Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
"Co pozwoli przebic sie przez mrok...?" COMA
Autor Wiadomo
Shezz 



Wiek: 33
Doczya: 05 Sty 2007
Posty: 440
Skd: to masz?
  Wysany: 2007-01-08, 09:15   "Co pozwoli przebic sie przez mrok...?" COMA

+Piotr Rogucki spiewa o braku wiary w naszym chorobliwie dusznym kraju...


+Istnieje zagrozenie zwiazane z probami zawezania granic wolnosci artystycznej w naszym kraju. (Piotr Rogucki)


+"Mam jeden cel, gdzy przyjdzie dzien - WYZWOLE GNIEW!"


+"Skaczemy do gory ludzie!!! Kazdy moze byc na loozie!!!"

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wiecie jak wiele innych ucze sie grac na gitarze i robie to przez granie coverow. Dzieki tenu wiecej umiem, ale najgorsze jest to ze amerykanski rzad chce zabronic sciagania tab'ow, akordow itd. do piosenek znanych kapel takich jak, np Nirvana. Nie rozumiem tego, dlaczego ludzie chca oddciac nam dostep do muzyki? Jak tak dalej pojdzie to juz niedlugo nie bedziemy mogli sciagac sobie MP3 z neta... Chociarz...? Jak sie czegos bardzo chce to mozna wszystko :) No, ale co jak sie tak stanie? Sa osoby ktore musza sciagac MP3 z neta bo nie stac ich na oryginalne plyty, ktorych ceny wole pominac.
Przeciez muzyka to wolnosc, dlaczego inni chca nam ja ograniczyc...?





+"Niczego zal..." - oprocz muzyki...

1792bullet_for_my_valentine.jpg
Muzyka to wolnosc, pozwolcie nam nia zyc!!!
Plik cignito 16775 raz(y) 20.73 KB

 
 
 
guevara 
bum_bum



Wiek: 38
Doczy: 17 Cze 2006
Posty: 1207
Skd: Gdańsk
Wysany: 2007-01-08, 09:24   

Shezz.17, kocham Come, uwielbiam ich. Mam obie płyty, jeżdżę za nimi i czasami nawet dostaje w p***dol na ich koncertach (jak się reszta punków zmyje a ja siedzę sam). Kocham jego twórczość solową, uwielbiam obie płyty Comy. Moim celem jest zobaczyć ich koncert w Łodzi (na razie mam tylko filmiki z Jazzgi).

Co do tabów, to też się ostro wpieniłem, bo uczę dzieciaka gry na gitarze, on mi mówi co chce grać a ja zamiast godzinę rozpisywać utwór, wchodziłem na www.mysongbook.com i ściągałem tabulaturę. Ale RIAA przeforsowała ustawę, że tab to muza (sic!), ale MySongBook.com przecież jak najbardziej żyje! Zamknęli im jeden portal, to oni zmienili nazwę i zaczęli od początku na zagranicznym serwerze! Taby są! To samo zrobił serwis MxTabs.net, oni tylko zmienili serwer na zagraniczny. Ultimate Guitar jest w anglii chyba więc nie mają problemu jeszcze.

Guitar pro 5.0 rulez! na tym każdy nawet początkujący gitarzysta jest w stanie nauczyć się czytania i pisania nut! Kocham Comę a muzyki nie zatrzyma żadna ustawa, żadna władza!
_________________
"Nim wykrztuszę kolejny dźwięk"
"Bez Ciebie... Wyjdę na powierzchnię"
"Zapomnę o Tobie" "Przejdę sam przez ten mrok"
"Nie potrafię nienawidzić Cię..."

"Gdy obudzi się nowy dzień
niech dla mnie już nie wstaje"
 
 
 
Shezz 



Wiek: 33
Doczya: 05 Sty 2007
Posty: 440
Skd: to masz?
Wysany: 2007-01-08, 09:32   

Zgadzam sie! Ja tez ich kocham, ale od niedawna bo zawsze jechalam na zagranicznych. COMA rulezz...!!!!!!!!!!


No niby tak, ale ja chcialam pokazac innym ludziom to co sie dzieje w rzadzie... Ale wiesz co Ci powiem?? To co Ty mi; MUZYKI NIKT NIE ZATRZYMA!!!!!!!!!!


Ale wiesz co chcialabym zobaczyc?? A raczej zrobic?? Wepchnac Giertycha w sam srodek POGO na... hmm.... Iron Maiden? Albo zeby nie bylo az tak daleko, a z podobnym efektem wlasnie na COMIE :lol:


Wyubraz to sobie... Giertych i POGO... <buahahahha>
_________________
"Stopień głupoty twojego postępowania, jest wprost proporcjonalny do liczby przyglądających ci się osób."

