Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Każdą dziewczynę można kupić.
Autor Wiadomo
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2009-01-20, 22:49   

wariat4 napisa/a:
"Anoniman" znam wiele super dziewczyn ale uważam, że każda poleci na kasę.
pfff....moje kochanie ma matkę nauczycielkę i jeździ seatem marbellą! alem pojechała na kasę...i żeby nie było -nie brakuje chętnych na jego miejsce, więc nie jest to desperacja. I nawet gdybym nie była zakochana, to źle bym się czuła, że poderwano mnie na samochód czy grubość portfela...może nawet byłby wartościowym człowiekiem, ale nie chciałabym być posądzona o to, że lecę na kasę :? Może to dziwne, ale są dziewczyny, które uważają, że kasa to świństwo, które jak grypa czasem jest czasem mija. U mnie w rodzinie jest takie parszywe szczęście, że jak była kasa to nie było zdrowia, to ja podziękuje za kasę w życiu i wolę być szczęśliwa :) Najwyżej ograniczę ilość potomstwa do jednego pasożyta.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Mixmonia 2009-01-21, 10:02, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2009-01-22, 19:59   

Taka jedna napisa/a:
wariat4 napisał/a:
"Anoniman" znam wiele super dziewczyn ale uważam, że każda poleci na kasę.
pfff....moje kochanie ma matkę nauczycielkę i jeździ seatem marbellą! alem pojechała na kasę...i
:lol: autor wcale nie zasugierował że jesteś super wg niego dziewczyna więc to chyba wyłącznie telepatyczny kontakt był xD

I nie. To nieprawda że wszystkie dziewczyny lecą na kasę. Zmień otoczenie, zwróć uwagę na normalne dziewczyny które może są np: spokojniejsze czy bardziej nieśmiałe ale wartościowe.
Osobiście jestem tak obrzydliwe niezależna że mi by nawet bardzo zamożny koleś przeszkadzał. Jak do czegoś dojdę to chcę dojść do tego sama. I mam problem nawet z płaceniem za kino, zdecydowanie wolę płacić wszystko sama mimo, że studiuję dziennie i nie tyle zarabiam co tylko sobie dorabiam...
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2009-01-22, 20:38   

Fantasia napisa/a:
Taka jedna napisał/a:
wariat4 napisał/a:
"Anoniman" znam wiele super dziewczyn ale uważam, że każda poleci na kasę.
pfff....moje kochanie ma matkę nauczycielkę i jeździ seatem marbellą! alem pojechała na kasę...i
:lol: autor wcale nie zasugierował że jesteś super wg niego dziewczyna więc to chyba wyłącznie telepatyczny kontakt był xD
tekst był o tym, że "każda" nie tylko fajna poleci na kasę :P nie mnie się zastanawiać nad stopniem swojej fajności i to chyba nie ten temat ;) A co do tematu, gdybyś powiedział, że każdą dziewczynę można kupić, to bym się zgodziła. Każdego można kupić, kwestia tylko jaką walutą ;) jednych kasą, drugich czułością, zrozumieniem, poczuciem bezpieczeństwa, oddaniem etc. nie ma uniwersalnej waluty i nie łudźcie się panowie ;) gdy zbijecie fortunę przypełzną na kolanach do was te, które przypełzły by za jedno piwo ;) Jak ktoś gardzi kasą, to gardzi wielką kasą tym bardziej.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Mixmonia 2009-01-23, 08:29, w caoci zmieniany 2 razy  
 
 
 
Source 
Boski Łącznik



Imi: Domin
Doczy: 13 Cze 2008
Posty: 198
Skd: Sora&Naraku
Wysany: 2009-01-22, 21:14   

"Każdą dziewczyna kupisz"- jak dla mnie pojęcie błędne. :P
Tylko mała część dziewczyn rzeczywiście poleci na kasę, bo będzie twierdziła, że to super itp.
Na imprezie, żeby znaleźć ciekawą dziewczynę wystarczy trochę poszukać a jestem pewny, że znajdziesz taką, która nie będzie na ciebie patrzyła jak na gruby portfel ^^
Pamiętaj też o tym, że zwykłe dziewczyny lubią jeździć do dobrego klubu, a nie do dziury zabitej dechami tak zwanej "sztachetparty" XD

O tyle co nie każda będzie się z tobą chciała bawić, to na "bank" znajdzie się przedstawicielka płci pięknej, która polubi cię za to jaki jesteś ;>
Ostatnio zmieniony przez Mixmonia 2009-01-23, 08:30, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
wariat4



Doczy: 17 Lis 2008
Posty: 122
Wysany: 2009-01-22, 22:12   

[quote="Taka jedna"]
Fantasia napisa/a:
Taka jedna napisał/a:
wariat4 napisał/a:

Gdybyś powiedział że każdą dziewczynę można kupić to bym się zgodziła.


