Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Facet i jego kumple
Autor Wiadomo
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2009-08-18, 21:30   

włochaty napisa/a:
Znasz kogoś kto przyznaje sie partnerowi/partnerce do wszystkich myśli? :shock:

Czyżbyś miał na myśli jakieś nieczyste myśli (za dużo tych myśli;))

jeśli tak to .. co to za związek.
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Kya 



Imi: Magda
Wiek: 35
Doczya: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Skd: Kraków
Wysany: 2009-08-18, 21:34   

Wiesz co moim zdaniem to jest tak. Uważasz że jakaś dziewczyna jest ładna- ok. Ale jak to jest aż tak, że Ty się musisz z kimś tym dzielić to czemu nie z dziewczyna?
Zwłaszcza, że ona i tak może się dowiedzieć, a chyba lepiej, żeby od Ciebie niż od kogoś "życzliwego".
Może i nie przyznajemy się do wszystkich myśli, ale jeśli coś zaprząta naszą głowę aż tak to chyba wręcz powinniśmy. Chyba lepiej się otwarcie przyznać i mieć czyste sumienie niż później słuchać wyrzutów podejrzewającej dziewczyny.
Szczerość, przede wszystkim szczerość.

A co do tego olewania znajomych dla partnera: wydaje mi się, że tak samo często robią to dziewczyny co faceci.
 
 
 
włochaty 
przytulasek



Wiek: 28
Doczy: 26 Cze 2009
Posty: 206
Wysany: 2009-08-18, 21:35   

Mazin napisa/a:
Czyżbyś miał na myśli jakieś nieczyste myśli (za dużo tych myśli;))
Każdy ma nieczyste myśli, i nie w każdym przypadku wiążą się one z osobą partnera/partnerki. Czy uważasz za słuszne opowiadanie chłopakowi erotycznych snów z innym w roli głównej? A jeśli tak, to jak byś zareagowała, gdyby on opowiedział Ci taki z inną?
Pamiętajmy, że nad snami nie panujemy i nie są one odzwierciedleniem najskrytszych marzeń.
_________________
Kot musi być albo żywy, albo martwy. Nie ma innej możliwości, nie można go zaobserwować jednocześnie trochę żywego i trochę martwego. Dlaczego? Rzetelna odpowiedź na to pytanie brzmi: nie wiadomo.
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2009-08-18, 21:38   

włochaty napisa/a:
Każdy ma nieczyste myśli, i nie w każdym przypadku wiążą się one z osobą partnera/partnerki. Czy uważasz za słuszne opowiadanie chłopakowi erotycznych snów z innym w roli głównej? A jeśli tak, to jak byś zareagowała, gdyby on opowiedział Ci taki z inną?
Pamiętajmy, że nad snami nie panujemy i nie są one odzwierciedleniem najskrytszych marzeń.

Jak miałam faceta nigdy nie marzyłam o seksie z innymi. Ani w ogóle nie myślałam o różnych akcjach z innymi, był tylko on i ja, a reszta się nie liczyła.

Ale nie mówimy tylko o snach, przynajmniej nie powiedziałeś tego, gdyż wspomniałeś tylko o myślach.
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
włochaty 
przytulasek



Wiek: 28
Doczy: 26 Cze 2009
Posty: 206
Wysany: 2009-08-18, 21:38   

Kya napisa/a:
Ale jak to jest aż tak, że Ty się musisz z kimś tym dzielić to czemu nie z dziewczyna?
No widać, że nie jesteś facetem no, no i co ja poradze :) Dlatego z kolegą chociażby, żeby zobaczyć w jego oczach zrozumienie ;)
Kya napisa/a:
ale jeśli coś zaprząta naszą głowę aż tak to chyba wręcz powinniśmy.
No i to już inna sytuacja - jeśli zaczynam myśleć o tej kuzynce częściej niż raz dziennie, to powinienem chyba porozmawiać z dziewczyną o tym.
_________________
Kot musi być albo żywy, albo martwy. Nie ma innej możliwości, nie można go zaobserwować jednocześnie trochę żywego i trochę martwego. Dlaczego? Rzetelna odpowiedź na to pytanie brzmi: nie wiadomo.
Ostatnio zmieniony przez włochaty 2009-08-18, 21:39, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kya 



Imi: Magda
Wiek: 35
Doczya: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Skd: Kraków
Wysany: 2009-08-18, 21:43   

włochaty napisa/a:
Czy uważasz za słuszne opowiadanie chłopakowi erotycznych snów z innym w roli głównej?


A dlaczego nie, przecież to tylko sny. Zawsze się przyznaję. Nie trzeba się chyba wdawać w szczegóły prawda?
Bardziej by mi głupio było gdybym się nie przyznała.
 
