Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Pierwsze ale romantyczne spotkanie
Autor Wiadomo
Dark Angel 
Dark Angel



Doczy: 22 Maj 2006
Posty: 1127
Wysany: 2006-10-16, 18:07   Pierwsze ale romantyczne spotkanie

Przykład: Poprzez smski piszecie słodkie słówka jest miło i przyjemnie. Dochodzi do spotkania, jesteście ze sobą godzinkę, wszystko fajnie pięknie się układa, jest milutko. W pewnym momencie chłopak chce przytulić i pocałować dziewczynę i tak jakoś (he he... jak to napisać?) dochodzi do namiętności i są razem czyli parą... Co myślicie o takich randkach?
 
 
 
ajs 



Imi: Barbara.
Doczya: 08 Cze 2006
Posty: 1155
Wysany: 2006-10-16, 18:46   

:smiech:
eh...no tak moze jestem inna...moze to jest modne!
ale ja z pelną dumą w glosie powiem NIE JESTEM MODNA!
dla mnie takie cos to calkowita porazka tak jak i dla chlopaka i jak dla dziewczyny !
poprostu nie umiem zrozumiec ze po jednej godzinie ( bo dla mnie nie jest to mozliwe aby zakochac...baa chodzby zauroczyc sie przez esemeski lub gadu-gadu ) rozmowy juz wiemy ze to jest ta i jestesmy razem super extra...
eee to nie dla mnie ! dla mnie to czysta beznadzieja....jakos nie mam ochoty trzymac sie z kims za rece( lub robic cos innego ) z kims kogo tak naprawde nie znam...
ja musze bardzo dorbze znac daną osobe i wiedziec ze to wlasnie ona :)
no coz.....moze jestem staroswiecka ;p
_________________
Moim celem jest spełnianie marzeń i snów - najwspanialszej rzeczywistości^^
 
 
 
Deirdre 
prywatne chmury (;



Wiek: 36
Doczya: 26 Cze 2006
Posty: 2473
Wysany: 2006-10-16, 20:29   

ajs napisa/a:
moze jestem staroswiecka ;p

To ja chyba też. :lol:
Hm, nie będę się całować czy też tworzyć związku z pierwszym lepszym facetem, jakiego spotkam. ;/ I akurat bez znaczenia jest, to że wcześniej pisałam z nim smsy. No bo, jak tu kogoś poznać w ten sposób?
_________________
'a co to za miłość? kobieta potrzebuje gotówki, futer, brylantów i romantyzmu. a nie tylko romantyzmu!'
 
 
 
Pica 


Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysany: 2006-10-16, 20:37   

Heh...Randki na sms...śmieszna rzecz...ale w dzisiejszych czasach nic mnie nie zdziwi...
 
 
 
cukiereczek27



Doczy: 01 Sie 2006
Posty: 97
Wysany: 2006-10-16, 20:59   

Powiem tak: jestem przykładem takiego przypadku i nie widze w tym nic złego. Nie jestem juz z tym chłopakiem ale jestesmy bardzo dobrymi przyjaciółmi i kto wie....jeszcze jedna taka randka i bylibysmy pewnie razem znowu
_________________
<<Jeżeli stoczysz się na same dno, posłuchaj czy ktoś nie puka od spodu>>
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2006-10-16, 21:42   

Hmmm temat bardzo pasuje do osoby :wink:

Ja nie widzę w takich spotkaniach nic złego
Dark Angel napisa/a:
chłopak chce przytulić i pocałować dziewczynę i tak jakoś (he he... jak to napisać?) dochodzi do namiętności
pod warunkiem, ze te namiętnosc na spotkaniu to właśnie te pocałunki i przytulanki...
Sama miałam już takie spotkania, co prawda nie ze wszystkich cos wyszło i czasem to była dobra zabawa poprostu miłe spędzenie czasu, zresztą wielu mam teraz takich kumpli i jak wypiją z dwa piwka to się zaczyna: " a szkoda, że wtedy nie myślałem o tobie tak bardzo poważnie, na jednym spotkaniu by się nie skończyło..."
Spotykając drugą osobę to zawsze jest niewiadoma... a czy zaiskrzy po pół godziny czy po pół roku to mało istontne, ważne by miec w takich krótkich, młodych znajomosciach odpowiednie granice i tyle...
Młodosc jest po to by poznawac świat, a nie od razu szukac tego na całe życie, bo do tego to zapewne długa i ciężka droga...
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
guevara 
bum_bum



Wiek: 38
Doczy: 17 Cze 2006
Posty: 1207
Skd: Gdańsk
Wysany: 2006-10-16, 22:05   

Przykre to niestety ale jak już byłem na takich spotkaniach, na których iskrzyło od pierwszego momentu to raczej wynikało to z ilości wypitego alkoholu. pewnych granic nigdy nie przekroczyłem, ale alkohol zdecydowanie dodaje odwagi i redukuje logikę. Sensowne związki z tego nie wychodziły. Po kilku tygodniach okazywało się, że jesteśmy totalnie różni.
_________________
"Nim wykrztuszę kolejny dźwięk"
"Bez Ciebie... Wyjdę na powierzchnię"
"Zapomnę o Tobie" "Przejdę sam przez ten mrok"
"Nie potrafię nienawidzić Cię..."

