Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Psychodeliki
Autor Wiadomo
pawloxp
[Usunity]

Wysany: 2010-12-07, 17:59   Psychodeliki

Słyszeliście coś może na ich temat? Dużo się mówi o grzybach i LSD
Ma ktoś z was jakieś pojęcie o tych substancjach, może ktoś próbował? Co o nich sądzicie.
Ostatnio zmieniony przez pawloxp 2010-12-07, 18:00, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
annoth 
slave



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 30 Sty 2007
Posty: 2683
Skd: Sanok
Wysany: 2010-12-07, 19:02   

Mam w planach sprawdzić LSD. Powoduje ono po prostu nadprodukcję neuroprzekaźnika - serotoniny. Fazę po kwasie można więc zinterpretować jako doświadczenie rzeczy, które nie są w stanie w normalnych warunkach przebiec naszego układu nerwowego. Szalenie ciekawe.

Grzyby to trochę inna bajka, bo ładujemy po prostu w siebie Psylocybinę. Nawet etycznie wypada to trochę słabiej niż LSD :) Nie planuję.
_________________
"W annoth'u (...) najbardziej denerwuje mnie jego annothowatość."
ˆ mjuzik

Eos napisa/a:
Ech, te baby... gupie :p .
 
 
 
Mietek 
:o



Imi: Andżej
Wiek: 53
Doczya: 01 Lis 2007
Posty: 1224
Skd: Świedry
Wysany: 2010-12-07, 20:18   

Grzyby, jak grzyby masz haluny różne po tym np wydaje Ci się, że jesteś malutki itp, itd. Intensywność zależy od ilości. Na początek 20- 30 starczy. Aczkolwiek nie polecam. Kumpel miał po tym "fazy" przez rok, z tym że wtedy ze 100 wrzucił.
_________________

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

"Nasz Bóg jest zazdrosny to na pewno, zazdrosny o moje królestwo z moją królewną"

„ Nie idź przede mną, nie mogę nadążyć. Nie idź za mną, nie mogę być liderem. Po prostu idź ze mną i bądź moim przyjacielem.”
 
 
 
pawloxp
[Usunity]

Wysany: 2010-12-07, 23:03   

Cytat:
Aczkolwiek nie polecam. Kumpel miał po tym "fazy" przez rok, z tym że wtedy ze 100 wrzucił.


Tzn? Co się z nim działo?
 
 
Mietek 
:o



Imi: Andżej
Wiek: 53
Doczya: 01 Lis 2007
Posty: 1224
Skd: Świedry
Wysany: 2010-12-07, 23:08   

pawloxp napisa/a:

Tzn? Co się z nim działo?


Na szczęście nic takiego poważnego.
Po prostu miał czasami takie motywy, że mu obraz deformowało. Nie potrafię tego dokładnie opisać np patrząc na twarz widział ją normalnie, ale oczy osoby były dziwnie poprzestawiane względem siebie.
_________________

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

"Nasz Bóg jest zazdrosny to na pewno, zazdrosny o moje królestwo z moją królewną"

„ Nie idź przede mną, nie mogę nadążyć. Nie idź za mną, nie mogę być liderem. Po prostu idź ze mną i bądź moim przyjacielem.”
 
 
 
pawloxp
[Usunity]

Wysany: 2010-12-08, 11:46   

Takie w sumie trochę naciągane, może sobie sam to wkręcił? Już myślałem że miał nie wiadomo jakie kłopoty zdrowotne. ;P
Ostatnio zmieniony przez pawloxp 2010-12-08, 11:47, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
Mietek 
:o



Imi: Andżej
Wiek: 53
Doczya: 01 Lis 2007
Posty: 1224
Skd: Świedry
Wysany: 2010-12-08, 18:19   

pawloxp napisa/a:
Takie w sumie trochę naciągane, może sobie sam to wkręcił? Już myślałem że miał nie wiadomo jakie kłopoty zdrowotne. ;P


