Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
odnowa dla ciała
Autor Wiadomo
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2009-07-09, 20:59   odnowa dla ciała

Stosujecie raz na jakiś czas maseczki na twarz, włosy? peeling itp?
Ja wiele razy kupuję sobie nowe maseczki i inne produkty do odnowy biologicznej, ale kończy się to z reguły na jednym razie. Nigdy nie mam czasu na takie rzeczy... potem żałuję. Często mówię w sb, a w sb mam już inne zajęcia. Znajdujecie na to czas? jesteście systematyczni?

Ja dziś nałożyłam sobie dwie maseczki, na to krem z awokado i skóra jest tak cudowna w dotyku jak nigdy ^^ ale pewnie jak w poprzednich wypadkach może jeszcze ze dwa razy nałożę maseczkę i wywalę ją w kąt...
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Shezz 



Wiek: 33
Doczya: 05 Sty 2007
Posty: 440
Skd: to masz?
Wysany: 2009-07-09, 21:11   

Dlatego ja wolę kupować maseczki w saszetkach. Mam pewność że jak ją zrobię w całości reszty nie wywalę gdzieś i nie zapomnę o niej. Pilling staram się robić dwa razy w tygodniu, z reguły robię sobie gotowy, czasami robię sobie z kawy, ale to wina Żaby bo ona mi o tym powiedziała!

Maski na włosy kładę tylko zaraz po farbowaniu, a tak na co dzień używam zwykłej odżywki, której nie muszę spłukiwać. Przynajmniej nie robię sobie niepotrzebnej roboty z podwójnym myciem głowy :P

Ja też często albo nie mam czasu bo z reguły za późno się kładę żeby brać kąpiel i przy tym nie obudzić całego domu xD Z reguły zapominam o takich przyjemnościach, chociaż dzisiaj mam zamiar się całkowicie odnowić xD Miejmy nadzieję że dotrę do wanny w niedługim czasie ^^
_________________
"Stopień głupoty twojego postępowania, jest wprost proporcjonalny do liczby przyglądających ci się osób."

Prawa Murphego
 
 
 
Yenna 



Imi: Asia
Wiek: 32
Doczya: 06 Lip 2009
Posty: 159
Wysany: 2009-07-10, 18:23   

Ja stosuję maseczkę błotną na noc, jest ohydna ale skuteczna. Codziennie biorę prysznic, ale raz na miesiąc robię sobie mocną kąpiel w wannie. Dolewam olejki, płyny i nawet płatki róż :cwaniak2:
Raz byłam w życiu w spa w Toruniu, ale straszna drożyzna.
Shezz napisa/a:
Maski na włosy kładę tylko zaraz po farbowaniu

Ja też tak robię, ale uważam też, że takie coś niszczy włosy kiedy nie wiemy jak i kiedy tego używać. Czasem też używam balsamów do skóry.
_________________
ŻYĆ TO PRZEKSZTAŁCAĆ SIEBIE W DZIEŁO SZTUKI
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2009-07-11, 10:14   

ja zapominam nawet o balsamie do ciała :P maski, maseczki...szkoda mi czasu trochę i potrzeby :) jeśli coś mi się sypie to dopiero coś robię :P
_________________

 
 
 
Żabka 
I'm schisopremic



Imi: Monika
Wiek: 33
Doczya: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Skd: Kraków
Wysany: 2009-07-11, 10:29   

Raz na jakiś czas maseczki do twarzy - odżywiające, nawilżające itd, i peeling twarzy.
Raz w tygodniu peeling całego ciała, który robię sama (3 łyżeczki kawy parzonej, 2 łyżeczki cynamonu - to zaparzam, dodaje trochę żelu pod prysznic i fantastyczny peeling gotowy)
O włosy raczej za specjalnie nie dbam, znaczy żadnych maseczek itd nie używam. Tylko farbowanie raz w miesiącu, albo szamponetka co 2tyg, ale to raczej niszczenie :P
Długa, gorąca i relaksująca kąpiel? Nie mam czasu na takie rzeczy, zazwyczaj biorę tylko szybki zimny prysznic.
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
Ostatnio zmieniony przez Marki 2009-07-11, 12:25, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Lawenda 


Doczya: 28 Cze 2009
Posty: 131
Wysany: 2009-07-11, 10:58   

Ja używam raz na jakiś czas maseczki rozgrzewającej Garniera,żeby oczyścić skórę.Maseczki na włosy 2-3 razy w miesiącu - ale nie jestem wcale w tym systematyczna :wstyd: albo mi się zwyczajnie nie chce,albo nie mam czasu.
 
 
 
Nena 



Doczya: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysany: 2009-07-12, 00:14   

Peeling ciała to tak raz na 2-3 dni. Ja kupuję gotowy, nie chce mi się robić własnego.
Do każdego prysznicu/kąpieli dodaje różne olejki, sole, płatki róż itp. A po kąpieli kilka balsamów, mgiełek do ciała itp. Odżywka do włosów obowiązkowo też, maseczki nie robię bo nie lubię.
Maseczki do twarzy, hmm rzadko, chyba że gdzieś mam jakieś ważne spotkanie.
Ogólnie to Lapicaroda jak kiedyś stwierdziła, więcej czasu zajmuje mi nabalsamowanie ciała niż kąpiel.
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2009-07-12, 14:35   

Nena napisa/a:
Ja kupuję gotowy, nie chce mi się robić własnego.

