Forum Dyskusyjne Strona G³ówna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Dopalacze
Autor WiadomoϾ
eee 
piratka



Wiek: 46
Do³¹czy³: 22 Lis 2008
Posty: 772
Sk¹d: ZabÅ‚ocie
Wys³any: 2010-10-11, 09:53   

Zamknąć. Chociaż przyznam szczerze, że paliłam to parę razy to szkoda tych nieletnich debili co chcą mieć banię i kupują to ścierwo. Ile ja się przy ognisku na Mazurach nasłuchałam od 14 i 15 latków opowieści czego oni nie palili i jakie fazy po tym były. :shock: Jeśli już chcą coś palić to niech sobie załatwiają to zielsko. To jest tak rozpowszechnione, że kto chce to ma dostęp. I może to nie do końca takie naturalne będzie, ale po maryśce nikt nie zszedł.
A dawanie zarabiać 23-letniemu kolesiowi na tym, że sprzeda bachorom jakieś chemiczne gówno, żeby się potruli to dla mnie szczyt obłedu. Zakmnąć i ewentualnie jak mówiła Móh - zalegalizować ganje. Bo i tak i tak palą, a przynajmniej kasa dla państwa będzie. ;)
 
 
 
Mietek 
:o



Imiê: Andżej
Wiek: 53
Do³¹czy³a: 01 Lis 2007
Posty: 1224
Sk¹d: Åšwiedry
Wys³any: 2010-10-11, 16:10   

eee napisa³/a:
I może to nie do końca takie naturalne będzie, ale po maryśce nikt nie zszedł.


Po maryśce faktycznie możliwe, że nikt nie zszedł, choć nie do końca. W końcu nie robi się oficjalnie badań szkodliwości marihuany skoro jest nielegalna, więc nie ma wiarygodnych danych. A to, że jest nieszkodliwa to tylko lobby zwolenników legalizacji.
Dodatkowo w Polsce nie da się praktycznie dostać czystego zioła, tylko skuna, a to już jest bardzo szkodliwe i może doprowadzić do śmierci.
_________________

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

"Nasz Bóg jest zazdrosny to na pewno, zazdrosny o moje królestwo z moją królewną"

„ Nie idź przede mnÄ…, nie mogÄ™ nadążyć. Nie idź za mnÄ…, nie mogÄ™ być liderem. Po prostu idź ze mnÄ… i bÄ…dź moim przyjacielem.”
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imiê: AsieÅ„ka
Wiek: 33
Do³¹czy³a: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Sk¹d: CzÄ™stochowa
Wys³any: 2010-10-11, 16:27   

Mietek napisa³/a:
Dodatkowo w Polsce nie da się praktycznie dostać czystego zioła, tylko skuna, a to już jest bardzo szkodliwe i może doprowadzić do śmierci.

Jeszcze nie słyszałam o przypadkach śmierci po marihuanie. A po czystej, bez dodatków tym bardziej. Jeśli chodzi o skun, to ja sądzę, że niektórzy dopiero za jakiś czas odczują negatywne skutki jak zaczną pluć krwią czy coś.
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Mietek 
:o



Imiê: Andżej
Wiek: 53
Do³¹czy³a: 01 Lis 2007
Posty: 1224
Sk¹d: Åšwiedry
Wys³any: 2010-10-11, 16:41   

Mószka napisa³/a:

Jeszcze nie słyszałam o przypadkach śmierci po marihuanie. A po czystej, bez dodatków tym bardziej. Jeśli chodzi o skun, to ja sądzę, że niektórzy dopiero za jakiś czas odczują negatywne skutki jak zaczną pluć krwią czy coś.


Bo nie masz skąd słyszeć. Trudno zrobić takie statystyki, co nie znaczy, że nie ma takich przypadków. Ja jakoś dawno nie słyszałem o śmierci po narkotykach, co nie znaczy, że tego nie ma.
A po skunie raz znajomy wylądował w szpitalu, więc wiesz ;)
_________________

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

"Nasz Bóg jest zazdrosny to na pewno, zazdrosny o moje królestwo z moją królewną"

„ Nie idź przede mnÄ…, nie mogÄ™ nadążyć. Nie idź za mnÄ…, nie mogÄ™ być liderem. Po prostu idź ze mnÄ… i bÄ…dź moim przyjacielem.”
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imiê: AsieÅ„ka
Wiek: 33
Do³¹czy³a: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Sk¹d: CzÄ™stochowa
Wys³any: 2010-10-11, 18:58   

Mietek napisa³/a:
Ja jakoś dawno nie słyszałem o śmierci po narkotykach, co nie znaczy, że tego nie ma.

Tylko czy w końcu mówimy o śmierci po narkotykach ogólnie, czy o śmierci po thc? Bo to sporo zmienia.
Cytat:
A po skunie raz znajomy wylądował w szpitalu, więc wiesz ;)

Ale nie umarł :) Bo że jakieś zatrucia czy omdlenia po chemii, to nie coś niespotykanego.
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Mietek 
:o



Imiê: Andżej
Wiek: 53
Do³¹czy³a: 01 Lis 2007
Posty: 1224
Sk¹d: Åšwiedry
Wys³any: 2010-10-11, 19:10   

Mószka napisa³/a:

Tylko czy w końcu mówimy o śmierci po narkotykach ogólnie, czy o śmierci po thc? Bo to sporo zmienia.


