Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przez internet to nie zdrada?
Autor Wiadomość
Asik 
hokus pokus czary mary



Imię: AĹ›ka
Dołączyła: 15 Wrz 2008
Posty: 1371
Skąd: dzisiaj tu jutro tam
Wysłany: 2010-10-16, 23:36   Przez internet to nie zdrada?

Żona śpi w drugim pokoju, a on szuka wirtualnych znajomości i chętnych na cyberseks - pisała na blogu Ja. Wielu użytkowników portali randkowych jest w związkach. Czy "dyskretna znajomość" przez internet jest zdradzaniem partnera i świadczy, że w związku coś się psuje? A może w dzisiejszych czasach to rzecz powszechna?

blog.pl
_________________
A ja nie chciałbym tak po prostu przeminąć...
 
 
 
Kya 



Imię: Magda
Wiek: 34
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Skąd: KrakĂłw
Wysłany: 2010-10-17, 12:35   

Jak dla mnie to jest trochę chore. Tak serio: jeżeli facet ma kobietę, z którą może porozmawiać o wszystkim i również o swoich potrzebach to po co szuka innej? Przecież jej też może powiedzieć, że nakręcają go też rozmowy. To chyba nie jest nic strasznego, nie?
Za to jak ktoĹ› szuka zaspokojenia swoich potrzeb, jakichkolwiek tak naprawdÄ™, u innych kobiet i to na dodatek za plecami partnerki to tak, jest to zdrada.
 
 
 
putcat 
pora spojrzeć sobie w oczy.



Imię: MichaĹ‚
Wiek: 34
Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 456
Skąd: Sam nie wiem.
Wysłany: 2010-10-17, 12:53   

Kya napisał/a:
Jak dla mnie to jest trochę chore. Tak serio: jeżeli facet ma kobietę, z którą może porozmawiać o wszystkim i również o swoich potrzebach to po co szuka innej? Przecież jej też może powiedzieć, że nakręcają go też rozmowy. To chyba nie jest nic strasznego, nie?
Za to jak ktoĹ› szuka zaspokojenia swoich potrzeb, jakichkolwiek tak naprawdÄ™, u innych kobiet i to na dodatek za plecami partnerki to tak, jest to zdrada.


Zgadzam siÄ™ z tÄ… PaniÄ… ;)

Z tym ĹĽe monogamia nie leĹĽy w naturze ludzkiej za bardzo :D
_________________
Jeśli ktoś na prawde nie ma co robić z czasem :D
 
 
 
Kya 



Imię: Magda
Wiek: 34
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Skąd: KrakĂłw
Wysłany: 2010-10-17, 13:12   

To ja chyba nie jestem człowiekiem:100% monogamistki ;)
 
 
 
putcat 
pora spojrzeć sobie w oczy.



Imię: MichaĹ‚
Wiek: 34
Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 456
Skąd: Sam nie wiem.
Wysłany: 2010-10-17, 19:57   

Kya napisał/a:
To ja chyba nie jestem człowiekiem:100% monogamistki
może nie miałaś odpowiedniej okazji żeby to po prostu stwierdzić.
Swoją drogą, jeśli mężczyźnie nie wystarcza jedna kobieta, to zdecydowanie powinien jej to powiedzieć :D
_________________
Jeśli ktoś na prawde nie ma co robić z czasem :D
 
 
 
Kya 



Imię: Magda
Wiek: 34
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Skąd: KrakĂłw
Wysłany: 2010-10-17, 20:01   

Putcat przez prawie 3 lata nie miałabym okazji? To już chyba nigdy nie będę mieć xD


Jeśli mężczyźnie nie wystarcza jedna kobieta to się powinien nad sobą zastanowić. Tzn pomijam tu kwestie tego, że ona po prostu mu nie do końca pasuje, albo nie spełnia jego potrzeb. Wtedy to inna sprawa, bo jest mu z nią po prostu źle, lub nie do końca dobrze.
 
 
 
Ĺ»abka 
I'm schisopremic



Imię: Monika
Wiek: 33
Dołączyła: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Skąd: KrakĂłw
Wysłany: 2010-10-18, 15:14   

Asik napisał/a:
Czy "dyskretna znajomość" przez internet jest zdradzaniem partnera

Oczywiście. Zdrada to nie tylko kontakt fizyczny, ale też emocjonalny. Nie jest w porządku jeśli któraś osoba z związku poszukuje czegoś więcej, w osobach trzecich. I nie istotne czy to przez internet, telefon czy w łóżku.
Kya napisał/a:
Tak serio: jeżeli facet ma kobietę, z którą może porozmawiać o wszystkim i również o swoich potrzebach to po co szuka innej?

No właśnie. Mając obok żywą, kochającą osobę, nie ma sensu szukanie nie wiadomo w sumie czego gdzieś w internecie. No chyba, że on do tej kobiety nic nie czuje itd., ale to wtedy inna bajka i wymaga rozmowy, a nie "e-zdrad".
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
 
 
 
Taka jedna 
stwĂłr!