Najpierw naucz się czytać potem komentować ;/ Bo taki jest temat jakbyś nie wiedziała.
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2009-01-22, 22:30   

wariat4 napisa/a:
Najpierw naucz się czytać potem komentować ;/ Bo taki jest temat jakbyś nie wiedziała.
to najpierw czytaj cały post. Ty cały czas piszesz o kasie. Nie wiem jak u ciebie z czytaniem ze zrozumieniem, ale chyba kiepsko skoro nie zauważyłeś, że z tym, że każdą dziewczynę można kupić za pieniądze nijak się nie zgadzam.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Mixmonia 2009-01-23, 08:32, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
ajs 



Imi: Barbara.
Doczya: 08 Cze 2006
Posty: 1155
Wysany: 2009-01-22, 23:24   

A wrrrrr :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Jak można w ogóle tak napisać ? Pomyśleć ?
Jak przejechaliśmy się na kimś, raz, drugi, trzeci...to nie znaczy, że jest taki caaały świat:/ No bez przesady...
Reaguję, tak jak reaguję. Nie cierpię uogólnień, zawsze bronie swojej osoby i osoby moich znajomych.
"Dziewczynę można kupić, każdą...." dla mnie takie słowa są napisane pod wpływem chwili. Chłopak ma doła, bo nie będzie miała takiej dziewczyny o której marzy, albo jakaś go zostawiła. To normalne. Ale może lepiej się najpierw zastanowić nad słowami.
Mnie to osobiście bardzo zabolało :(
Nigdy nie sprzedałabym swojego ciała, samej siebie. I jestem pewna, że takich osób jest miiiiiliony.
Ok. Może dziewczyn na sprzedaż jest sporo......ALE NIE WSZYSTKIE TAKIE SĄ.
:evil:
_________________
Moim celem jest spełnianie marzeń i snów - najwspanialszej rzeczywistości^^
Ostatnio zmieniony przez Mixmonia 2009-01-23, 08:34, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2009-01-22, 23:39   

ajs napisa/a:
Może dziewczyn na sprzedaż, jest sporo......ALE NIE WSZYTSKIE TAKIE SĄ.
i cały czas to mówię a to dziecię mi jakieś obce słowa w usta wtyka ;(
Cytat:
każdego można kupić, kwestia tylko jaką walutą ;) jednych kasą drugich czułością zrozumieniem, poczuciem bezpieczeństwa, oddaniem etc. nie ma uniwersalnej waluty
no :(
_________________

 
 
 
wariat4



Doczy: 17 Lis 2008
Posty: 122
Wysany: 2009-01-23, 15:20   

Drogie Panie.

Piszę ten list aby wyjaśnić parę rzeczy, bo widzę, że w ogóle się nie rozumiemy.
Po pierwsze, założyłem taki wątek na tym forum, ponieważ taki temat jest dosyć kontrowersyjny i (tak jak się spodziewałem) wzbudził duże zainteresowanie. Jedna osoba(a może i więcej?) mnie poparła dlatego nie wmawiajcie mi i innym, że TYLKO ja mam takie zdanie i było to pod wpływem chwili.
Po drugie, muszę przyznać macie racje. Bardzo boli mnie to, że nie mogę być z dziewczyną, w której się zakochałem ale nie ma to żadnego wpływu na moją opinię. I dalej uważam, że gdybym ją zaprosił raz, drugi trzeci do kina, na randkę itd. to w końcu by się na to "załapała" i może mnie pokochała. Przykre ale prawdziwe.
Po trzecie, wyobraźcie sobie taką sytuację. Jesteście na dyskotece. Widzicie dwóch kolesi. Obaj się wam podobają, zagadałyście do nich, obaj są super. Na koniec dyskoteki patrzycie a jeden odjeżdża Mercedesem a drugi...Cinquecento. O którym pomyślicie na drugi dzień budząc się? Wątpię, że o tym drugim...
Na koniec chciałbym skierować do Was drogie Panie, kilka słów...przeprosin i wyjaśnień. Otóż nie chodziło mi o to, że każdą dziewczynę idzie kupić za pieniądze np. płacąc jej za seks. Chodziło mi o to, że każda patrzy na kasę i każda na kasę poleci bo np. kasa w pewnym stopniu daje szczęście i zawsze "lepszy" jest ten koleś, który ma kasę a nie ten co jej nie ma. Tu od razu przepraszam Was za źle skonstruowany wątek, mój błąd. Nie o to mi chodziło. A co do "ajs" - nie chciałem abyś się poczuła urażona, fakt- źle wyraziłem swoje zdanie. Przepraszam.

Pozdrawiam,
wariat4
 
 
 
Kya 



Imi: Magda
Wiek: 34
Doczya: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Skd: Kraków
Wysany: 2009-01-23, 16:50   

Ale przecież Ty dalej piszesz dokładnie to samo!

