Forum Dyskusyjne Strona G³ówna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Każdą dziewczynę można kupić.
Autor WiadomoϾ
wariat4



Do³¹czy³: 17 Lis 2008
Posty: 122
  Wys³any: 2009-01-20, 17:45   KażdÄ… dziewczynÄ™ można kupić.

Witam. Od razu powiem, że wg. mnie związek powinien się opierać na miłości. Jednak coraz bardziej dochodzę do wniosku, że dziewczyny idzie kupić. Popatrzcie na wszystkie strony z nagimi nastolatkami, ile ich jest. MILIONY! i jak tu wierzyć w miłość. Sam jestem zakochany w dziewczynie, z którą chyba nigdy nie będę. Jej świat jest zupełnie inny od mojego. Ale wracając do tematu: dziewczyny lecą na kasę, na to co koleś ma, jaki tel, auto, znajomych... a nie na to jak się zachowuje, czy chce tylko dziewczynę przelecieć, czy budować związek oparty na miłości. Po prostu żal:( szkoda, że tak się dzieje, bo uważam, że dziewczyna powinna być prawdziwym skarbem tego świata, a nie tylko rzeczą którą idzie kupić a nie zdobyć. Bo co za sztuka iść na dyskotekę i upić jaka laskę i ją zaliczyć, bo to niby coś super. Żal:(
Ostatnio zmieniony przez Mixmonia 2009-01-20, 20:43, w ca³oœci zmieniany 2 razy  
 
 
 
Å»abka 
I'm schisopremic



Imiê: Monika
Wiek: 33
Do³¹czy³a: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Sk¹d: Kraków
Wys³any: 2009-01-20, 18:31   

Mój kumpel "kupił" sobie laskę za.. 41 groszy, a ona była z tego powodu co najmniej dumna. Oczywiście kumpel robił sobie żarty, a ona wzięła to na serio...

A tak na serio (chociaż to powyżej to autentyk)... dzisiejsze dziewczyny, to puste laski (nie mówię, że wszystkie!), które jak zobaczą kasę, to nagle stają się jeszcze bardziej łatwe niż są naprawdę. Bo jak to jest, że kiedy w dyskotece pojawia się zwyczajny chłopak to żadna laska nie zwróci na niego uwagi, ale jak zakręci kluczykami od Beemki, pokaże, że ma na szyi złoty łańcuch i wypasiony telefon, to nie może odgonić się od chętnych panien? Moim zdaniem to nie są kobiety, to k...., taka jest niestety prawda, bo kobieta się szanuje. Każdemu zdarzają się błędy, tak jak piszesz, np. o upiciu się i zaliczeniu dziewczyny, jakiejś dziewczynie mogło się to zdarzyć raz, a inne robią to nałogowo - to tez różnica.
Kobiety mężczyźni powinni zdobywać, walczyć o jej względy, a nie postawić piwko, a to już jest chętna do wszystkiego...
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
Ostatnio zmieniony przez Mixmonia 2009-01-20, 20:46, w ca³oœci zmieniany 2 razy  
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imiê: Natalek
Wiek: 37
Do³¹czy³a: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Sk¹d: uć
Wys³any: 2009-01-20, 18:32   

wariat4 napisa³/a:
dziewczyny lecą na kasę, na to co koleś ma, jaki tel, auto, znajomych a nie na to jak się zachowuje, czy chce tylko dziewczynę przelecieć czy budować związek oparty na miłości. po prostu żal:( szkoda, że tak się dzieje bo uważam, że dziewczyna powinna być prawdziwym skarbem tego świata a nie tylko rzeczą którą idzie kupić a nie zdobyć. Bo co za sztuka iść na dyskotekę i upić jaka laskę i ją zaliczyć bo pije bo to niby coś super. żal:(
ciekawe ile masz lat....pije się nie dlatego, że to "coś super" tylko dlatego, że "jest super" - taka mała różnica. Ja nigdy nie leciałam na kasę, a raczej jak widzę następną super wypasioną komórę to odstrasza mnie od właściciela na kilometr. No bo widać, że koleś potrzebuje wspomagaczy, by pokazać swoją wartość...a co może nastolatek? chwali się kasą rodziców, a jak się jego życie potoczy? żal pupsko ściska :maruda: co do dziewczyn...cóż puste rury były zawsze, teraz tylko "modne" jest być łatwą do tego ;)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Mixmonia 2009-01-20, 20:49, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
 
wariat4



Do³¹czy³: 17 Lis 2008
Posty: 122
Wys³any: 2009-01-20, 19:14   masz racje

Obie macie racje. Żabka szczególnie. Żal mi tylko takich ludzi jak...ja, którzy faktycznie uważają, ze miłość to podstawa związku, a nie kasa. A lasek szukających kolesi z grubym portfelem jest bardzo dużo, a porządnych "jak na lekarstwo":(