Imię: Natalek
Wiek: 37
Dołączyła: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skąd: uć
Wysłany: 2010-10-18, 16:18   

Dla mnie to nie do końca do wyobrażenia :| bo niby co to właściwie? ani nie seks ani nie związek :? Jeszcze rozumiem jak ktoś jest w ciężkiej desperacji, ale ma dziewczynę/żonę która śpi sobie spokojnie w drugim pokoju a ten chatuje z obcą babą. Jeszcze rozumiem flirt. Ulubiona zabawa większości kobiet, sposób na nakarmienie ego...ale cybersex? wtf?
Nie kumam tego kompletnie. Ale zdrada to jak wszystko co jest za plecami partnera a co mimo wszystko go dotyczy ;)
_________________

 
 
 
Al0ne 
Baby ;P


Imię: Monika
Dołączyła: 18 Lip 2011
Posty: 4
Wysłany: 2011-07-18, 13:28   

To zależy , jeśli są to zwykłe rozmowy np po przyjacielsku to ok. Ale jak ty mówisz tu o cyber seksie to ja nie wiem , to już chyba podchodzi pod lekką zdradę..
_________________
 
 
 
putcat 
pora spojrzeć sobie w oczy.



Imię: MichaĹ‚
Wiek: 34
Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 456
Skąd: Sam nie wiem.
Wysłany: 2011-07-19, 18:04   

Zdrada, zdrada zdrada. :twisted: Ale niektĂłrym zdrada nie przeszkadza.
_________________
Jeśli ktoś na prawde nie ma co robić z czasem :D
 
 
 
Kya 



Imię: Magda
Wiek: 34
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Skąd: KrakĂłw
Wysłany: 2011-07-19, 22:22   

Nie wyobrażam sobie jak mogłaby mi nie przeszkadzać zdrada.. To co takim ludziom przeszkadza?
 
 
 
Asik 
hokus pokus czary mary



Imię: AĹ›ka
Dołączyła: 15 Wrz 2008
Posty: 1371
Skąd: dzisiaj tu jutro tam
Wysłany: 2011-07-19, 22:36   

Może tak mocno kochają drugą osobę, że są w stanie wszystko wybaczyć, byle tylko nadal być z tą osobą. Mimo tego, że czują się zranieni to kurczowo się niej trzymają i wszystko wybaczają.
_________________
A ja nie chciałbym tak po prostu przeminąć...
 
 
 
Taka jedna 
stwĂłr!



Imię: Natalek
Wiek: 37
Dołączyła: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skąd: uć
Wysłany: 2011-07-20, 13:39   

Kya napisał/a:
Nie wyobrażam sobie jak mogłaby mi nie przeszkadzać zdrada.. To co takim ludziom przeszkadza?
Asik napisał/a:
Może tak mocno kochają drugą osobę, że są w stanie wszystko wybaczyć, byle tylko nadal być z tą osobą. Mimo tego, że czują się zranieni to kurczowo się niej trzymają i wszystko wybaczają.
jest jeszcze trzecia opcja. Dwie osoby z nieterytorialnym podejściem do partnera. Mnie się to w głowie nie mieści, ale są takie związki gdzie dwie osoby uznają, że ich partnerzy maja prawo do innych partnerów seksualnych pod warunkiem, że sfera uczuciowa zarezerwowana i że wszystko opiera się na pełnej szczerości.
Można spojrzeć na to na kilka sposobów (szczerze mówiąc nie do końca rozumiem swój poprzedni post).
a)W związku coś się sypie i partner szuka nie seksu, ale ucieczki albo nawet zastępstwa.
b)W związku pojawiła się rutyna i jest to próba stosowania substytutów gdy seks przestał być satysfakcjonujący. Ludzie właściwie się nie znają, nie ma problemów odepchniętych kochanków, ciąży etc. Jeśli ktoś nie chce kończyć związku bo np. nadal kocha partnera to pewno będzie szukał półśrodków.
Zresztą tutaj zeszedł temat na męską cyber zdradę. A mężczyźni są inni niż kobiety. Oni mają płytkie życie seksualne dlatego nadrabiają ilością :] Wiem jestem podła. Kobiecie wystarczy z reguły jeden bo istotna jest wieź i poczucie bezpieczeństwa, facet to prosty mechanizm: dziura + patyk = piesek leszek i tu miłość często nie ma nic do rzeczy.Co jednak nie zmienia, że zdrada to zdrada.Jak mężczyzna przysięga "miłość, wierność i uczciwość małżeńską" to hańba, biada i sromota jeśli nie spełni tego.
_________________

 
 
 
grandiose 
zagubiona



Imię: Magdalena
Wiek: 27
Dołączyła: 10 Lip 2011
Posty: 66
Skąd: z zaĹ›wiatĂłw
Wysłany: 2011-07-20, 15:41   

Zdrada to zdrada. Nie ważne czy przez internet, czy w rzeczywistości, czy w jakiś inny sposób.
 
 
 
sweet.talk 


Wiek: 51
Dołączyła: 20 Lip 2011
Posty: 115
Wysłany: 2011-07-20, 15:45   

Cyberseks jest dla mnie taką samą zdradą jak odbycie stosunku w rzeczywistości.
Sytuacja opisana w temacie jest dla mnie nieco chora.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group