Prawa Murphego
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2007-01-08, 09:33   

Coma, moja największa miłość. Znam nawet osobiście Roguckiego, jakoś mi się udało Go dorwać po koncercie. Świetny facet. Inteligentny. I w ogóle, ach, ech.
Koncerty są boskie, muzyka boska. Teksty piosenek wyśmienite.

guevara napisa/a:
Guitar pro 5.0 rulez! na tym każdy nawet początkujący gitarzysta jest w stanie nauczyć się czytania i pisania nut!

True, true!
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
Shezz 



Wiek: 33
Doczya: 05 Sty 2007
Posty: 440
Skd: to masz?
Wysany: 2007-01-08, 09:46   

Nie mialam pojecia ze tutaj znajde az tylu fanow COMY! Raaaany ludzie! Jak ktos jeszcze tak jak my uwielbia COME to niech qrcze pisze, ja ich lubie od niedawna wiec moze sie czegos o niech dowiem.... Moze ktos ma jakies extra przezycia z koncertow...?? :lol:
_________________
"Stopień głupoty twojego postępowania, jest wprost proporcjonalny do liczby przyglądających ci się osób."

Prawa Murphego
 
 
 
guevara 
bum_bum



Wiek: 38
Doczy: 17 Cze 2006
Posty: 1207
Skd: Gdańsk
Wysany: 2007-01-08, 09:47   

Comaaaaa
Gitarzyści zawsze modnie ubrani, perkusista też. Roguc wygląda jak Kazik Staszewski, a baaaasista... jak go pierwszy raz widziałem miał jeszcze ten zarost i wyglądał jak brudas (u mnie to pozytywne słowo), jak widziałem go ostatnio na żywo to był ogolony i łysy - Piotrek robił sobie jaja z jego wyglądu.

W ogóle Roguc to pomieszanie Kazika i Kurta Cobeina (jak słyszałyście jego solowy kawałek - Chimery to wiecie co mam na myśli). Coś mi wygląda na to, że Roguc też musi lubić Kazika.
_________________
"Nim wykrztuszę kolejny dźwięk"
"Bez Ciebie... Wyjdę na powierzchnię"
"Zapomnę o Tobie" "Przejdę sam przez ten mrok"
"Nie potrafię nienawidzić Cię..."

"Gdy obudzi się nowy dzień
niech dla mnie już nie wstaje"
 
 
 
Shezz 



Wiek: 33
Doczya: 05 Sty 2007
Posty: 440
Skd: to masz?
Wysany: 2007-01-08, 09:59   

:D zaczynam zalowac ze mam tylko kilkanascie piosenek, ja hce wiecej!!! :D


"SKACZEMY DO GORY LUDZIE, KAZDY MOZE BYC NA LOOZIE!!!"
"SKACZEMY DO GORY RAZEM, KTO NIE SKACZE DAJE PLAMEE!!!"
guevara...? robimy POGO na forum...?? :lol:
u mnie leci teraz "skaczemy" zaraz bedzie "nie wierze skur*******" :D
_________________
"Stopień głupoty twojego postępowania, jest wprost proporcjonalny do liczby przyglądających ci się osób."

Prawa Murphego
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2007-01-08, 10:00   

Cytat:
Moze ktos ma jakies extra przezycia z koncertow...?? :lol:


Jasne. Rozcięta warga, skręcona kostka i ogólne siniaki i podejrzane zadrapania.

Ale mam jeszcze lepsze wspomnienia z chwil po koncertach. Ale nie bedę Was tu zamęczać opowieściami.
Come pamiętam z czasów garażowych, bo chodziłam na ich bezpłatne koncerty, próby i inne cudeńka. Więc można powiedzieć, że znam ich prawie od początku. A i nie raz się zdarzyło, że piwo razem piliśmy i rozmawialiśmy o muzyce. Znajomość jako-taka to nie była, ale pamiętam do dzisiaj.
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
Ostatnio zmieniony przez Eos 2007-01-08, 10:01, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Shezz 



Wiek: 33
Doczya: 05 Sty 2007
Posty: 440
Skd: to masz?
Wysany: 2007-01-08, 10:04   

Qrde, szczesciara jestes...!
_________________
"Stopień głupoty twojego postępowania, jest wprost proporcjonalny do liczby przyglądających ci się osób."

Prawa Murphego
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2007-01-08, 10:08   

Nie, to nie szczęście.
To był taki sam zespół, jak zespół mojego znajomego. Czy Guevary. Tylko Coma wypłynęła. To oni mają szczęście. Ja tylko ich poznałam, jak setki takich zespołów. A że z tego samego miasta, to dość naturalne ... :)
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
Shezz 



Wiek: 33
Doczya: 05 Sty 2007
Posty: 440
Skd: to masz?
Wysany: 2007-01-08, 10:11   

:) wiem, ale i tak mialas szczescie ich sluchac od poczatku, ja np nie mialam tej szansy bo w zyciu w lodzi nie bylam.... :P
_________________
"Stopień głupoty twojego postępowania, jest wprost proporcjonalny do liczby przyglądających ci się osób."

