Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Zamknity przez: Marki
2008-06-16, 13:42
bardzo powazny problem
Autor Wiadomo
ficek 
:D


Imi: Dawik
Wiek: 39
Doczy: 26 Maj 2008
Posty: 1
Skd: Condon
Wysany: 2008-05-26, 22:52   bardzo powazny problem

Witam nazywam się yyy tak jak się nazywam ukończyłem 15-ty rok życia dość niedawno i mam poważny życiowy być może problem.
2 lata temu zaczęła po mnie przychodzić pewna dziewczyna która już znalem prawie od urodzenia ale byliśmy tylko na przysłowiowe "cześć". Rozmawialiśmy, bawiliśmy się w chowanego, jeździliśmy na rowerach oraz smsowaliśmy bardzo często i długo. Po paru tygodniach gdy już nasz kontakt ograniczył się do smsów poczułem coś dziwnego, teraz to ja do niej chodziłem nie mogłem wytrzymać bez kontaktu z ina. Gdy ja widziałem, czułem takie ciepło w okolicach serca. Po roku moich bez silnych starań o to by została moja dziewczyna (znaczy przynosiłem jej kwiaty i mówiłem jej, że ja kocham itp ale nigdy się nie zapytałem czy zostanie moja dziewczyna czy popełniłem błąd czy Ona czuła coś do mnie wtedy gdy nie_mogłem się jej praktycznie pozbyć sprzed mego okna???) musiałem wyjechać do Anglii ponieważ moja trudna sytuacja rodzinna (ojciec już nie kochał matki ;/ ) zmusiła mnie do tego. Od roku mieszkam w Anglii dokładnie w Londynie. Przez ten rok nie odczuwałem tego co odczuwałem będąc w Polsce może dlatego, że starałem się rok i to nic nie dało??? Gdy ostatnio poleciałem do mojego ojczystego kraju i Ją zobaczyłem, zaprosiła mnie na imprezę do jej koleżanki do domu. Bawiłem się świetnie w jej towarzystwie. W następny weekend znów dostałem zaproszenie na gg od niej. Napisałem, że nie mogę nie_chce znów mieć kaca ale ona strasznie nalegała, kolejna impreza i znów świetnie się bawiłem w jej towarzystwie. Po 2 już imprezie znów nie_mogłem bez niej wytrzymać kopiłem jej przepiękny bukiet kwiatów i zloty pierścionek, a ona mnie znów zaprosiła. Po czym musiałem już wracać do Anglii to zdarzenie miało miejsce 2 miesiące temu a ja nie mogę wytrzymać, myślę o niej ciągle, gdy popatrzę na jej zdjęcie czuje ciepło w żołądku no po_prostu nie_wiem co ze sobą zrobić. Jestem w stanie zrobić dla niej wszystko. Ale jest 1 problem ona zmienia chłopaków jak to się mówi jak rękawiczki a ja nie chciałbym zostać zmieniony na nowa parę. Można powiedzieć ze to nowe uczucie przyszło ze wzmocniona siłą i bardzo mi zależy by z nią być ale nie_wiem czy podołam wyzwaniu znaczy wyzwaniu może i podołam ale boje się tej zmiany na nowa parę ;/ Prosiłbym o jakieś rady czy sugestie. zawsze jej daje coś ona nie_chce przyjąć lecz ja zawsze nalegam, ponieważ myślę, że ja kocham, bylem nawet u psychologa w tej sprawie i on tez powiedział, że to prawdopodobnie miłość a nie zwykle zauroczenie. ja już bez niej nie mogę ciągle mi się śni, nic mi się nie_chce wszystko mnie nudzi nie_mogę jeść. nie_mogę przestać myśleć o niej a gdy oglądam jej zdjęcie lub na nią patrze gdy jestem w Polsce czuje coś dziwnego w brzuchu tak. ale to nie wszystko gdy tak czasem sobie siedzę i o niej myślę nagle zaczynam płakać nie_wiem dlaczego nie_mam pojęcia cały czas słucham jakiejś piosenki której nienawidzę lecz wiem ze ona ja ubóstwia nie_wiem co z tym wszystkim zrobić pomocy!!!

