Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Dopalacze
Autor Wiadomość
Mietek 
:o



Imię: AndĹĽej
Wiek: 53
Dołączyła: 01 Lis 2007
Posty: 1224
Skąd: Ĺšwiedry
Wysłany: 2010-12-08, 20:10   

pawloxp napisał/a:



Nie piekl siÄ™ tak, bez kontrowersji nie ma dyskusji :)


Masz prawo mieć swoje zdanie i ja wcale nie uważam, że mam w 100% rację. W różnych rejonach (np. północ Polski) przedstawiona przez Ciebie definicja może być prawdziwa, choć u mnie w mieście nigdy nie spotkałem się z definicją jaką Ty przedstawiłeś. Ba nigdy się z taką definicją nie spotkałem. Wszędzie gdzie słyszałem skun to znaczyło chemia.

Chodzi mi po prostu o to:

pawloxp napisał/a:
Nie obraź się, ale ja nie wiem gdzie ty te definicje słyszałaś. Skunk to jest i zawsze była nazwa pierwszej sztucznie utworzonej odmiany marihuany. To niewiedza i propaganda antynarkotykowa sprawiły że ludzie myślą inaczej. Nazywanie skuna "chemikiem" trochę brzmi śmiesznie i powie Ci to każda osoba która pali.



Twoja wypowiedź jest bardzo prowokująca i subiektywna. Ty nie piszesz, że tak słyszałeś tylko można wyczuć, że jesteś pewien swojej racji, a każda inna opinia to herezja i dlatego mnie to tak zezłościło.
Sugerujesz, że zasłyszana przeze mnie definicja jest gorsza, albo mniej prawdziwa od Twojej, choć ze względu na to, że fizycznie słowo skun nie widnieje w słowniku, nie możesz mi tego udowodnić.
Dodatkowo to (pogrubione) uogólnienie. Gdyby tak było jak piszesz nie kłóciłbym się z Tobą. Niestety od urodzenia miałem (nie)przyjemność żyć i obcować z ludźmi, dla których zioło i inne mocniejsze "używki" to codzienność i z wieloma definicjami miałem kontakt na co dzień.
_________________

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

"Nasz BĂłg jest zazdrosny to na pewno, zazdrosny o moje krĂłlestwo z mojÄ… krĂłlewnÄ…"

„ Nie idĹş przede mnÄ…, nie mogÄ™ nadÄ…ĹĽyć. Nie idĹş za mnÄ…, nie mogÄ™ być liderem. Po prostu idĹş ze mnÄ… i bÄ…dĹş moim przyjacielem.”
 
 
 
pawloxp
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-08, 20:48   

U nas na chemie wołamy krochmal, natomiast skuna utożsamiam z czymś lepszym.
Co miasto to obyczaj. :)
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Dołączyła: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skąd: z Księżyca
Wysłany: 2011-02-09, 15:38   

dla fanów dopalaczy, można je zamawiać z czech ;p
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Mixmonia 



Wiek: 35
Dołączyła: 04 Lut 2007
Posty: 1087
Wysłany: 2011-03-12, 23:41   

Mazin napisał/a:
dla fanów dopalaczy, można je zamawiać z czech ;p


Podpowiadaj i ułatwiaj zdobycie tego czegoś :glupek:
Po co ryzykować życie takim czymś? Ja papierosa zwykłego nie miałam nigdy w ustach, a co dopiero myśleć o jakiś tam innych używkach...
_________________
"Mamy siebie, mamy tak wiele"
 
 
 
Andrzej Baczko 


Dołączył: 05 Gru 2012
Posty: 29
Wysłany: 2012-12-05, 13:46   

To sama chemia trująca, nie warto tego brać.
_________________
http://Magnustobacco.com
 
 
 
JoaU 



Dołączyła: 24 Sie 2021
Posty: 249
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 2022-05-12, 10:31   

Kya napisał/a:
Nie zostanie wprowadzony limit dzienny bo jak to widzisz? Komputer i wpisywane tam, że pan X kupił dziś tyle a tyle tego? Myślę (i mam nadzieję) że zbieranie takich rejestrów i informacji jest w naszym kraju nielegalne..
Poza tym problem w tym, że to środki kolekcjonerskie, legalnie ich nie przyjmiesz więc formalnie nie ma podstaw do wprowadzenia limitu..


Tak, to jest nielegalne. Niestety jak w przypadku każdej używki, to człowiek musi mieć wiedzę, co sie wydarzy po....
___________________
https://www.unipar.pl/wsz...c-na-jej-temat/
 
 
zmora345 


Dołączyła: 21 Gru 2019
Posty: 51
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-06-06, 18:23   

Po co brać ten syf? Ludzie przecież teraz na potrzebne leki można dostać recepte przez internet więc po co się truć?
https://lekarzonline.eu/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group