Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Fast Date
Autor Wiadomo
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2009-02-08, 20:32   Fast Date

Opis jak to mniej więcej wygląda:

Cytat:
Co to jest?

To forma spotkań towarzyskich, która zdobyła dużą rzeszę zwolenników w Europie Zachodniej i Ameryce. W wolnym tłumaczeniu termin Fast Date oznacza "szybką randkę", bo daje możliwość poznania w krótkim czasie dużej ilości potencjalnych znajomych, przyjaciół lub Twojej drugiej, wymarzonej połówki.

Jest to skuteczny sposób na znalezienie partnera: bezpośrednie spotkanie z drugą osobą, w miłej, niezobowiązującej atmosferze, i rozmowa w cztery oczy, są bardziej efektywne, niż komunikowanie się przez Internet.

Jak i gdzie?

W jednym z krakowskich pubów stworzymy możliwość spotkania się 30 osób, w różnych kategoriach wiekowych. Odbędziesz 15 rozmów. Każda z nich będzie trwać 10 minut. W sumie rozmawiać będziesz z 15 osobami płci przeciwnej.

Przed rozpoczęciem Fast Date rozdamy formularze oraz pytania pomocnicze, z których możesz skorzystać podczas rozmowy z partnerem. Po każdej rozmowie zaznaczysz na formularzu czy dana osoba przypadła Ci do gustu (wpisując tak lub nie). W międzyczasie przewidujemy trzy 10-minutowe przerwy.

Po zakończeniu Fast Date oddasz nam wypełniony formularz.

Następnego dnia rano, między 10.00 a 12.00, powiadomimy Cię o rezultatach spotkania. Podamy numery telefonów osób, które były Tobą zainteresowane.

źródło tekstu: magicpower.pl

Co myślicie o szybkich randkach? czy w 10min można wytropić potencjalnego partnera na całe życie? Czy to dobry sposób na poznanie tej drugiej połowy?
 
 
Anoniman 


Doczy: 10 Pa 2008
Posty: 1257
Wysany: 2009-02-08, 21:04   

Mazin napisa/a:
Co myślicie o szybkich randkach?


Teraz wszystko musi być szybkie... Żarcie, randka, miłość...

Mazin napisa/a:
czy w 10min można wytropić potencjalnego partnera na całe życie?


Jak ma się szczęście - chyba tak.

Mazin napisa/a:
Czy to dobry sposób na poznanie tej drugiej połowy?


Jak każdy inny.
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2009-02-08, 21:08   

Anoniman napisa/a:
Jak każdy inny.

czyli dobry czy nie? ;)

Ja w sumie podchodzę to tego z dystansem. Może nawet dla ludzi po 30stce to fajna rozrywka? Bo wiecie jak się kończy szkołę itp to już trochę trudniej o nowe znajomości itp, a to pozwala nam poznawać nowych ludzi. Sama bym nie poszła bo chyba bym się tam śmiała cały czas z tej sytuacji i siedzeniu ze stoperem ;)
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Anoniman 


Doczy: 10 Pa 2008
Posty: 1257
Wysany: 2009-02-08, 21:15   

Mazin napisa/a:
Anoniman napisa/a:

Jak każdy inny.


czyli dobry czy nie? ;)


A jakie są złe, bo ja nie kojarzę? ;P Jak to mówią "nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło" więc raczej zawsze można poznać tą jedyną/tego jedynego. Jak dla mnie wystarczy być w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie.
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2009-02-08, 21:16   

Anoniman napisa/a:
A jakie są złe, bo ja nie kojarzę? ;P Jak to mówią "nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło" więc raczej zawsze można poznać tą jedyną/tego jedynego. Jak dla mnie wystarczy być w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie.

Czyli gdybyś dostał zaproszenie na taką randkę nie miałbyś nic przeciwko i poszedłbyś?
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Anoniman 


Doczy: 10 Pa 2008
Posty: 1257
Wysany: 2009-02-08, 21:26   

Mazin napisa/a:
Czyli gdybyś dostał zaproszenie na taką randkę nie miałbyś nic przeciwko i poszedłbyś?


Gdybym chciał, zastanowiłbym się i pewnie polazłbym. Ale też traktowałbym to jako zabawę i możliwość poznania nowych znajomych niż miłości życia (ale utrzymuję, że jak ma się farta, to można tam spotkać miłość życia).
 
 
 
Tuxedo 
69



Wiek: 36
Doczy: 02 Lip 2007
Posty: 345
Skd: z serca
Wysany: 2009-02-08, 22:14   

Dokładnie :) Jesli byłbym sam itp to pewnie z kimś bym poszedł by trochę się pobawić i poznać ludzi. To, że cel jest znalezenie miłości można znaleźć przyjaźń itp. W kilku filmach były motywy z fast date i twórcy też nabijali się z tego :)
 
 
 
Zaheel 
Boski prototyp - mutant



Doczya: 10 Sty 2007
Posty: 1675
Skd: z Nibylandii
Wysany: 2009-02-08, 22:41   

Być może niektórym wystarczy te dziesięć minut, by stwierdzić, że poznana osoba może być tą wybraną, ale jak dla mnie to raczej zdecydowanie za mało. Przez tyle można jedynie się zapoznać i tyle. A jeśli chodzi o sposób, to jest dość inwazyjny, nienaturalny, ale pewnie czasami się sprawdza.
Pomysł, nie powiem ciekawy, szczególnie dla osób, które nie wychodzą do miejsc, gdzie mają okazję poznać nowych ludzi.
_________________
''To rewolwer w twojej kieszeni, czy po prostu przyjemnie ci mnie widzieć?"