 
 
włochaty 
przytulasek



Wiek: 28
Doczy: 26 Cze 2009
Posty: 206
Wysany: 2009-08-18, 21:43   

Mazin napisa/a:
Jak miałam faceta nigdy nie marzyłam o seksie z innymi. Ani w ogóle nie myślałam o różnych akcjach z innymi, był tylko on i ja, a reszta się nie liczyła.
I bardzo Ci się to chwali. Tylko, że nie można wymagać, żeby druga strona opowiadała o każdej myśli związanej z inną osobą. Przecież to nie ma znaczenia. No chyba że w przypadku podobnym jak podałem powyżej, że te myśli są niepokojąco częste. No sama powiedz: co złego jest w tym, że raz na ruski rok chłopak pomyśli "hmm... ale ta dziewczyna ma fajne ciało/usta/cokolwiek" i np wyobrazi sobie zetknięcie z tymi ustami? Moim zdaniem nic. A wręcz może go to sprowokować do wypróbowania Twoich ust w nowy sposób ;)

[ Dodano: 2009-08-18, 21:46 ]
Kya napisa/a:
A dlaczego nie, przecież to tylko sny. Zawsze się przyznaję. Nie trzeba się chyba wdawać w szczegóły prawda?
I bardzo słusznie, uważam podobnie. Pod warunkiem, że wiem, że druga strona podejdzie do tego logicznie i racjonalnie (annoth :spoko: ), a nie tak, jakby była to niemalże zdrada. Bo jeśli ma to skutkować trzydniowym fochem, to chyba bym sie poważnie zastanowił, zanim bym to opowiedział.
_________________
Kot musi być albo żywy, albo martwy. Nie ma innej możliwości, nie można go zaobserwować jednocześnie trochę żywego i trochę martwego. Dlaczego? Rzetelna odpowiedź na to pytanie brzmi: nie wiadomo.
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2009-08-18, 21:48   

włochaty napisa/a:
I bardzo Ci się to chwali. Tylko, że nie można wymagać, żeby druga strona opowiadała o każdej myśli związanej z inną osobą. Przecież to nie ma znaczenia. No chyba że w przypadku podobnym jak podałem powyżej, że te myśli są niepokojąco częste. No sama powiedz: co złego jest w tym, że raz na ruski rok chłopak pomyśli "hmm... ale ta dziewczyna ma fajne ciało/usta/cokolwiek" i np wyobrazi sobie zetknięcie z tymi ustami? Moim zdaniem nic. A wręcz może go to sprowokować do wypróbowania Twoich ust w nowy sposób ;)

Ja nie wymagam, żeby mówiła, ja wymagam aby nie myślała ;p
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
włochaty 
przytulasek



Wiek: 28
Doczy: 26 Cze 2009
Posty: 206
Wysany: 2009-08-18, 21:50   

Mazin napisa/a:
ja wymagam aby nie myślała ;p
I to jest właśnie ograniczanie wolności, które w związku nie powinno mieć miejsca. W końcu nie tak łatwo opanować te kilkaset tysięcy neuronów na sekundę ;)
_________________
Kot musi być albo żywy, albo martwy. Nie ma innej możliwości, nie można go zaobserwować jednocześnie trochę żywego i trochę martwego. Dlaczego? Rzetelna odpowiedź na to pytanie brzmi: nie wiadomo.
Ostatnio zmieniony przez włochaty 2009-08-18, 21:51, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2009-08-18, 21:56   

włochaty napisa/a:
I to jest właśnie ograniczanie wolności

Jasne, niech myśli o innych laskach jak się z nimi bzyka, jak je bierze od tyłu góry z boku, w kuchni, w łazience, w biurze. A na koniec niech jeszcze wprowadzi to w życie.

Nie ograniczam faceta, jestem zdania, że jak się kogoś kocha to nie w głowie inne kobiety! Ja potrafię, to on też.
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
włochaty 
przytulasek



Wiek: 28
Doczy: 26 Cze 2009
Posty: 206
Wysany: 2009-08-18, 22:00   

Mazin napisa/a:
Jasne, niech myśli o innych laskach jak się z nimi bzyka, jak je bierze od tyłu góry z boku, w kuchni, w łazience, w biurze. A na koniec niech jeszcze wprowadzi to w życie.
Tak, potraficie z nas z byle powodu robić złych i niedobrych. Mazino - to, że myśli sie o kobietach to naturalne, i to że nie jest to w każdym przypadku kobieta "własna", to też naturalne, zrozum.
Mazin napisa/a:
Ja potrafię, to on też.
Każdy jest inny, każdy ma inaczej wszystko w głowie poukładane.
Ja potrafię zrozumieć, że moja kobieta czasem myśli o innych, a Ty?
_________________
Kot musi być albo żywy, albo martwy. Nie ma innej możliwości, nie można go zaobserwować jednocześnie trochę żywego i trochę martwego. Dlaczego? Rzetelna odpowiedź na to pytanie brzmi: nie wiadomo.
Ostatnio zmieniony przez włochaty 2009-08-18, 22:05, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Emmari 
wykrzyknik