Prawa Murphego
 
 
 
guevara 
bum_bum



Wiek: 38
Doczy: 17 Cze 2006
Posty: 1207
Skd: Gdańsk
Wysany: 2007-01-08, 10:15   

Heh, mam masę wspomnień koncertowych. Ale o czymś innym chciałem. Po necie krąży plik: Coma_krótki_filmik_nie_teledysk.avi , albo jakoś tak się nazywa. Filmik o wygłupach Comy, Piotrek Rogucki i jego strój roboczy - polecam.

Eos napisa/a:
A i nie raz się zdarzyło, że piwo razem piliśmy i rozmawialiśmy o muzyce.

kurra, szaaaacuuun.

W grudniu był koncert Comy w Gdańsku, na który nie moglem pojechać
1. koncert odbył sie na Oruni - tak niebezpiecznej dzielnicy, że dotrzeć na koncert i z niego wrócić to byłby niezły wyczyn.
2. Miałem już bilety na koncert Hey w Uchu, który odbywał się dokładnie w tym samym czasie.

Koncerty Comy to najporządniejsze koncerty rockowe jakie można zobaczyć w tym kraju. na rękach publiczności można latać po całym pomieszczeniu i wylądować nawet na scenie. Nie boje się, że spadne na łeb, bo fani Comy nie pozwolą, żeby mi się coś stało. Tak samo ja wiem, że jak ktoś nawet obok mnie przefruwa to muszę być gotowy na łapanie człowieka. na ich koncertach w powietrzu wisi przyjaźń.
_________________
"Nim wykrztuszę kolejny dźwięk"
"Bez Ciebie... Wyjdę na powierzchnię"
"Zapomnę o Tobie" "Przejdę sam przez ten mrok"
"Nie potrafię nienawidzić Cię..."

"Gdy obudzi się nowy dzień
niech dla mnie już nie wstaje"
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2007-01-08, 10:22   

guevara napisa/a:
Koncerty Comy to najporządniejsze koncerty rockowe jakie można zobaczyć w tym kraju.

No nie wiem, mój Drogi.
Na ostatnim koncercie zebrała się banda jakiś dwumetrowych, łysych, głupich i napakowanych oblechów. Agresywni jak cholera, strach przechodzić. Nawalali się strasznie. I wszystkich. Nawet jak obok przechodziła 16letnia dziewczynka, to ich to nie obchodziło. Nawet ktoś w szpitalu wylądował.
To było dziwne ... ^^
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
Shezz 



Wiek: 33
Doczya: 05 Sty 2007
Posty: 440
Skd: to masz?
Wysany: 2007-01-08, 10:23   

Heh, to widac jakie sa ich koncerty, widzialam pare filmikow :lol: Ale tego tez poszukam :)


Guevara czy karteczka podpisana "Przemek" jest od Ciebie? Chyba raczej tak, bo tam jest COMA :lol: dziekuje bardzo ;)


Znacie taki band jak Razeni Piorunem?? Bylam na ich koncercie w czestochowskiej Utopii, bylo swietnie! ;)


Ale za to ja mam z koncertow takie wspomnienia jak pogorszenie kontuzji nadgarstka, prawie by mi ktos zlamal obojczyk, ale zaraz przeprosil.... To sa koncerty, nie rozumiem czego od nas chce Giertych! Metale, Punki i czasem nawet Skini sobie na koncertach pomagaja! :)

No i w ogole faaajnie mamy :lol:
_________________
"Stopień głupoty twojego postępowania, jest wprost proporcjonalny do liczby przyglądających ci się osób."

Prawa Murphego
 
 
 
guevara 
bum_bum



Wiek: 38
Doczy: 17 Cze 2006
Posty: 1207
Skd: Gdańsk
Wysany: 2007-01-08, 10:34   

Eos, to wynika z... cen biletów.
Jak zapłaciłem za wejście na koncert Blenders/Coma/Golden Life 18 pln to taką samą kaśę wyłożyli skini chcący zbawić Polskę od komunistów i... spuścili mi lanie za posiadanie innej koszulki.

Ale wiem, że jak chcę iść na koncert z dziewczyną to idę do klubu, w którym za wejście na Come kasują prawie 50 pln. Wtedy są tylko ci, ktorym naprawdę zależy na muzyce i wiem, że oboje jesteśmy bezpieczni.

No i bywają jeszcze koncerty Comy za 10 pln, ale wpuszczają tylko posiadaczy indexów, te koncerty też są bezpieczne.
Shezz.17, tak - ta karteczka ode mnie. Co do skinów to jak widzę ich na jakimś trójmiejskim koncercie to już wiem, że to będzie mnie bolało. No chyba, że akurat jest nas więcej, to skini nawet na nas nie spoglądają :lol:
_________________
"Nim wykrztuszę kolejny dźwięk"
"Bez Ciebie... Wyjdę na powierzchnię"
"Zapomnę o Tobie" "Przejdę sam przez ten mrok"
"Nie potrafię nienawidzić Cię..."

"Gdy obudzi się nowy dzień
niech dla mnie już nie wstaje"
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group