[ Dodano: 2009-01-20, 19:15 ]
a i mam 18 lat. Choć rocznikowo 19.
Ostatnio zmieniony przez Mixmonia 2009-01-20, 20:51, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imiê: AsieÅ„ka
Wiek: 33
Do³¹czy³a: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Sk¹d: CzÄ™stochowa
Wys³any: 2009-01-20, 19:27   

Nie każda jest taka, więc spokojnie, kiedyś trafisz na taką, dla której będą rzeczy ważniejsze niż kasa.
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Kya 



Imiê: Magda
Wiek: 34
Do³¹czy³a: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Sk¹d: Kraków
Wys³any: 2009-01-20, 19:44   

Wiesz co, po tym co przeczytałam to po prostu mi się jedno sunie na myśl: jesteś tak zakompleksiony, że właśnie w ten sposób sobie tłumaczysz fakt, że nie masz dziewczyny.

No na litość boską: to, że jest jakaś tam ilość dziewczyn, które lecą na pieniądze nie patrząc na nic innego (i to jest naprawdę niewielka ilość, nikt mi nie powie, że tak robi większość dziewczyn, bo większość marzy sobie o księciu z bajki, miłym, inteligentnym, zabawnym facecie, który będzie dla nich wsparciem w życiu i z którym będzie jej w tym życiu dobrze- gdzie Ty tu widzisz potrzebę kasy?).
Nigdy w życiu nie leciałam na pieniądze, ani mnie nawet nie interesowało kto ile tych pieniędzy ma. A stwierdzenie, że jako dziewczyna tylko na to patrzę mnie po prostu obraża.
 
 
 
wariat4



Do³¹czy³: 17 Lis 2008
Posty: 122
Wys³any: 2009-01-20, 19:50   Przepraszam.

Przepraszam, nie chciałem cię obrazić, ale wyrazić swój pogląd otwarcie, a wielu ludzi tak uważa. Na prawdę bardzo dużo. Przykro mi, że czujesz się obrażona, ale i tak twierdzę, że większość z was i tak leci na kasę. Księcia z bajki nie ma, takie jest życie, więc wy jak dojdziecie do tego, to się załamujecie i puszczacie. Nie mówię konkretnie, że Ty.
Ostatnio zmieniony przez Mixmonia 2009-01-20, 20:52, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imiê: Natalek
Wiek: 37
Do³¹czy³a: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Sk¹d: uć
Wys³any: 2009-01-20, 20:21   

wariat4 napisa³/a:
a porzÄ…dnych "jak na lekarstwo":(
łe tam głupoty pleciesz ;) porządnych po prostu nie szuka się na dyskotekach w remizie ;) "jak szukasz na rykowisku to nic ponad jelenia nie znajdziesz" jak mawiałam moja znajoma ;) to samo działa w drugą stronę...to jak szukanie partnera do tańca na treningach sumo :?
_________________

Ostatnio zmieniony przez Mixmonia 2009-01-20, 20:53, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
 
mjuzik 
master



Imiê: brat Jaca
Wiek: 27
Do³¹czy³: 21 Lip 2006
Posty: 583
Sk¹d: czarna dupa
Wys³any: 2009-01-20, 20:23   

Wariacie4
Może w złym towarzystwie sie obracasz? Muszę przyznać, że w swoim otoczeniu nie widzę jakoś dziewczyn, które by leciały na pieniądze. Albo jestem taki naiwny...
Na pewno takie dziewczyny istnieją, ale nie jest ich wcale tak bardzo dużo. Jak się szuka kobiety swojego życia na dyskotece techno, to trudno liczyć na sukces :)

