Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Przesunity przez: Krystyna
2006-09-24, 11:47
Najlepszy koncert
Autor Wiadomo
Achti 



Imi: Marcin
Wiek: 30
Doczy: 10 Sty 2007
Posty: 358
Skd: Wrocław
Wysany: 2007-09-03, 19:05   

Koncert Nightwisha w Hartwall Arena, oczywiście osobiście być nie mogłem, ale widziałem DVD. Co prawda Tarja momentami fałszuje jak bóbr XD ale ogólnie koncert robi wspaniałe wrażenie.

<wypowiedział się ten, co widział tysiące koncertów w swoim życiu, heh^^'>
 
 
 
Żabka 
I'm schisopremic



Imi: Monika
Wiek: 33
Doczya: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Skd: Kraków
Wysany: 2007-09-04, 05:25   

Osttani koncert na jakim byłam czyli Trzeci wymiar. Super artmosfera i w ogóle, ekstra się bawiłam :) Ja chcę jeszcze raz tak wieczór hip hopowy w Czewie!
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
 
 
 
Morgi 
Wredna i już!!



Imi: Kasiek
Wiek: 39
Doczya: 15 Kwi 2007
Posty: 36
Skd: z daleka
Wysany: 2007-09-04, 12:16   

Achti napisa/a:
Koncert Nightwisha w Hartwall Arena, oczywiście osobiście być nie mogłem, ale widziałem DVD. Co prawda Tarja momentami fałszuje jak bóbr XD ale ogólnie koncert robi wspaniałe wrażenie.

<wypowiedział się ten, co widział tysiące koncertów w swoim życiu, heh^^'>


tak to mi się najbardziej podobał koncert Porcupine Tree na dvd - nie wiem skąd, ale fajny klimacik był ;)

A na żywo: chyba koncert Celi nr 3 w Grudziądzu jak byłam na scenie, no i chyba Die Toten Hosen na woodstocku...
_________________
Dzień dobry. Mówię dzień dobry bo jestem osobą kulturalną.

W temacie 'Przedstaw się' jeszcze się nie przywitam. Kakti dał mi do zrozumienia, że będzie korzystał z możliwości moderowania mojej wypowiedzi :P
 
 
Samo Zuo 
Dobra dziewczyna ze złymi nawykami.



Doczya: 14 Lip 2008
Posty: 85
Skd: z nienacka.
Wysany: 2008-07-15, 02:43   

Czy ja wiem, byłam na wielu koncertach i jakoś żadnego nie określiłąbym mianem 'najlepszego'. Metallica była całkiem całkiem, ale podobno 4 lata fajniejsi. Linkin Park, ale też wiem, ze stać ich na więcej.

Motorhead był podobno fajny i strasznie strasznie żałuję, zę nie byłam na Rammsteinie ani na Prodigy. Podobno super. Ale nadrobię ^^
_________________
Girls with asses like mine do not talk to boys with faces like yours.
 
 
 
Zaheel 
Boski prototyp - mutant



Doczya: 10 Sty 2007
Posty: 1675
Skd: z Nibylandii
Wysany: 2008-07-24, 11:54   

Z większych koncertów byłam chyba na jednym, ale uważam że te mniejsze maja swój klimat. Wszystko zależy od publiki, a ta na Skarfeście w zeszłym roku była świetna. Z miłą chęcią cofnęłabym się do tego koncertu, mimo że po nim byłam cała w kurzu, łącznie z zębami xD
_________________
''To rewolwer w twojej kieszeni, czy po prostu przyjemnie ci mnie widzieć?"

"Rzeczywistość jest wynikiem braku alkoholu"
Ostatnio zmieniony przez Kya 2008-07-24, 15:06, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Maciooj 
Maciooj Marynarz :D



Imi: Maciek
Wiek: 34
Doczy: 17 Sie 2007
Posty: 1026
Skd: Gdynia
Wysany: 2008-07-24, 18:29   

uwielbiam małe koncerty :) byłem na kilku takich i bardzo mi się podobał koncert Indialucii oraz G. Łobaszewskiej. a 31 lipca znów usłyszę Graczę :D
_________________
"Wszystko mogę w tym, który mnie wzmacnia, w Chrystusie." Flp. 4,13
 
 
 
Unconventional 


Wiek: 33
Doczya: 06 Sie 2006
Posty: 487
Wysany: 2008-07-24, 20:17   

PJ Harvey, 21 maja (dzień moich 18stych urodzin, ha! :D ) tego roku.
Ale w sumie też na żadnym większym wcześniej nie byłam :P ten był pierwszy i nie ostatni :)
 
 
 
mjuzik 
master



Imi: brat Jaca
Wiek: 27
Doczy: 21 Lip 2006
Posty: 583
Skd: czarna dupa
Wysany: 2009-05-30, 23:55   

