Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Ganja
Autor Wiadomo
adunia17 
pysznie...


Imi: Adrianna
Doczya: 06 Wrz 2010
Posty: 23
Wysany: 2010-09-06, 15:07   

Nie paliłam, ale mój były palił i pali nadal ;) Ja chyba raczej nie spróbuje, tyle razy mnie namawiano, a jednak się nie dałam. ;)
_________________
'Bo gdyby istniało wehikuł czasu, to mogłabym cofnąć się te osiem miesięcy w tył, a wtedy życie potoczyłoby się inaczej...'
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imi: Asieńka
Wiek: 33
Doczya: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skd: Częstochowa
Wysany: 2011-01-27, 19:02   

Legalizacji w naszym kraju nie będzie chyba nigdy. Prohibicja zaostrzona. Jeśli na przykład policja mijając nas na ulicy stwierdzi, że wyglądamy podejrzanie naćpani, to mogą zrobić nam test na zawartość thc w organizmie i odpowiemy za to jak za posiadanie. Takie bajery w polskim prawie wymyślają...
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Mietek 
:o



Imi: Andżej
Wiek: 53
Doczya: 01 Lis 2007
Posty: 1224
Skd: Świedry
Wysany: 2011-01-27, 19:10   

Nie bardzo nas stać na legalizację. Co by nie mówić jeżdżenie samochodem po marysi nie jest bezpieczne, ZWŁASZCZA dla osób postronnych ( bo to, że taki, bez obrazy za zwrot, ale takie mam skrajne poglądy, "ćpun" się rozwali, to już jego problem), a testy na wykrywanie czy ktoś palił są drogie.
Poza tym zamiast wprowadzać coraz to więcej używek, które mogą szkodzić niewinnym osobom (przytoczony wyżej przykład), lepiej minimalizować użycie tych co już są - np. alkohol.
Nie miałbym nic przeciwko legalizacji marihuany, amfy, koki, haszu itp. itd. gdyby ludzie potrafili z tego korzystać i po korzystaniu z takich "dóbr" siedzieli w domu, albo u siebie na podwórku, a nie gorszyli ludzi, czy co gorsza wsiadali za kółko.
_________________

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

"Nasz Bóg jest zazdrosny to na pewno, zazdrosny o moje królestwo z moją królewną"

„ Nie idź przede mną, nie mogę nadążyć. Nie idź za mną, nie mogę być liderem. Po prostu idź ze mną i bądź moim przyjacielem.”
 
 
 
annoth 
slave



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 30 Sty 2007
Posty: 2683
Skd: Sanok
Wysany: 2011-01-27, 19:32   

Mietek napisa/a:
Nie bardzo nas stać na legalizację.

Nie rozumiem, możesz rozwinąć?
_________________
"W annoth'u (...) najbardziej denerwuje mnie jego annothowatość."
ˆ mjuzik

Eos napisa/a:
Ech, te baby... gupie :p .
 
 
 
Mietek 
:o



Imi: Andżej
Wiek: 53
Doczya: 01 Lis 2007
Posty: 1224
Skd: Świedry
Wysany: 2011-01-27, 19:34   

annoth napisa/a:
Mietek napisa/a:
Nie bardzo nas stać na legalizację.

Nie rozumiem, możesz rozwinąć?


Cytat:
Nie bardzo nas stać na legalizację. Co by nie mówić jeżdżenie samochodem po marysi nie jest bezpieczne, ZWŁASZCZA dla osób postronnych ( bo to, że taki, bez obrazy za zwrot, ale takie mam skrajne poglądy, "ćpun" się rozwali, to już jego problem), a testy na wykrywanie czy ktoś palił są drogie.


Oczywiście rozumiem, że akcyza podatek i te sprawy, ale jeden test na THC kosztuje bodajże 120 zł.
_________________

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

"Nasz Bóg jest zazdrosny to na pewno, zazdrosny o moje królestwo z moją królewną"

„ Nie idź przede mną, nie mogę nadążyć. Nie idź za mną, nie mogę być liderem. Po prostu idź ze mną i bądź moim przyjacielem.”
 
 
 
annoth 
slave



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 30 Sty 2007
Posty: 2683
Skd: Sanok
Wysany: 2011-01-27, 19:48   

Więc nie będzie się szastać tymi testami, a używać ich jedynie w przypadku kolizji/wypadku. Teraz, kiedy marichuana nie jest legalna, te testy są tańsze?
_________________
"W annoth'u (...) najbardziej denerwuje mnie jego annothowatość."
ˆ mjuzik

Eos napisa/a:
Ech, te baby... gupie :p .
 
 
 
Mietek 
:o



Imi: Andżej
Wiek: 53
Doczya: 01 Lis 2007
Posty: 1224
Skd: Świedry
Wysany: 2011-01-27, 19:57   

annoth napisa/a:
Więc nie będzie się szastać tymi testami, a używać ich jedynie w przypadku kolizji/wypadku.


Fakt, ofiary śmiertelne, a oni będą robić badanie czy gościu nie jarał. Trafi do pierdla i co trupy ożyją? Mnie się zawsze zdawało, że największy sens ma głównie profilaktyka.

annoth napisa/a:
Teraz, kiedy marichuana nie jest legalna, te testy są tańsze?


Nie są, ale jest nielegalna, co za tym idzie oficjalnie problem nie istnieje, więc testy zbędne.
A to, że ludzie są jacy są, no cóż, szkoda tylko, że za głupotę jednostki często cierpią inni.
_________________

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

"Nasz Bóg jest zazdrosny to na pewno, zazdrosny o moje królestwo z moją królewną"

„ Nie idź przede mną, nie mogę nadążyć. Nie idź za mną, nie mogę być liderem. Po prostu idź ze mną i bądź moim przyjacielem.”
 