W języku polskim stosuje się albo jeden znak interpunkcyjny albo w celu podkreślenia emocji trzy, czasami zdarzy się więcej choć to nie jest przeze mnie mile widziane, dwa znaki to błąd. Moja prośba, stosuj albo jeden, albo trzy znaki interpunkcyjne.
Marki
Ostatnio zmieniony przez Marki 2008-05-27, 14:28, w caoci zmieniany 2 razy  
 
 
 
RaynoR 
'Sup Gee?



Imi: Lukasz ;)
Wiek: 32
Doczy: 10 Lut 2007
Posty: 328
Skd: Z d*py :P
Wysany: 2008-05-27, 09:49   

Bez kitu przypomniałeś mi jak dwoch moich kumpli startowało do jednej dziewczyny w 5 klasie podstawówki i złożyli się na miska z firmy "Nici" za 400zl, a ona im powiedziała, że nie chce żadnego :| Dobra... jak byleś u psychologa to szkoda ze Ci nie powiedział byś sobie lepiej spokój dal... Zawijasz się sam w okol jej palca... człowieku po co te złote pierścionki! Ciężko by tu Ci pomoc... wiadomo... zakochałeś się, przymknęło Cie... może jej o tym powiedz? Ale skoro zmienia chłopaków to po co się męczyć? Chcesz tak? Nigdy nie masz nawet pewności co ona w tej chwili robi... powywalaj te zdjęcia w pizdu i zacznij się zajmować tym co Cie otacza w Anglii.
_________________
"Stworzyła wiatr, który pcha mnie do przodu..."
Ostatnio zmieniony przez Marki 2008-05-27, 14:00, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Syl_ 



Imi: Sylwia
Wiek: 32
Doczya: 29 Pa 2007
Posty: 729
Wysany: 2008-05-27, 10:24   

Zauważyłam jedną rzecz, za każdym razem kiedy jej 'miłość' wyznawałeś, coś musiałeś jej kupić. A po co? Niektórzy dorośli nie kupują sobie złotych pierścionków bez okazji. Za bardzo się tym przejąłeś, a masz dopiero 15 lat. Całe życie przed Tobą, nie ta to następna. Spróbuj o niej jak najszybciej zapomnieć i tyle.
ficek napisa/a:
mam poważny życiowy bycz może problem.
o Jezu. Dobrze, że te może dodałeś. Rozumiem, że się prawdopodobnie zakochałeś, ale bez przesady.
_________________
I'd rather be hated for who I am,
than loved for who I'm not.
Ostatnio zmieniony przez Marki 2008-05-27, 13:59, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
mjuzik 
master



Imi: brat Jaca
Wiek: 27
Doczy: 21 Lip 2006
Posty: 583
Skd: czarna dupa
Wysany: 2008-05-27, 10:29   

Heh... Czasem chciałbym mieć znowu 15 lat :P

Jednego nie rozumiem. Jak chcesz być z Nią, skoro Ty mieszkasz w Anglii, a Ona w Polsce?
_________________
Kot musi być albo żywy, albo martwy. Nie ma innej możliwości, nie można go zaobserwować jednocześnie trochę żywego i trochę martwego. Dlaczego? Rzetelna odpowiedź na to pytanie brzmi: nie wiadomo.
 
 
 
annoth 
slave



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 30 Sty 2007
Posty: 2683
Skd: Sanok
Wysany: 2008-05-27, 12:16   

ficek napisa/a:
nie_wiem co z tym wszystkim zrobić

Oto problem :roll:

Właściwie to o co Ci chodzi? Możesz zrobić z tym co zechcesz...
_________________
"W annoth'u (...) najbardziej denerwuje mnie jego annothowatość."
ˆ mjuzik

Eos napisa/a:
Ech, te baby... gupie :p .
Ostatnio zmieniony przez Marki 2008-05-27, 14:26, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group