Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Moda
Autor Wiadomo
Lawenda 


Doczya: 28 Cze 2009
Posty: 131
Wysany: 2009-06-28, 16:14   

Nie nie ulegam modzie,po prostu mam wrażenie że jej nie zauważam.Kupuję ciuchy w zależności od humoru /ostatnio kupiłam sobie fajną czerwoną koszulkę z lumpie za 1 zł bo miałam ochotę na czerwień/albo od potrzeby / spodnie w kant i białe bluzki które potrzebne były mi do pracy/
 
 
 
Mietek 
:o



Imi: Andżej
Wiek: 53
Doczya: 01 Lis 2007
Posty: 1224
Skd: Świedry
Wysany: 2009-07-03, 01:13   

Każdy, kto w publicznych miejscach nie powoduje zdziwienia/zszokowania swoim wyglądem, w pewnym sensie ulega modzie.
Ja ulegam modzie na tyle, aby nie odstawać od społeczeństwa - taki zwykły szary pospolity człowiek.
_________________

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

"Nasz Bóg jest zazdrosny to na pewno, zazdrosny o moje królestwo z moją królewną"

„ Nie idź przede mną, nie mogę nadążyć. Nie idź za mną, nie mogę być liderem. Po prostu idź ze mną i bądź moim przyjacielem.”
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2009-07-03, 11:16   

ostatnio nawet tuniki mam :? i balerinki...ale czy tro uleganie modzie? czy tylko fakt, że podobało mi sie to co akurat było w sklepie? ja tam nie wiem...tak naprawdę jeśli nie chodzi się po lumpach to trudno nie być modnym...bo w sklepach wszystko na czasie ;) ja łaże po lumpach więc nie jest tak, źle :p
_________________

 
 
 
Asik 
hokus pokus czary mary



Imi: Aśka
Doczya: 15 Wrz 2008
Posty: 1371
Skd: dzisiaj tu jutro tam
Wysany: 2009-07-05, 18:08   

Nie ulegam modzie. Moda tak szybko się zmienia, że nie nadążałabym z wymianą ubrań w szafie :-P .
To samo tyczy się poglądów, muzyki.
_________________
A ja nie chciałbym tak po prostu przeminąć...
 
 
 
Yenna 



Imi: Asia
Wiek: 32
Doczya: 06 Lip 2009
Posty: 159
Wysany: 2009-07-06, 23:04   

często ulegam modzie, bo ciągle mi się myli w głowie, że każdy myśli o mnie, że niemodnie się ubieram i ulegam też modzie, bo bardzo ją lubię :]
_________________
ŻYĆ TO PRZEKSZTAŁCAĆ SIEBIE W DZIEŁO SZTUKI
 
 
 
Hoshi 
Peace (;



Wiek: 30
Doczya: 21 Lis 2009
Posty: 1
Wysany: 2009-11-21, 19:37   

Moda to raczej pojęcie względne. Styl myślenia, a raczej ideologia umysłowa to coś niezwykle unikalnego i osobistego, a poddawanie się takim zabiegom to czyste samobójstwo indywidualizmu i subiektywnych kroków.
Dlatego tutaj, zazwyczaj trzymam się własnych barierek.
_________________
"To nic nowego w naszym świecie, czasami czuję się jakbym chodził po wielkiej kupie gówna, "moralność i sprawiedliwość" niezbyt do mnie pasują, te słowa i odgłosy wydawane z tyłka niczym się nie różnią."
 
 
 
Nena 



Doczya: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysany: 2010-06-02, 23:11   

Jeżeli chodzi o ciuchy to raczej modzie ulegam. Ale akurat lubię modę więc lubię te wszelakie nowości. Jeśli chodzi o muzykę to w mniejszym stopniu, no bo czy można nazwać to uleganiem słuchając tego co mi się podoba a aktualnie leci w radiu?
 
 
 
Asik 
hokus pokus czary mary



Imi: Aśka
Doczya: 15 Wrz 2008
Posty: 1371
Skd: dzisiaj tu jutro tam
Wysany: 2012-05-14, 13:41   

Dodam jeszcze od siebie, że moda jest przede wszystkim po to, by wybierać z niej dla siebie to co najlepsze, by się nią po prostu bawić :) .
_________________
A ja nie chciałbym tak po prostu przeminąć...
 
 
 
Yaxley IV 
Śniący



Wiek: 29
Doczy: 15 Maj 2012
Posty: 25
Wysany: 2012-05-19, 13:21   

Ja w mniejszym stopniu ulegam modzie, staram się zawsze wyglądać na czasie. Czuje się lepiej gdy jestem w ładnym ciuchu ;)
_________________
" Miarą dzieciństwa są dźwięki, zapachy i widoki, dopóki nie nadejdzie mroczna epoka rozsądku. "
 
 
 
Saramaja 


Doczya: 07 Lut 2013
Posty: 1
Wysany: 2013-02-07, 14:11   

Nigdy nie należałam do żadnej subkultury, nie chciałam. Miałam też wrażenie, że duża część osób z subkultury była z nich tylko ze względu na "fajne" towarzystwo i lansu.
 
 
 
lubięwąchaćwiny 


Doczy: 09 Pa 2012
Posty: 18
Wysany: 2013-02-13, 09:40   

Ja nie patrz e na modę, ale staram się wyglądać przyzwoicie... najważniejsze dla mnie jest to czy w danym ubraniu dobrze się czuję
 
 
 
Natalka



Doczy: 14 Lut 2013
Posty: 30
Wysany: 2013-02-14, 11:14   

raczej nie ulegam, ubieram się tak by wyglądać dobrze i było mi wygodnie. Niekiedy mój styl pokrywa się z panująca modą :)
 
 
 
wolter


Doczy: 17 Pa 2012
Posty: 45
Wysany: 2013-05-20, 13:06   

Może i ta być. Ale dla mnie to nie normalne wymieniać całą szafę ciuchów co nowy sezon. Ja nosze to co mam dopóki się nie zniszczy wiadomo że kupię w między czasie coś nowego ale bez przesady by wychodzić z galerii obładowanym torbami.
 
 
 
unique


Doczy: 03 Kwi 2013
Posty: 262
Wysany: 2014-01-09, 14:53   

Modnym jest ten kto niezależnie od mody i ubioru czuje się dobrze w swojej skórze.
 
 
 
bizzuu


Doczy: 05 Lut 2013
Posty: 106
Wysany: 2014-05-30, 13:56   

Powiem Wam, że też podchodziłam do mody tak jak większość z Was. Myślałam, że to nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Ale po czasie zauważyłam, że modą w 2014 można się świetnie bawić. Ubieranie razem pozornie niepasujących do siebie rzeczy i tworzenie z tego zgranych zestawów jest świetne!
Ostatnio zmieniony przez bizzuu 2014-05-30, 13:56, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group