"Gdy obudzi się nowy dzień
niech dla mnie już nie wstaje"
 
 
 
Dark Angel 
Dark Angel



Doczy: 22 Maj 2006
Posty: 1127
Wysany: 2006-10-16, 22:54   

Fantasia napisa/a:
Hmmm temat bardzo pasuje do osoby

He he... może bez tego w tym temacie :)
Mi takie spotkania nie przeszkadzają. A co do faceta to jeszcze musi mieć głowę, żeby do romantycznej atmosfery doprowadził. No i znaleźć ten moment... Wtedy samo wszystko ładnie się układa. Trzeba mieć odrobinę wyobraźni i jak to Omlet pisze "trzeba korzystać z życia".
 
 
 
Żabka 
I'm schisopremic



Imi: Monika
Wiek: 33
Doczya: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Skd: Kraków
Wysany: 2006-10-17, 10:25   

Ja osobiscie nie widze nic złego a takich spotaknaich :) Hmm..miałam juz za soba tego typu spotaknia,no ale ostatecznie nie chdziłam z tym chłopakiem tak od razu.Cjhoć nie!Raz mi się tak zdarzyło1Ale związek okazał się totalną klapą,ale to już zupełnie inna historia :P
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
 
 
 
Voyage 



Doczya: 14 Wrz 2006
Posty: 64
Wysany: 2006-10-17, 14:06   

To co wypisałeś Dark Angel - brzmi jak bajka, ale dochodzi do takich rzeczy, ja przynajmniej znam parke młodych osób, ktora rozpoczęła od gg i choć mieszkali na dwóch krańcach Polski nic im nie przeszkodziło by po pół roku pisania namiętnych czułych tekstów na gg i wielogodzinnych rozmów telefonicznych spotkać się. Było super jak byli razem, kiedy ona wyjechała coś się zepsuło i niestety nie utrzymują już kontaktu ze sobą,
_________________
Chcę do jednego miejsca na ziemi
Gdzie problemy przestają mieć znaczenie
Do objęć, które akceptują me słabości
Do nich pragnę, tylko do mej miłości
 
 
 
Dark Angel 
Dark Angel



Doczy: 22 Maj 2006
Posty: 1127
Wysany: 2006-10-18, 08:15   

Cytat:
To co wypisałeś Dark Angel - brzmi jak bajka

Dzięki Voyage... Nie wiem czy chodzi Ci o pierwszy post czy ten niżej.
Ale jakby co to gdy ma się dziewczynę to już takie spotkania odpadają :)
 
 
 
*perełka* 
ech....


Wiek: 36
Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 1186
Skd: z zaskoczenia
Wysany: 2006-10-19, 12:31   

Nic przeciwko umawianiu się przez smsy czy gg nie mam, ale bez przesady,żeby po godzinie już się całować z chłopakiem!
Ja mam podobne wspomnienia jak guevara i już się pilnuje (przynajmniej próbuje :P )
 
 
 
Pica 


Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysany: 2006-10-19, 21:05   

Well, mnie na randkę w ciemno umówiła kumpela..całowałam się nawet po pół godzinie a nie po jednej ! :lol: ..Oj młodym się bylo i głupim. :wstyd:
 
 
 
Białogłowa 
ZmArTwYcHwStaŁaM?



Wiek: 35
Doczya: 05 Cze 2006
Posty: 202
Skd: MaZuRy
Wysany: 2006-10-20, 14:54   

A moja najlepsza kumpela właśnie przez sms'ki poznała kolesia w którym jest teraz zakochana. On w niej też :) i bedą razem :D Czy to nie piękne ??


----------------------
A jeśli chodzi o to chodzenie po jednym dniu znajomości, to dla mnie śmieszne... Jak można kogoś pokochać tak ot ?? Miłość to nie zabawka..
_________________
Oczaruj mnie lub rozpłyń się..
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2006-10-23, 09:30   

Normalna rzecz. Kiedyś musi do tego dojść :P a czy na pierwszej randce czy na drugiej... zresztą skoro się już troszkę znali za pomocą smsów ;)
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group