Jaki?

ja już nie pamiętam kiedy balsamowałam ciało.. a zawsze obiecuję sobie, żeby to robić kilka razy w tygodniu bo ciągle narzekam, że mam suchą skórę.
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Żabka 
I'm schisopremic



Imi: Monika
Wiek: 33
Doczya: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Skd: Kraków
Wysany: 2009-07-12, 14:41   

O i po każdym prysznicu balsamuję ciało, balsamem brązującym 4PoryRoku. Fantastyczny jest.
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
Ostatnio zmieniony przez Anoniman 2009-07-12, 14:46, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Nena 



Doczya: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysany: 2009-07-12, 14:43   

Mazin napisa/a:

Jaki?

Z Joanny, seria natura "z grejpfrutem" są w małych buteleczkach więc wiem, że cały zużyję.
Z tej serii natura to używam kremu do rąk i twarzy o zapachu truskawek. Pachnie pięknie.
Każdy kto u mnie był się nim smarował bo pachnie jak krem do tortu :P
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imi: Asieńka
Wiek: 33
Doczya: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skd: Częstochowa
Wysany: 2009-07-12, 15:45   

Peelingi z Joanny są świetne! Ja ubóstwiam ten truskawkowy :roll: ewentualnie z Under20 chyba arbuzowy. Peeling staram się robić ze dwa razy w tygodniu. Balsamów do ciała używam niemal codziennie i nie uważam, że to jakaś odnowa dla ciała, tylko zwykła pielęgnacja, która wydaje mi się niemal niezbędna :) Maseczki na twarz robię też ok 2 razy w tygodniu, szczególnie przed jakimiś większymi imprezami :P A maseczki na włosy? Jestem na to zbyt leniwa. Musi mi wystarczyć odżywka bez spłukiwania.
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Deirdre 
prywatne chmury (;



Wiek: 36
Doczya: 26 Cze 2006
Posty: 2473
Wysany: 2009-07-12, 20:21   

Peeling i maseczki (kupuję jednorazowe, żeby nie mieć problemów takich jak Mazina. :P ) staram się robić regularnie - raz na tydzień - ale czasem mi wyleci z głowy albo zapomnę. :wink:
Balsamu do ciała używam niemal że codziennie i podobnie jak Móh myślę, że to żadna odnowa tylko zwykła pielęgnacja ciała - tym bardziej, że mam suchą skórę... xD
Co do włosów to nie przywiązuję do nich większej uwagi; ot, od czasu do czasu użyję odżywki. ;p
_________________
'a co to za miłość? kobieta potrzebuje gotówki, futer, brylantów i romantyzmu. a nie tylko romantyzmu!'
 
 
 
Asik 
hokus pokus czary mary



Imi: Aśka
Doczya: 15 Wrz 2008
Posty: 1371
Skd: dzisiaj tu jutro tam
Wysany: 2009-07-13, 22:50   

Peeeling do ciała przynajmniej raz w tygodniu. Kupuję także z Joanny, bo nie chce mis się robić własnego, jestem na to zbyt leniwa :-P . Balsam do ciała używam codziennie. Maseczki, itp. stosuję, gdy sobie o nich przypomnę. Włosy przeważnie myję szamponem z odżywką.
_________________
A ja nie chciałbym tak po prostu przeminąć...
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2009-07-14, 09:52   

Żabka napisa/a:
Raz w tygodniu peeling całego ciała, który robię sama (3 łyżeczki kawy parzonej, 2 łyżeczki cynamonu - to zaparzam, dodaje trochę żelu pod prysznic i fantastyczny peeling gotowy)
wczoraj wypróbowałam i popieram w pełni :P
_________________

 
 
 
Kya 



Imi: Magda
Wiek: 35
Doczya: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Skd: Kraków
Wysany: 2009-08-03, 17:11   

Ja robię peeling z cukru i miodu. Dwie łyżki miodu i do tego cukier się dosypuje. Jest po prostu świetny :)
Inne rzeczy no to różnie, zależy od czasu i mojej pamięci. Kupiłam sobie mgiełkę ze skrzypu polnego do włosów to nią pryskam czasem, balsam do ciała jak pamiętam. Maseczki na twarz robię rzadko, bo ciągle zapominam, żeby sobie kupić. Za to ostatnio zajawiłam się na sole i kulki musujące do kąpieli. Jak sprawdzę jak nazywa się jedna mydlarnia to wam napiszę. Kupilam tam kulkę malinowo-jeżynową bodajże. Nigdy chyba nie miałam tak cudownie nawilżonej skóry, chociaż faktycznie w wannie wydaje się być po prostu tłusta :)
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group