Byłem juz w życiu na kilku koncertach Starego Dobrego Małżeństwa, i ten, który sie odbył wczoraj w Sanoku odbieram jako najlepszy z nich. Zagrali bardzo długo (ok. 3 godziny), ciekawie, niekonwencjonalnie (dwa przedpremierowe przerywniki aktorskie, przygotowane na dzisiejszy urodzinowy koncert pamięci Rybowicza... ach ta Zuzanna :roll: ). Było czuć w tym emocje, zwłaszcza u Myszkowskiego, tak jakby przeżywał drugą młodość, odrodził się artystycznie na nowo (chociażby przy wykonywaniu "Zgodliwości"). Zagrali też dużo nowego, bardzo dobrego materiału (nowa płyta jesienią). I wcale nie przeszkadzało mi, że repertuar Stachurowo-Ziemianinowy był ograniczony do kilku zaledwie utworów, chociaż spora część publiki była pewnie zawiedziona ;)
Jeśli ktoś z Was miałby okazję wybrać się na SDM w najbliższym czasie, to szczerze polecam, bo Panowie są w świetnej formie :)
_________________
Kot musi być albo żywy, albo martwy. Nie ma innej możliwości, nie można go zaobserwować jednocześnie trochę żywego i trochę martwego. Dlaczego? Rzetelna odpowiedź na to pytanie brzmi: nie wiadomo.
 
 
 
oh-chicken
[Usunity]

Wysany: 2009-06-28, 11:50   

Najlepszy koncert? Zdecydowanie Wianki 2009 i Lenny Kravitz.. :roll: :roll:
 
 
kyoko. 
watashi?



Imi: Joanna
Doczya: 02 Lis 2009
Posty: 88
Wysany: 2009-11-03, 19:35   

najbardziej wyjątkowe:
zdecydowanie koncert iron maiden w 2008.
moj pierwszy koncert comy. Opole, jesień 2007.
hunter, acid drinkers, illusion i coma we wrocławiu. grudzień 2008.
KSU chyba też mogę wliczyć. miło było.
no i moj pierwszy woodstock.
+ jakieś wioskowe przeglądy kapel garażowych. w 2007 był bardzo udany.


a za kilka dni kolejny koncert comy we wroclove'iu.
_________________
don`t expect me to die for thee[?].
 
 
 
Anoniman 


Doczy: 10 Pa 2008
Posty: 1257
Wysany: 2009-12-06, 22:43   

Zdecydowanie najlepszy koncert zaliczyłem w piątek, w lubelskiej Tekturze na Towarach Zastępczych. Choć panowie musieli grać bez wizualizacji (a może właśnie przez to?) stworzyli świetny pokaz tego, co można wyciągnąć z ich utworów, których wersje studyjne kompletnie nie podchodzą pod klimaty ogólnorockowe.
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2010-05-10, 18:19   

módlcie sie za mnie! za tydzień docieram do grodu Kraka na koncert Korpiklaani, Virrasztók i Arkony :serce: co z tego, ze Arkona jest tylko suportem i tak dla Maszy tam jade :D choć reszta też milusia :evil2:

[ Dodano: 2010-05-10, 19:19 ]
obym tylk osie z tamtąd wydostała :prosi: pkp straszy anulowaniem przejazdów :shock:
_________________

 
 
 
Zaheel 
Boski prototyp - mutant



Doczya: 10 Sty 2007
Posty: 1675
Skd: z Nibylandii
Wysany: 2010-05-14, 08:21   

Byłam ostatnio na Juwenaliowym koncercie Strachów, Comy i Kultu. Pierwszy zespół jak lubię, tak skiepścił sprawę, ale może dlatego, że zawsze gra pierwszy i wszyscy czekają na resztę koncertów. Comy nie lubię, ale trzeba przyznać koncertowo się popisali, ale za to Kult zagrał świetnie. Uwielbiam Kazika, jego kontakt z publicznością, zachowanie sceniczne, chociaż podobno to nie było to samo, co za starych dobrych czasów. Jednak i tak koncert miał tą atmosferę, szczególnie, że zaraz potem zaczęło lać.
_________________
''To rewolwer w twojej kieszeni, czy po prostu przyjemnie ci mnie widzieć?"

"Rzeczywistość jest wynikiem braku alkoholu"
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2010-05-21, 20:47   

hehehe dobra ;] ostatni koncert Korpiklaani, Virrasztók i Arkony był najlepszy ze wszystkich na jakich byłam :D Virrasztók robi niesamowite wrażenie, gdy słyszy się wokalistkę na żywo. Arkona to Arkona cała sala śpiewała :P najgorzej wypadła gwiazda wieczoru :lol: Korpiklaani nie robiło już takiego szoł :P wkurzał tylko jeden łepek, który przepychał się przez ludzi łokciami. Traf chciał że 4 razy przechodził koło mnie ...obiecałam sobie, że za piątym mu krzywdę uczynię...miał farta ;]
_________________

 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imi: Asieńka
Wiek: 33
Doczya: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skd: Częstochowa
Wysany: 2010-05-22, 12:02   

Ja to w sumie bardzo rzadko chodzę na koncerty. Ale mam takie top 3 koncerty na jakich byłam ;d
1. Fandango Gang i później Tede na juwenaliach w tym roku. Świetna atmosfera.
2. Fisz wczoraj w tfp :serce: kocham nad życie tego człowieka, a po usłyszeniu go na żywo, pokochałam go jeszcze bardziej! Koncert trochę za krótko trwał, ale i tak baaardzo mi się podobało.
3. Abradab w zeszłe wakacje przy okazji jakichś chyba Dni Częstochowy.
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group