Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
tragedia 9-latka
Autor Wiadomo
Kya 



Imi: Magda
Wiek: 35
Doczya: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Skd: Kraków
Wysany: 2008-05-21, 20:41   

Życie pośrodku morza na malutkiej wysepce nie jest najgorszym co może człowieka w życiu spotkać.
Mam 10cio letniego brata i jak sobie pomyślę, ze ktoś mógłby mu zrobić coś takiego to nie mam najmniejszej litości dla takiego człowieka, zasługuje na najgorsze z możliwych kar. I pod tym względem mogłabym się cofnąć nawet do czasów Chrobrego, może takie kary dałyby niektórym do myślenia...
 
 
 
xavras 
Ozzman



Wiek: 34
Doczy: 08 Wrz 2007
Posty: 186
Skd: Gdańsk
Wysany: 2008-05-21, 20:50   

W tym tylko problem, że nie można powiedzieć, że wszyscy woleliby życie na wysepce. Raskolnikow działał zgodnie ze swoją ideą, więc porównywanie go z pedofilem, który chce po prostu zgwałcić nie jest na miejscu. Zresztą myślę, że tak naprawdę nie kościół, tylko o tempora, o mores (zapominając na chwilę, że kościół rządzi światem od siedemnastu stuleci).
_________________
Religia to tylko słońce złudne, póty obracające się wokół człowieka, póki człowiek nie umie obracać się wokół siebie samego.
Karol Marks
Ostatnio zmieniony przez xavras 2008-05-21, 20:51, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2008-05-21, 22:48   

Osobiście uważam, że gdyby jakiś pedofil zgwałcił dziewczynkę, to nie byłoby AŻ takiego szumu. Ale to nie ta kwestia. Cóż ... parki są niebezpieczne, mnóstwo w nich zboczeńców, sama natknęłam się pare razy na ekshibicjonistów i myślałam że umrę na miejscu. Trzeba pilnować dzieciaki i naprawde uważać.
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
Paulina 
November Rain



Imi: Paulina
Wiek: 39
Doczya: 10 Gru 2006
Posty: 173
Skd: zza chmur
Wysany: 2008-05-22, 08:40   

Paulus napisa/a:
W takim razie wytłumacz mi dlaczego Polska nie może wprowadzić kary śmierci pomimo społecznego poparcia dla niej?

Ponieważ Polska podpisała Europejską Konwencję Praw Człowieka, która jest dokumentem wydanym przez Radę Europy, a Rada Europy nie jest organem Unii Europejskiej. Poza tym, Polska nie podpisała protokołu 13 do tej Konwencji, czyli dopuszcza karę śmierci w czasie wojny. Ale to nie o tym temat.
Faceta, który skrzywdziłby w ten sposób mojego brata, który w tym roku kończy 9 lat, po prostu bym wypatroszyła. A niechby spróbował rękę na moje dziecko podnieść... :cenzura: :evil: :evil: :evil:
Brakuje słów na takich zboczeńców. Na takich powinna być kara śmierci, zasądzona przez tzw. sąd 24-godzinny.
_________________

Cyryl w obiektywie
Ostatnio zmieniony przez Paulina 2008-05-22, 08:41, w caoci zmieniany 2 razy  
 
 
 
BazyL 



Imi: Peter
Wiek: 33
Doczy: 12 Maj 2007
Posty: 1699
Skd: Lublin
Wysany: 2008-05-22, 13:24   

Tylko jeden istotny detal: żeby go sądzić w trybie przyspieszonym najpierw trzeba go złapać. A to sie nie udało i sie nie zanosi na to. I w więzieniu zrobią mu taki gwałt na dziecku ze aż mu jaja będą sięgać podłogi. By chciał dupek umrzeć. W sumie albo popełni samobójstwo albo zrobią mu w jaj druty telegraficzne w czego bym sie cieszył.
_________________
A-well-a everybody's heard about the bird
Bird, bird, bird, b-bird's the word
 
 
 
RaynoR 
'Sup Gee?



Imi: Lukasz ;)
Wiek: 32
Doczy: 10 Lut 2007
Posty: 328
Skd: Z d*py :P
Wysany: 2008-05-29, 10:24   Re: tragedia 9-latka

cichy napisa/a:
Cytat:


Do tego koszmarnego aktu przemocy doszło pomiędzy godz. 14 a 14.30, w jednym z parków przy ul. Smoluchowskiego w Gdańsku. Chłopiec szedł tamtędy skracając sobie drogę do kościoła.



masakra co się dzieje na tym świecie :/ i jak tutaj wyjść wieczorem ?


Maly dzieciak idzie do kosciola praktykowac swoja religie i przytrafia mu sie takie cos... I JAK TU WIERZYC W BOGA I TO MILOSIERDZIE?
_________________
"Stworzyła wiatr, który pcha mnie do przodu..."
 
 
 
Paulina 
November Rain



Imi: Paulina
Wiek: 39
Doczya: 10 Gru 2006
Posty: 173
Skd: zza chmur
Wysany: 2008-06-01, 21:33   

RaynoR napisa/a:
I JAK TU WIERZYC W BOGA I TO MILOSIERDZIE?