 
 
gandi 
MASKULISTA



Imi: NaTaNaEl
Wiek: 45
Doczy: 28 Pa 2010
Posty: 223
Skd: PL północna
Wysany: 2011-02-06, 06:30   

Z punktu widzenia polityki państwa zalegalizowanie narkotyków typu trawki jest wysoce nie dopuszczalna, z tego jednego powodu że to używka - prowadzi do psychicznych zmian człowieka, zmienia jego działanie, tworząc generacje "idiot" niezdolną do corocznego zwiększania swojej produktywności. :(

Krótko mówiąc, nie zakazywać, nie legalizować tylko edukować (kształcić i wychowywać) a przypadki jednostek korzystające z tego surowo karać. :)
_________________
Cytat:
Publikacje Jana Tomasza Grossa nie są studium historycznym, dlatego nie należy od niego oczekiwać naukowego obiektywizmu.


Masz personalne uwagi? Proszę, wypowiedz się tutaj (lub przez PW)! Dziękuję :)
 
 
 
eee 
piratka



Wiek: 46
Doczy: 22 Lis 2008
Posty: 772
Skd: Zabłocie
Wysany: 2011-02-07, 16:41   

gandi napisa/a:
Krótko mówiąc, nie zakazywać, nie legalizować tylko edukować (kształcić i wychowywać) a przypadki jednostek korzystające z tego surowo karać.

Powiedz mi, czy Ty naprawdę wierzysz w to, że to się da zrobić?;>
Moim zdaniem nie. Powodów jest wiele..
Nie wiem czy ktoś kiedyś oglądał 'Las Vegas Parano' i widział, jak dwóch naćpanych kolesi siedziało w sali słuchając wykładu o działaniu narkotyków. Jak oni na to zareagowali? Mieli z tego niezły ubaw.
Człowiek, który nie spróbuje sam działania narkotyków myślę, że nie jest w stanie określić tylko pod względem naukowym ich działanie. A jeśli będziemy mówić dzieciom, że po ganji jesteś otępiony i spokojny, to może będą akurat chciały spróbować jak to jest na prawdę?
gandi napisa/a:
prowadzi do psychicznych zmian człowieka, zmienia jego działanie, tworząc generacje "idiot" niezdolną do corocznego zwiększania swojej produktywności.
Pokaż mi badania naukowe, które temu dowodzą?
Skalę tego, ile osób pali/paliło/ma ochotę zapalić poznałam dopiero we Wrocławiu. I są to też ludzie, po których nigdy byś się tego nie spodziewał. Więc jak wyłapywać mamy jednostki, które palą gandzie lub biorą cokolwiek innego?
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2012-01-24, 13:08   

Ostatnio dość często paliłam trawkę, i powiem wam, że wszystko pięknie, bosko, cudownie... ale ostatnim razem myślałam, że wykituje miałam takie chore schizy, że mam dość tego na jakiś czas.
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Wampirek 



Wiek: 30
Doczya: 10 Lut 2012
Posty: 26
Wysany: 2012-02-11, 14:39   

Krystyna napisa/a:
ostatnim razem myślałam, że wykituje miałam takie chore schizy

Ja zaś nie rozumiem, jak "okropne" schizy można mieć po trawce.;> Nie wiem, co paliłaś, serio. Schizy to możesz mieć po grzybach.
 
 
 
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P



Imi: Piotrek
Doczy: 05 Sie 2006
Posty: 1868
Skd: Wygoda :)
Wysany: 2012-02-13, 17:30   

to jest chyba kwestia, że tak powiem, mieszanki. Ostatnio to chyba już ciężko dostać 'czystą' trawę, a jak już to jest dość wygórowana stawka. Znajomy opowiadał że dostał z jakiegoś nieznanego źródła i baardzo żałowali że to wzięli, totalny syf.
_________________
My heart is yearning, but Paris is burning.
Paris is burning all night long.
My heart is dreaming, but Paris is screaming.
Paris is screaming all night long.
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2012-02-17, 10:34   

Nie wiem. Ale palilam z jednego wora. Tylko mowie raz joint i było blogo, drugi raz z lufki i było zleeee, bardzo zle.
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imi: Asieńka
Wiek: 33
Doczya: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skd: Częstochowa
Wysany: 2012-02-17, 10:52   

Pewnie w lolu było sporo tytoniu, dlatego Cię nie skopało.
Można mieć naprawdę chore jazdy po paleniu, ale jak w tym paleniu jest więcej chemii i wszelakiego gówna, dlatego jak się chce palić, to lepiej wiedzieć co się pali. Zioło, to zioło. Nie ma to jak natura.
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
jaco 
ajm osom!



Imi: Jac.
Wiek: 36
Doczy: 20 Cze 2006
Posty: 1599
Skd: Kurwejt
Wysany: 2012-03-05, 01:15   

Czasem potrafi źle wejść i już. Ja raczej jakichś ciężkich jazd po paleniu nie mam. Raczej pozytywne ;) a ganja w UK jest dobra i łatwo dostępna a do tego od jakiegoś czasu pół-legalna(czytaj podsiadanie na własny użytek[bodajże do 100g!!] jest niekaralne) :)
_________________
Picie wódki to wprowadzanie elementu baśniowego do szarej rzeczywistości
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group