Mówimy o thc, ale jak już mówiłem nie chcę polemizować, bo żadna ze stron nie ma się na czym podeprzeć. Więc nie można twierdzić, że to jest niegroźne i nikt po tym nie umarł, tak samo jak, że ktoś umarł ;)
_________________

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

"Nasz Bóg jest zazdrosny to na pewno, zazdrosny o moje królestwo z moją królewną"

„ Nie idź przede mnÄ…, nie mogÄ™ nadążyć. Nie idź za mnÄ…, nie mogÄ™ być liderem. Po prostu idź ze mnÄ… i bÄ…dź moim przyjacielem.”
 
 
 
Linka 



Wiek: 37
Do³¹czy³a: 30 PaŸ 2010
Posty: 113
Wys³any: 2010-10-30, 17:57   

Zamknąć. Najbardziej denerwuje mnie ta pobłażliwość nie tyle społeczeństwa co sprzedawców - chodzi mi o sprzedawanie nieletnim. Ja rozumiem chęć wzbogacenia się ale.... no właśnie są jakieś granice.
 
 
 
gandi 
MASKULISTA



Imiê: NaTaNaEl
Wiek: 45
Do³¹czy³: 28 PaŸ 2010
Posty: 223
Sk¹d: PL północna
  Wys³any: 2010-11-20, 23:18   

Linka napisa³/a:
Ja rozumiem chęć wzbogacenia się ale.... no właśnie są jakieś granice.
Chciwość nie zna granic, podobnie jak głupota ludzka... :wstyd:

Albo dać takim zwolennikom tyle dopalaczy żeby zaraz "zeszli", albo strzał w potylicę durniom zażywającym i sprzedawającym oraz produkującym; resztę doświadomić - i po problemie. :p

Ja uszkadzać sobie swoich bezcennych komórek mózgowych nie dam jakąś chemią (czy ziołem). :)
 
 
 
Intro 
Szara Eminencja Membran



Imiê: na co mi?
Wiek: 39
Do³¹czy³: 19 Lis 2010
Posty: 77
Sk¹d: Pe-do-eN`
Wys³any: 2010-11-20, 23:26   

Co do palaczy swojego czasu miałem okazję dwa razy spróbować i ujmę to tak - jarałem kg zioło i nigdy takiego chemika nigdy nie paliłem który może tak trwale stąpnąć na psychikę. Znowu nie rozumiem kolesi z wiejskiej legalizują taki chemik , choć wiadomo, że w ramach kolekcjonerskich - no ale wiedzieli, że małolaty i nie tylko palić to będą również. To żadna tajemnica. Cieszy mnie fakt, że zostało to w końcu zdelegalizowane - w końcu pomyśleli. Śmieszy mnie fakt, że uważane jest to za "substytut" maryhuany - ma tyle wspólnego z naturą co Fryta z dziewicą. :lol:
Reasumując jest to najgorsze ścierwo na rynku - mające w swoim składzie tak ciekawy środek jakim jest "Strychnina"...
Głupota - do śmieci.
_________________
"Honor, odwaga i zaciśnięte pięści,
Pod kolejowym herbem klubowi najwierniejsi.
Każdy wkłada serce w to co tutaj robi,
Charakterne chłopaczyny zawsze do walki gotowi.
Idź w bój za ten klub, stawić czoła wrogom,
I każdy dobrze wie, że wsparcie ma za sobą.
Zawsze pomogÄ… przyjaciele z sektora,
Ekipa spora znów czeka na hardcora.
Na kolejny wyjazd wyruszy dziÅ› w PolskÄ™,
Na gorÄ…cy teren, co wcale nie jest proste.
Adrenalina skacze, ciśnienie podniosłe,
Nie zrozumiesz tego, bo do tego nie dorosłeś.
."
 
 
 
pawloxp
[Usuniêty]

Wys³any: 2010-12-08, 11:57   

Skunk to po prostu odmiana konopii odznacza się wyjątkowo wysoką zawartością THC
Jest to bardzo wysokiej klasy marihuana ale już mało popularna bo została wyparta przez inne odmiany takie jak Haze, Amnesia czy White Widow. Skun to zioło lat 70 :D . Tak więc dla sprostowania w Polsce ciężko dostać skunka chyba ze ktoś wyhodował lub przywiózł z zagranicy.
Ostatnio zmieniony przez pawloxp 2010-12-08, 12:00, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
Mietek 
:o



Imiê: Andżej
Wiek: 53
Do³¹czy³a: 01 Lis 2007
Posty: 1224
Sk¹d: Åšwiedry
Wys³any: 2010-12-08, 18:17   

pawloxp napisa³/a:
Skunk to po prostu odmiana konopii odznacza się wyjątkowo wysoką zawartością THC
Jest to bardzo wysokiej klasy marihuana ale już mało popularna bo została wyparta przez inne odmiany takie jak Haze, Amnesia czy White Widow. Skun to zioło lat 70 :D . Tak więc dla sprostowania w Polsce ciężko dostać skunka chyba ze ktoś wyhodował lub przywiózł z zagranicy.


