Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
masaż
Autor Wiadomo
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2009-01-31, 20:30   masaż

Lubicie masaże? Czy może sprawia wam to ból i nie przepadacie za tym?
Potraficie masować?

Czy byliście kiedyś na takim profesjonalnym masażu?
Czego masaż sprawia wam największą przyjemność?
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2009-01-31, 20:34   

uchu :D swego czasu chciałam zostać masażystką ;) teraz mi przeszło ale po studiach zapiszę się na kurs ;) lubię bardzo robić masaż :) być masowaną? niespecjalnie ;] nigdy nie byłam u profesjonalisty a moje kochanie masuje...nędznie ;] może to dlatego.
A jakom że samouk masuję na wyczucie...jeszcze nie było zażaleń a wręcz przeciwnie
_________________

 
 
 
Tuxedo 
69



Wiek: 36
Doczy: 02 Lip 2007
Posty: 345
Skd: z serca
Wysany: 2009-01-31, 20:53   

Największą przyjemność sprawia mi masaż pleców i ramion :) Po tym cały stres, wkurzenie, zmęczenie przechodzi i czuję się jak nowo narodzony:):)
Ponoć umiem masować z czego jestem dumny :D Lubię dawać przyjemność innym :) Zwłaszcza JEJ xD

Nie byłem u profesjonalisty ale wiem, że bolałoby mnie wszystko po nim :P Ktoś mi kiedyś pokazał parę chwytów takich niby prawdziwych i były bolesne :P Ale ponoć efekt potem jest boski...
 
 
 
Żabka 
I'm schisopremic



Imi: Monika
Wiek: 33
Doczya: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Skd: Kraków
Wysany: 2009-01-31, 21:07   

Masaż...mm...kocham być masowana, ale masować nie lubię, choć ponoć robię to bardzo dobrze.
Najbardziej lubię masaż karku no i plecki..można mnie tam masować godzinami i ciągle mi mało.
U profesjonalisty jeszcze nie byłam, ale w przeciągu 2 tygodni się to zmieni, musze tylko poczekać, aż kumpel znajdzie dla mnie czas, a wtedy napisze, jak to jest po masażu releksacyjnym od profesjonalisty :D
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
 
 
 
Rivenris 
Tech support


Wiek: 38
Doczy: 21 Sie 2007
Posty: 1114
Wysany: 2009-02-01, 12:24   

Oj tak... Niekiedy dochodzę do wniosku, że to główny plus posiadania kobiety ^^ Nie musi być to masaż wyrafinowany, ale wystarczy żeby rozluźniał choćby kilka mięśni i jest dobrze. Jak mówimy o standardowym masażu relaksującym, to zdecydowanie masaż szyi, ramion i pleców. Jak się wie w jaki mięsień trafić i jak (co nie jest trudne jako że samemu ma się podobne części ciała i wie się co sprawia przyjemność) to masaż jest boski. Z tego tytułu zarówno ja jak i moja dziewczyna dostarczamy sobie nawzajem tego typu przyjemności, bo to naprawdę odpręża i po całym dniu na uczelni (naturalnie mówię o całym dniu przeciupanym w warcrafta, albo herosa) gdy wszystko potrafi niesamowicie boleć, masaż jest najlepszym ukojeniem.
 
 
 
Deirdre 
prywatne chmury (;



Wiek: 36
Doczya: 26 Cze 2006
Posty: 2473
Wysany: 2009-02-01, 15:42   

Uwielbiam^^
Mam dwóch kolegów, którzy robią genialne masaże i jak mam okazję, to chętnie korzystam. :D
Dla mnie jest to strasznie przyjemne i odprężające. (;
_________________
'a co to za miłość? kobieta potrzebuje gotówki, futer, brylantów i romantyzmu. a nie tylko romantyzmu!'
 
 
 
Zaheel 
Boski prototyp - mutant



Doczya: 10 Sty 2007
Posty: 1675
Skd: z Nibylandii
Wysany: 2009-02-01, 21:08   

Załapałam się kiedyś na masaż twarzy u profesjonalistki i stwierdzam, że dostawanie po twarzy to nie jest to, za czym przepadam. xD
Ale jeśli chodzi o takie na przykłąd pleców to z miłą chęcią bym się pisała. Oddać się w profesjonalne ręce jeszcze nie miałam okazji, tylko takie amatorskie, ale i tak masaż był zadowalający. Szczególnie jak coś strzyka w kręgosłupie - potem jest taka przyjemna ulga.
Mój kolega chciał iść na masażystę, ale niestety jakoś nie trafił do tej szkoły, co chciał i teraz robi coś całkowicie innego. A szkoda bo miał do tego predyspozycje. xD
_________________
''To rewolwer w twojej kieszeni, czy po prostu przyjemnie ci mnie widzieć?"