Jak tu nie wierzyć w Szatana i jego nieustającą działalność??
Żenujące są takie... argumenty? Nawet nie wiem, jak to nazwać, ale wydawało mi się, że era średniowiecza, gdy wszystko działo się bądź nie działo z woli bożej minęła. Widać niektórym wciąż nieobce jest takie myślenie.
Co chcesz RaynoR osiągnąć takim tokiem myślenia...? Ludzie mają niestety wolną wolę - tak wybrali.
_________________

Cyryl w obiektywie
 
 
 
Jackson05 
MaxBaldryFan


Imi: Adrian
Wiek: 31
Doczy: 03 Cze 2008
Posty: 6
Wysany: 2008-06-03, 10:05   

Bardzo dziwi mnie fakt, że nikt nie zauważył znikającego dziecka ani nikt nie usłyszał żadnych wrzasków.(Chyba że ten pedofil to splinter cell) Ale takie już nasze społeczeństwo nikogo nic nie interesuje :cry:
Bardzo współczuje temu chłopakowi. jak on wytrzyma to wszystko psychicznie.
Mogę sobie tylko wyobrazić jak przez to ciężko będzie mu przejść :?
BTW.Co do tego że matka go nie pilnowała to przecież nie jest jej wina.
Dużo matek pracuje...żeby w tym kraju było bezpiecznie to dzieci by trzeba w domach na trzy zamki pozamykać.
Wprost nie mogę uwierzyć że o czternastej po południu i nikt nic nie zauważył :|
Ostatnio zmieniony przez Marki 2008-06-03, 14:48, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
RaynoR 
'Sup Gee?



Imi: Lukasz ;)
Wiek: 32
Doczy: 10 Lut 2007
Posty: 328
Skd: Z d*py :P
Wysany: 2008-06-03, 12:06   

Paulina napisa/a:
Co chcesz RaynoR osiągnąć takim tokiem myślenia...? Ludzie mają niestety wolną wolę - tak wybrali.


Chodzi mi o pieprzenie farmazonów "On Cie obroni, jest zawsze przy Tobie", poza tym chciałem przez to raczej wyrazić iż nie bardzo wierze w obecność Boga lub Szatana...

z reszta... po pierwsze nie pytam Ciebie, po drugie nie zasuwaj z off topem, po trzecie nie mam ochoty z Tobą pisać bo rozwala mnie każdy Twój post, nie zrozumiałaś tego co napisałem i na jakich powodach to oparłem... wiec proszę nie kontynuuj.
_________________
"Stworzyła wiatr, który pcha mnie do przodu..."
Ostatnio zmieniony przez Marki 2008-06-03, 14:51, w caoci zmieniany 2 razy  
 
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2008-06-07, 22:49   

Paulus napisa/a:

W takim razie wytłumacz mi dlaczego Polska nie może wprowadzić kary śmierci pomimo społecznego poparcia dla niej? Widzi mi się coś, że właśnie dlatego, że Unia narzuciłaby pewne "sankcje". Co z tego, że dostanie 25 lat jeśli i tak wyjdzie po jakimś czasie na warunkowe?
To pytanie nurtuje mnie po nocach... i żadne konwencje i inne gówna (!) mnie nie przekonują.

Facet powinien być publicznie (!) skrócony o pewną źle wykorzystywana cześć ciała a potem powinni go wysłać do tego parku skoro tak tam lubi chodzić :D już by ludzie wiedzieli co z takim gnojowatym gnojem zrobić :twisted: :D
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2008-06-07, 22:53   

Wiecie czemu w krajach skandynawskich jest taka mała przestępczość? bo jeszcze do 19 wieku za kradzież obcinano ręce...co jak co kastracja to kara minimalna dla takiego zwyrodnialca...dziecko jest święte i tyle.
Ostatnio zmieniony przez Marki 2008-06-07, 22:57, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2008-06-07, 23:08   

Co prawda do prawda. Prawo nie odstrasza od takich zbrodni, raczej mają poczucie bezkarności. :[
Polskim prawem to, z tego i innych powodów, ja bym sobie nawet tyłka nie podtarła ;/
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
RaynoR 
'Sup Gee?



Imi: Lukasz ;)
Wiek: 32
Doczy: 10 Lut 2007
Posty: 328
Skd: Z d*py :P
Wysany: 2008-06-08, 01:07   

Taka jedna napisa/a:
Wiecie czemu w krajach skandynawskich jest taka mała przestępczość? bo jeszcze do 19 wieku za kradzież obcinano ręce...co jak co kastracja to kara minimalna dla takiego zwyrodnialca...dziecko jest święte i tyle.


wcale nie masz racji... dość często oglądam w wiadomościach co się dzieje... gwałt i zabójstwo 10 letniej dziewczynki, 500m od domu... (taki przykład) albo jak typek strzelił chłopakowi, który sobie słuchał muzyki w parku w łeb...
_________________
"Stworzyła wiatr, który pcha mnie do przodu..."
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2008-06-08, 22:27   

RaynoR, zawsze są odszczepieńcy. nie kreuję tych krajów na obraz i podobieństwo doliny kucyków...Chodziło mi o to, że tam nadal są miasta gdzie nie zamykać się domów ni samochodów, gdzie można wyjść nocą i nie zostać dźgniętym nożem. Gdzie morderstwo i rabunek powodują nadal głęboki szok a nie tylko wzruszenie ramionami...spójrzcie choćby na to forum. jeśli ktoś nie zabije/zgwałci dziecka lub nie zrobi jakiejś innej strasznej zbrodni to puszczamy to bez zastanowienia...ot życie.
Ostatnio zmieniony przez Marki 2008-06-09, 17:12, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
RaynoR 
'Sup Gee?



Imi: Lukasz ;)
Wiek: 32
Doczy: 10 Lut 2007
Posty: 328
Skd: Z d*py :P
Wysany: 2008-06-09, 10:38   

akurat mieszkam w takiej miejscowości jak mówisz :P Ale w wiadomościach są opowiastki z innych miast.
_________________
"Stworzyła wiatr, który pcha mnie do przodu..."
Ostatnio zmieniony przez Marki 2008-06-09, 17:12, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group