Skun ma wiele definicji, ale główną i najbardziej rozpowszechnioną jest taka, że jest to po prostu marysia z dodatkiem chemii.
_________________

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

"Nasz Bóg jest zazdrosny to na pewno, zazdrosny o moje królestwo z moją królewną"

„ Nie idź przede mnÄ…, nie mogÄ™ nadążyć. Nie idź za mnÄ…, nie mogÄ™ być liderem. Po prostu idź ze mnÄ… i bÄ…dź moim przyjacielem.”
 
 
 
pawloxp
[Usuniêty]

Wys³any: 2010-12-08, 18:46   

Nie obraź się, ale ja nie wiem gdzie ty te definicje słyszałaś. Skunk to jest i zawsze była nazwa pierwszej sztucznie utworzonej odmiany marihuany. To niewiedza i propaganda antynarkotykowa sprawiły że ludzie myślą inaczej. Nazywanie skuna "chemikiem" trochę brzmi śmiesznie i powie Ci to każda osoba która pali.
To tak jak by do profesora powiedzieć panie magistrze. Skunk to legenda mocy i jakości tego specyfiku.

Daleko nie trzeba szukać polecam przeczytać opis odmiany:
http://sensiseeds.com/skunkeska/9p1520010.html
Ostatnio zmieniony przez pawloxp 2010-12-08, 19:01, w ca³oœci zmieniany 2 razy  
 
 
Mietek 
:o



Imiê: Andżej
Wiek: 53
Do³¹czy³a: 01 Lis 2007
Posty: 1224
Sk¹d: Åšwiedry
Wys³any: 2010-12-08, 19:04   

pawloxp napisa³/a:
Nie obraź się, ale ja nie wiem gdzie ty te definicje słyszałaś. Skunk to jest i zawsze była nazwa pierwszej sztucznie utworzonej odmiany marihuany. To niewiedza i propaganda antynarkotykowa sprawiły że ludzie myślą inaczej. Nazywanie skuna "chemikiem" trochę brzmi śmiesznie i powie Ci to każda osoba która pali.
To tak jak by do profesora powiedzieć panie magistrze. Skunk to legenda mocy i jakości tego specyfiku.


Oczywiście masz rację, Ty wiesz lepiej. Szkoda tylko, że słowo skun to słowo slangowe i nie ma jasno przepisanej definicji, więc to, że Ty spotkałeś się z taką definicją nie znaczy, że taka ona faktycznie jest. Przykro mi synu, ale nie ucz ojca dzieci robić. Zwłaszcza, że dla wielu osób słowa skun i skunk nie są synonimami, ale faktycznie, Ty masz rację, bo Ty znasz taką definicję i jesteś głosicielem jedynej jasno objawionej prawdy.

I masz rację nie trzeba szukać daleko:
http://www.sjp.pl/skun

Rozmowa tyczy siÄ™ skuna, nie skunka.
_________________

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

"Nasz Bóg jest zazdrosny to na pewno, zazdrosny o moje królestwo z moją królewną"

„ Nie idź przede mnÄ…, nie mogÄ™ nadążyć. Nie idź za mnÄ…, nie mogÄ™ być liderem. Po prostu idź ze mnÄ… i bÄ…dź moim przyjacielem.”
Ostatnio zmieniony przez Mietek 2010-12-08, 19:06, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
 
pawloxp
[Usuniêty]

Wys³any: 2010-12-08, 19:06   

Spoko, cieszę się że się rozumiemy.

Jak już bardzo chcesz nawiązywać do miejskiego sloganu:

http://www.miejski.pl/slowo-Skun
według tego masz rację w 20%

Nie piekl siÄ™ tak, bez kontrowersji nie ma dyskusji :)

Edit:
Przekonałaś mnie ze jest to jedna z definicji, ale smutne jest dla mnie to że ma to również takie znaczenie dla niektórych ludzi.

Skun to spolszczenie słowa skunk
Ostatnio zmieniony przez pawloxp 2010-12-08, 19:22, w ca³oœci zmieniany 5 razy  
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imiê: AsieÅ„ka
Wiek: 33
Do³¹czy³a: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Sk¹d: CzÄ™stochowa
Wys³any: 2010-12-08, 19:52   

Potwierdzam zdanie Mietka. Skun to chemia, odkąd pamiętam wszędzie tak słyszałam. I nie ważne czy Częstochowa, czy Bełchatów, czy Poznań, czy Bielsko, czy Wrocław. Wszędzie skuna rozumie się jako chemię. No chyba, że trafiałam na dziwnych ludzi, a Ty pawloxp na odpowiednich :)
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Wyœwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group