A przykład z dyskoteki (czy tylko tam da się poznać ludzi, bo ciągle tylko ten przykład podajesz...) nie biorąc pod uwagę tego, że NIE MA dwóch identycznych facetów. Zawsze jeden z nich wyda nam się sympatyczniejszy, przystojniejszy, bardziej czarujący, nie wiem, z milszym nam głosem. I uwierz: jest sporo ludzi, dla których taki szczegół będzie ważniejszy niż to, czy koleś przyjechał mercedesem, przywiózł go własny szofer, przyjechał na rowerze czy na nogach przyszedł.
I właściwie czytając te głupoty, które piszesz każda dziewczyna z tego forum ma prawo się poczuć obrażona. Bo nie wiadomo tak naprawdę na podstawie czego oceniasz ogół.
Więc się chyba troszkę powinieneś nad sobą zastanowić.
 
 
 
ajs 



Imi: Barbara.
Doczya: 08 Cze 2006
Posty: 1155
Wysany: 2009-01-23, 17:08   

wariat4 napisa/a:
A co do "ajs" - nie chciałem abyś się poczuła urażona, fakt- źle wyraziłem swoje zdanie. Przepraszam.

Nie gniewam sie....
ale popieram Kya ...
Kya napisa/a:
Ale przecież Ty dalej piszesz dokładnie to samo!
_________________
Moim celem jest spełnianie marzeń i snów - najwspanialszej rzeczywistości^^
 
 
 
wariat4



Doczy: 17 Lis 2008
Posty: 122
Wysany: 2009-01-23, 18:17   

No cóż. Chyba jednak nie mam racji. Szkoda tylko, że coraz więcej dziewczyn się puszcza, sprzedaje i życie rujnuje. Ale jak widać nie wszystkie :)
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imi: Asieńka
Wiek: 33
Doczya: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skd: Częstochowa
Wysany: 2009-01-24, 11:11   

wariat4 napisa/a:
Ale jak widać nie wszystkie :)

Alleluja!
Wreszcie rozumiemy, widzę... ;]
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2009-01-25, 20:15   

Taka jedna napisa/a:
tekst był o tym, że "każda" nie tylko fajna poleci na kasę :P
cały kontekst był o 'super dziewczynach.' I jeśli ma się na myśli ogół to ie trzeba się odwoływać do szczegółu... I mimo to, że forum doszło do momentu, że cokolwiek napiszesz to i tak mało kto podskoczy albo nie ma ochoty podskakiwać to jeszcze nie jest aż tak źle że do dowolnego fragmentu można doczepić dowolną myśli i wszyscy to połkną. :]
Pozory chociaż zachowajmy... 8)
Taka jedna napisa/a:
Każdego można kupić, kwestia tylko jaką walutą ;) jednych kasą, drugich czułością, zrozumieniem, poczuciem bezpieczeństwa, oddaniem etc. nie ma uniwersalnej waluty
niekoniecznie. Jeśli tak jak w temacie o miłości mowa to można kochać zupełnie za nic. Miłość może być zupełnie bezinteresowna, taka bez obrotu jakąkolwiek 'walutą'.

wariat4 napisa/a:
Bardzo boli mnie to, że nie mogę być z dziewczyną, w której się zakochałem ale nie ma to żadnego wpływu na moją opinię. I dalej uważam, że gdybym ją zaprosił raz, drugi trzeci do kina, na randkę itd. to w końcu by się na to "załapała" i może mnie pokochała. Przykre ale prawdziwe.
zapewniam, że by sie nie 'załapała' a nawet jeśli to byłaby z tobą interesownie, na jakiś czas...
Miłość czy jakiekolwiek głębsze uczucie to nie jest coś co można 'kupić' naprawde ;) moim zdaniem poczekaj na dziewczynę która Cię pokocha za to kim i jaki jesteś a nie ile masz w portfelu czy na koncie rodziców^^
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2009-01-26, 09:22   

Fantasia napisa/a:
cały kontekst był o 'super dziewczynach.'
był NAWET o super dziewczynach ;) bo kupić można każdą. tak w szerszym kontekście 8) A poza tym droga Fantasio
Fantasia napisa/a:
I mimo to, że forum doszło do momentu, że cokolwiek napiszesz to i tak mało kto podskoczy albo nie ma ochoty podskakiwać to jeszcze nie jest aż tak źle że do dowolnego fragmentu można doczepić dowolną myśli i wszyscy to połkną.
mogłabyś nie robić z każdego tematu sprawy osobistej ;) twoje bolączki na mój temat i temat forum chyba nie należą do tematu ;)
Fantasia napisa/a:
Miłość może być zupełnie bezinteresowna, taka bez obrotu jakąkolwiek 'walutą'.

nie zgadzam się. Miłość to chyba najbardziej egoistyczne z uczuć. Żądamy czułości, troski, opieki, jesteśmy zazdrosne o czas i inne dziewczyny.Kochając żądasz wzajemności...inaczej nie cierpielibyśmy przez odrzucenie ;)
_________________

 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group