"Rzeczywistość jest wynikiem braku alkoholu"
 
 
 
Żabka 
I'm schisopremic



Imi: Monika
Wiek: 33
Doczya: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Skd: Kraków
Wysany: 2009-02-08, 23:11   

A więc...moim zdaniem przez 10 minut nie dowiemy się wszystkiego o człowieku, nie odnajdziemy od razu tego partnera na całe życie. Ale..właśnie bo jest ALE...jestem pewna, że podczas takiego spotkania można znaleźć kogoś, kto wzbudza nasze zainteresowanie, i jeśli nie odnaleźć miłości, to być może przyjaciela?
Czy zgodziłabym się na takie spotkanie? A czemu by nie? Podeszłabym do tego z przymrużeniem oka, ale myślę, że bym nie żałowała. Zawsze lepsze takie spotkanie, niż internet, czy przypadkowe spotkanie np. po kilku piwkach. Takie moje zdanie.
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
Ostatnio zmieniony przez Marki 2009-02-09, 15:18, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Deirdre 
prywatne chmury (;



Wiek: 36
Doczya: 26 Cze 2006
Posty: 2473
Wysany: 2009-02-09, 12:15   

Dobry sposób, żeby kogoś poznać - taki punkt wyjścia; rozpoczęcie znajomości i już. Bo przecież 10-15 minut to właściwie nic i na pewno nie dowiemy się kto, jaki jest. (;
Ale założenie, że znajdę na takim spotkaniu swoją miłość, jest dla mnie zbyt wybujałe. :wink:
_________________
'a co to za miłość? kobieta potrzebuje gotówki, futer, brylantów i romantyzmu. a nie tylko romantyzmu!'
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2009-02-09, 12:26   

W Ameryce to chyba trwa jeszcze krócej. Coś około 5 minut, jeżeli dobrze pamiętam. I zamiast stoperów są takie boskie dzwoneczki, jak na służbę. Istna Francja-elegancja :D A co do samego pomysłu... Ja wiem. To może być rzeczywiście całkiem zabawne. Ale i cholernie męczące. Psychicznie oczywiście. Jeżeli to dla kogoś nic, poznać na raz kilkanascie facetów/babek i stwierdzić z którymi chce się później spotkać i stworzyć potencjalny związek, to pogratulować. I życzyć powodzenia. Ja bym nie wytrzymała :)
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
Kya 



Imi: Magda
Wiek: 35
Doczya: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Skd: Kraków
Wysany: 2009-02-09, 16:20   

W sumie pomysł dość ciekawy, tylko, że trochę niepraktyczny.
Koleżanki tam były. Opowiadały, że niby wszystko fajnie, miło, ale z drugiej strony nie ma żadnej kategorii wiekowej tej imprezy. Tak więc w sumie może się okazać, że są tam sami ludzie 20 lat od Ciebie starsi.
No i ogólnie jak to w Polsce: przewaga liczebna kobiet nad facetami, tak więc nie zawsze w ogóle wypala ;)
Ale sam pomysł wesoły: nawet jak nie na szukanie randki to po prostu nowych znajomości :)
 
 
 
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P



Imi: Piotrek
Doczy: 05 Sie 2006
Posty: 1868
Skd: Wygoda :)
Wysany: 2009-02-11, 01:12   

Deirdre napisa/a:
Dobry sposób, żeby kogoś poznać - taki punkt wyjścia; rozpoczęcie znajomości i już. Bo przecież 10-15 minut to właściwie nic i na pewno nie dowiemy się kto, jaki jest. (;
Ale założenie, że znajdę na takim spotkaniu swoją miłość, jest dla mnie zbyt wybujałe. :wink:


znów się zgadzam z Dei :D

Przecież po 15 minutach nie dowiemy się jaka jest dana osoba i czy na pewno to druga połówka w naszym życiu. to jest pewien zalążek, początek od którego można zacząć. Jak ktoś oglądał "Hitch" to tam właśnie było pokazane coś podobnego
_________________
My heart is yearning, but Paris is burning.
Paris is burning all night long.
My heart is dreaming, but Paris is screaming.
Paris is screaming all night long.
 
 
 
wariat4



Doczy: 17 Lis 2008
Posty: 122
Wysany: 2009-02-18, 22:09   

o w dupę, o tym jeszcze nie słyszałem. To jak randka ma trwać 10 minut...to po co w ogóle randka?? Od razu do łóżka :evil:
 
 
 
annoth 
slave



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 30 Sty 2007
Posty: 2683
Skd: Sanok
Wysany: 2009-02-18, 22:18   

Być może bym poszedł... Ale na pewno nie po to żeby znaleźć miłość, czy w ogóle poznać jakieś ciekawe osoby :P Wg mnie nie powinno się "na siłę" tworzyć, lub podtrzymywać znajomości, które miałyby mieć jakieś większe znaczenie w późniejszym życiu.
Dlatego, nie lubię też "swatania" ;)
Fast Date byłoby dla mnie po prostu ciekawą rozrywką :P
_________________
"W annoth'u (...) najbardziej denerwuje mnie jego annothowatość."
ˆ mjuzik

Eos napisa/a:
Ech, te baby... gupie :p .
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group