Naciągane jak naciągane. Jakby nie patrzeć grzybki mają wpływ na musk, a musk odpowiada za wszystkie funkcje. Na szczęście w jego przypadku konsekwencje były w miarę mało groźne. Ja oczywiście nie zabraniam Ci się za to zabierać - Twój cyrk Twoje małpy. Jeżeli Ci to do szczęścia potrzebne to baw się, w końcu żyje się tylko raz.
_________________

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

"Nasz Bóg jest zazdrosny to na pewno, zazdrosny o moje królestwo z moją królewną"

„ Nie idź przede mną, nie mogę nadążyć. Nie idź za mną, nie mogę być liderem. Po prostu idź ze mną i bądź moim przyjacielem.”
 
 
 
pawloxp
[Usunity]

Wysany: 2010-12-08, 18:56   

Nie napisałem że mam zamiar brać, jestem po prostu ciekaw opinii ludzi na forum. Nie bulwersuj się :P
Ostatnio zmieniony przez pawloxp 2010-12-08, 18:58, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imi: Asieńka
Wiek: 33
Doczya: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skd: Częstochowa
Wysany: 2010-12-08, 19:54   

Jakoś nigdy nie jarały mnie takie rzeczy. Od grzybków czy innego badziewia trzymam się z daleka. Co nie zmienia faktu, że korci mnie na przykład spróbowanie lsd. Ale nie sądzę, że kiedyś to nastąpi.
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Andrzej Baczko 


Doczy: 05 Gru 2012
Posty: 29
Wysany: 2012-12-05, 13:47   

środki psychoaktywne. grzyby są najpopularniejsze bo za darmo można je zebrać z łąki.
_________________
http://Magnustobacco.com
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2012-12-05, 18:38   

Andrzej Baczko napisa/a:
grzyby są najpopularniejsze bo za darmo można je zebrać z łąki.
zjadasz psiury z łąki :shock: ? tak dobrze znasz się na grzybach?
_________________

Ostatnio zmieniony przez Mietek 2012-12-05, 18:40, w caoci zmieniany 2 razy  
 
 
 
Mietek 
:o



Imi: Andżej
Wiek: 53
Doczya: 01 Lis 2007
Posty: 1224
Skd: Świedry
Wysany: 2012-12-05, 18:41   

Grzybki halucynogenne łatwo rozpoznać ;d
_________________

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

"Nasz Bóg jest zazdrosny to na pewno, zazdrosny o moje królestwo z moją królewną"

„ Nie idź przede mną, nie mogę nadążyć. Nie idź za mną, nie mogę być liderem. Po prostu idź ze mną i bądź moim przyjacielem.”
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2012-12-05, 18:51   

Mietek napisa/a:
Grzybki halucynogenne łatwo rozpoznać ;d
ja bym się bała :? cholera wie co po lasach rośnie.
_________________

 
 
 
Mietek 
:o



Imi: Andżej
Wiek: 53
Doczya: 01 Lis 2007
Posty: 1224
Skd: Świedry
Wysany: 2012-12-05, 20:22   

One mają bardzo specyficzny wygląd i są pospolite:

Są dość małe i rosną w stadkach. Na fazę trzeba ich zjeść ze 20 jak nie więcej, ale to zależy od wprawy i organizmu. Chyba nawet nie ma innych grzybów, które mogłyby być podobne.
_________________

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

"Nasz Bóg jest zazdrosny to na pewno, zazdrosny o moje królestwo z moją królewną"

„ Nie idź przede mną, nie mogę nadążyć. Nie idź za mną, nie mogę być liderem. Po prostu idź ze mną i bądź moim przyjacielem.”
 
 
 
czervon 


Doczy: 12 Mar 2014
Posty: 10
Wysany: 2014-03-12, 17:51   

Osobiście grzybów halucynków nie polecam, choć nie próbowałem, jednak kolega kiedyś spróbował i raczej nie było to zbyt przyjemne ...
Natomiast co do LSD to gdybym miał dostęp to bym spróbował, chociażby z ciekawości ;)
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group