Edit:
TJ mnie wyprzedziła ze słusznymi wnioskami :)
_________________
Kot musi być albo żywy, albo martwy. Nie ma innej możliwości, nie można go zaobserwować jednocześnie trochę żywego i trochę martwego. Dlaczego? Rzetelna odpowiedź na to pytanie brzmi: nie wiadomo.
Ostatnio zmieniony przez mjuzik 2009-01-20, 20:24, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imiê: Natalek
Wiek: 37
Do³¹czy³a: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Sk¹d: uć
Wys³any: 2009-01-20, 20:25   

wariat4 napisa³/a:
Księcia z bajki nie ma, takie jest życie, wiec wy jak dojdziecie do tego to sie załamujecie i puszczacie. nie mowie konkretnie ze Ty.
nie. Jak się czeka na księciunia, to się czeka do końca, a nie traci czas na niedorozwiniętych byczków. Dziewczyny nie puszczają się, bo się obrażają na świat, tylko dlatego, że utrwalone są negatywne wzorce. Ot i cała kwestia. Nie ma co się podniecać. Zamiast utyskiwać jakie to baby są łatwe poszukaj takich co mają więcej niż "tic taca pod beretem"...zaufaj mi! sporo jest takich, które nie puszczają się za pączka ;)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Mixmonia 2009-01-20, 20:55, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kya 



Imiê: Magda
Wiek: 34
Do³¹czy³a: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Sk¹d: Kraków
Wys³any: 2009-01-20, 20:29   Re: Przepraszam.

wariat4 napisa³/a:
wiec wy jak dojdziecie do tego to sie załamujecie i puszczacie. nie mowie konkretnie ze Ty.



Zazwyczaj jak ktoś mówi do rozmówcy "wy" to ma też na myśli samego rozmówcę. Przemyśl to sobie dobrze.

I tak jak już dwie osoby napisały: trzeba wiedzieć gdzie szukać dziewczyny..

Poza tym Twoje podejście do dziewczyn mi jakoś ohydnie kojarzy się z kulturą polskiego hip-hopu, gdzie tak się właśnie pokazuje dziewczyny: jako łatwe panienki lecące na BMW (litości, ile w tym kraju jest młodych chłopaków, którzy taką bryką mogą się pochwalić? A jednak jakoś szczęśliwe związki istnieją.)
 
 
 
wariat4



Do³¹czy³: 17 Lis 2008
Posty: 122
Wys³any: 2009-01-20, 22:21   

Do Kya:

Tak słucham HH, dlatego dobrze Ci się wydaje.

A co do tematu, to nie pytałem się gdzie szukać dziewczyny, tylko czy zgadzacie się z tym, że każdą dziewczynę można kupić. Wg mnie tak, ale to moje zdanie. I fakt, trochę zakompleksiony jestem. Ale wolę być taki niż "dawać"(każdy wie o co chodzi) tu i tam, bo to super jest!

Jak widzę 15,16 czy 17-latke, która aż chce, żeby ją zaliczyć, to dziękuję. Znam wiele dziewczyn bardzo fajnych a nie tylko tych "złych", więc nie wmawiajcie mi, że obracam się w złym towarzystwie.

I piszcie na temat, a nie o mnie jaki to jestem zły i w ogóle, bo i tak to mojego życia nie zmieni. Szkoda...albo i nie.


Proszę! używaj polskich znaków. / Mod.Mixmonia
Ostatnio zmieniony przez Mixmonia 2009-01-21, 09:58, w ca³oœci zmieniany 2 razy  
 
 
 
Anoniman 


Do³¹czy³: 10 PaŸ 2008
Posty: 1257
Wys³any: 2009-01-20, 22:33   

Tak na początek to nie każdą dziewczynę można kupić. To pewne.

wariat4 napisa³/a:
Znam wiele dziewczyn bardzo fajnych a nie tylko tych "złych" wiec nie wmawiajcie mi, że obracam się w złym towarzystwie.


Dlaczego więc mówisz, że "Każdą dziewczynę można kupić"? To jest co najmniej niekonsekwentne. Przecież nie każdej chodzi o "lans", bo tak takie zachowanie należy nazwać.
Ostatnio zmieniony przez Mixmonia 2009-01-21, 09:59, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
 
wariat4



Do³¹czy³: 17 Lis 2008
Posty: 122
Wys³any: 2009-01-20, 22:36   zla interpretacja.

"Anoniman" znam wiele super dziewczyn ale uważam, że każda poleci na kasę.
Ostatnio zmieniony przez wariat4 2009-01-20, 22:37, w ca³oœci zmieniany 2 razy  
 
 
 
Anoniman 


Do³¹czy³: 10 PaŸ 2008
Posty: 1257
Wys³any: 2009-01-20, 22:43   

wariat4 napisa³/a:
znam wiele super dziewczyn ale uważam, że każda poleci na kasę.


A ja nie. Tak samo jak nie każdy facet poleci na silikonowe cycki.
 
 
 
Wyœwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group