Imi: Marta
Wiek: 32
Doczya: 30 Gru 2006
Posty: 578
Skd: wziąć na wino?
Wysany: 2009-08-19, 11:46   Re: Facet i jego kumple

Yenna napisa/a:

Chciałam poznać wasze zdanie na temat przyjaźni facetów.

Przyjaźń dobra rzecz.

Cytat:

Chodzi o to, czy macie problemy ze swoim mężczyzną, który nie potrafi odstąpić swoich kolegów na krok. Czy czasami macie wrażenie że oni są taką częścią waszego ukochanego, że nie potrafi bez nich funkcjonować? Przynajmniej dwa razy w tygodniu musi się z nimi spotkać, wypić piwko itp.

E... Nie?
Może dlatego, że Łukasz pracuje całymi dniami, a może dlatego, że zwyczajnie mu ufam.

Cytat:

Czy można być zazdrosnym o kumpli? Kumple mogą być ważniejsi od swojej dziewczyny?

Wiesz co, zazdrosnym można być o wszystko i wszystkich, ale sztuka polega na tym, żeby nie być. Żeby ufać.
Czy kumple mogą być ważniejsi od dziewczyny? Przyjaźń według mnie też jest rodzajem miłości, ale innym. Braterskim. Więc chyba ciężko porównywać te dwie miłości.
Nie wiem, czy byłabym w stanie zrezygnować dla miłości z koleżanek, z którymi tyle przeżyłam. Z Dominiki, którą kocham całym sercem. Nie chciałabym stać przed takim wyborem. Sztuka polega na tym, żeby nikt nie czuł się zaniedbany. Ani mój niedorzeczony, ani moje przyjaciółki.
_________________
"Nie boję się obietnic
Nie lękam się zazdrości
Nie dbam o nagrody
Kpię z przyzwoitości"


Akurat - O dziewiątce

"jedna Miłość-jeden Bóg-jeden cel"
Ostatnio zmieniony przez Emmari 2009-08-19, 11:49, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Agu 



Imi: Agnieszka
Wiek: 32
Doczya: 13 Lip 2009
Posty: 35
Wysany: 2009-08-19, 15:57   

Emmari napisa/a:
Przyjaźń według mnie też jest rodzajem miłości, ale innym. Braterskim. Więc chyba ciężko porównywać te dwie miłości.
Nie wiem, czy byłabym w stanie zrezygnować dla miłości z koleżanek, z którymi tyle przeżyłam.


Zgadzam się :) Dlatego nigdy nie miałam problemu z jego znajomymi, sama lubię swobodę w związku. Nie czuję potrzeby żeby przebywać z chłopakiem non stop .
_________________
`Trance jest jak ocean uczuć, kiedy raz się w nim zanurzysz,
uzależni Cię i będzie Ci towarzyszyć już na zawsze...`
 
 
 
Asik 
hokus pokus czary mary



Imi: Aśka
Doczya: 15 Wrz 2008
Posty: 1371
Skd: dzisiaj tu jutro tam
Wysany: 2009-08-20, 13:23   

Zarówno miłość jak i przyjaźń trzeba pielęgnować. To, że facet od czasu do czasu wybierze się z kumplami na piwo to nie ma w tym nic złego. W końcu ja także spotykam się z przyjaciółmi i nie wyobrażam sobie, aby ktoś z tego powodu robił mi jakieś wyrzuty. Odrobina swobody w związku jest mile widziana :) .
_________________
A ja nie chciałbym tak po prostu przeminąć...
 
 
 
Nena 



Doczya: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysany: 2010-01-13, 17:41   

Ja mam swój świat, swoje kredki i koleżanki, on ma swój świat swoje pisaki i kumpli. Razem mamy swój świat i swoje farby. Trzeba oddzielić pewne rzeczy.
Przecież nie zabiorę życia towarzyskiego partnerowi, bo ja jestem najważniejsza. Aż taką egoistką nie jestem i nie chciałabym, żeby mój partner był.
Tak samo jak każdy ma swoje własne pasje i nie zawsze partner ma takie same.
Nie możemy spędzać z kimś 24/7 bo się podusimy.
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group