"Rzeczywistość jest wynikiem braku alkoholu"
 
 
 
Kya 



Imi: Magda
Wiek: 35
Doczya: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Skd: Kraków
Wysany: 2009-02-02, 19:58   

Chodziłam kiedyś na masaże profesjonalne jak chodziłam na zajęcia korekcyjne (krzywy kręgosłup) i było to przecudowne :D Ale w sumie to dlatego, że mi nic nie nastawiali, nie wciskali żadnych kręgów itp- to podobno boli niesamowicie :D

Co do masowania to uwielbiam być masowana, a innych masować raczej nie umiem, więc tego nie robię- nie chcę ludziom krzywdy zrobić :D
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imi: Asieńka
Wiek: 33
Doczya: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skd: Częstochowa
Wysany: 2009-02-02, 21:43   

Taki relaksacyjny uwielbiam :D szczególnie jak masuje mnie jakiś przystojniak o potężnych, ale delikatnych dłoniach :roll:
Kilka razy byłam też na masażach kiedy mnie kręgosłup bolał. Oj i tego nie wspominam dobrze. Cała chrupałam i wszystko mnie jeszcze bardziej bolało :P ale w końcu po paru godzinach wszystko jak ręką odjął przechodziło.
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2009-02-05, 18:53   

Nie, czuję się za bardzo obmacywana. Chyba, że to mój mężczyzna wziąłby się za takie obmacywanko, wtedy bym pozwoliła. :oops: W innych przypadkach jakoś nie mogę się rozluźnić. Ale sama lubię robić... XD
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P



Imi: Piotrek
Doczy: 05 Sie 2006
Posty: 1868
Skd: Wygoda :)
Wysany: 2009-02-23, 22:13   

lubię robić i lubię jak ktoś mi robi ;) nie wiem dokładnie czy przy tym kogoś nie maltretuje w ten sposób ale póki co nikt nie narzekał więc chyba dobrze :D .. a robiłem masaż i stóp i łydek, pleców, karku.. o !
_________________
My heart is yearning, but Paris is burning.
Paris is burning all night long.
My heart is dreaming, but Paris is screaming.
Paris is screaming all night long.
 
 
 
Żabka 
I'm schisopremic



Imi: Monika
Wiek: 33
Doczya: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Skd: Kraków
Wysany: 2009-02-23, 22:36   

cichy napisa/a:
a robiłem masaż i stóp i łydek, pleców, karku.. o !


I każdej innej części ciała :P (Przepraszam, poprostu chciałabym to podkreślić, i fakt, że serio bardzo dobry z Cichego masażysta)

A żeby OT nie było, to ciągle nie wiem jak to jest jak masuje profesjonalista, i muszę się przekonać. Bo taki masaż musi być ukojeniem. Zresztą dla mnie masaż zawsze był ukojeniem i rozluźnieniem.
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
 
 
 
pektusa


Doczy: 11 Mar 2009
Posty: 1
Wysany: 2009-03-11, 12:22   

ja najbardziej lubię masaż w wykonaniu swojego chłopaka który ukończył szkolenie i robi masaż po którym góry można przenosić :D
Ostatnio zmieniony przez Marki 2009-03-11, 15:35, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
EoS_AmeN 
Everybody Lies - So Don't Trust Me



Imi: Paweł
Wiek: 31
Doczy: 01 Mar 2009
Posty: 147
Skd: Ni z owoąd
Wysany: 2009-03-11, 15:10   

mmm... lubie być masowanym, lubię masaż ale najbardziej okolic kręgosłupa, choć mogą być inne. są rozluźnieniem i odprężeniem. u mnie powoduje to takie "dreszcze" miłe...
_________________
Tylko mi tu kupy nie zrób!


Everybody Lies
 
 
 
greenwitch
[Usunity]

Wysany: 2009-03-11, 17:36   

ja kiedyś tylko miałam profesjonalnie robiony masaż twarzy, szyi i dekoltu i było super miło :) nieprofesjonalnie to stóp i pleców, ale niestety średnio umiejętnie i nie było tak przyjemnie jak być powinno hehe
a tak w ogóle, to w serocku w spa (pewnie nie tylko tam) jest taki zabieg jak masaż terapeutyczny, który jest dostosowany indywidualnie do potrzeb każdej osoby. tego bym chciała spróbować lub takiego masażu pałeczkami bambusowymi, bo też takie są z tego co słyszałam :D ogólnie spa to jest to. szkoda, że jak na razie nie udało mi się wygrać na kobieterii, ale może jeszcze się uda
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group