Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Co sÄ…dzicie o reklamach?
Autor Wiadomość
NocIdzien



Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 45
Wysłany: 2008-07-27, 15:29   

Rekalmy są dla mnie gwałtem na moim umyśle.
_________________
www.mojapierwszakomorka.pl
 
 
 
Horgar 



Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 24
Wysłany: 2008-07-27, 16:11   

W sumie to mnie też denerwują szczególnie jak oglądam film.Rekord jaki odnotowałem to reklamy trwające 25 minut.

Z drugiej strony jak bym to ja chciał sprzedać jakiś produkt, no to bez reklamy niema szans. Są one potrzebne. Jedni na nie narzekają a inni zarabiają na ich produkcji.
 
 
 
NocIdzien



Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 45
Wysłany: 2008-07-28, 12:28   

Wiem, wiem, wszyscy jestesmy troche hipokrytami, z reszta wystarczy sie przyjrzeć mnie :) Sam nie jestem bez winy :)
_________________
www.mojapierwszakomorka.pl
 
 
 
megier 


Dołączył: 29 Lip 2008
Posty: 11
Wysłany: 2008-07-30, 10:37   

ja osobiście nienawidzę pop-upów i reklam w przerwach filmów, zwłaszcza na Polsacie i TVN z naciskiem na to pierwsze :/ / ponad 20 minut reklamy to szczyt chamstwa, a jeszcze paski informujące o programach tv, że będą kiedyś tam o którejś tam w czasie filmu też posrane :/ ale reklama sama w sobie jeśli jest dobrze zrobiona? lubię :) heya miało wyczesane reklamy, plus tez niczego sobie, a teraz zlewam się przed tv za każdym razem jak mobilkinga widzę :D :D
Ostatnio zmieniony przez Marki 2008-07-30, 13:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Katy. 
I love sexy girls. and sexy boys. ;d



Imię: Katy
Dołączyła: 13 Gru 2008
Posty: 63
Wysłany: 2008-12-15, 21:50   

Reklamy Dead
Szacun dla TVP1 i 2 ,ĹĽe nie puszczajÄ… w trakcie filmĂłw .
Za to na innych kanałah to normalnie obłęd :twisted: i to zawsze w najlepszym motywie filmu.. "Jogobella Jogo bella.." albo jakaś dentystka zamula.. Wybaczam jedynie reklamom plusa i heyah xd
_________________
I Kissed a girl ;d :zakochany:
Piękny , ładny.. Zgrabny..Dla Ciebie Su.o NIEOSIĄGALNY ! .
 
 
 
Fanfir 
Powstanie Warszawskie '44



Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 681
Skąd: okolice TrĂłjmiasta
Wysłany: 2008-12-16, 11:38   

Cytat:
Szacun dla TVP1 i 2 ,ĹĽe nie puszczajÄ… w trakcie filmĂłw .


Nie puszczają reklam w trakcie filmów, bo TVP, jak sama nazwa mówi jest telewizją publiczną. Nie utrzymuje się z reklam tylko z pieniędzy podatników.
 
 
 
Katy. 
I love sexy girls. and sexy boys. ;d



Imię: Katy
Dołączyła: 13 Gru 2008
Posty: 63
Wysłany: 2008-12-16, 20:04   

Bardzo dobrze wiem ,że to tv publiczna na prawdę nie musisz mnie uświadamiać ;-) Dlatego dla nich szacun.
_________________
I Kissed a girl ;d :zakochany:
Piękny , ładny.. Zgrabny..Dla Ciebie Su.o NIEOSIĄGALNY ! .
 
 
 
Fanfir 
Powstanie Warszawskie '44



Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 681
Skąd: okolice TrĂłjmiasta
Wysłany: 2008-12-16, 20:36   

Cytat:
Dlatego dla nich szacun.


Szacun, ale za co? To, że nie puszczają reklam, to nie jest jakaś wielka łaska. Po prostu nie muszą tego robić, bo nie utrzymują się z reklam. Ja się cieszę, że filmy nie są przerywane reklamami, ale nie ma sensu tego podnosić do takiej rangi. O ile jesteś osobą pracującą, to tak naprawdę płacisz za ten przywilej.
 
 
 
Taka jedna 
stwĂłr!



