widze to po moich znajomych którzy kiedyś byli normalnymi ludzmi a teraz olali szkołe czemu bo nie chciało im sie chodzić do niej bo. Teraz to widze jak sie zachowują nic im sie nie chce, o wszystkim zapominają o koncentracji już nie wspomne. Nie jestem święty bo też kiedyś zapaliłem ale stwierdziłem że już sie za to nie zabiore bo poprostu nie pasuje mi to wole alkohol.

aha jeszcze jedno wiele ludzi twierdzi, że ludzie słuchające muzyki reage pali jest cpunami i wogle wcale tak nie jest sam słucham też tej muzyki. To samo dotyczy też dredów.
_________________
Nie sztuką jest zabić muche na przedniej szybie, sztuką jest to zrobić na szybie bocznej :) RAJD TO RAJD ! :]
Ostatnio zmieniony przez Sel 2006-07-23, 18:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Fanfir 
Powstanie Warszawskie '44



Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 681
Skąd: okolice TrĂłjmiasta
Wysłany: 2006-07-25, 10:07   

Widzę, że jeszcze nikt nie poruszył tutaj bardzo ważnej kwestii. Mam pewne porównanie do wcześniejszych lat(przynajmniej 6) i zauważyłem, że ganja ma coraz silniejsze właściwości odurzające. W związku z tym nasuwa się prosty wniosek. Ganja sprzedawana przez dealerów nie jest już tak niewinnym specyfikiem a chemicznym narkotykiem, który ma o wiele szybciej uzależnić potencjalnego 'klienta', bo to że normalna 'ganja-samosieja' też uzależnia wie chyba każdy :D

Poza tym nie wolno porównywać alkoholu do narkotyków, bo to nie jest argument. Równie dobrze mógłbym porównać LSD do stanu bycia pijanym. Gdzie tu sens i logika?
 
 
 
Sel 


Imię: Wojtas
Wiek: 36
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 103
Skąd: Katowice
Wysłany: 2006-07-25, 21:48   

No wiadomo każdy teraz podrabia gandzie jak moż etylko poto żeby zyskać wiecej klijentów. Nasączają chemią i wogle
_________________
Nie sztuką jest zabić muche na przedniej szybie, sztuką jest to zrobić na szybie bocznej :) RAJD TO RAJD ! :]
 
 
 
~zychu 
~ I Love : )



Imię: Damian ;)
Wiek: 36
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 53
Wysłany: 2006-08-05, 10:11   

Czasami zapalić można, ale jeśli ktoś pali zbyt często ryje mu beret masakrycznie ;]
_________________
Kocham CiÄ™ Kasiu ;*
it's my fotka.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group