Imię: Natalek
Wiek: 37
Dołączyła: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skąd: uć
Wysłany: 2008-12-16, 22:40   

z reszta wiele komercyjnych, wyspecjalizowanych stacji nie przerywa reklamami. Na ten przykład AXN'y wszelkiego typu. tam sa tylko reklamy programów.
Ja z reklam nie cierpię proszków, serków, margaryn, płynów etc.
Ale bywają dobre reklamy ;) np reklamy dureksa ,dog in the fog, simplusa, :) są reklamy które idzie przeżyć :)
_________________

 
 
 
Katy. 
I love sexy girls. and sexy boys. ;d



Imię: Katy
Dołączyła: 13 Gru 2008
Posty: 63
Wysłany: 2008-12-17, 11:30   

Cytat:
Po prostu nie muszą tego robić,
tu masz odpowiedz. ;]

W ogĂłle to cenie sobie MTV podoba mi siÄ™ u nich 3 min. reklam z odliczaniem ;d.
_________________
I Kissed a girl ;d :zakochany:
Piękny , ładny.. Zgrabny..Dla Ciebie Su.o NIEOSIĄGALNY ! .
 
 
 
Fanfir 
Powstanie Warszawskie '44



Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 681
Skąd: okolice TrĂłjmiasta
Wysłany: 2008-12-17, 11:55   

Cytat:
Po prostu nie muszą tego robić,


Cytat:
tu masz odpowiedz. ;]


Żadna odpowiedź. Płacisz za coś, co Ci się należy. Tak jak za bułki w sklepie, ale tam się chyba nie rozpływasz nad tym, że ktoś Ci je sprzedał ;]

Ja reklam na ogół nie znoszę. Oglądanie filmów na TVN to koszmar.
 
 
 
Asik 
hokus pokus czary mary



Imię: AĹ›ka
Dołączyła: 15 Wrz 2008
Posty: 1371
Skąd: dzisiaj tu jutro tam
Wysłany: 2008-12-17, 13:26   

Nie lubiÄ™ reklam, szczegĂłlnie draĹĽniÄ…ce sÄ… na Polsacie i Tvn; 20 minutowa reklama w trakcie ciekawego filmu to lekka przesada.
_________________
A ja nie chciałbym tak po prostu przeminąć...
 
 
 
Mixmonia 



Wiek: 35
Dołączyła: 04 Lut 2007
Posty: 1087
Wysłany: 2008-12-17, 17:34   

Ja ogólnie nie mam nic do reklam, bo jak oglądam film, to nawet lubię zrobić sobie taką przerwę i reklama właśnie mi w tym pomaga - ale wtedy oczywiście nie oglądam reklamy, tylko po prostu idę coś tam innego robić :P

W sumie to wkurza mnie w jednym przypadku reklama, gdy oglądam serial, który trwa 20 minut! Wtedy idzie film parę minut, znowu reklama z 5-10min. i druga część filmu idzie chyba z 5min. W takich krótkich serialach nie powinno być w ogóle żadnej reklamy :/
_________________
"Mamy siebie, mamy tak wiele"
 
 
 
Anoniman 


Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 1257
Wysłany: 2008-12-17, 18:09   

Fanfir napisał/a:
Cytat:
Szacun dla TVP1 i 2 ,ĹĽe nie puszczajÄ… w trakcie filmĂłw .

Nie puszczają reklam w trakcie filmów, bo TVP, jak sama nazwa mówi jest telewizją publiczną. Nie utrzymuje się z reklam tylko z pieniędzy podatników.


I tak już znaleźli na reklamy w środku programów sposób - dzielą je na kilka części, z napisami końcowymi ;/ . Ale parę reklam uwielbiam - szczególnie stare Heyah, z Bogdanem i heyabananą :lol: . Nie znoszę za to reklam dubbingowanych.
 
 
 
Fantasia 


Dołączyła: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysłany: 2008-12-21, 16:51   

LOL Katy., wspólczuje toku myślenia :lol: Podziwiasz telewizje za coś czego nie robi tylko dlatego, że nie musi... coś nam ta młodzież głupieje chyba...
Fanfir napisał/a:
Ja reklam na ogół nie znoszę. Oglądanie filmów na TVN to koszmar.
o tak. Pamiętaj jak mnie wciągnął 'Władca Pierścieni part III" :P i przed sama końcówką była prawie 8 minutowa reklama :[ obłęd...
_________________
Rivenris, jeĹ›li moĹĽesz, to dotrzymaj choć raz danego sĹ‚owa i oddaj pieniÄ…dze poĹĽyczone juĹĽ dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogÄ™ być instytucjÄ… charytatywnÄ…. ByĹ‚oby ‘co najmniej Ĺ›mieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miaĹ‚a dĹ‚ugi, prawda? :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group